Jump to content

bu ulkenin yarisindan fazlasi isidci

Recommended Posts

Valilik, Emrah Ç.'nin, akrabaları olduğu için Denizli'ye geldiğini ve 'normal vatandaş' gibi sağlık hizmetlerinden faydalanma hakkı gereği tedavi işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Aslen Muş'un Malazgirt İlçesi nüfusuna kayıtlı ve 6 aydır IŞİD saflarında komutan olduğu ve Kobani'de YPG ile girilen çatışmalarda yaralandığı iddia edilen Emrah Ç.'nin Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi edildiği sosyal medyada yer aldı. Baldırından bomba ile yaralandığı, daha önce Antakya'da bir hastanede tedavisinin yapıldığı ileri sürülen Emrah Ç.'nin, Denizli'de tedavi gördüğü iddialarını Valilik doğruladı. Denizli Valiliği'nden bugün yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Sosyal medyada Suriye'deki çatışma bölgelerinde yaralanan E.Ç.'nin ilimizde tedavi edildiği şeklindeki haberler ile ilgili olarak, kamuoyunu doğru bilgilendirme adına açıklama yapılması uygun görülmüştür. E.Ç., Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne bizzat kendisi müracaat etmiş ve tedavisine başlanılmıştır. Yaralanmasıyla ilgili olarak adli işlemler ülkemize girişi sırasında sınır vilayetimiz tarafından yapılmış ve halen devam etmektedir. Her vatandaşımız gibi sağlık hizmetlerinden faydalanma hakkı gereğince tedavi işlemleri devam etmektedir."

Sitelerde Paylaş

Her müslüman terörist olma potansiyeli taşır. Kuran gibi vahşet kitabına inanan bir toplumdan fazla birşey beklemeyin. Müslümanlar islamın foseptik çukurunda yüzmeye yıllarca devem edecek. Çünkü islamın 5 şartı yok, tek şartı var o da beyinsiz olmaktır. insan beyinsiz olarak yaşayabilir müslümanlar bunu kanıtladı.

Dünyada bir tane insan haklarının olduğu müslüman ülke yoktur. Bir yerde islam varsa insanlık bitmiştir. İnsanlık tarihin en büyük faciası islamdır.

Sitelerde Paylaş

Her müslüman terörist olma potansiyeli taşır. Kuran gibi vahşet kitabına inanan bir toplumdan fazla birşey beklemeyin. Müslümanlar islamın foseptik çukurunda yüzmeye yıllarca devem edecek. Çünkü islamın 5 şartı yok, tek şartı var o da beyinsiz olmaktır. insan beyinsiz olarak yaşayabilir müslümanlar bunu kanıtladı.

Dünyada bir tane insan haklarının olduğu müslüman ülke yoktur. Bir yerde islam varsa insanlık bitmiştir. İnsanlık tarihin en büyük faciası islamdır.

İslamı günah keçisi ilan etmeyelim. Ne yazık ki insan türünün azımsanamayacak bir kısmı toplum olarak yaşamaya uyumlu değil. İnsanları inançlarına göre kategorize etmek yanlışa götürür. Örneğin sırf müslüman olduğu için Abdus Salam gibi bilim insanları insanlıktan mahrum etmeye götürür.

Sitelerde Paylaş

Eskiden şu lafı söylene uyuz olurdum gırtlaklayasım gelirdi. Şimdi aynen bende senin gibi düşünüyorum.

Bu kitap olduğu sürece her müslüman potansiyel bir terörist

al benden de o kadar . eskide islam ı terörün başı diye gösterenlere kızardım , şimdi anladım islam ın ne olduğunu .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...