Jump to content

Delirmek ve İslam

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

özellikle - abdül aziz bin baz - kimdir bi fikrin var mı ?....

Abdal azizi filan birak. oyle capulcularin adini bile anmayacaksin agzina.

hicbir dine inanmam ve tanimam. Insanlar tarafindan kurulmus sistematik bir duzen. Ben dogru olan bilgi icin savasir didinirim. Oyle bir soz soylenecekse karsisindakine sekip geri donmeyecek cinsten olacak. Dinler hicbir sekilde bilime karsi degildir. Ne halt ediliyorsa bu hep inanirlarinin baslari altindan cikmistir. Bu tipki hani dinin aslinda okuma yazmaya karsi olmadigi gibi inanirlarinin adam gibi okumayip cahil kalmalari gibi.

Sitelerde Paylaş

hicbir dine inanmam ve tanimam. Insanlar tarafindan kurulmus sistematik bir duzen. Ben dogru olan bilgi icin savasir didinirim. Oyle bir soz soylenecekse karsisindakine sekip geri donmeyecek cinsten olacak. Dinler hicbir sekilde bilime karsi degildir. Ne halt ediliyorsa bu hep inanirlarinin baslari altindan cikmistir. Bu tipki hani dinin aslinda okuma yazmaya karsi olmadigi gibi inanirlarinin adam gibi okumayip cahil kalmalari gibi.

Bir ülkede zalim, adi ve pislik bir hükümdar var diyelim ve bu hükümdarın şakşakçıkları da onu hükümdarımız çok iyi ama çevresi kötü diye savunutlar ya, senin dinleri savunman da ona benziyor. Din bilime karşı değil ama inanırları karşı. Sanki bu inanırlar bu dinlerin ürünü değilmiş gibi.

Din zaten doğası gereği bilimdışıdır, cehaletten beslenir. Hiç cehaletten beslenen din bilimle çakışmaz olur mu? Bunu ancak ya aptallar ya da dinciler iddia eder.

Sitelerde Paylaş

öle çapulcular dediğin adamların dinindesin evladım. !! o çapulcular zamanında dedelerini - ninelerini hallederek müslüman ettiler türkleri.

Sitelerde Paylaş

Ölen Bir çocuk doğru cennete gitmiyor hadisi şerif de Ölen Çocuk hazreti İbrahimim daire-i terbiyesine giriyor

Oda nasıl terbiye eder Ooowww kolay iş değil..

sonraaları epey bir zaman sonra hazreti ibrahim salı veriyor çocukları her çocuk dünyadaki annesini babasını yüzünden tanıyor

Allaha ellerini açıyor Allahım dünyada bizi anansız babasız yaşattrın burada da mı yaiatıcan diyor

allahta elini çekiyor bağışlıyor ona Annesin babasının elinde tutup cennete götürüyor..

şimdi biz çocukları öldürelim filan dersen

yarın dosya çıkarırlar önüne:

dosyada yazan

sen bu çocuğu öldürmeseydin bu çocuk ne alemler meydana getirecekti

filanın yardım edecekti şu olucaktı bu olucaktı

sen esrar-ı kader agah mısın ki bu çcoğu öldürdün

kaderi bilmediği halde kaderi biliyormuş gibi davrandığından bu suç ve suçlarden dolayı

bunun dosyasını filan yere sevk edin der...

işin içinden çıkabilirsen çık :D

neyse ben çıkar işim var gud bay Welkam the törkey :D

Ayyy, get lost ulen The Dindarr !

Senin Allah (si si), anasını - babasını yoldan çıkaracağından KORKTUĞU çocuğu, kendisine hikmet (!) verdiği manyak vasıtasıyla öldürtüyor. Neymiş? O ana - babaya daha hayırlı bir evlat verecekmiş! Eee? Ne oldu şimdi? Bu çocuğun sınavı ne oldu? Belki bu çocuk büyüdüğünde senin gibi (!) takva sahibi bir mü'min olacaktı? "Olamazdı, çünkü Allah (si si ) olmayacağını biliyordu," diyeceksin. O zaman senin Allah (si si) günahkar olacağını bildiği diğer çocukları neden öldürmez?

Ayrıca bu senin Allah (si si) önce, "Kendinizi bilemeyecek kadar sarhoşsanız, namaza yanaşmayın," demiş, yani "İçmenize bişi demiyom ama kafa kıyakken de namaz kılınmaz ki!" demiş, hatta ondan önce neredeyse içkiyi övmüş, sonra birdenbire ( yeğeni Muhammed'i itin kıçına sokup çıkaran Hamza öldükten sonra) içkiyi yasaklayıvermiş.

Senin Allah (si si)'nin de kafası gelgit kafa.

Andırstend?

Sitelerde Paylaş

Ayyy, get lost ulen The Dindarr !

Senin Allah (si si), anasını - babasını yoldan çıkaracağından KORKTUĞU çocuğu, kendisine hikmet (!) verdiği manyak vasıtasıyla öldürtüyor. Neymiş? O ana - babaya daha hayırlı bir evlat verecekmiş! Eee? Ne oldu şimdi? Bu çocuğun sınavı ne oldu? Belki bu çocuk büyüdüğünde senin gibi (!) takva sahibi bir mü'min olacaktı? "Olamazdı, çünkü Allah (si si ) olmayacağını biliyordu," diyeceksin. O zaman senin Allah (si si) günahkar olacağını bildiği diğer çocukları neden öldürmez?

Ayrıca bu senin Allah (si si) önce, "Kendinizi bilemeyecek kadar sarhoşsanız, namaza yanaşmayın," demiş, yani "İçmenize bişi demiyom ama kafa kıyakken de namaz kılınmaz ki!" demiş, hatta ondan önce neredeyse içkiyi övmüş, sonra birdenbire ( yeğeni Muhammed'i itin kıçına sokup çıkaran Hamza öldükten sonra) içkiyi yasaklayıvermiş.

Senin Allah (si si)'nin de kafası gelgit kafa.

Andırstend?

Bir önceki yazımı iyi okumadaın yanıt yazmışsın kalın yerleri iyi oku

Ölen Bir çocuk doğru cennete gitmiyor

hadisi şerif de Ölen Çocuk hazreti İbrahimim daire-i terbiyesine giriyor

Oda nasıl terbiye eder Ooowww kolay iş değil..

sonraaları epey bir zaman sonra hazreti ibrahim salı veriyor çocukları her çocuk dünyadaki annesini babasını yüzünden tanıyor

Allaha ellerini açıyor Allahım dünyada bizi anansız babasız yaşattrın burada da mı yaiatıcan diyor

allahta elini çekiyor bağışlıyor ona Annesin babasının elinde tutup cennete götürüyor..

Bir çocuk Öldüğünde Ohh ne güzel değil. hazreti İbrahimin daire-i terbiyesine giriyor

Hazreti ibrahimşin terbiyeside Öyle kolay iş değil pek agardır..

Bugün baba eve girer kapıdan eşşek mi giriyor yoksa baba mı giriyor Çocuğun umurunda değil bacak bacak üstüne oturmuş istifini bozmaz

her çocuk

hadisi şerif: her çocuk babasının sırrına tabidir (sırrına çeker)

yani baba iyidir ama çocuk çok asabidir sinirlidir öfkelidir kırıcıdır serttir neden böyle bir çocuk oldu

çünkü baba karısını hamile bıraktığı zaman Sırrında öyle sert kırıcı ve asabiydi o andaki vucudua çekti çocuk

Şimdi böyle asabi sinirli kırıcı bir çocuk öldüğünde, hazreti ibrahimin terbiyesine girer orada bir güzel terbiye ederilir ki

bu dünyada serbest serbest bırakılmış terbiyeye benzemez daha zordur

Günahkar insanları da çocukken öldürseydi daha iyiydi diyorsun bu söz senin cahil olduğunu kanıtıdır

çünkü ölen çocuk hazreti ibrahiminin daire-i terbiyesine girer emr-i nebisi vardır ki

bu emir Çocuğun öldüğünde tutulduğu gösterir.. Oh ne rahat değil tutuldu

Allah ilerde günahkar olacak insana iylik yapmış çünkü hazreti İbrahimin terbiyesinde yanmak o ateşe dayanmak daha zordur...

burada günah ateşlerine dayanır ama o ateşe dayanamaz diye ona ömür vermiştir.

rum 32 kulli hizbun bimaledeyhim ferihun: herkes ferahtadır merak etme günahkar olanda cehennemde olanda ferhatadır ferah onların üzerine daimdir

cennettekiler nur ile oynar cehennemdekiler nar ile oynar aradaki fark budur

Aşkın maşuku ile hürsende cunun

mümin .... samiasıdna memnun

Kafir bütün zanlarınca meftun

kulli hizbun bimaledeyhim ferihun

nur 32 ayetinde beyan edildiği üzere demek oluyor ki

kafirler dünyada fiilleriyle ahirette de halleryle ferahtadırlar ferah onların üzerine daimdir

ama felahta değillerdir o ayrıi, dünyada inliyorlar sıkılıyorlar bunalıyorlar ahirette böyle

neyse ben çıkar işim var

birde gaflet şarabıyla sarhoş olanlar namaza yaklaşmayın diyor

gaflet sarabıyla sarhoş olan ancak ölürken ayılır Allah bahsettiği şarhoşluk budur

içki değildir..

neyse ben çıkar işim var

Sitelerde Paylaş

Bir örnek verdim: Sarhoşken karını hamile bırakırsan yandın

Dindarr, hadi bunu anladık da, 10 kuşak sonraya gitmek, neyin nesi oluyor ?.

ikinci örnek: Bir yetim senin yüzünde "ne olurdu annem babam olaydı da ben bu durumda olmasaydım" diye içinden geçirirse yandın

üçüncü örnek: Bir yetim aldın büyütüyorsun bir bayram günü ilk önce yetimi öpücen öpmedin çocuğunu öptün

eğer O yetim İçinden "bayram geldi herkesi anası babası öptü beni de geldi Gam öptü derse"

yandın görmeden gittiysen çocuğunda görürsün olmadı torununda olmadı onun çocuğunda muhakka 10. batnında bir torununda bunun cezasını görürsün

Çocuğum masum ben sebeb oluyorum onun bu cilesine der yanar...

çocuk çekmez

Hani Sizin dininizde yetim almak artık yoktu !. Peygamberinizin başına gelenleri ne çabuk unuttunuz ?

birde zihinsel engelli dediğin.. düşüncesi bozuk oluyor dimi

Kız kardeşimin düşünceleri kesinlikle Sizin düşüncelerinizden düzgündür. Kendisinin zihinzel gelisimi maalesef 8-10 yaşında durmuştur. Keza Sizin de zihinzel kapasiteniz ancak 13-15 yaşına denk gelir!

peygamberimiz hazreti Aliye şöyle buyurmuşlar

Muhyidini arabi rivayet ediyor

Ya Ali dikkat edin Kameri ayların 1. günü ile 10. günü eşin hamile kalmasın

Çocuğun ilerde zihinsel engelli deli olma ihtimali vardır...

neden ya resülüllah

O gün cinlere ayrılmış bir gündür buyurmuşlardır..

Bir kere Siz kadın erkek ilişkisinden bihabersiniz. Size tavsiyem; önce Siz bir kadın ne zaman ve hangi şartlarda hamile olabilir, onu bir araştırıp öğreniniz. Ondan sonra burada kadınların hamileliği hakkında ahkăm kesmeye devam edebilirsiniz. Bu mevzuyu öğrendiğiniz zaman, yukarıdakı hadisi kesinlikle çöpe atacaksınız. Yahu kadınların hamileliği şimdi de cinlere mi kaldı ?.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir örnek verdim: Sarhoşken karını hamile bırakırsan yandın

Dindarr, hadi bunu anladık da, 10 kuşak sonraya gitmek, neyin nesi oluyor ?.

ikinci örnek: Bir yetim senin yüzünde "ne olurdu annem babam olaydı da ben bu durumda olmasaydım" diye içinden geçirirse yandın

üçüncü örnek: Bir yetim aldın büyütüyorsun bir bayram günü ilk önce yetimi öpücen öpmedin çocuğunu öptün

eğer O yetim İçinden "bayram geldi herkesi anası babası öptü beni de geldi Gam öptü derse"

yandın görmeden gittiysen çocuğunda görürsün olmadı torununda olmadı onun çocuğunda muhakka 10. batnında bir torununda bunun cezasını görürsün

Çocuğum masum ben sebeb oluyorum onun bu cilesine der yanar...

çocuk çekmez

Hani Sizin dininizde yetim almak artık yoktu !. Peygamberinizin başına gelenleri ne çabuk unuttunuz ?

birde zihinsel engelli dediğin.. düşüncesi bozuk oluyor dimi

Kız kardeşimin düşünceleri kesinlikle Sizin düşüncelerinizden düzgündür. Kendisinin zihinzel gelisimi maalesef 8-10 yaşında durmuştur. Keza Sizin de zihinzel kapasiteniz ancak 13-15 yaşına denk gelir!

peygamberimiz hazreti Aliye şöyle buyurmuşlar

Muhyidini arabi rivayet ediyor

Ya Ali dikkat edin Kameri ayların 1. günü ile 10. günü eşin hamile kalmasın

Çocuğun ilerde zihinsel engelli deli olma ihtimali vardır...

neden ya resülüllah

O gün cinlere ayrılmış bir gündür buyurmuşlardır..

Bir kere Siz kadın erkek ilişkisinden bihabersiniz. Size tavsiyem; önce Siz bir kadın ne zaman ve hangi şartlarda hamile olabilir, onu bir araştırıp öğreniniz. Ondan sonra burada kadınların hamileliği hakkında ahkăm kesmeye devam edebilirsiniz. Bu mevzuyu öğrendiğiniz zaman, yukarıdakı hadisi kesinlikle çöpe atacaksınız. Yahu kadınların hamileliği şimdi de cinlere mi kaldı ?.

Ehli beytin eserinde böyle yazıyor 10. kuşaktan bir çocuğunda muhakkak olur diye

peygamberimiz kim bir yetim büyütürse yarın ahirete şehadet ve orta parmak gibi yakın olucaz buyurmuştur

bakın bu iki parmağın arasında bir şey geçebilir mi?

bu kadar kıymetli bir şey yetim büyütmek

kadın hangi şartlarda hamile kalır o önemli tabi

işte dikkat edilmesi gereken nokta kameri ayların 1. ve 10cu günüdür.

o zaman hamile kalırsa çocuğun ilerde deli olma ihtimali vardır..

deli nedir: düşüncesi bozuk olan kimse

delide 3 türlüdür: 1 zır değil

2 zırzır deli

3 hınzır delidir.

hınzır deliden korkulur.

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ehli beytin eserinde böyle yazıyor 10. kuşaktan bir çocuğunda muhakkak olur diye

peygamberimiz kim bir yetim büyütürse yarın ahirete şehadet ve orta parmak gibi yakın olucaz buyurmuştur

Her yazılana/söylenene körü körüne inanacak olursak, evin yolunu hiç bulamayız.

Bu arada, bana yetim bir çocuk nasıl yetiştirilir/büyütülür, lütfen anlatırmısınız ?

Bu teknik olarak Sizin dininize ve kitabına göre nasıl olacak ?

Sitelerde Paylaş

Her yazılana/söylenene körü körüne inanacak olursak, evin yolunu hiç bulamayız.

Bu arada, bana yetim bir çocuk nasıl yetiştirilir/büyütülür, lütfen anlatırmısınız ?

Bu teknik olarak Sizin dininize ve kitabına göre nasıl olacak ?

demin anlattım ya biraz, kendi oğlun varsa bile ilk önce yetimi düşüneceksin

bayram günü ilk yetimi öpüceksin

ilk yetime vericeksin ilk yetim çocuğun işini göreceksin

hep yetim çocuğunu kayıracaksın

yetime oğlum buraya gel şunu yap diyemezsin

babası diyebilir ama sen diyemezsin..

dersen eğer o çocuk bir şeye gücenir anasını babasını anarsa içinden Ah diyerek

yandın

valla yandım hemde 10. kuşağa kadar...

çünkü bak şöyle bir hadisi şerif var

kim bir yetimi inletirse Bilsin O ah benim ahımdır

resulüllahında ahı ne yapar...

bir hadisi Kudside:

Allah melekerine:

Anasını babasını yere yedirdiğim bu yetimi ağlatan kim diye sorarmış

bundan çıkacak kararıda herkesin irfanına terk ediyorum

böyle olduğu gibi

peygamberimiz şöyle buyurmuşlardır

kim bir yetimi büyütürse yarın ahirette onunla şu iki parmak gibi olucaz

bu iki parmak arasında bir şeye geçebilir mi?

bu çok büyük bir mükafaat eçir saadet cennettir çok büyük hem de

Sitelerde Paylaş

demin anlattım ya biraz kendi oğlun varsa bile ilk önce yetimi düşüneceksin

bayram günü ilk yetimi öpüceksin

ilk yetime vericeksin ilk yetim çocuğun işini göreceksin

hep yetim çocuğunu kayıracaksın

yetime oğlum buraya gel şunu yap diyemezsin

babası diyebilir ama sen diyemezsin..

dersen eğer o çocuk bir şeye gücenir anasını babasını anarsa içinden Ah diyerek

yandın

valla yandım hemde 10. kuşağa kadar...

çünkü bak şöyle bir hadisi şerif var

kim bir yetimi inletirse Bilsin O ah benim ahımdır

resulüllahında ahı ne yapar...

bir hadisi Kudside:

Allah melekerine anasını babasını yere yedirdiğim bu yetimi kim ağlatıyor diye sorarmış

bundan çıkacak kararıda herkesin irfanına terk ediyorum

Dostum, burada yetim bir çocuğun düzgün bir şekilde yetiştirilmesinden/büyütülmesinden bahsediyoruz. Ara sıra ona yapılan yardımları kastetmiyorum. Bunu yapmanın tek yolu ona kendi çocuğunuz gibi davranmanız gerekir, yani onu evlatlık alacaksınız.

Sitelerde Paylaş

Dostum, burada yetim bir çocuğun düzgün bir şekilde yetiştirilmesinden/büyütülmesinden bahsediyoruz. Ara sıra ona yapılan yardımları kastetmiyorum. Bu yapmanın tek yolu ona kendi çocuğunuz gibi davranmanız gerekir, yani evlatlık alacaksınız.

bende büyütülmesinde bahsediyorum, çocukların yardım isterse ilk yetim çocuğuna yardım ediceksin demek istedim

hakkıyla yetim büyütmek çok zordur..

bir ufak ihmalde yanarsın demek istiyorum

demek ki kendi çocuğundan daha fazla gözetmen gerekir yetimi

Sitelerde Paylaş

bende büyütülmesinde bahsediyorum, çocukların yardım isterse ilk yetim çocuğuna yardım ediceksin demek istedim

hakkıyla yetim büyütmek çok zordur..

bir ufak ihmalde yanarsın demek istiyorum

demek ki kendi çocuğundan daha fazla gözetmen gerekir yetimi

Yoo, hiç zor değil. Yapacağınız, basit bir adım. Onu evlatlık edinip, ona kendi öz çocuğunuz gibi muamele edeceksiniz. :)

Sitelerde Paylaş

Yoo, hiç zor değil. Yapacağınız, basit bir adım. Onu evlatlık edinip, ona kendi öz çocuğunuz gibi muamele edeceksiniz. :)

ama yukarıda dedim ya çok dikkat etmek gerekir benim itikadımda eğer yetim içinden Ahh ne olurdu annem babam olaydı şöyle olurdu gibi bir şey geçirirse yandın

mesela bayram günü yetim çocuğu farkında olman ikinci plana attın ilk önce çocuklarını öptün sevdin sonra yetimi sevdin

eğer o yetim çocuk içinden (lanet olsun bugüne.. bayram geldii.. herkesi anası babası öptü. benide geldi

gam öptü)

yandın

anladın mı hiç dinlemez Allah

çünkü Allahta yetimdir anası babası yoktur.

Sitelerde Paylaş

kadın hangi şartlarda hamile kalır o önemli tabi

işte dikkat edilmesi gereken nokta kameri ayların 1. ve 10cu günüdür.

o zaman hamile kalırsa çocuğun ilerde deli olma ihtimali vardır..

deli nedir: düşüncesi bozuk olan kimse

delide 3 türlüdür: 1 zır değil

2 zırzır deli

3 hınzır delidir.

hınzır deliden korkulur.

Kameri ayların 1ci ve 10cu günü kadın hamile kalırsa çocuğun deli olma ihtimali varmış.Adamın Allahı insanları,anneleri o günlerde hamile kalırsa delirtiyormuş.Dindar İslamı aklamak için sağın solu ayrı oynuyor,dinde kalabilmek için saçma sapan fikirler üretip kendini kandırıyorsun.Kendi dinini oluşturmuşsun haberin yok.

Bir de delileri sınıflandırmış.Senin zırzır deli kategorisine girdiğini düşünüyorum,camon,ayy diye bağırdığın için :lol:

Sitelerde Paylaş

Kameri ayların 1ci ve 10cu günü kadın hamile kalırsa çocuğun deli olma ihtimali varmış.Adamın Allahı insanları,anneleri o günlerde hamile kalırsa delirtiyormuş.Dindar İslamı aklamak için sağın solu ayrı oynuyor,dinde kalabilmek için saçma sapan fikirler üretip kendini kandırıyorsun.Kendi dinini oluşturmuşsun haberin yok.

Bir de delileri sınıflandırmış.Senin zırzır deli kategorisine girdiğini düşünüyorum,camon,ayy diye bağırdığın için :lol:

Muhyiddini arabi naklediyor bu hadisi şerifi

Muhyidini arabinin Fransada bir eseri var o eserde öyle şeyler yazıyor ki

neyse artık sen ister inan ister inanma

Bilim fen Tıp mevzuuna bu mevzuu girdi sanırım

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Bir insan kafir olarak delirirse,sınavı yaşarken bitmiş demektir.O kişi yaşayan bir cehennemlik olarak çevreniz de dolaşır.Bu kişinin sınavı da kafirken delirip,yaşayan bir cehennemlik olarak dünya da dolaşmaktır.Oldukça ilginç bir durum.

Dindar da iyi saçmalamış yalnız.Kameri ayların 1 ci ve 10cu günü hamile kalırsan,çocuğun deli olma olasılığı varmış.Kutsal afyon bağımlılığı böyle birşey işte,kutsal afyonunu kaybetmemek için her türlü saçmalığı uydurur,bunları kabul edersin,bu gülünç şeyleri gerçekmiş gibi bir de insanlara anlatırsın,yeter ki kutsal afyon elden uçup gitmesin.

Sitelerde Paylaş
On 27.03.2015 at 14:38, Dindarr yazdı:

Günahkar olanların dünyada azabı cezası: huzursuz inleye inleye yaşamaktır

kalblerindeki geçimlilik yoktur huzursuz yaşatır Allah onu

yarında hak azabı var o başka

dünyada hak azabı yoktur...

Ay kamon başka bir sorunuz var mı

Bu artık açıktan bir delilik... Dünya üzerindeki günahkar dediğin adamlar dam üzerinde höt dikiyolar.... Öbür tarafı düşünmekten azap çekenler ise müslolar...salak herif seni....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...