Jump to content

Vatan partisi baraja dayanmıştır

Recommended Posts

Sen yine konudan uzaklaşıp başka başka konulara dalmışsın.

Daldan dala atlaman elbette manidar.

Başta ne diyordun?

Sorosçu Kemal!

Soros'un adamı Kemal!

Yani şeytani amaçlara hizmet etmek için kendini satmış bir hain!

Nasıl oluyormuş bu iş dedik. Kıçı kırık iki rapordan başka bir şey koyamadın ortaya.

Soros'un vakfının ne gibi şeytani operasyonlar içinde olduğunu kanıtlayamadın.

Eğer mesele etnik sorunlarda militarist anlayışın terk edilip daha demokratik, özgürlükçü bir anlayışın benimsenmesi ise bunun en alasının senin o toz kondurmadığın liderin yıllarca savundu dedik sana. Aydınlıkçıları bize anlatma. Sadece onlar değil neredeyse tüm diğer sol fraksiyonlar uzunca bir süre halkların kardeşliği ya da UKKTH dedikleri ne idiğü belirsiz sloganlarla yıllarca PKK'nın palazlanmasına hizmet ettiler. Mustafa Suphileri katletti diye Atatürk'e sövüp gezen adamları şimdi kalkıp bize Atatürkçü olarak yutturmaya kalkma burada. Yok Mao da Atatürk'ü seviyormuş, kitaplarda devrimci diye söz ediyormuş ... Bize hikaye anlatma. Atatürk'ü sevip saymayan bir ülke yada devlet adamı yok gibidir. En çok da Batılılar sevmiştir, çünkü Atatürk Batılı bir uygarlık hedeflemiş Batının evrensel değerlerini benimsemiştir. Tarihte hangi lider onun yaptıklarıyla karşılaştırılabilecek işler başarabilmiştir ki Atatürk sevilmesin. O artık sadece Türkler için değil tüm insanlık için değeri ve önemi çok iyi anlaşılmış evrensel bir değerdir. Atatürk'ten dem vurarak kendi çamur ideolojini aklamaya kalkma. Ne Mao ne de Lenin Atatürk'le karşılaştırılamaz. Aynı cümle içinde bile kullanılamaz.

Yukarıdaki açıklamalarımdan Maoyu kötülediği gibi bir sonuç çıkarılmasın. Mao çok zor bir dönemde hem savaşla, hem doğal afetlerin yol açtığı kıtlık ve hastalıklarla hem de Çinde hanedanlık kurmuş sömürgen iktidarla savaşmak zorunda kalmış, halkının yararına çalışmaya gayret etmiş sevilen bir liderdi. Ne ki Maonun fikirleri de yaptıkları da sadece Çinin kendine özgü koşulları için bir anlam ifade eder. Biz Türkler için Türkiye'ye özgü nesnel koşullar ışığında özgün politikalar önem taşır. Bundan da önemlisi Marksist ideolojiyi çağdaş değerlerle bağdaştırmak olanaksızdır. Bu bayat ideolojinin modern dünyada ve hukukun üstünlüğüne dayalı demokrasilerde ne yeri olabilir ne de uygar dünyanın geldiği noktada külüstür orta çağ kafasıyla halk yararına olumlu bir iş yapılabilir. İnsan hakları, basın ve ifade özgürlüğü, düşünce özgürlüğü, kuvvetler ayrılığı gibi evrensel değerleri dışlayan bir anlayışla Atatürk'ün evrensel ilkelerini bir tutmak ya da bunları aynı çerçevede aynı amaç için savunmak insan aklıyla alay etmektir.

Bu konularda söylenecek o kadar çok var ki sayfalar uzayıp gider. Sen sürekli daldan dala atlayıp kendi çıkmazlarını gizlemeye çalıştığın için bunları yazmak zorunda kaldım.

Soros ismini elbette daha önce de duymuştum ama bu tür şehir efsanelerini asla dikkate almadığım için ne olduğu ne iş yaptığı hatta George Soros'un kim olduğu hakkında hiçbir bilgim yoktu. Kuş bakışı öğrendiklerime göre bu George Soros aslında hiç de fena bir adam değil diyebilirim. Karl Popper gibi değerli bir düşünürün görüşlerini benimsemiş olduğunu okudum. Sorunların diyalogla çözülmesini önermesi, demokrasiye, barışa, şeffaflığa ve özgürlüklere önem vermesi de gayet olumlu. Soros'un gizliden gizliye şeytani emeller güttüğünü iddia etmek zor. Aslında bu vakfın savunduğu şeyler sadece Soros'un değil genel olarak Batının bize bakış açısını ve sunduğu çözüm paketini yansıtıyor. Bunun altında kötü niyet aramak anlamsız. Fakat ben prensip olarak dışardan başka bir ülkenin iç işlerine müdahale etmeyi doğru bulmadığım için Soros beni ilgilendirmiyor. K. K. da bu vakfa üye olmakla gerçekten hata etmiş. Belli ki oradan faydalanmayı, partisini güçlendirmeyi hedeflemiş ama bu paranoyak milletin diline düşeceğini, bunu kendisine karşı koz olarak kullanacaklarını akıl edememiş. Biraz kıt akıllı olduğu herkesin malumu.

K. K. ile çok uğraşmaya değmez. Çünkü bu seçimde yine düşük oy alacak ve bu defa koltuğunu bırakmak zorunda kalacak.

Yani artık K. K.'dan kurtuluyoruz. K. K. dönemi kapanıyor ve yeni/zorlu bir dönem başlıyor.

Bu zorlu dönemeçte İnce'nin inisiyatif kullanıp başkanlığı alması şart.

Ülkenin kaderi artık buna bağlı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dilmer daha vakıfların ne olduğudnan haberin yoksa bir zahmet kendinden emin bir şekilde atıp tuma.

Hem bilmiyorsun hem üste çıkmaya çalışıyorsun.

Git araştır ne gibi raporlar sunmuşlar, nasıl faliyetler gösteriyorlar. Zor bir şey değil, internetten meraklı bir insan araştırmaları okuyup öğrenebilir.

Şehir efsanesiymiş. Sen dikkate almıyorsun belki ama o şehir efsaneleri yapacağını yapıyor. Bir de paranoyaklıkla suçluyorsun milleti.

Senin gibi insanların her zaman yaptığı şey bu. Birileri araştırır sayfalarca kitaplar yazar belgeleriyle. Sen de gelirsin şehir efsanesi dersin.

Batının bize bakış açısı pek iyi niyetli değildir. Bunu söylemlerinden, yaptıklarından anlamak zor değil.

Kemalizm ve Türk tarihini sevmezler. O yüzden bunlarla uğraşırlar. Çünkü ulus devletlerin modası geçti diyorlar.

Devşirdikleri sözüm ona tarihçilerle, yazarlarla, medya, gazete, dergi ile cumhuriyet değerlerinin önemsizsizleştirmeye çalışırlar.

Sen bunları göremiyor olabilirsin ama araştıran, okuyan insanlar görüyor.

Ne Perinçekmiş bu arada. Ben sevmem kendisini, hatta kemalizmi sulandırdığını düşünüyorum sol ile. Solcu değilim. Ama şu anda doğru işler yapıyor. Ve çevresinde

değerli, güvenilir vatansever insanlar var. Bunların çoğu da maocu falan değil. Alakaları yok. Samimi bir çaba içerisindeler.

Hangi eleştirileri yanlış mesala? Çoğu konuda haklılar bence.

K.K düşük oy alacak ve gidecekse neden oy bölünmesi diye telaşlanıyorsun ki?

Hem merak etme bazı chpliler MHP ye oy atacak bu seçimde. Benim tahminim bu. Yani vatan partisi chp için o kadar da sıkıntı değil.

Ayrıca K.K önemli değil zaten. CHP'nin önemli bir kısmı değişti. Öyle olmasa K.K başkan olamaz. Çok fazla itiraz olurdu.

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alın bu haber sitelerinden biri. Okuyun anlarsınız.

Bianet diye bir site.

Kürdistan

Ermeni soykırımı.

Türkler faşist.

Feminizm.

Erkek şiddeti. Falan filan.

Bunlarla solcu olunuyor işte.

Geçen de çanakkale savaşının aslında o kadar da önemli olmadığını, önemliyse de Türklerin değil bütün halkların zaferi olduğunu kanıtlamaya çalışıyorlardı bir yazıyla.

Sitelerde Paylaş

Alın bu haber sitelerinden biri. Okuyun anlarsınız.

Bianet diye bir site.

Kürdistan

Ermeni soykırımı.

Türkler faşist.

Feminizm.

Erkek şiddeti. Falan filan.

Bunlarla solcu olunuyor işte.

Geçen de çanakkale savaşının aslında o kadar da önemli olmadığını, önemliyse de Türklerin değil bütün halkların zaferi olduğunu kanıtlamaya çalışıyorlardı bir yazıyla.

Bunların konuyla ne alakası var.

Bunlar Soros'un isteklerimiymiş?

Bianet sorosun mu?

Sitelerde Paylaş

KK bırakıp da Atatürkçü birisi CHP'nin başına gelirse sorun olmaz ki. Anlaşamadığımız konu bu. Perinçek 90'lardan beri CHP'ye ittifak önerir. Şimdi CHP'ye sızan ajan-liberalleri eleştiriyoruz. Başka bir sorunumuz yok.

Biz Kürt meselesini, Kürtlerin Türkiye'ye gönüllü bağlanması ile çözmeyi hedefledik. 90'ların başında Kürt taleplerini dile getirmekte amacımız, Kürtler'in güvenini sağlamak ve Türkiye'ye olan bağlılıklarını artırmaktı. Ayrılıkçı olmadık. Bunu hep söylüyorum, insanlar inanmıyor. MHP 70'li yıllarda Kürtçe dergi yayınladı! Siz Türklük ne demek anlamıyorsunuz. Türk Kürdü de kapsayan birşeydir. Kürt Türkten ayrı değildir. Soros çocukları, Kürtlerin ayrı bir siyasal özne hale gelmesini savunuyor. Arada ciddi fark var. Bunu iyi düşün.

Ajan-liberaller Türkiye'yi etnik gruplar, kabileler, cemaatler topluluğu haline getirmeye çalışıyor. Bunu demokrasi diye yutturuyor. Demokrasinin böyle bir tanımı yok! Ajan-liberaller bu ülkenin düşmanıdır. Bunlar CHP'ye sızdı. Ahmet Altan'a Cumhuriyet'te yazı yazdırdılar lan! S.kerim öyle Cumhuriyet gazetesini! Adamın kafasının tasını attırmayın! Ben İslamcı itlerden, bu cumhuriyet gazetesini taşıdığım için mi dayak yedim! Senelerce Anadolu'nun ücrasında çalışan solcu öğretmenler saklaya gizleye bu cumhuriyet gazetesini mi okumaya çalıştı? Bunu okudukları için mi sürgün yediler? Ahmet Altan adlı yavşak Cumhuriyet'te yazmışsa, kılıçlar çekilmiştir arkadaş. O kılıcı çekenlerin kıçınıza saplayana kadar, kimse bizi tutamaz!

Sitelerde Paylaş

KK bırakıp da Atatürkçü birisi CHP'nin başına gelirse sorun olmaz ki. Anlaşamadığımız konu bu. Perinçek 90'lardan beri CHP'ye ittifak önerir. Şimdi CHP'ye sızan ajan-liberalleri eleştiriyoruz. Başka bir sorunumuz yok.

Biz Kürt meselesini, Kürtlerin Türkiye'ye gönüllü bağlanması ile çözmeyi hedefledik. 90'ların başında Kürt taleplerini dile getirmekte amacımız, Kürtler'in güvenini sağlamak ve Türkiye'ye olan bağlılıklarını artırmaktı. Ayrılıkçı olmadık. Bunu hep söylüyorum, insanlar inanmıyor. MHP 70'li yıllarda Kürtçe dergi yayınladı! Siz Türklük ne demek anlamıyorsunuz. Türk Kürdü de kapsayan birşeydir. Kürt Türkten ayrı değildir. Soros çocukları, Kürtlerin ayrı bir siyasal özne hale gelmesini savunuyor. Arada ciddi fark var. Bunu iyi düşün.

Ajan-liberaller Türkiye'yi etnik gruplar, kabileler, cemaatler topluluğu haline getirmeye çalışıyor. Bunu demokrasi diye yutturuyor. Demokrasinin böyle bir tanımı yok! Ajan-liberaller bu ülkenin düşmanıdır. Bunlar CHP'ye sızdı. Ahmet Altan'a Cumhuriyet'te yazı yazdırdılar lan! S.kerim öyle Cumhuriyet gazetesini! Adamın kafasının tasını attırmayın! Ben İslamcı itlerden, bu cumhuriyet gazetesini taşıdığım için mi dayak yedim! Senelerce Anadolu'nun ücrasında çalışan solcu öğretmenler saklaya gizleye bu cumhuriyet gazetesini mi okumaya çalıştı? Bunu okudukları için mi sürgün yediler? Ahmet Altan adlı yavşak Cumhuriyet'te yazmışsa, kılıçlar çekilmiştir arkadaş. O kılıcı çekenlerin kıçınıza saplayana kadar, kimse bizi tutamaz!

Sakin ol Robespierre.

İslamcılardan dayak yemene üzüldüm. Kafana şiddetli bir darbe aldığın kesin.

Yazdıklarından beyin travması geçirmiş olduğun net bir biçimde görülebiliyor.

Zaten Perinçek gibi MHP ile birlikte devrim yapacaklarına inan mezcupların çoğu senin gibi kafadan sakat adamlar.

Bir insan başka türlü nasıl MHP gibi ırkçı/faşist, katil adamlarla birliktelik düşünebilen bir Marksist, aynı zamanda da Atatürkçü olabilir ki? :)

Cumhuriyet gazetesine gelince ben zaten onu okumayı 20 sene bıraktım.

Sadece o değil hiçbir gazeteyi okumuyorum.

Çünkü okunacak hiçbir şey yazmıyorlar.

Bilgi kirliliği yaymak ve kendi yanılgılarını halka sirayet ettirmek dışında fonksiyonu yok Türkiye'de basının.

Bu ülkede düşünen eleştiren, gerçekleri görebilen insan yok denecek kadar az.

Türkiye orta çağı yaşayan yarı deliler ülkesi.

Seni yanılgılarından kurtarmanın yolu olmadığına inanıyorum.

Umarım bir gün seni sakat bırakan o yobazları bulup kıçlarına kılıcı sokarsın.

Benden bu kadar.

Sitelerde Paylaş

Bu iş çok zor Yonca. Çünkü insanlar yıllar boyunca hiç soru sormadan durur.

Dilmer, forum arşivlerinde duruyordu, c.başknlığı seçimlerinde Ekmeleddine oy verdim ve forumda bunu savundum. İş zora girince ne yapılması gerekiyorsa onu yaparız.

Dönek derken Perinçek'i kast ettin galiba. Niye dönek? İşte Maocu idi şimdi Atatürkçü oldu. Değil mi? Bunu söyleyeceksin. Peki sen Maoculuk ne demek, onu biliyor musun?

Mao, Japon işgaline karşı milliyetçi cephe içinde, Çan Kay Şek adlı milliyetçi generalle birlikte savaşmış bir kişi. Üstelik cephe içindeki ılımlı kesimler Çan Kay Şek'e karşı çıktıklarında Çan Kay Şek'i savundu. Cepheyi böldürmedi.

Aydınlıkçıların 12 Eylül mahkemelerindeki savunmasını bulabilirsen oku. Biz Türk ordusunu savunduk der. Ne dönekliğinden bahsediyorsun?

Maocu Çin'in ders Kitaplarında Atatürk'ün fotoğrafı vardır. Altında 20. yüzyılın büyük devrimcisi diye yazar. Ne dönekliği? Mao'nun kendisi Atatürk'e saygı duyuyor.

Mao iktidarından önce Çin'de, lokantaların Kapısında Köpekler ve Çinliler giremez diye yazıyordu. Mao Çinlilerin yere atılan onurunu ayağa kaldırdı. Bugün Türk olmayı barbar olmakla, faşist olmakla denk kıldılar. Bu ülkenin devrimcileri Türk levhasını yerden kaldırmakla yükümlüdür.

Türklük'e saldırıların doruk yaptığı yıllarda, Türkiye'de ensest oranının %70'leri bulduğu, gazetelerde ciddi ciddi yazılıyordu. Yani her 3 Türk erkeğinden 2'si öz kızı ile cinsel ilişkiye giriyormuş! Kaynak ne? Kaynak yok. Kaynak bu şerefsizlerin götü. Biz oranların daha yüksek olduğunu düşünüyoruz diye bilgiç bilgiç kafalarını sallıyorlardı. Nerden biliyorsunuz? Tamamen kıçlarından sallıyorlar. Insanları Türk olmanın barbar, tecavüzcü, faşist olmak olduğuna ikna etmeye çalıştılar. Peki sonuç? Sonuç şu. NTV kanalı artık Türkler'den Türkiye cumhuriyeti vatandaşı diye söz ediyor. Haberleri dinlerken dikkat et. Türk kelimesi yasaklı. Ayıp bir laf. Zinhar. Kesinlikle ağızlara alınmıyor.

Hah. Casus arıyordun, işte sana casus. Türkiye'de ensest oranı%70'tir diyen kimse casus odur. Hiçbir somut veriye dayanmaya bu "algı operasyonu"nu yürüten kimse, casus odur.

Bir kişinin dönek olması icin donmeden once solcu olmasi gerekir..

Mao once vatan savundu sonra dava savundu ve ancak sene 2015'de bir milliyetçiye milliyetci denir ancak milliyetci olduğunu iddaa eden bir solcu varsa o faşisttir.Vatan partisi chp nın her açıdan aynısı bu kadar net ne yaptığın beni ilgilendirmez yeterki kendine devrimci deme!

Sitelerde Paylaş

Bir kişinin dönek olması icin donmeden once solcu olmasi gerekir..

Mao once vatan savundu sonra dava savundu ve ancak sene 2015'de bir milliyetçiye milliyetci denir ancak milliyetci olduğunu iddaa eden bir solcu varsa o faşisttir.Vatan partisi chp nın her açıdan aynısı bu kadar net ne yaptığın beni ilgilendirmez yeterki kendine devrimci deme!

Cümlenin başı biraz karışmış gibi. Anlaşılmıyor.

Yonca kardeş, Radikal gazetesi okuyorsun değil mi? Alman derin devletinin finanse ettiği o gazete, seri olarak senin gibi insanlar üretiyor. Milliyetçilik ile solculuk arasında, senin sandığın gibi bir çelişki yok. Onu sana ezberletenler solcu değil Yonca. Bu ülkenin tek devrimci örgütü Vatan Partisi'dir.

Sitelerde Paylaş

Cümlenin başı biraz karışmış gibi. Anlaşılmıyor.

Yonca kardeş, Radikal gazetesi okuyorsun değil mi? Alman derin devletinin finanse ettiği o gazete, seri olarak senin gibi insanlar üretiyor. Milliyetçilik ile solculuk arasında, senin sandığın gibi bir çelişki yok. Onu sana ezberletenler solcu değil Yonca. Bu ülkenin tek devrimci örgütü Vatan Partisi'dir.

ben derggi okumam gülüm bence sende okuma kafanı karıştırmışlar vatan partisi mhp kadar sağcı bir partidir asla ama asla devrim ile alalası yoktur.Sana ricam biraz dmitrov oku

Sitelerde Paylaş

Ben bu Vatan Partisinin de CHP oylarını bölmek için pohpohlanmış bir şey olduğunu düşünüyorum.

Yani "F tipi örgüte karşı AKPye destek vereceğiz" ne demek. Böyle bir şey olur mu. Biz niye ikisine karşı birden mücadele etmeye çalışıyoruz o zaman bu Vatan partililer AKPye destek olacaklarsa.

Bana göre bunlar AKP ile anlaştılar. CHP karşıtı propoganda yapacaklar ve oylarını düşürecekler tıpkı HDP gibi. Böylece 367 hedeflerine yaklaşacaklar.

CHPyi bölme işini bu ikisine havale ettiler. MHPyi bölmeleri için de Kürtlere iki laf çakmaları yeter. Mesela tayyipin geçen gün "40 çürükten bir sağlam çıkmaz, Kürt sorunu yoktur" demesi sırf MHPden oy alma üzerine. Yoksa bu seçim MHP 20yi bulabilir ama buna engel olmaya çalışıyorlar. CHPyi de farklı yollarla eritme peşindeler. Vatan Partisi de bunlardan biri bana göre.

Hiç etkisi olmaz falan demeyin. Benim 60 yıllık Demokrat Partili dedem doğru düzgün muhalif gazete yok diye eve Aydınlık alıyor. Oyu da CHPye basıyor. Aydınlık Gazetesi veya Ulusal Kanalın muhalif kitle üzerinde çok büyük bir etki gücü var. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ekmeleddin İhsanoğlunu karalamak için yayınladıkları VTRler ve yazılar CHP seçmenini etkileyip Recep Tayyip'in %50'yi geçmesine katkısı oldu. Tabii MHPlilerin Tayyipe basmasının etkisi de var ama bu yine de bu katkıyı yok etmiyor.

Benim ailem ve çevremde de olan aynı bu . Vatan partisine oy filan vermeyeceğim;ama bu asla demek değil ki o partinin düşüncelerine katılmıyorum,,macera aramıyorum sadece.

Sitelerde Paylaş

Bu romantik solcular devrimin uzaydan geleceğini sanıyorlar sanırım.

Hangi kesimle devrim yapacaksınız? Kitleniz kim? Ulusalcı kitleden başka kim var gerçek anlamda ilerici ve aklı başında.

Apocular ve AB ci sol liberallerle mi devrim yapılacak.Durun anayasadan Türk tanımı çıkarsa devrim olacak galiba.

Şu sol dediğiniz lanet bu ülkede zaten ne yapmış.

Sitelerde Paylaş

Benim ailem ve çevremde de olan aynı bu . Vatan partisine oy filan vermeyeceğim;ama bu asla demek değil ki o partinin düşüncelerine katılmıyorum,,macera aramıyorum sadece.

Hiç yani. Şimdi de %4 alalım yeter diyorlar. Onlar %4 alacak ama Tayyip başkan olacak. Sonraki genel seçim 2019da. O da yapılacak olursa tabi. 2019a kadar devlet olmuş allah olmuş akpyi hazine yardımıyla mı indireceksin :D böyle hayalperestlik olmaz.

Tayyipin istediği 400 milletvekiline katkıda bulunmak için

Ya akpye oy vereceksin

ya hdpye oy vereceksin

ya da baraj altına oy vereceksin.

Niyetinin ne olduğu önemli değil. Ultra muhalif de olsan baraj altına oy verdin mi tayyipe çalıştın demektir. Bunu iyi düşünüp tartmak lazım.

Kasetti, TESEVdi, SOROStu. Bunlar Tayyip ağzıdır. Bunlar Kadir Mısıroğlu ağzıdır. Prim vermek hayırlı değil.

Sitelerde Paylaş

Vay arkadaş ya. Gazete, dergi okumayıp bununla gurur duymak neymiş. Bana da tavsiye ediyor. Gazete okuma hafız, bak ben okumuyorum kafa pırıl pırıl oldu. Arada kulaklara harbi çekiyorum Şirin Baba gibi oluyorum.

Yonca, Dimitrov'un kitaplarını tamamen okuyor musun yoksa özellikle beğendiğin iki üç cümle var, onları okuyup kitabı hızla kapatıyor musun? Tamamı okunmaz bunun hafız. En güzel yerlerini işaretledim, onları okuyorum, yetiyor.

Solculuk kapitalizm için tehdit oluşturmaktır. Alayınız HDP bileşenisiniz. Kapitalizm içşn tehdit oluşturan bir tek fikriniz, bir tek eyleminiz yok. Kuru gürültüsünüz.

Sitelerde Paylaş

Hiç yani. Şimdi de %4 alalım yeter diyorlar. Onlar %4 alacak ama Tayyip başkan olacak. Sonraki genel seçim 2019da. O da yapılacak olursa tabi. 2019a kadar devlet olmuş allah olmuş akpyi hazine yardımıyla mı indireceksin :D böyle hayalperestlik olmaz.

Tayyipin istediği 400 milletvekiline katkıda bulunmak için

Ya akpye oy vereceksin

ya hdpye oy vereceksin

ya da baraj altına oy vereceksin.

Niyetinin ne olduğu önemli değil. Ultra muhalif de olsan baraj altına oy verdin mi tayyipe çalıştın demektir. Bunu iyi düşünüp tartmak lazım.

Kasetti, TESEVdi, SOROStu. Bunlar Tayyip ağzıdır. Bunlar Kadir Mısıroğlu ağzıdır. Prim vermek hayırlı değil.

Benim %4'ü alınca indiricen mi Tayyip'i? Garanti mi?

Kadir Mısırlıoğlunun Tesev ile ilgili bir yazısını göstersene. Yarın gidip Tesev'e yazılacam. Gazete oku, gazete. Desteksiz atma böyle.

Sitelerde Paylaş

Partizanlık, insanların bazı gerçekleri görmesini engelliyor sanırım.

Üstteki iletilerde az da olsa anlatmaya çalıştık chp'nin hatalarını.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Baraja takılan partilerin oyları AKP'ye yazılmıyor. Barajı geçen partilerin HEPSİNE yazılıyor. AKP bu seçimden yüzde kaç oy alırsa, seçim sonunda o kadar oy almış olacak. Vatanın oylarını kendi oyu ile toplayarak söylemeyecek. AKP'nin en büyük psikolojik üstünlüğü, seçimden çıkardığı vekil kadar, aldığı oy oranıdır. Eğer yine %50 civarı oy alırsa, CHP, MHP'nin fazladan alacağı üç beş vekilin hiç bir anlamı olmaz. Eğer %40'ın altına düşerse, o psikolojik çöküntü ile zaten ciddi bir sıkıntı yaşayacaktır.

Vatan %5'in üzerinde oy alırsa, CHP'ye kurulan liberal kumpas çöker. CHP yine Atatürkçülerin eline geçer. Cumhurbaşkanlığı seçimlerini unutmayın. CHP'deki amerikancı klik, her zaman önünüze, sizi temsil etmeyecek adaylar getirecek. Eğer Mehmet Bekaroğlu, Sezgin Tanrıkulu ve Ekmeleddin İhsanoğlulara muhatap olmak istemiyorsanız, bu hain kliği çökertmek şarttır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...