Jump to content

Bu videoyu izleyen birçok genç sevgilisinden ayrılmış

Recommended Posts

Bu geri zekalılar kuranı hiç okumuyorlarmı bu insan yazımı olduğunu anlamıyorlarmı gerçeten böyle bir insan türü olabilirmi okuduğunu anlamyan yada g....t korkusundan okusada anlamayan bence bunlar birer şerfsiz biliyorlar gerçleri menafat çıkar için yalan söylüyorlar

Sitelerde Paylaş

kuranı hiç okumuyorlarmı

Kuran'ı pek okumuyorlar ne hikmetse...

Arkadaşların üçünün önünde Risale var gördüğüm kadarıyla.

Risale Kuran kadar apaçık değil ve anlaşılmıyor ya, bu yüzden beyin fırtınası için Kuran'dan daha makul bir kitap.

Sitelerde Paylaş

yalan ya . ben onların yurdunda da bulundum , okullarında da . söyledikleri külliyen yalan , kimse bunları takmıyor .

aynen kardeş ya bir zamanlar maalesef benim de başıma bunlar geldi çok iğreniyorum kendimden de geçmişimden de.

bu arada ben izlemedim hiç neye yalan dedin? ne diyorlar ki?

Sitelerde Paylaş

Kuran'ı okumadan en iyisini biliyorlar. Hiç okumadan. Kapağını bile açmadan hepsini biliyorlar. En iyi dini bunlar yaşıyor. En güzel İslam ülkesi örneği Türkiye. Bunların hepsi sözde tabi ki. İnandıkları ile inanmak istediklerini birbirini tutmuyor.

Sitelerde Paylaş

aynen kardeş ya bir zamanlar maalesef benim de başıma bunlar geldi çok iğreniyorum kendimden de geçmişimden de.

bu arada ben izlemedim hiç neye yalan dedin? ne diyorlar ki?

ben bu salakların videolarını çok izledim . hepsinde aynı şeyi söylüyorlar . her 2 sözlerinden biri yalan emin ol .

Sitelerde Paylaş

bunları görünce beni hafakanlar basıyo, ben de bunlardan biriydim ve en kötüsü annem babam kardeşlerim arkadaşlarım halen böyle. deliriyorum bunları gördükçe.

en kötüsü de hayatlarının %100 sadece dinden kurulu oluşu, dinden başka bir şey konuşmadıkları için kendi çevremden soğudum yav. yahu her şey mi din üzerine kurulu olur yav, yemeğe tuz koyma işleminde bile din düşünüyorlar. hepsi hasta. ve en kötüsü, çocuklarını da kendileri gibi hastalıklı yetiştiriyorlar.

düşündükçe sinirleniyorum ve hafakanlar basıyo gördükçe.

Sitelerde Paylaş

bunları görünce beni hafakanlar basıyo, ben de bunlardan biriydim ve en kötüsü annem babam kardeşlerim arkadaşlarım halen böyle. deliriyorum bunları gördükçe.

en kötüsü de hayatlarının %100 sadece dinden kurulu oluşu, dinden başka bir şey konuşmadıkları için kendi çevremden soğudum yav. yahu her şey mi din üzerine kurulu olur yav, yemeğe tuz koyma işleminde bile din düşünüyorlar. hepsi hasta. ve en kötüsü, çocuklarını da kendileri gibi hastalıklı yetiştiriyorlar.

düşündükçe sinirleniyorum ve hafakanlar basıyo gördükçe.

aynen kardeşim ama maklubenin de çok güzel olduğunu itiraf etmeliyim :D

Sitelerde Paylaş

Ben şahsen ikna oldum. Şu an mahkeme yolundayım eşimden boşanmaya gidiyorum. :D

tarihinde The American Dream tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...