Jump to content

Yıkılan Minareler...

Recommended Posts

Yaratan her yarattığını bildiği için, herkese ona göre davranıyor.

Habibine vermeyecekti de, senin gibi insanlığını inkar edip aşağılık bir maymuna dönüşen bir yüz karasına mı verecekti Cenneti?

Hak ettiğini alırsın arkadaş. Kimseye zerre kadar haksızlık yapılmaz ve herkes yaptıklarının haricinde asla değerlendirilmeyecek; azap ve mükafat yaptıklarının neticesi olacak. Akıl verdiği, muhatap alıp peygamber ve kitaplar gönderdiği insanı başıboş bırakmaz ve bırakmayacak.

Biz de zaten Allah sapıkları, haydutları, sübyancıları, eşkiyaları seviyor diyoruz. Bir konuda uzlaşıyoruz işte, sıkıntı nedir? Habibi tam olarak bu saydıklarımdır; bunun kanıtı da hem kutsal sandığınız masal kitabınız, hem de hadislerdir. Bunu dile getirdik diye kızıyorsunuz. Siz müslüler çok garip insanlarsınız.

Tabii allahın kendi yarattığı varlığa mecnun olmasını onaylamanız da ilginç. Bu nasıl bir allah ki kendi yarattığına aşık oluyor?

Bu allah her şeyi bildiğine göre, aşık olacağı bir şeyi ve onun için de daha birçok şeyi yaratacağını, onun için kul köle olacağını, onu mutlu etmek için elinden gelini yapacağını, sakalını süpürge edeceğini biliyor; onu yarattıktan sonra da aşık oluyor ve olaylar tam olarak bildiği gibi gerçekleşiyor. Allah dediğiniz, kendi yarattığı bir varlığın elinde oyuncak haline geliyor ve tüm bunları da bile bile yapıyor. Bu allah da sanki kendi kaderini ta baştan bilmesine rağmen onun dışına çıkamamış görünüyor.

Bu tanrı paradoksları pek gülünç; onun en yüce olduğunu savunan akıl hastaları, onu mecnun olmuş, yarattığına kul köle olmuş bir kepazeye çevirdiklerinin farkına bile varamıyorlar.

Allah diye bir şey yok. İmzamı okuyun. Bütün bunlar, narsisistik kişilik bozukluğuna sahip biri veya birilerinin uydurmalarından ibaret.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Maymuna olan nefretinin sebebi ne? Sana ne yaptı maymunlar?

Müslüman iki tür hayvana özellikle düşmandır:

Maymun ve domuz.

İnsana dış görünüş olarak en fazla benzeyen, maymundur. Özellikle şempanzeler, insanın %98 kopyasıdır.

Domuz ise DNA'sı insana en yakın olandır. Okumuş olmalısınız.

Müslümana göre bunların hiç olmaması daha iyi olurdu.

Ama ne yapacaksınız ki evrimin cilvesi...

Sitelerde Paylaş

Evet, doğru ben onun ayağına paspas bile olamam. Böyle bir lütfa mazhar olacağımı da düşünemiyorum. Belki, mübarek ayağının bastığı topraktan çıkan toz zerresi olsam bile Allah'ın en bahtiyar kulu olurum.

Sırf onu yaratacağı için tüm insanlığı, kainatı ve tüm varlığı yarattı. Sırf insanları, Cennette vereceği makamları görmesi için cenneti ve cennet ehlini yarattı. Öyle ki Ona, Habibim yani sevgilim diye hitap etti.

Yaratılmışların en mükemmeli, hayat ve kainat ağacının meyvesi, nurundan melekler yaratılan o şahsı, siz, insan müsveddesi maymun türevleri hayvanlar , yaratılmışların en alçakları, nereden bileceksiniz ki.

Ona 1400 yıldır tüm müslümanlar selavat ediyor. Tüm camilerden ve hiç durmadan resullüğü ilan ediliyor. Siz geberip hayvanlar gibi yok olurken, onun resullüğü durmadan minarelerden haykırılacak. Sizi kimse hatırlamayacak ve ahirette de yaratılmış olmamayı dileyeceksiniz.

Görünen o ki, dünya gezisine çıkmaya pek niyetiniz yok. Siz kendi kabuğunuzdan çıkmak istemediğiniz sürece, size ne anlatılırsa sorgulamadan ona inanmaya meyilli olursunuz. Sorun değil, ilerde belki bu garip fikirlerinizi yeniden gözden geçirirsiniz.

Ayrıca neden bizim yok olmamıza bu kadar sevindiğinizi anlamakta zorluk çekiyorum, hatta için için "Oh olsun, sizlere" dediğinizi duyar gibiyim. Bu tavır, ister istemez kutsal kitaplarınızı akla getiriyor, bilmem anlatabildim mi ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Köpekler de üreyip ve ürüyüp duruyor ama köpeklerden bi halt olmuyor. Hâla dünyayı ele geçiremediler.

Dünyanın en güzel kitaplarını yazanlar ya ateisttir, ya dinsizdir. Nerde ateistlerin eserleri kalıcı değilmiş?

Üstelik benimle muhammedi niye kıyaslıyor onu da anlamadım. Ben seni süpermenle kıyaslıyor muyum yahu! Ben seni Atlas ile Hekül ile kıyaslıyor muyum? Bak bunlar binlerce yıldır varlar, sen elli sene sonra yoksun diyor muyum be!

Milyarlarca müslüm de görünmeyen uyduruk bir puta tapa tapa yok oldu gitti. Adlarını sen sayabiliyor musun? Sayamıyorsun. Hepsi tapındı tapındı bir gün olup da allah ortaya çıkıp "ne diyorsun sen ya, ne istiyon benden" dedi mi? Demedi. Eeee?

Sitelerde Paylaş

Yaratan her yarattığını bildiği için, herkese ona göre davranıyor.

Habibine vermeyecekti de, senin gibi insanlığını inkar edip aşağılık bir maymuna dönüşen bir yüz karasına mı verecekti Cenneti?

Hak ettiğini alırsın arkadaş. Kimseye zerre kadar haksızlık yapılmaz ve herkes yaptıklarının haricinde asla değerlendirilmeyecek; azap ve mükafat yaptıklarının neticesi olacak. Akıl verdiği, muhatap alıp peygamber ve kitaplar gönderdiği insanı başıboş bırakmaz ve bırakmayacak.

sen şu cenneti cehennemi görmüş gibi konuşuyorsun . herhalde ordan geldin . biraz bize anlatsana nasıl bir yer ?

Sitelerde Paylaş

sen şu cenneti cehennemi görmüş gibi konuşuyorsun . herhalde ordan geldin . biraz bize anlatsana nasıl bir yer ?

Cehennem Güneşin hidrojeni bitip patladığı anda alacağı durumdur. Yani cehennem Güneş tir.

Cennet, uzayda diğer galaksilerde yer alan mekanlar olup, cehennemden kurtulanlar bu çok güzel alemlere gidecek ve oradaki huri, gılman diye adlandırılan oraların yaratıkları tarafından hizmet edileceklerdir.

Olay kısaca budur.

Sitelerde Paylaş

Cehennem Güneşin hidrojeni bitip patladığı anda alacağı durumdur. Yani cehennem Güneş tir.

Cennet, uzayda diğer galaksilerde yer alan mekanlar olup, cehennemden kurtulanlar bu çok güzel alemlere gidecek ve oradaki huri, gılman diye adlandırılan oraların yaratıkları tarafından hizmet edileceklerdir.

Olay kısaca budur.

valla hayal gücünüz iyi , bunu kabul etmek lazım . keşke biraz doğruluk payı olsa da inansak . aslında benim de bir cennet inancım vardır , ancak sizin hurilerinizin olduğu yer gibi değil :)

Sitelerde Paylaş

Olay kısaca budur.

bakış açınız dehşet verici ...başka gezendeki canlılari insana köle yapma anlayışı?..

Sizin görüşünüzu insan oğluna uzaylılar yapsa ne düşünürsunuz...aşağılık bir durum.

..ayrıca kaosa sürüklenen evreni siz sonsuza kadar yaşayacak mi sanıyorsunuz....? Entopi kaçınılmazdir....her madde ilk hali enerjiye dönecektir...enerjinin korunumu kanunu her zaman işler

Sitelerde Paylaş

Ben bu müslümlerin cahilliklerinden utanç duyuyorum, bunlar bu kadar cahiliz, bu kadar yobazız, bu kadar geriyiz biz niye böyleyiz demiyorlar. Yani insanda önce bir utanma olacak. Güneş dediğin sadece samanyolunda trilyonlarcası bulunan ömrü belli, yakıtı belli sonu belli bir yıldız. Hizmetçi yaratıklar hayal etmek ayrı bir yüz karası, bir utanç... Hayır bunlarda aşağılık duygusu da var, hizmet edilmek filan istiyorlar, hasta ruhları bunu hayal etmekten zevk alıyor.

Bunlar bir insan olabilir, ben de görebilir miyim? Hiç sanmıyorum. Bu ucubeleri daha kaç on yıl çekeceğiz kim bilir... Bizden sonra 22. yüzyıla kalmazlar da gelecek nesiller bari utançtan rezillikten kurtulur umarım.

Sitelerde Paylaş

bakış açınız dehşet verici ...başka gezendeki canlılari insana köle yapma anlayışı?..

Sizin görüşünüzu insan oğluna uzaylılar yapsa ne düşünürsunuz...aşağılık bir durum.

..ayrıca kaosa sürüklenen evreni siz sonsuza kadar yaşayacak mi sanıyorsunuz....? Entopi kaçınılmazdir....her madde ilk hali enerjiye dönecektir...enerjinin korunumu kanunu her zaman işler

Kölelik değil, bu yaratıkların temel özelliği bu olmalı. Keşke şu anda Güneş içinde yaşayan, Kur'an da Zebani diye bahsedilen yaratıkların Cehenneme düşen insan ve cinlerle oynaması,eziyet etmesi gibi.

Ayrıca, evrende kudreti yeten gücünün yettiğine hükmeder, yer, bitirir. Tıpkı aslanın ceylanı yediği, kara deliklerin diğer cisimleri yuttuğu gibi. Bu evrensel bir gerçeklik olup cennet veya cehennemde dahi bunların tezahürleri olacak.

İşte, uyarılıyoruz, ey insan ölüp yok olmayacaksın, başka boyutlarda hayatın devam edecek, oralarda türlü haller ve türlü yaratıklar var, bunlardan kaçman imkansız ve HAZIRLAN. Hepimiz evrensel kozmik bilinçten (madde ve atom altı boyutlardan), toprak temelli boyutta insan olarak var kılınan ve öldükten sonra da madde üstü boyutlara, başka alemlere giderek yaşamımıza devam edecek olan birer bilinciz. Bilinç ve bilgi ölmez ve nakledilir.

Sitelerde Paylaş

Olay kısaca budur.

Tahtalı köydeki mangal mahallesini bu kadar somut/açık bir şekilde anlattığınıza göre, muhtemelen elinizde güvendiğiniz kaynaklar mevcut.

Bu kaynakları bizimle paylaşmanızı umarım, yoksa iddialarınız havada kalır ki, zamanla kimse sizi ciddiye almaz.

Ayrıca Tanrı insanları neden hep ateşte yakmakla korkutur, ürkütür ?. İkna etmenin başka yolları mı tükendi ?

Halbuki çok değişik ve zalim ölüm çeşitleri varken (mesela boğulmak, donmak gibi), neden insanlar illa yakılmak istenir ?

Var mı bir fikriniz ?

Sitelerde Paylaş

Tahtalı köydeki mangal mahallesini bu kadar somut/açık bir şekilde anlattığınıza göre, muhtemelen elinizde güvendiğiniz kaynaklar mevcut.

Bu kaynakları bizimle paylaşmanızı umarım, yoksa iddialarınız havada kalır ki, zamanla kimse sizi ciddiye almaz.

Ayrıca Tanrı insanları neden hep ateşte yakmakla korkutur, ürkütür ?. İkna etmenin başka yolları mı tükendi ?

Halbuki çok değişik ve zalim ölüm çeşitleri varken (mesela boğulmak, donmak gibi), neden insanlar illa yakılmak istenir ?

Var mı bir fikriniz ?

Cehennem yani Güneş ten dolayı. Güneş her yıldız gibi hidrojeni bitince çekirdeği sıkışıp patlayacak ve Dünya dahil gezegenleri yutup yok edecek. Dünyada ölümden sonra astral bedenle yani dini termoloji ile RUH bedenle hayatı devam eden insanlardan cehenneme yani Güneşin içine gidenler olacak. Haliyle oradaki Semum yani radyosyonik ateş astral bedenine zararlı ışınları ile eziyet edecek. Burada yaşayan ve oranın durumuna uygun bedenli Zebaniler ise gelen insan ve cinlerle oynayacak, eziyet edecek ve hatta "Size uyarıcı gelip haber vermedi mi?" diye dalga geçecekler.

Ortada korkutma değil, olması kesin bir olay var ve bu işin aktörü Güneş. Bu olay muhakkak olcağı için her peygamber ümmetini Cehenneme karşı uyarmıştır.

Sitelerde Paylaş

Haaa! Yaaa! Demek gücü yeten yetene mi olacak iş? Vaaaa! Müslümlerde baya gelişme var haaa! :lol: Lan ha şunu şimdiye kadar bileydiniz! Kafamızı rahman rahim diye ütüleyip durmazdınız be! Hah şöyle yola gelin. Bak ateist foruma bir girmekle neler öğreniyorsunuz! Aferin aferin.

Lan bunlar kafa beyin koymadı doğal seleksiyon var dedik diye be! Lan bunların laftan anlayacağı aklımdan geçmezdi! Vay beee! Ucundan kıyısından bir şeyler anlamış meğer allahın gerileri!

Zebaniler size uyarıcı gelmedi mi diye eziyet mi edecek! :D Hay o hastalıklı beyninizi iteyim sizin psikopat manyaklar... :D

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kölelik değil, bu yaratıkların temel özelliği bu olmalı. Keşke şu anda Güneş içinde yaşayan, Kur'an da Zebani diye bahsedilen yaratıkların Cehenneme düşen insan ve cinlerle oynaması,eziyet etmesi gibi.

Ayrıca, evrende kudreti yeten gücünün yettiğine hükmeder, yer, bitirir. Tıpkı aslanın ceylanı yediği, kara deliklerin diğer cisimleri yuttuğu gibi. Bu evrensel bir gerçeklik olup cennet veya cehennemde dahi bunların tezahürleri olacak.

İşte, uyarılıyoruz, ey insan ölüp yok olmayacaksın, başka boyutlarda hayatın devam edecek, oralarda türlü haller ve türlü yaratıklar var, bunlardan kaçman imkansız ve HAZIRLAN. Hepimiz evrensel kozmik bilinçten (madde ve atom altı boyutlardan), toprak temelli boyutta insan olarak var kılınan ve öldükten sonra da madde üstü boyutlara, başka alemlere giderek yaşamımıza devam edecek olan birer bilinciz. Bilinç ve bilgi ölmez ve nakledilir.

atom,atom altı parcaciklar ve güneşte dahil her şey enerjiden oluşmustur...ateş ..radyoaktivite tepkimesi(alfa,beta,gama ışınları) isi ve ışık yayar. .kısaca hersey şekil değiştirir ..yok olmaz ..termodinamik kanununa aykırı...

Size gore şeytan ateş bizde toprağız...fizik kuralına göre ateşte dahil her şey enerji...her şey kuantum dalgalanmasi sonucudur...

Ve metafizik yoktur...madde fizik kuralları dışında hareket edemez ...paranormal davranış yoktur

Sitelerde Paylaş

Cehennem yani Güneş ten dolayı. Güneş her yıldız gibi hidrojeni bitince çekirdeği sıkışıp patlayacak ve Dünya dahil gezegenleri yutup yok edecek. Dünyada ölümden sonra astral bedenle yani dini termoloji ile RUH bedenle hayatı devam eden insanlardan cehenneme yani Güneşin içine gidenler olacak. Haliyle oradaki Semum yani radyosyonik ateş astral bedenine zararlı ışınları ile eziyet edecek. Burada yaşayan ve oranın durumuna uygun bedenli Zebaniler ise gelen insan ve cinlerle oynayacak, eziyet edecek ve hatta "Size uyarıcı gelip haber vermedi mi?" diye dalga geçecekler.

Ortada korkutma değil, olması kesin bir olay var ve bu işin aktörü Güneş. Bu olay muhakkak olcağı için her peygamber ümmetini Cehenneme karşı uyarmıştır.

tamam yeteri kadar korktum . şimdi sana inanmak istiyorum . lütfen bana bir delil göster . lütfen masal anlatma da somut bir şeylerden bahset. ancak kuran dan bahsetme , ona inanmıyorum . sen bana kuranı delil olarak gösterirsen ben de kurandan yaklaşık 1000 yıl önce yazılmış ilyada destanından falan bahsederim . yani ikisi aynı şey , efsane !!!

Ben de Allah ile iletişim kurmak istiyorum . Ben de ona inanmak istiyorum . Ben yapamıyorsam onun yapması gerek . Bana bir melek , bir peygamber , bir kutsal kitap falan göndersin . yenisini yazsın . Dünyadaki bütün televizyonlarda yayın tek bir kanala bağlansın . Allah o kanalı kontrol etsin ve herkese anlatsın . Böylelikle yeniden bir din gelmiş olur ve hepimiz bir mucizeye şahit oluruz .

Bu arada ateist arkadaşlar , ben biraz fazla uçtum galiba :) Bir dindarın seviyesine inince böyle oluyor demek ki . Hepsini tek bir solukta yazdım ve anladım ki benim de hayal gücüm baya genişmiş :)

tarihinde Blitz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evvela hakkınızı vermeliyim. Sayenizde Zebanilerde espri anlayışı olduğunu da öğrendik. Bu da bir hiç yoktan iyidir. Ancak şu bizim kaynak meselesi hălă açıklığa kavuşmuş değil.

Eğer güneşin yokolmasını beklemeye niyetiniz varsa, hiç tavsiye etmem. En azından 4 milyar sene beklemelisiniz ki, muhakkak canınız sıkılır.

Sitelerde Paylaş

atom,atom altı parcaciklar ve güneşte dahil her şey enerjiden oluşmustur...ateş ..radyoaktivite tepkimesi(alfa,beta,gama ışınları) isi ve ışık yayar. .kısaca hersey şekil değiştirir ..yok olmaz ..termodinamik kanununa aykırı...

Size gore şeytan ateş bizde toprağız...fizik kuralına göre ateşte dahil her şey enerji...her şey kuantum dalgalanmasi sonucudur...

Ve metafizik yoktur...madde fizik kuralları dışında hareket edemez ...paranormal davranış yoktur

Herşey hayat, varlık zaten NORMAL değil, anormal bir durum ki siz bunu tesadüf ile açıklamaya çalışıyor ve maddenin bunu kendiliğinden yaptığını iddia ediyorsunuz. Akılsız madde bunu nasıl yapsın.

Biz ise bunun O nun ilminin, takdirinin ve kudretinin eseri olduğunu, tesadüf değil bilinçli tasarımın olduğunu ve bir gaye için yaratıldığını, aksi durumda VARLIĞIN var olmasının bir anlamı olmadığını söylüyoruz.

Sitelerde Paylaş

1.. güneş patlamayacak...önce sisip gaz devi olacak sonra içine çökecek ..

kütlesi pulsar olacak kadar büyük değil...dünya boyutuna kuculup kırmızı cüce olacak ..

2. sözünde ruhu madde boyutuna indirgemissin...sonsuzluk kavramı ortadan kalkar...evren kaosa gidiyor evrendeki madde hızı ışık hızına eristiginde her şey parcalanacak ...yani yok olacak bu durum dininize aykırı... Çünkü ruhlarda parcalanmis cennet ve cehennem de parçalanmış olur...sonsuzluk kavramı ortadan kalkar....

ayrıca bizi güneşin yok edeceğini nerden biliyorsun ?

Bir gök tasida yok edebilir?

Bizi andromedada yok edebilir...

Yada bir virüs,bir hastalık,salgın...

yada nükleer bir savaş ...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...