Jump to content

İslam Dünyayı Nasıl Ele Geçiriyor: İslamizasyon Açıklanmıştır (Video)

Recommended Posts

İslam Dünyayı Nasıl Ele Geçiriyor: İslamizasyon Açıklanmıştır

Güçlü ve olgusal bir açıklama.

Müslüman popülasyon toplumun geri kalanından 10 kat daha hızlı artıyor.

----

İzlemeye değer bir sunum olduğunu düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Video güzel.

Aslında İslam insanlığa en çok yakışan din. İnsanlık iyi şeyleri hak etmiyor.

Çevrenizdeki insanlara bakın herkes çıkarcı herkes egoist. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyen insanlarla dolu her yer. İnsanların çoğu gerizekalı.

İnsanlar hiç bir zaman güzel dünya istemez. Güzel dünya yaratılsa bile insanlar o dünyanın içine eder.

İslamı kim yarattı? İnsanlar değil mi? Yıllarca insanlar cennette hurilerle seks yapmak için insan öldürmediler mi?

Yeni kuşaklara bakın erkekler vajina peşine düşmüş, kadınlarda zengin erkek avcısı olmuş. Bu tip insanların insanlığa faydası olur mu?

Yeni kuşakta eski kuşak gibi sorgulama yok. İnsanların çoğu sürü psikolojisiyle yaşıyor. Yeni kuşaktanda bir bok olmaz.

İnsanlığın tek hak ettiği yer İslamın foseptik çukuru. Zaten 21. yüzyılın sonunda insanların yarıdan fazlası müslüman olacakmış.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yayılmacılık konusunda islamın özü:

1- kendini zorla dayatarak yayılma.

2- savaşlarla-fetihlerle isnanların evlerine zorla dalarak yayılma.

3- daha çok çocuk yaparak yayılma.

1- islamda zorlama yoktur sözü tamamen laftan ibarettir. islamda tabiki zorlama vardır. islamda zorlama olmasaydı, ben kendi aileme müslüman olmadığımı rahatça söyleyebilmeliydim. ama böyle bir şey olanaksız. "bizde zorlama yok" diyen müslümanlar bu laflarını sadece güçlerini yetiremeyecekleri kişilere söylerler, çünkü o kişiyi zorlasa da bir şey yapamayacaktır ki. üzerinde yaptırım yetkisi yok çünkü.

2- bu konuya değinmeye gerek bile duymuyorum. kuranı açıp okuyan herkes (hatta direk koordinat vereyim: nisa suresi) savaşmak istemeyen insanların nasıl zorla asker yapılarak savaş çıkartıldığını, savaşmak istemeyen müslümanların tehdit edildiğini okuyabilirler. islam devletinin ispanyalara kadar yayılmasının nedeni kendilerine saldırılması değil (bunu laf olsun diye söyledim, zaten zerre kadar zekaya sahip kimse böyle bişey düşünmez bile) kuranın böyle emrediyor oluşudur.

3- daha çok çocuk yapmak yayılmacılığın en basit ve uygulanabilir-efektif türüdür. birçok görüş bundan faydalanır. islam da faydalanır. zaten günümüzde birçok islami toplulukta daha çok çocuk yapılması gerektiği ilgili topluluğun mensuplarına öğütlenir, hatta emredilir. ben de böyle bir topluluğun içerisinde büyüdüm. içerisinde büyüdüğüm topluluğa mensup olup da çok sayıda çocuk yapmayanlara nasıl kızıldığını bizzat gördüm.

tarihinde Ben Masumum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu tarz konulara bir anlam veremiyorum; İslam yayılıyor / dünyayı ele geçiriyor / şeriat geliyor... Bunlar, dincilere moral aşılarken, nonteistleri umutsuzluğa düşürecek iddialar.

Yayılma değil, tersine her geçen yıl biraz daha yerin dibine geçiyor. blinçsiz doğurma ile gelişme olmaz. Bu şekilde cahil, vasıfsız, varoş insanlar oluşur.

Şayet "gerçekleri bilelim, ona göre tedbir alalım" filan diyorsanız. orda bidakka derim, hangi gerçek?...

Bu video, Türkiye'de müslüman oranını %99.8 gösteriyor.

Başlık sahibi arkadaşı tenzih ediyorum. Bu yalan değil, kuyruklu yalandır; Bu oranı kabul eden bir ateist, zaten kendisini de müslüman saymış olur.

Ayrıca Türkiye'de ciddi bir laik islamcı ve alevi oranı var. Dinci dediğimiz kesim, %50-60 civarı ancak olabilir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...