Jump to content

Özgecan için dinci şerefsizlerin yorumları

Recommended Posts

Akit gazetesi;

“Uğur Dündar ve Soner Yalçın'ın istediği yaşam tarzı bir yerde tecavüz bir yerde ölüm getirdi”

http://www.odatv.com/n.php?n=lagiminizda-bogulun-1402151200

Yeni şafak gazetesi yazarı;

"Müslüman ülke,tecavüz... fırsatçılığına soyunmayın, Amerika'da her iki dakikada bir kadın tecavüze uğruyor. Şimdi çenenizi kapatın"

http://www.odatv.com/n.php?n=amerikada-da-oluyor-cenenizi-kapatin-1402151200

Nihat Doğan;

“Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın”

http://www.odatv.com/n.php?n=mini-etegi-giyiyorsan-bas-bas-bagirmayacaksin-1502151200

:angry:

Sitelerde Paylaş

Nihat Doğan gibilerini adam yerine koymanın bir anlamı yok. Ne dediğini bilmeyen zavallının teki. Halbuki hedef göstererek suç işlemektedir. Onun gibilerini kaale almaya bile değmez. Benim bir türlü anlam veremediğim, kendini aydın zanneden băzı kadınların mağdur olan hemcinslerini savunacaklarına, onları dolaylı olarak suçlu gibi göstermeleri. Bir insan bu kadar mı alçalır ?

Sitelerde Paylaş

Nihat Doğan gibilerini adam yerine koymanın bir anlamı yok. Ne dediğini bilmeyen zavallının teki. Halbuki hedef göstererek suç işlemektedir. Onun gibilerini kaale almaya bile değmez. Benim bir türlü anlam veremediğim, kendini aydın zanneden băzı kadınların mağdur olan hemcinslerini savunacaklarına, onları dolaylı olarak suçlu gibi göstermeleri. Bir insan bu kadar mı alçalır ?

Bu kadar alçaldığı için yeni şafakta yazıyor..Biraz insan olsa,anında kovarlar gazeteden..

Sitelerde Paylaş

nihat doğan şerefsizinin dediğine göre mini etek giyen her kadın tacize uğramayı haketmektedir . yalnız kendisi yarı çıplak kadınlarla survivor yarışmasında bulunmamış mıydı ? öyleyse neden onlara tecavüz etmedi ?

öteki şerefsize gelirsek . amerika da her 2 dk da 1 tecavüz mü oluyormuş ? Peki bu türkiye nin ne kadar ahlaksız , pislik bir ülke olduğu gerçeğinin üstünü örter mi ? ek olarak bir bilgi

amerika da ateist nüfus 36 milyon civarında

amerika da hapse girenlerin % 70 i dindar

yalnızca %0.5 i ateist

Sitelerde Paylaş

Aslında başlığa şerefsiz değil de,açıkça küfür edecektim ama sonra vazgeçtim..Cinayeti işleyenler zaten akıl hastaları..Bu lanet ülkenin içinden çıkabilecek bir ürün bunlar..Buna asla şaşırmadım ben..Zaten her gün Özgecan'lar öldürülüyor ama Özgecan'ın ölümü biraz farklı olduğundan tepki yükseldi sadece..Artık sadece dövülerek öldürülen veya bıçaklanarak öldürülen kadınlar ilgimizi çekmiyor..Olaya bak ya..!

Akp'nin bir numaralı adamların biri Acun'dur..Acun'un bir numaraları adamlarından biri Nihat'tır..Bakın bu şerefsiz Nihat'ın şarkısına; :angry:

Şarkıcı Nihat Doğan, vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın ardından Twitter hesabından attığı tweetle dikkat çekmişti. “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” ifadelerini kullanan Doğan'ın şarkıcı olduğunu unutmuş olabilirsiniz.

AKP'ye verdiği destekle bilinen, hükümet kanallarında sıkça görülen Doğan ya o çok eleştirdiği bikinili kadınlarla yarıştığı Survivor’la gündeme geliyor ya da İzzet Yıldızhan’ın da sanık olduğu fahişelerle grup seks davasıyla.

Doğal olarak şarkıcı olduğu, şarkı söylediği unutuluyor.

Nihat Doğan tecavüzcüye sahip çıkan açıklamalarından sonra laik sanatçılara küfreden açıklamalarıyla gündemde.

Peki son dönem Nihat Doğan’ın en ünlü şarkısı hangisi?

“Benim olmazsan taciz ederim.”

Şarkının sözleri şöyle:

“Görür görmez onu kalbim duruldu

Benim olacak dedim kendi kendime

Eş dost ne der bilemiyorum amma

Elde etmezsem ölürüm bil

Tuttuğumu deli gibi koparırım amma

İyilikle olmazsa vallahi zorla

Benim olmazsan taciz ederim

Bana gelmezsen yer bitiririm

İnadım inat bunu biliyorsun

Benim olacaksın sana yemin ederim”

Özgecan'a tecavüz eden, öldüren, yakan kafa bir şarkı söylüyorsa herhalde budur.

Eee bu şarkıyı da Doğan'ı cansiperane savunan birileri seçim şarkısı yapar artık.

http://www.odatv.com/n.php?n=iyilikle-olmazsa-vallahi-zorla-benim-olmazsan-taciz-ederim-1502151200

Sitelerde Paylaş

nihat doğan şerefsizinin dediğine göre mini etek giyen her kadın tacize uğramayı haketmektedir . yalnız kendisi yarı çıplak kadınlarla survivor yarışmasında bulunmamış mıydı ? öyleyse neden onlara tecavüz etmedi ?

seda sayanla da çıkıyordu bir ara :D

Sitelerde Paylaş

Özgecan gibi pırlanta bir gencin başına böyle bir olayın gelmesi gerçekten çok üzücü. Gerçen bu olaya çok üzüldüm.

Ayaan Hirsi Ali: "İslam kültüründe, cinsellikleri sözkonusu olduğunda bütün erkekler, bir kadın gördüğünde hemen kendi kontrolünü kaybeden sorumsuz, korkunç yabaniler olarak görülür.

Islamda erkek bir teke gibi tasavur edilir. Örtünmemiş bir kadın gördüğünde hemen üzerine atlar. Bu varsayım kendini doğrular. Müslüman erkeğin kendini kontrol etmesini öğrenmesi için bir neden yoktur. Bunu öğrenmesi gerekmez. Ayrıca bu ona öğretilmez de. Müslüman erkekler cinsel eğitim almazlar. Bazen her şey iyi gider, ama bu tamamıyla şans eseridir, tesadüftür. Cinsel ahlak sadece kadınlara yöneliktir.

Bu manevi açmaz çoğu zaman Müslüman kadın ve erkekleri bir iç dengesizliğe düşürür. Kuran'ın ve Muhammed'in kurallarına göre yaşayan bir toplum, kaçınılmaz biçimde hasta bir toplum olur. Fakat çoğu Müslüman, içinde bulundukları çözümsüzlüğün suçunu kendi toplumlarının içinde değil, dinlerinin onlara yüklediği cinsel ahlak anlayışında değil, ama her zaman kendi dışında arar; Allah, Şeytan ya da koşullardır bu durumu getiren."

Ayaan Hirsi Ali, Somali asıllı Hollandalı yazar ve politikacı

10933923_404894379665495_651623577048241

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tecavüzcülerin ve buna bu tarz açıklamalarla teşvik edip destekleyenlerin idam edilmesi gerekir. Bu son Özgecan Olayı'ında tecavüzcüye idam cezası çıkmazsa elimden geleni yapacağım.

Sitelerde Paylaş

seda sayanla da çıkıyordu bir ara :D

kadırgalı varoş ayselle ...varoş topluma zararlıdır,görüldüğü an yok edilmesi gerekir yoksa o seni yok eder. Aksini ispatlayabilen hümaniste servetimi bağışlıyorum,ciddiyim.

Sitelerde Paylaş

Yeni Şafak'ı elbette savunmuyorum ama kadın orada suçu İslama atanlara kızıyor. İslam sana git tecavüz et demiyor, sokaktaki kadına. Cariyeye de et demiyor, sadece izin veriyor(Lütfen trollük olarak algılamayın)

İslam ülkelerinde tecavüzün cezası idamdır. Batı ülkeleri ise direk idam etmiyor maalesef.

Sitelerde Paylaş

Herhangi bir müslümanın kadın haklarından bahsetmesi size de çok komik gelmiyor mu? Ben Özgecan olayının bu kadar tepki almasına daha çok şaşırdım. Sonuçta bu olaylar muhtemelen her gün oluyor ancak çoğu kadın ağzını bile açamıyor. Bu yalnızca 14 Şubat'a denk geldi diye bu kadar sansasyon oldu sanırım. Yoksa kadına şiddet Türkiye'de gayet normal karşılanan bir davranış kimse inkar etmesin. Sokakta bir kadına vurduğunuzu görenler ne kadını kurtarmaya yeltenir ne de sizi tutmaya.

(Not. "Kadın Hakları" kavramını hiç sevmiyorum. Çünkü kadını insandışı bir varlık gibi gösteriyor. İnsan hakları ile kadın hakları aynı şeyler zaten.)

Sitelerde Paylaş

Herhangi bir müslümanın kadın haklarından bahsetmesi size de çok komik gelmiyor mu? Ben Özgecan olayının bu kadar tepki almasına daha çok şaşırdım. Sonuçta bu olaylar muhtemelen her gün oluyor ancak çoğu kadın ağzını bile açamıyor. Bu yalnızca 14 Şubat'a denk geldi diye bu kadar sansasyon oldu sanırım. Yoksa kadına şiddet Türkiye'de gayet normal karşılanan bir davranış kimse inkar etmesin. Sokakta bir kadına vurduğunuzu görenler ne kadını kurtarmaya yeltenir ne de sizi tutmaya.

(Not. "Kadın Hakları" kavramını hiç sevmiyorum. Çünkü kadını insandışı bir varlık gibi gösteriyor. İnsan hakları ile kadın hakları aynı şeyler zaten.)

Hergün kadınlar öldürülüyor..Özgecan yakıldığı için bu kadar tepki çekti..Artık insanlar(?),dövülerek veya bıçaklanarak öldürülen kadın haberlerine tepki vermiyor..Böyle giderse yakılarak kadınlara da zamanla tepki vermeyecekler..Artık ileride çatıdan aşağı atılan veya derisi yüzülerek öldürülen kadınlar için,sokakta yürüyenlerin haberlerini izleriz..!

Bir de şu sokakta yürüme meselesi var..Bir türlü anlamıyor insanlar..Demokrasinin/adaletin olmadığı toplumlarda,sokakta yürümenizin veya tepki vermenizin bir anlamı yok..Eğer gerçekten birşeylerden rahatsız iseniz,o zaman sandıkta bunu çözmeniz lazım veya yapacağınız seçimler ile tepkinizi vermeniz lazım..Baktınız sandıkta olmuyor,o zaman çözüm yerindekilerin hoşuna gitmeyecek şeyler yapmanız lazım..

Şu dakikada Akp'liler Türkiye'nin hemen her yerinde kral gibi karşılanıyor..İşte sorun bu..Yüzlerine tüküreceğin kişileri sen ayakta alkışlarsan,senin kızını veya komşunun kızını işte böyle öldürüp yakar birileri..!

Sitelerde Paylaş

Bir de şu sokakta yürüme meselesi var..Bir türlü anlamıyor insanlar..Demokrasinin/adaletin olmadığı toplumlarda,sokakta yürümenizin veya tepki vermenizin bir anlamı yok..Eğer gerçekten birşeylerden rahatsız iseniz,o zaman sandıkta bunu çözmeniz lazım veya yapacağınız seçimler ile tepkinizi vermeniz lazım..

Sedat peker'den adalet umar hale gelmişiz. Hangi sandık ?

http://www.haberhergun.com/gundem/sedat-peker-den-ozgecan-aslan-cinayetiyle-ilgili-sok-eden-mesaj-h23907.html

Sitelerde Paylaş

Herkes mafyaya hayran,herkesin belinde tabanca,herkes kurtlar vadisi izliyor;sonra da ne oluyor bu topluma diyorlar?

Yok birşey..!

Bir paşa bile mafyadan yardım istiyorsa bu ülkede,sokakta eylem yapmanın ne faydası olabilir?

Kime sorsan idam diyor..Ben diyorum,bu ülkenin %95'i gerizekalı diye..Kanı kanla temizlemeye kalkan birisi gerizekalıdır/ilkeldir..

İslam'ın ( ;) ) veya yahudiliğin bir emridir..!

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...