Jump to content

Yıkılan Minareler...

Recommended Posts

Herşey hayat, varlık zaten NORMAL değil, anormal bir durum ki siz bunu tesadüf ile açıklamaya çalışıyor ve maddenin bunu kendiliğinden yaptığını iddia ediyorsunuz. Akılsız madde bunu nasıl yapsın.

Biz ise bunun O nun ilminin, takdirinin ve kudretinin eseri olduğunu, tesadüf değil bilinçli tasarımın olduğunu ve bir gaye için yaratıldığını, aksi durumda VARLIĞIN var olmasının bir anlamı olmadığını söylüyoruz.

enerji durağan olamaz durağan olması icin mutlak 0=-273.15℃ aşması gerekir hiç bir madde mutlak sıfırı aşamaz buda enerji durağan olamaz demektir...

Hersey etki tepkidir...insan biyolojik bir robottur

..hiç bir madde fizik yasaları dışında hareket edemez...insanda dahil maddeden oluşan hiç bir canlı fizik yasaları dışında düşünmez....

Evrende bilgisayar oyunundaki karakterden farksızsin....

madde yok olamaz...

Kafanızda kara delik problemi cikabilr....

karadelik; maddenin plazma halinde çok küçük bir noktaya sıkışmış halidir....madde yok olmaz...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

zamanla beraber 4 boyutlu bi evrendesin neyin boyutu başka boyutmu var ?

Boyut ne demek öncelikle ...

en ,boy ,derinlik. Ve zaman ...

zaman kavramı olarak düşün . 1 saat önce yemek yedin , şu an bilgisayar oynuyorsun . şu an bilgisayar oynarken , aslında başka bir boyutta , yani 1 saat önceki boyutta aslında sen yemek yiyorsun . O an yaşanıyor , ama 1 saat öncesinde . Dejavu filmini izlemiştim , oradan esinlenip anlattım :)

tarihinde Blitz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kiyame - 9-10

Ve Güneş'le Ay biraraya getirildiğinde,

Der ki insan o gün: "Kaçılacak yer nerede?"

Bazen ciddi ciddi düşünüyorum , acaba bu ayetler doğru olabilir mi diye . Yav bir tanrı , bu kadar ukala ve lavbali bir şekilde insan ağzıyla konuşur mu ? biraz ciddiyet olur , soğuk kanlılık falan olur aq. koskoca tanrısın sen , biz yarattık ne demek . biz bile demiyor , kendinden 3. şahısın ağzıyla bahsediyor . Allah her şeyi görür ve bilir . Ulan ayeti gönderen allah değil mi ? öyleyse kendi ayetinde kendini niye bu şekilde anlatıyor ? " Evreni ben yarattım , hepinizi sınava tabi tutuyorum " falan desin , o da yok . Bir de oturup muhammedin masallarına inanmamızı beklemiyorlar mı arkadaş , insan deli oluyor .

Sitelerde Paylaş

Kiyame - 9-10

stimmtes_roterriese_g.jpg

O gün daha ölmemis olacagiz, kacacak yer arayacagiz!!!

Ölmüş olacaksın. Astral bedeninle yani dini termoloji ile RUH bedeninle halen Dünyanın manyetik alanında hapis durumda oalcaksın (Dini termonolojide Berzah denişlen durum). Güneşin büyüyüp ay dahi gezenleri yuttutuğunu da göreceksin ve o zaman

Kiyame - 9-10

diyeceksin. Kaçacak yer yok ve Cehennem gittikçe yaklaşıyor. Sonra Dünya da yutulacak ve Cehennem içine çekmeye başlayacak.

İşin ilginç yanı bu olayların 1400 yıl önce çöller diyarından çıkan bir kitapta bulunması. Acaba, bu olayları bu kitap nereden biliyordu.

tarihinde tevhid tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşin ilginç yanı bu olayların 1400 yıl önce çöller diyarından çıkan bir kitapta bulunması. Acaba, bu olayları bu kitap nereden biliyordu.

Çölden çıkan bütün kitaplarda cehennem zırvalığı olur , bu gayet doğal . Çünkü ahiret de oranın iklimini almıştır :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...