Jump to content

Recommended Posts

• İleti 47
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu olay nasıl olur anlatayım;

yıllar önce bizim abilerden biri vardı, biz daha orta okul öğrencisi iken. sonra bu mezun oldu gitti.

sonra arkasından anlatıyolar işte neymiş efendim bunun istişaresi varmış, okulda da finali varmış, istişareyi kaçırmamak için finale gitmekten vazgeçmiş. sonra bi bakmış ki ne görsün, final sonuçlarında kendisi de puan almış görünüyor :o vay canına sayın seyirciler diye anlatıyolar. tabi hakkında anlatılan kişi gitmiş çoktan. lan dedim bu abi bunu yaşadıysa biz neden duymadık? işte sen duymamışsın flaan dediler. allah allah dedim yav.

neyse aradan yıllar geçti ben üniversiteye başladım, şehir değiştirdim. yaz tatilinde bir gün şans eseri buna denk geldim otobüs durağında. feyzli ablalardan biriyle evlenmiş, daha bebeklikten özgür iradesiyle kapanacak şakirde bir kız çocuğu bile olmuş. otobüs beklerken ayak üstü gırgır şamatada aklıma geldi, bu olayı sordum sen böyle bir şey mi yaşadım diye. herif kahkahalarla güldü. ben neymişim de haberim yokmuş diyo :lol:

biz hakkaten kaba etimizden efsane uydurma ve uydurduğumuza kendimiz de inanma konusunda oldukça başarılı bir milletiz vesselam.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bugün bir akrabam vefat etti. Cenazeye gidemedim, ailem gitti. Cenazeye giden Amcam, anlatıyor:

' Ölüyü mezara yerleştirdik. Kıbleye döndürmeye çalıştık. İmam gerek yok dedi, kendisi mümine cennetlik biridir dönecektir kendiliğinden dedi. Hakikaten de öyle oldu, kendisi kıbleye doğru döndü'

Bu olay sizce nasıl oluyor?

aksi olay da mevcut

watch?v=9xNio8IKogc

Konuyu kapatmadan bilimsel cevap verebilir misiniz?

TROLSÜN..Burada provokatörlük yapıyorsun..

Sitelerde Paylaş

O da bişeymi? Geçende bir mezarlığa gitmiştim. adamın biri mezardan kalkıp, namaz kılmaya başladı :)

:lol:Devamını da anlat.

"Hayırdır bilader, nooluyor yahu?" diye sordum. "Yaaa sorma hemşerim yaaa, münker nekir geldi namaz kılmamışsın namaz kılmamışsın diye etmedikleri eziyet kalmadı. Dayanamadım kalktım kılamadığım namazları kılıyorum. Belki şu musibet mendeburlar yakamı bırakır, lan illallah yahu! Bunlar kadar yapışkan geri zekalılar görmedim yahu! Lan bi huzur verin huzur be! Karı var kız var, sessizlik var dinlenmek var, ta şu munkerle nekir denen şerefsizler gelene kadar! İnsanda huzur bırakmıyorlar huzur, ittiklerim yaaa!"

Baktım mevta fena dertli. Bırakayım kendi haline dedim. Alaaaakber niye tekrar namaza durdu. Fakat çok geçmedi münkerle nekir geldiler. "Hooop öyle hayattayken kılmadığın namazı şimdi kılmak yoook, gel buraya" dediler. "Yaaa allaam yaaa, olum siz bela mısınız, itecem valla bak ebenizi haaa!" diye küfürler ederek mezara tekrar girdi.

Sitelerde Paylaş

Bugün bir akrabam vefat etti. Cenazeye gidemedim, ailem gitti. Cenazeye giden Amcam, anlatıyor:

' Ölüyü mezara yerleştirdik. Kıbleye döndürmeye çalıştık. İmam gerek yok dedi, kendisi mümine cennetlik biridir dönecektir kendiliğinden dedi. Hakikaten de öyle oldu, kendisi kıbleye doğru döndü'

aksi olay da mevcut

watch?v=9xNio8IKogc

İkinizden birisi muhtelemelen yalan söylüyor. Mezara konan birisinin oynama şansı pek bulunmaz, çünkü kazılan mezar, öyle zannettiğiniz gibi, futbol sahası kadar büyük değil. Siz amcanızı yanlış anlamış olmayasınız ?.

Mezar yanlış yönde kazıldığı için, mezarın kendisi yön değiştirmiş olmasın ? :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aksi olay da mevcut

watch?v=9xNio8IKogc

Başın sağ olsun, akrabam demişsin.

Bizim insanımız ölenin arkasından methiye dizmeyi çok sever.

Rüyasında ölüyle haberleşenler mi dersin, evini ışık olarak ziyaret eden ölüler mi dersin...

Akrabanız merhumeye yakıştırılan keramet de, kıbleye dönmesiymiş...

Bir süre daha duyabilirsin benzer şeyler...

tarihinde Mırnaw tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...