Jump to content

Hdp beni heyacanlandiriyor

Recommended Posts

en basta kürd degilim, akp - chp-mhp gibi kokusmus sistem partilerini gördükce icim karariyor, hdp simdiye kadar türkiyede hic bir partinin yapamadigini yapiyor, escinseleri , rumlari,ermenileri, alevileri, hristiyanlari ve toplumda dislanmis bütün herkesi kucakliyor, selahattin demirtas genc, dinamik , zeki cesur birisi,

emekleddin gibi adamlarin bu ülkede cumhurbaskani adayi , kilicdaroglu gibi akp nin taklidini yapan kendini dinci gibi göstermeye calisan politikacilari gördükce kusasim geliyor, yolun acik olsun hdp , su an tek umut hdp,

Sitelerde Paylaş
  • İleti 67
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yurtdışında yaşayanların ülke siyasetini doğru yorumlayamadığına kesin olarak eminim.

Söylemleri ne kadar güzel olursa olsun,hatta cb. seçimi öncesi birçok kişinin aklını bu söylemlerle çelip oyunu arttırdı.

Bu seçimler sonrası yaşanan kobani olaylarında onlarca insan öldürüldü,bir kısmı işkence çektirilerek öldürüldü ve bu eylemlerin çağrısınıda bu arkadaş yaptı.

Gerçek sosyal demokrat veya sol hareketin etnik temelli siyasetle hele hele tescilli bir terör örgütüyle organik bağlantıları olamaz-kabul edilemez.

Son olarak şunu söyleyeyim bu parti yazın yapılacak genel seçimlere,parti olarak katılacağını söylüyor ancak yüzde on barajı meselesi var ve çok çok çok büyük olasılık bu barajı aşamayacağını bilerek bu kararı aldı.Peki bu karar bilin bakalım kimin işine gelecek???

Sitelerde Paylaş

Yurtdışında yaşayanların ülke siyasetini doğru yorumlayamadığına kesin olarak eminim.

Söylemleri ne kadar güzel olursa olsun,hatta cb. seçimi öncesi birçok kişinin aklını bu söylemlerle çelip oyunu arttırdı.

Bu seçimler sonrası yaşanan kobani olaylarında onlarca insan öldürüldü,bir kısmı işkence çektirilerek öldürüldü ve bu eylemlerin çağrısınıda bu arkadaş yaptı.

Gerçek sosyal demokrat veya sol hareketin etnik temelli siyasetle hele hele tescilli bir terör örgütüyle organik bağlantıları olamaz-kabul edilemez.

Son olarak şunu söyleyeyim bu parti yazın yapılacak genel seçimlere,parti olarak katılacağını söylüyor ancak yüzde on barajı meselesi var ve çok çok çok büyük olasılık bu barajı aşamayacağını bilerek bu kararı aldı.Peki bu karar bilin bakalım kimin işine gelecek???

dersimdeki katliami dami, hdp yapti

chp gezi olaylarini desteklemedimi, gezide polise saldiranlarin hdp li genclerden ne farki var

tarihinde ataizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

HDP'nin siyaseti söylediğiniz gibi temiz yapılıyor. En azından dürüst kıvırmadan. Ancak temelde bakılırsa HDP ile MHP'nin hiç bir farkı yok. İkisi de faşizm partileri. Türkiye'yi şu an yönetebilecek herhangi bir parti yok. Hangisi seçilirse seçilsin sürüneceğiz. Ancak AKP yerine bir başka parti olsa bu kadar sürünmeyiz sanırım.

Sitelerde Paylaş

chp gezi olaylarini desteklemedimi, gezide polise saldiranlarin hdp li genclerden ne farki var

Bir miktar tarih ve bağımsız medya kaynaklarını okumanızda fayda var.

Dersimde bir katliam yoktur. Gezide de saldıran daima polis ve hükümet yanlısı müslümanlardır. HDPli gençlerden ne farkı dedikleriniz ise zaten HDPli ve türevi kürtçü/ayrılıkçı gençlerdir -polisin saldırı tiyatrosu sergileyen adamlarını saymıyorum bile- . Gezide 2 milyon kişi sokaklara çıkmış; polise saldırmak gibi bir amaç veya uygulama olsaydı geziyi basitçe olaylar olarak anamazdınız

Sitelerde Paylaş

Bir miktar tarih ve bağımsız medya kaynaklarını okumanızda fayda var.

Dersimde bir katliam yoktur. Gezide de saldıran daima polis ve hükümet yanlısı müslümanlardır. HDPli gençlerden ne farkı dedikleriniz ise zaten HDPli ve türevi kürtçü/ayrılıkçı gençlerdir -polisin saldırı tiyatrosu sergileyen adamlarını saymıyorum bile- . Gezide 2 milyon kişi sokaklara çıkmış; polise saldırmak gibi bir amaç veya uygulama olsaydı geziyi basitçe olaylar olarak anamazdınız

hahaha komik, sen hangi ülkede yasiyorsun polis ve basin araabalarini yakanlar kimlerdi,

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dersim_Olaylar%C4%B1

dersim olaylarini vikipedia dan okuyabilirsin,

bence daha fazla yazma yazdikca batiyorsun,

Sitelerde Paylaş

HDP'nin siyaseti söylediğiniz gibi temiz yapılıyor. En azından dürüst kıvırmadan. Ancak temelde bakılırsa HDP ile MHP'nin hiç bir farkı yok. İkisi de faşizm partileri. Türkiye'yi şu an yönetebilecek herhangi bir parti yok. Hangisi seçilirse seçilsin sürüneceğiz. Ancak AKP yerine bir başka parti olsa bu kadar sürünmeyiz sanırım.

hdp irkci parti diyorsun, hdp de bircok türk üye var, ayrica, benim bildigim bir kac tane türk milletvekili var nasil irkicilik oluyor anlamadim, adamlar sadace kürtleri savunmuyorki , ermenileri,rumlari bütün ezilmis insanlari savunuyor.

Sitelerde Paylaş

hdp irkci parti diyorsun, hdp de bircok türk üye var, ayrica, benim bildigim bir kac tane türk milletvekili var nasil irkicilik oluyor anlamadim, adamlar sadace kürtleri savunmuyorki , ermenileri,rumlari bütün ezilmis insanlari savunuyor.

Öyle görünüyorlar zaten. Türkiye'de kimse olduğu gibi görünmüyor. Ancak onlar da Kürt faşizanı. Ben şahsen tüm faşistleri aynı kefeye koyarım. Mhp'den de bu yüzden farkları yok benim için. Chp ise hiç sol kelimesini ağzına almasın. Müze yapılması gereken bir parti bence. Akp zaten çöp. Ne siyasetten anlar ne politikadan. Ama cahil cühela kandırmasından pek anlıyor beyefendiler.

Yani sözümün özü şu; şu an Türkiye'de siyasi parti olarak niteleyebileceğim herhangi bir parti yok. Siyasetçi diye niteleyebileceğim herhangi bir isim de yok. Acınası durum bu.

Sitelerde Paylaş

hahaha komik, sen hangi ülkede yasiyorsun polis ve basin araabalarini yakanlar kimlerdi,

http://tr.wikipedia.org/wiki/Dersim_Olaylar%C4%B1

dersim olaylarini vikipedia dan okuyabilirsin,

bence daha fazla yazma yazdikca batiyorsun,

Bu yazdıklarınızı zaten ilk iletimde anlattım. Yanıtım aynıdır; amacım sizinle laf dalaşına girmek değil, istatistikten senaryo üretmeye yetkin gören bir zırcahile yol göstermektir. Bir miktar tarih ve bağımsız medya kaynaklarını okumanızda fayda var.

Sitelerde Paylaş

Apocu.

Haftada bir HDP propagandası yapmak için başlık açacaksan önce Türkçe yazım kurallarını öğren. Belki daha etkili olur.

Yarım yamalak bilginle insanları ikna etmeye çalışıyorsun bari Türkçeyi düzgün kullan.

Geziyle ilgili kurduğun talihsiz cümlelere yorum bile yapılmaz.

Sitelerde Paylaş

Ne çok ruh hastası var.

Gezide elinde Türk bayrağı olan İzmirli cici kızlarla, elinde molotof olan pkklı kıroları aynı kefeye koyuyor.

Apocu.

Haftada bir HDP propagandası yapmak için başlık açacaksan önce Türkçe yazım kurallarını öğren. Belki daha etkili olur.

Yarım yamalak bilginle insanları ikna etmeye çalışıyorsun bari Türkçeyi düzgün kullan.

Geziyle ilgili kurduğun talihsiz cümlelere yorum bile yapılmaz.

türkcem pek iyi degildir dogrudur, ben kimseye ikna etmeye calismiyorum caninizin istedigi partiye oy verin, size tayyip, emekleddin, kilicdaroglu, devlet bahceli liderler cok bile, sistemin kölesi olmus partilerden baska oy vericek partiniz yok

Sitelerde Paylaş

Al birini,vur ötekine....

Biri dinci,birinin (chp)ne olduğu belli değil,diğeri akp nin değişik versiyonu,hdp desen kürtçü parti,

Alayı takiye yapıyor.....

Kısacası,beni temsil edecek,meclis içi ,meclis dışı bir parti yok...

Sitelerde Paylaş

HDP sistem karşıtı bir parti mi?

Çakma solcular ve yandan yemiş liberaller için öyle. Liberallerle aynı sisteme karşı savaşmayı içine sindiren salak solcular dışında, galiba bir de cahiller HDP'nin "sistemle" savaştığını sanıyor.

Nedir peki bu sistem? Neye karşısınız? Olup bitenlere mi? Bağzı şeylere mi? Alayına mı karşısınız? Hangi sisteme karşısınız? Mesela kapitalizme mi karşısınız? Hele bir anlatsanız da, biz de bilsek şu "sistem"in ne olduğunu...

HDP'nin Kürt milliyetçiliği dışında, Türkiye geneli için ne önerdiğini biliyor musunuz? Mesela İstanbul'da yaşayan bir insan olarak, HDP'nin sana ne vaatte bulunduğunu biliyor musun? Soru kazık geldi değil mi? Çalışmadığın yerden geldi. Halbuki, Kürtler, Türkler, Ermeniler, Çerkezler, Pomaklar, Polonezler, Truvalılar, İyonyalılar ve Likyalılar el ele tutuşup bir sevgi halesi oluşturacak mıyız desem, evet oluşturacağız, derdin. Zaten bilip bileceğin de bu kadar.

HDP Istanbul için özerklik teklif ediyor. İşte sistemle savaş budur! Burjuvazi, oligarşi, emperyalizm ve illümünatiyi titreten, devrimci politika budur. Ota boka özerklik.

Sovyetler Birliği yıkıldıktan sonra, Yeni Dünya Düzeni, Küreselleşme gibi laflar çıktı. Bu kavramları açıklamaya çalışan birçok yazar çıktı. Erol Bilbilik'in 1990'lı yılların başında yazdığı kitaplarda, Küreselleşme için şöyle diyordu; Küreselleşme şehir devletleri demektir. Birleşmiş milletlerde 200 küsür devlet vardır. Bu sayı 2000'e çıkarılacaktır. Şimdi geliyoruz bugüne. Ne diyor bu sistem karşıtı Aslan parçaları? Istanbul özerk olsun, Türkiye 30 küsür özerk bölgeye ayrılsın. İşte size sistem karşıtlığı.

Bu Hdp'liler Çevrelerine salakların topladıkları gibi, herkesi kendileri salak sanıyorlar. Özerkliği şöyle savunuyorlar; çok yoksulluk varmış, her bölge kendi bütçesini oluşturursa, Yoksullukla baş edilebilirmiş. Küfür etmeyim diyorum da, adam mı s#kiyorsunuz lan siz?

Sitelerde Paylaş

en basta kürd degilim, akp - chp-mhp gibi kokusmus sistem partilerini gördükce icim karariyor, hdp simdiye kadar türkiyede hic bir partinin yapamadigini yapiyor, escinseleri , rumlari,ermenileri, alevileri, hristiyanlari ve toplumda dislanmis bütün herkesi kucakliyor, selahattin demirtas genc, dinamik , zeki cesur birisi,

emekleddin gibi adamlarin bu ülkede cumhurbaskani adayi , kilicdaroglu gibi akp nin taklidini yapan kendini dinci gibi göstermeye calisan politikacilari gördükce kusasim geliyor, yolun acik olsun hdp , su an tek umut hdp,

Eşcinsel misin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...