Jump to content

Klitoris küçük bir penis mi?

Recommended Posts

Klitoris, G noktasının çıkış uçudur. G noktasında, aşırı stimüle sonucu oluşan bel suyu, bir hortumla, klirtoroisten dışarı aktarılır.

Kadınlar, erkeklere oranla, dahâ az boşaldığı için, onların boşalması, dahâ uzun sürer ve dahâ fazla spermiyum, dışa salınır.

Ama kadınların belsuyunun dışa salınması, erkeklerdeki kadar kolay değildir. En az yazım saatlik doğrudan stimüle ile, sonuca ulaşılabilir. Ortalama bir kadın, yaklaşık bir sattlik stimüle ile boşalabilir.

Sitelerde Paylaş

Bu konuda, "hermafroditler"e değiniliyor; onların "kadın" olduğu tespiti yapılıyor. Yanlış!

O "penise benzeyen çıkıntılar", gerçekten "penis"tir.

Hermafroditlerin çoğunluğunun penisi, o resimlerde gördüğünüz gibi, küçüktür.

Ama ben, 30 santimetrelik penisi olan hermafrodit de görmüşümdür. Yâni penisin küçük oluşu, onu, "büyük klitoris" yapmaz.

Arkadaşların biri de diyor ki: "Güney Amerika'da..."

Türkiye'deki hermafroditlerin çoğunun, vajinası cerrâhlar tarafından kapatılıyor. Böylece, gerçek hemafrodit gibi gözükenlerin oranı da, hızla düşürülüyor. Bu, antidemokratik ve barbarca bir tavırdır!

Güney Amerika ülkelerinde, bu tür barbarlıklara izin verilmiyor! Çoğu ülkede, hemafroditin vajinasını kapatan cerrâhlar, cezâlandırılıyor!

Sitelerde Paylaş

Yalnız bir varlığın kökeninde iğrendirici bir varlık var diye o varlıktan tiksinmek bence akla mantığa aykırı bir hareket. Bu mantığa göre bitki, hayvan hiçbir besin almamalıyız. O bitkilerin besin aldığı topraktan nice solucan geçebilir veya o hayvanlar bir sürü zararlı organizma barındırıyor olabilir.

Sitelerde Paylaş

Yalnız bir varlığın kökeninde iğrendirici bir varlık var diye o varlıktan tiksinmek bence akla mantığa aykırı bir hareket. Bu mantığa göre bitki, hayvan hiçbir besin almamalıyız. O bitkilerin besin aldığı topraktan nice solucan geçebilir veya o hayvanlar bir sürü zararlı organizma barındırıyor olabilir.

katiliyorum..

Klitoris ve penis ayni kokenden evrilmis olabilir.birisi fetal donemde gelisimini tamamlayip penis olur digeri klitoris olarak kalir.

O mantikla bakarsak,erkeklerde de meme ucu var.

Sitelerde Paylaş

Onun yerine biseksüel ol bence nescafe 3ü1 arada gibi, tadından yenmez :)

Alemsin yav ;) Sesli güldüm. Cinselliği bu kadar rahat tiye alman olsa olsa ruhunun güzelliğidir.

Sitelerde Paylaş

Fazla hetero bir düşünce gibi geldi. penise benziyorsa, pozisyon değiştirerek sorun çözülebilir. Biraz yaratıcı olmak lazım.

Epilasyonlu ve bakımlı olması daha önemli. tabii bu durum 2 taraf için de geçerli.

Sözümüz meclisten dışarı; kadın sünneti denen olayın sebeplerinden biri de bu olabilir. çünkü sünnet, klitorisden yapılıyormuş. diğer önemli sebebi de, zevk noktası oluşu.

Okuduğuma göre, kadın sünneti, ruyasında gördüğü için doğal olarak herkes gibi çocuğunu boğazlamaya girişen kutsal insan, Hz.İbrahim'e dayanıyormuş.

Sitelerde Paylaş

Fazla hetero bir düşünce gibi geldi. penise benziyorsa, pozisyon değiştirerek sorun çözülebilir. Biraz yaratıcı olmak lazım.

Epilasyonlu ve bakımlı olması daha önemli. tabii bu durum 2 taraf için de geçerli.

Sözümüz meclisten dışarı; kadın sünneti denen olayın sebeplerinden biri de bu olabilir. çünkü sünnet, klitorisden yapılıyormuş. diğer önemli sebebi de, zevk noktası oluşu.

Okuduğuma göre, kadın sünneti, ruyasında gördüğü için doğal olarak herkes gibi çocuğunu boğazlamaya girişen kutsal insan, Hz.İbrahim'e dayanıyormuş.

Bu durumda, kadının zevk almaması için, G noktasını yok etmek gerekir. Ama ilkel toplumlar, G noktasından bihaberdiler. Halleluya! B):D

Sitelerde Paylaş

Klitoris, G noktasının çıkış uçudur. G noktasında, aşırı stimüle sonucu oluşan bel suyu, bir hortumla, klirtoroisten dışarı aktarılır.

Kadınlar, erkeklere oranla, dahâ az boşaldığı için, onların boşalması, dahâ uzun sürer ve dahâ fazla spermiyum, dışa salınır.

Ama kadınların belsuyunun dışa salınması, erkeklerdeki kadar kolay değildir. En az yazım saatlik doğrudan stimüle ile, sonuca ulaşılabilir. Ortalama bir kadın, yaklaşık bir sattlik stimüle ile boşalabilir.

Erol Bey, Almanya'nın Haydar Dümen'i gibisiniz :D

Sitelerde Paylaş

Bazı arkadaşlar sanırım kadınları farklı bir tür olarak düşünüyorlarmış ki, hayal kırıklığına uğramışlar.

Tam olarak farklı bir tür değil de aynı kökenden gelip fetüs halinde oluşan fazla testosteronla bir tarafın farklı bir cinsiyet diğer tarafınsa farklı bir cinsiyet olarak geliştiğini düşünüyordum. Ancak klitorisin aynı yapılardan ve kökenlerden gelme farklı bir organ olmayıp aynı organın küçüğü olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Testosteron alan kadınların klitorisinin şişip idrar kanalı olmayan penis haline gelebiliyor olması da aynı organın küçüğü olmasını kanıtlıyor gibi. Ancak öğrendiğim kadarıyla klitoriste penisten daha fazla sinir hücresi var. Eğer ikisi aynı organ ise testosteronla klitoris penise nasıl dönüşütürülebiliyor onu anlayamadım.

Sitelerde Paylaş

Erol Bey, Almanya'nın Haydar Dümen'i gibisiniz :D

Öyle bir derdim yok. Yalnızca kadınları bıraz fazla severim; onun için de, cinsellikte bencil ol-ma-ma-ya çalışırım; bencil olmayınca da, karşımdaki kişiyi zamânla dahâ iyi anlamaya ve dahâ iyi keşfetmeye yöneliyorum. Sonuçta, iki parner de çok mutlu oluyor.

Bu arada: Klitoris de, G noktasının bir parç.ası olduğu için, yapısının tamâmına yakını, cinsellik sinirlerinden oluşuyor (G noktasının, çevreleyen yapısı, tamâmen cinsellik sinirlerinden oluşuyor). Onun için, dokununca, aşırı cinsel duygular oluşuyor.

Sitelerde Paylaş

Tam olarak farklı bir tür değil de aynı kökenden gelip fetüs halinde oluşan fazla testosteronla bir tarafın farklı bir cinsiyet diğer tarafınsa farklı bir cinsiyet olarak geliştiğini düşünüyordum. Ancak klitorisin aynı yapılardan ve kökenlerden gelme farklı bir organ olmayıp aynı organın küçüğü olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Testosteron alan kadınların klitorisinin şişip idrar kanalı olmayan penis haline gelebiliyor olması da aynı organın küçüğü olmasını kanıtlıyor gibi. Ancak öğrendiğim kadarıyla klitoriste penisten daha fazla sinir hücresi var. Eğer ikisi aynı organ ise testosteronla klitoris penise nasıl dönüşütürülebiliyor onu anlayamadım.

Mekanizma tam öyle değil. Biraz oku, incele bakalım.

Sitelerde Paylaş

Mekanizma tam öyle değil. Biraz oku, incele bakalım.

Dosdoğru. Bu noktayı kaçırmışım.

Klitorisin, deliksiz bir penise dönüştüğü, deneyimsiz beyinler tarafından öne sürüldü ve yayıldı. Bilim kökenli ya da - en azından - cinsellik deneyimli bir kişi, bu deli zırvasını öne sürmez.

Eğer klitorisin deliği yoksa, G noktasında oluşan "belsuyu" (kadın menisi), hangi delikten, dışa ulaşıyor?

Ayrıca "klitorisin, penise dönüştüğü" de budalaca bir şehir efsânesidir. Böyle olsaydı, milyonlarca transseksüel kadın, "tam erkeğe" dönüşebilirdi.

Sitelerde Paylaş

Dosdoğru. Bu noktayı kaçırmışım.

Klitorisin, deliksiz bir penise dönüştüğü, deneyimsiz beyinler tarafından öne sürüldü ve yayıldı. Bilim kökenli ya da - en azından - cinsellik deneyimli bir kişi, bu deli zırvasını öne sürmez.

Eğer klitorisin deliği yoksa, G noktasında oluşan "belsuyu" (kadın menisi), hangi delikten, dışa ulaşıyor?

Ayrıca "klitorisin, penise dönüştüğü" de budalaca bir şehir efsânesidir. Böyle olsaydı, milyonlarca transseksüel kadın, "tam erkeğe" dönüşebilirdi.

Tam erkeğe dönüşmek nedir ,bizi aydınlatırsan mutlu oluruz. Hayatımda senin kadar cahil olup da bilimsel konularda saçma sapan şeyler yazan bir mahlukat görmedim. Kaydırma suyunu bile üreme unsuru sanıyorsun.

Sevgili Haci,neden izin veriyorsunuz bu saçmalığa? Türk toplumu cinsellik konusunda bu kadar cahilken,böyle acayip yorumlara ses çıkarmaman bizi üzüyor.

Sitelerde Paylaş

Şu meşhur G-noktası bir uydurma olup, hiç bir bilimsel dayanağı yoktur. Bu kavram medyanın ve sex terapistlerinin bir ürünüdür.

Bu yönde yapılan onca araştırmalara rağmen kesin olarak kanıtlanmamıştır .

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen, bâkirsin!

Hayırdır, bugün yataktan falan mı düştünüz ?

Unuttum sanmayınız: Sizin özellikle kadınlara ve bana bir özür borcunuz var. Ondan sonra bakarız, acaba sizinle adam gibi muhabbet edilir mi diye. Bu yüzden kadınlar hakkında en son fikir belirtecek kişi bence sizsiniz. :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...