Jump to content

Nihat Hatipoğluna sorulan sorular

Recommended Posts

Evet arkadaşlar , genellikle ramazanda veya mübarek günlerde tv lere çıkan meşhur din tüccarı Nihat Hatipoğlu nu biliriz . Gerçi beni ilgilendiren o değil . Bu adama sorulan soruları merak ediyorum . Nerden ve nasıl buluyorlar ? Nerelerinden uyduruyorlar da böyle sorular soruyorlar ? Dünya nın hangi ülkesinde bir kişiye böyle sorular sorulur ? İşte bu da size bi tane örnek .

Sitelerde Paylaş

İlahiyatçı bir arkadaşıma göre din adına soru sormak ve soruya yanıt vermek gayet normalmiş.

Örneğin kuranda annelerinizle evlenmeyin diyor. Böyle birşey yazmaz ise bunun anlamı evlenebilirsiniz olur.

Biri çıkar babam öldü üvey annem bana düşer mi diye sorabilir. Gayet normal bir soru.

Annelerinizden kasıt nedir? Öz anne? kayınvalide? Babanın diğer 3 eşlerinden biri?

Sitelerde Paylaş

Tabi bu insanlar hemafrodit ne demek diye bir şey duymamışlardır. Allah niye birini hemafrodit yaratır?

Sigortaları atar bu cahillerin.

Hemafrodit biri bir erkekle mi evlenebilir yoksa bir kadın la mı? Sorusunu sormak lazım bu din tacirine. Şahsına başka bir şey söyleyemiyorum. Sonuçta zekası gelişmemiş. Onun suçu değil.

tarihinde anarkom tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Psikolojik problem demiş. Normal bir müslümandan da bunu beklerdim. Eşcinselliğe psikolojik problem dedi. Problemli olan, hor görülmesi gereken ta kendisi.

bizim toplumda şöyle bir huy var . herkes başkasının hayatına karışıyor , burnunu sokuyor . dedikodusunu yapıyor . yani eşcinsel birini veya cinsiyetini değiştiren birini sen ne yapacaksın be kadın .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...