Jump to content

İslamın son kullanma tarihi

Recommended Posts

Evet arkadaşlar , bu daha ne kadar devam edecek ? Tarihçiler , devletleri insan hayatına benzetir . Her insan doğar , büyür , yaşar ve ölür . Devletler , imparatorluklar da aynen bu şekilde kurulmuş , büyümüş , sonra da yok olup gitmiştir . Peki dinlerin de böyle olması gerekmez mi ? Hristiyanlığı esas alalım mesela . Avrupa ortaçağın sonuna doğru bu dinin saçmalıktan ibaret olduğunu anladı . Kiliseyi pasifize etti , coğrafi keşiflere çıktı , yeni icatlar peşinde koştu ve bugünkü sahip olduğu o teknolojiye ulaştı . Peki bu müslümallar ? Bunlar bu dinin yalan olduğunu ne zaman anlayacak veya anlayacak mı ? Bizler sorguluyoruz ve dinden çıkıyoruz . Peki bundan yıllar hatta yüzyıllar önce hiç mi sorgulayan tayfa çıkmadı arkadaş ? Hiç mi birileri de kalkıp islamı eleştirmedi ? Yoksa eleştirenlerin kafaları mı kesildi ? Neyse esas soruya geleyim .

İSLAM NE ZAMAN BİTECEK ?

Sitelerde Paylaş

Tam olarak bitmesi yakın gelecekte mümkün değil.

Ama Batılı güçler onu en geç bir asır içinde yok olmanın eşiğine getirecektir.

En azından orijinal haliyle.

dünya üzerinde tek tehlikeli müslüman devlet iran diye düşünüyorum . malum , doğu bloğu içerisinde . valla batı ne yapıcak ne edicek bilmiyorum ama bir an önce bitirse iyi olur . ışid in eline nükleer füzelerin geçtiğini düşünsene , dünyayı ne hale getirir beyinsizler

Sitelerde Paylaş

dünya üzerinde tek tehlikeli müslüman devlet iran diye düşünüyorum . malum , doğu bloğu içerisinde . valla batı ne yapıcak ne edicek bilmiyorum ama bir an önce bitirse iyi olur . ışid in eline nükleer füzelerin geçtiğini düşünsene , dünyayı ne hale getirir beyinsizler

Bu dünyada olmayacak iş yok bunu anladım sonunda.

IŞID nükleer bomba bile tedarik edebilir; hatta patlatabilir de.

Gerçi o zaman topyekun yeryüzünden silinirler ama adamların ölmekten korkuları yok.

Her şeyi yapabilirler.

Sitelerde Paylaş

Avrupa İslamlaşıyor, biz İslamın ne zaman biteceğini tartışırken İslam gittikçe yükseliyor. Bence Dünya üzerinde bu kadar büyük bir etki bırakmış bir dini bitirmek 10 asırdan fazla alır. 3000'li yıllara kadar İslamın biteceğini düşünmüyorum.

Sitelerde Paylaş

İslamın hiç bir zaman son kullanma tarihi gelmeyecek. Dünyada ahmakların sayısı her zaman fazladır. Bu foruma gelip islamı savunan müslümanların yazılarını okuyun ve insanların ne kadar gerizekalı olduğunu görün.

Türk halkının %95 ateist olacak zeka seviyisine sahip değil. Türk halkını %95 i gerizekalı.

Dünyada gerizekalı insan kalmazsa islamda yok olur. 21.yy yaşıyoruz Dünya düzdür yazan kurana 1.7 milyar insan inanıyor.

Fransa gibi bir yerde yıllaca yaşayıp islamı savunmak için karikatür dergisine saldıran gerizekalıların olduğu bir dünya burası.

İslam insanlığa en uygun din. Bunca ahmağın olduğu dünyada islam yüzyıllarca var olacak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...