Jump to content

Ege Üniversite'sinde Kavga!

Recommended Posts

http://onedio.com/haber/ege-universitesi-nde-ogrenci-kavgasi-1-olu-457606

Hümanist, barış aşığı üyelerimiz nerde? Lanet okumayacaklar mı katillere? Aa ama ölen herhangi bir azınlık, aktivist, anarşist, aykırı bir gruba dahil değil dimi? Ülkücüymüş ölen, siktir edin o zaman hümanist damarınızın tutmasına gerek yok.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

''Terör Kıskacında Üniversiteler''

Adını verdiğim kitap tam olarak bundan bashediyor.

Bu hükümet yüzünden şımardılar. Sırf iğrenç islamcı ideolojilerini rahatça uygulayabilmek için verdikleri tavizler yüzünden.

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Faşist mi? Ciddi misiniz? MHP'liler faşist mi?

Taner Akçam diye bir lavuk var. Alman devletine, MHP'nin Avrupa standartlarına uygun bir parti olduğuna dair rapor verdi. Belki gözden kaçırdınız. Ama artık MHP'ye faşist dediğinizde "nefret suçu" işliyor olabilirsiniz.

Taşkafalı MHP tabanı eridi, yok oldu. Onlar artık AKP'li. Geri kalanlar laik, cumhuriyetçi taş gibi bir kitle. D. Bahçeli ülkücüleri pasifize etmek isterken, yan ürün olarak muhafzakar yanı ağır basan, cumhuriyetçi bir kitle ortaya çıktı. Bence onlar bile bunu planlamamıştı.

Ülkücülere faşist demeyin. Belki de barbar ateşi altında kaldığınızda, siper yoldaşı olacaksınız.

Ölen kardeşin fotoğrafına uzun bakamadım. Gencecik, pırıl pırıl, aslan gibi bir çocuk. Yeni güvenlik paketini geçirmek isteyenler, MHP tabanını ikna etmek, kendi tarafına çekmek için bu gence kıydılar.

Ailesinin, dava arkadaşlarının, Türkiyemizin başı sağolsun.

Sitelerde Paylaş

Bir faşist daha ölmüş kusura bakma ama umurumda değil!

PKK etnik ırkçı, şoven bir ermeni terör örgütüdür. onun hedefinde ulusalcı, milliyetçi herkes vardır. bu ülkeye gönülden bağlı ülkücü ve devrimci gençler bu tehlikeyi iyi analiz etmelidir... hepimizin lideri M.Kemal Atatürk'tür... aptal aptal konuşmanın bi alemi yok burada. pkk savunuculuğu yapmayın

Sitelerde Paylaş

Ege üniversitesi uzun süredir PKK nın ırkçı terörüne maruz kalmaktadır. Özellikle fen-edebiyat da kendilerine göre kurtarılmış bölge oluşturma gayretindeler. Bu durumun devam edip gitmeyeceği aşikar. Bu saat den sonra söylenecek bir şey de kalmadı. Olmasın diye çok gayret sarf ettik ama sürecin nereye varacağını hepimiz biliyoruz. Bu günleri kimse unutmasın ve kayıt altına alsın ki daha sonra zırlamasın.

tarihinde albastı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

PKK etnik ırkçı, şoven bir ermeni terör örgütüdür. onun hedefinde ulusalcı, milliyetçi herkes vardır. bu ülkeye gönülden bağlı ülkücü ve devrimci gençler bu tehlikeyi iyi analiz etmelidir... hepimizin lideri M.Kemal Atatürk'tür... aptal aptal konuşmanın bi alemi yok burada. pkk savunuculuğu yapmayın

PKK savunucusu değilim umarım böyle yaftalanmam. PKK hakkında söylediğiniz her şey doğru ancak "Ermeni" bölümü doğru değil. Bir ırka böyle iftira atamazsınız. PKK kürt tabanlı Amerika destekli bir örgüttür.

MHP ise faşizan bir siyasi partidir. Türkçülüğü savunur. Hedef Turan rehber Kuran diyecek kadar da aptal seçmenleri vardır. Turancılıkla Kuran'ın birbirine zıt olduğunu anlatmama gerek yok sanırım.

Ölen çocuk MHP üyesiymiş. Yani faşizan bir siyasi görüşü varmış. PKK ise kürt faşizmini savunan bir oluşum. Öldüren ise PKK'lıymış. En azından bize öyle lanse edildi.

Maktül faşist, katil faşist, izleyen polis faşist. Suçlu polis ve katil. Kurban da günahsız gibi gösteriliyor. Suçlu polis ve katildir doğru ancak kurban da günahsız değil.

Sadece davası uğruna öldüğü için saygı gösteriyorum Fırat'a. Yoksa benim için herhangi bir insani yanı bile yoktur. İnsan diye bile nitelendirilemez.

Bana bu yazımdan dolayı kızacak çok üye var ancak benim siyasi görüşüm de bu. PKK'lı da ölse MHP'li de ölse benim umrumda değil. İkisi de birbirinden faşizan.

Sitelerde Paylaş

Bu kişi bir faşizan ise üzülmedim multiplayer'ın da dediği gibi ha türk fasizanlıgı ha kürt fark etmez ki ülkücüler faşizan olarak tanımlanır.Ölen kisi hakkında bilgim yok konuşturmayın beni.

Ölen kişi ne yapar, ne eder bilgin yok madem, niye atlıyorsun sazan gibi bilip bilmeden faşist diye...

PKK denen it sürüsü ile mücadele eden ona karşı olan herkes faşist sana göre demek ha?

Faşistler kovalasın seni, senin hümanizm anlayışını sevsinler...

Sitelerde Paylaş

Ölen kişi ne yapar, ne eder bilgin yok madem, niye atlıyorsun sazan gibi bilip bilmeden faşist diye...

PKK denen it sürüsü ile mücadele eden ona karşı olan herkes faşist sana göre demek ha?

Faşistler kovalasın seni, senin hümanizm anlayışını sevsinler...

git işine cahil

Sitelerde Paylaş

Ne kadar sapkın olurlarsa olsunlar bir insanın yalnız düşünce ve inançlarından dolayı öldürülmesi insan haklarına kaba bir müdahaledir. Hem adi bir suçtur, hem de bir insanlık suçudur. Başkalarının düşünce ve inançlarını paylaşmayabilirsiniz. Ama onların belirtilmesine saygı duymak zorundasınız. Düşünce ve inançları paylaşılmayanları öldürmeyi düşünmek, ya da öldürülmüşlerse bundan memnun olunduğunu belirtmek sapkınlıktır.

Sitelerde Paylaş

git işine cahil

Cahillik alametlerini sen gösteriyorsun; anlamadığın, kafanın basmadığı konularda fikir sahibi olmandan bunu anlıyoruz.

Ağzında hümanizm sakızını çiğneyip durmakla insan olamazsın.

Genç bir insanın haince öldürülmesinden haz alacak ve bunu açıkça söylemekten zerre kadar utanmayacak kadar pişkinsin.

Seni kaale aldığım için değil, önceki tutarsız iletilerine turnusol olsun diye sana cevap yazdım.

Yoksa senin gibi ikiyüzlülere cevap yetiştirmeye tenezzül edecek değilim...

Sitelerde Paylaş

İdeolojiler çarpışıyor fakat insan ölüyorsa bu işte bir yanlışlık var.

Amaç ideolojinin doğruluğunu ya da yanlışlığını göstermekse, fikirler çarpışmalıdır.

tarihinde Pahis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cahillik alametlerini sen gösteriyorsun; anlamadığın, kafanın basmadığı konularda fikir sahibi olmandan bunu anlıyoruz.

Genç bir insanın haince öldürülmesinden haz alacak ve bunu açıkça söylemekten zerre kadar utanmayacak kadar pişkinsin.

Seni kaale aldığım için değil, önceki tutarsız iletilerine turnusol olsun diye sana cevap yazdım.

Yoksa senin gibi ikiyüzlülere cevap yetiştirmeye tenezzül edecek değilim

Yoksa senin gibi ikiyüzlülere cevap yetiştirmeye tenezzül edecek değilim...

Banane?

Mhp hdp nin halk içindeki baskın halidir baskın olmasa tam ters durum olsa yapacağı şey aynı mandaval milleyitçilikle yürümüyor iş ben hümanist değilim ölecek olan ölür ilgilenmiyorum haz almıyorum ancak bişeyde hisstmem.

arkadaşın durumunu bilmiyorum bir şeyde demiyorum git işine hadi

Sitelerde Paylaş

Öğretim üyesi tanıdıklarım da var. Bana söyledikleri, PKK'nın bir çok üniversiteyi ele geçirdikleri. Yaptıkları eylemlerden dolayı da öğretim görevlileri korkularından hiç bir şey yapamıyorlarmış. Polis, PKK'lılara zaten bir şey yapmıyor.

Güneydoğuda bazı yerlerde üniversite giriş sınavı için sınav salonlarında PKK'lıların kontrolünde topluca yardımlaşarak sınav soruları çözülüyormuş. Bu sayede özellikle AKP döneminde, bir çok PKK'lı öğrenci hak etmeyerek üniversitelere doluşmuş. Bu yüzden üniversiteleri ele geçirmişler. Bunu bana söyleyen öğretim üyesi bir profesör.

PKK; ırkçı, kafatasçı, alçak ve pislik bir örgüttür. Ben hayatımda PKK kadar ırkçı örgüt ne duydum, ne gördüm.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öğretim üyesi tanıdıklarım da var. Bana söyledikleri, PKK'nın bir çok üniversiteyi ele geçirdikleri. Yaptıkları eylemlerden dolayı da öğretim görevlileri korkularından hiç bir şey yapamıyorlarmış. Polis, PKK'lılara zaten bir şey yapmıyor.

PKK üniversitelerde, bunun sorumlusu da dediğiniz gibi AKP hükümeti.

Polis de bir şey yapamıyor, çıkan olaylara doğru düzgün müdahale bile edilmiyor.

Teröristler dağlarda estirdikleri terörü artık okullarda estiriyorlar.

Bu alçaklara karşı sessiz kalan herkes, bir gün bu sessizliklerinin bedelini ödeyecek, kendilerine de gelecek sıra!

Polis aracıyla Fırat'ın hastaneye götürülmesine polis karşı çıkıyor.

Fırat'ın ölümü bir insanlık ayıbı, İzmir'in göbeğinde ambulans 45 dk geç geldiği için kan kaybından pisi pisine ölüyor.

Bu PKK'lı şerefsizlerin derdi okumak falan değil, okulla ilişkilerinin kesilmesi için daha ne bekleniyor bilemiyorum, galiba birkaç öğrencinin daha ölmesi gerekiyor.

Bu itler devletin sıralarını gereksiz yere işgal ediyorlar; ihanet ettikleri devletin kurumlarında eğitim görmeyi hak etmiyorlar, derhal okulla ilişkileri kesilmeli.

10993078_773819052698166_265033432961120

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...