Jump to content

EFE AYDAL ;POLITIK GÖRÜSÜ

Recommended Posts

bu adam hakikaten kafasi calisan ama politik görüsleri aptalca olan bir insan, adam resmen dogu perincek, devlet bahceli kafasinda ,birisi bu adama politika konusmamasi gerektigini söylemeli, bu adamin istedigi ateist tipi, milliyetci, chp li,ve atatürk cü olmasi

tarihinde ataizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu adam hakikaten kafasi calisan ama politik görüsleri aptalca olan bir insan, adam resmen dogu perincek, devlet bahceli kafasinda ,birisi bu adama politika konusmamasi gerektigini söylemeli, bu adamin istedigi ateist tipi, milliyetci, chp li,ve atatürk cü olmasi

Adamin politik görüsü seni neden rahatsiz ediyor? Bir ateist illede komunist mi olmali? Bir ateist illede solcu mu olmali?

Sen kimsin de adamin politik konusmalarini yasaklamaya calisiyorsun?

Senin insanlari zorla müslüman yapmak isteyen bir dinciden ne farkin var?

Efe Aydal prensipleri ugruna ülkesinden binlerce kilometre uzakta gayette basarili bir hayat sürmeye calisiyor.

Senin gibi yobaz sihniyetli insanlar yüzünden Türkiye Efe Aydal gibi bir akilli adami kaybetti.

Bu adam Türkiyede insanlara cok faydali olabilirdi.Astronomi egitimi var, ayni zaman ingilizcesi de iyi.

Bu serefsiz iktidar yanlilari ve evrim karsiti serefsiz kediciler bu adama kactane dava acti, bilgisayarini polis alip götürdü.

Sen de neye takmissin?

Efe Aydal adam gibi adam. Laf söylettirmem böyle adamlara.Hadi dagilin simdi.

tarihinde Hersey_Bilim_2014 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adamin politik görüsü seni neden rahatsiz ediyor? Bir ateist illede komunist mi olmali? Bir ateist illede solcu mu olmali?

Sen kimsin de adamin politik konusmalarini yasaklamaya calisiyorsun?

Senin insanlari zorla müslüman yapmak isteyen bir dinciden ne farkin var?

Efe Aydal prensipleri ugruna ülkesinden binlerce kilometre uzakta gayette basarili bir hayat sürmeye calisiyor.

Senin gibi yobaz sihniyetli insanlar yüzünden Türkiye Efe Aydal gibi bir akilli adami kaybetti.

Bu adam Türkiyede insanlara cok faydali olabilirdi.Astronomi egitimi var, ayni zaman ingilizcesi de iyi.

Bu serefsiz iktidar yanlilari ve evrim karsiti serefsiz kediciler bu adama kactane dava acti, bilgisayarini polis alip götürdü.

Sen de neye takmissin?

Efe Aydal adam gibi adam. Laf söylettirmem böyle adamlara.Hadi dagilin simdi.

ben kominüst olsun demiyorum sadace irkcilik yapmasin diyorum, ateistleri politik görüsleri yüzünden ayristirmasin, bir insan hem hdp li, hem de ateist olmazmi efe aydala göre olamaz, kobanideki insanlarla dalga geciyor , kobanide insanlar efe aydal gibi 2 tane dava acildi diye ülkesini birakip gitmediler, ölüm pahasina savastilar , ayrica bir arkadasimiz kobani olaylari ilgili podcast hazirladi ve efe bu podcasti hazmedemi ve sitede yayinlamadi, ayrica roboski de insanlarlada dalga gecen asagilayan efe aydal

tarihinde ataizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben kominüst olsun demiyorum sadace irkcilik yapmasin diyorum, ateistleri politik görüsleri yüzünden ayristirmasin, bir insan hem hdp li, hem de ateist olmazmi efe aydala göre olamaz, kobanideki insanlarla dalga geciyor , kobanide insanlar efe aydal gibi 2 tane dava acildi diye ülkesini birakip gitmediler, ölüm pahasina savastilar , ayrica bir arkadasimiz kobani olaylari ilgili podcast hazirladi ve efe bu podcasti hazmedemi ve sitede yayinlamadi, ayrica roboski de insanlarlada dalga gecen asagilayan efe aydal

Sen kendin kürt milliyetcisi oldugun icin (yazilarindan ve yorumlarindan onu anliyorum) adamin Türk milliyetciligini sana dokunuyor.

Ben herseyin asirisina karsiyim. Ama Efe Aydal kesinlikle irkci degil.Podcastini dinlersen, bunu cok iyi anlarsin.

Bazilar Atatürkü savunana bile irkci diyor. Atatürkü savunmak irkiciliksa, bende irkiciyim.

Ateistler komunistlerden ibaret degil.Ateistler farkli siyasi görüsde olabilir. Bir milleyetci Türk insanin ateist olmasi bazi komunistlerin kanina dokunuyor. Ben de Türk milliyetcisiyim, Atatürkcüyüm ve ateistim. Baris ve kardeslik isteyen Kürtler ile de hic bir sorunum yok, olamaz da zaten.

Savas isteyen insanla da, ister Kürt olsun, ister ne olursa olsun, savasiriz.

tarihinde Hersey_Bilim_2014 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen kendin kürt milliyetcisi oldugun icin (yazilarindan ve yorumlarindan onu anliyorum) adamin Türk milliyetciligini sana dokunuyor.

Ben herseyin asirisina karsiyim. Ama Efe Aydal kesinlikle irkci degil.Podcastini dinlersen, bunu cok iyi anlarsin.

Bazilar Atatürkü savunana bile irkci diyor. Atatürkü savunmak irkiciliksa, bende irkiciyim.

Ateistler komunistlerden ibaret degil.Ateistler farkli siyasi görüsde olabilir. Bir milleyetci Türk insanin ateist olmasi bazi komunistlerin kanina dokunuyor. Ben de Türk milliyetcisiyim, Atatürkcüyüm ve ateistim. Baris ve kardeslik isteyen Kürtler ile de hic bir sorunum yok, olamaz da zaten.

Savas isteyen insanla da, ister Kürt olsun, ister ne olursa olsun, savasiriz.

bende kominist degilim hatta kendime hic bir kimlik bicmedim,kürd degilim, belki türk de degildirim, hic bir partiye üyeligim yoktur, sadace secimlerde oyumu atar gecerim , bagimsiz insanimdir hicbir kurulusa bagimliligim yoktur,

Sitelerde Paylaş

Efe Aydal adam gibi adamdır.

Atatürkçü olması ve Türküm demesi elbet internet ortamında yuvalanmış apo severleri rahatsız edebilir.

Çünkü onlara göre iyi bir ateist Atatürkçü olmamalı ve kendi davalarına destek vermeli.

Sonuçta ''kobani düşerse çözüm süreci biter'' diye Türkiye'yi tehdit edip sonra da Türkiye bize yardım etsin diye yıllarca düşmanlık yaptığı savaştığı miletten yardım

isteyecek kadar yüzsüz bir topluluk bunlar.

Bu yüzsüzleri ciddiye almıyor Efe Aydal. İyi de yapıyor.

Bu arada Atatürkçülüğü hiç bir açıklama yapmadan aptalca olarak nitelendirip, rojova, kobani gibi uyduruk kanton isimleriyle ün yapmış bir silahlı terör örgütünün siyasi görüşünü,

geçen yüzyılın en önemli şahıslarından biri olan Atatürk'le karşılaştırmak gerizekalılıktır.

Sitelerde Paylaş

Atatürkün azınlıkları asimile etme ve tektipleştirme politikaları yüzünden, insani olmayan özellikleri vardır. Ama Atatürk' e çok şey borçluyuz ve Atatürk bildiğim en yetenekli insandır.

Ben ateizmin yanına insaniyeti koyuyorum,

Kimi milliyetçiliği koyar, kimi particiliği, kimi yönetim şeklini, kimi tarihi benim hepsine saygım var.

Sitelerde Paylaş

Ateist tipi nedir ya :lol:

Kürt değilim dersin,Türkçe yazmayı beceremezsin,Apocu olduğunu ısrarla belirtirsin ve Efe gibi kişilere de bulaşmaya çalışırsın..

Tamam,anladık seni..!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...