Jump to content
NOLAN

İçki tavsiyesi

Recommended Posts

viski - nane likörü - bira - votka - cin - çilek şurubu (bildiğin çilek şurubu alkolsüz)- 100CL bardağa hepsinden eşit miktarda karıştırıp hızlıca (5- 10 dk da) içmiştim bi keresinde.

derdim hızlı bi şekilde kafa bulmaktı. içtim...yarım saat kadar sonra sanırım...tam hatırlamıyorum....film koptu...

sabah açtım anca gözümü ....

eve nasıl gittim - o arada neler oldu ? hatırlamıyorum :) hayal meyal bişiler vardı hatırladığım ama - onlar da net değildi. :D

sonuçta istersen her içkiyi karıştırabilirsin :D

arada bir bu dünyadan kopmak iyi geliyor üstad :D .bende karşımları severim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

viski - nane likörü - bira - votka - cin - çilek şurubu (bildiğin çilek şurubu alkolsüz)- 100CL bardağa hepsinden eşit miktarda karıştırıp hızlıca (5- 10 dk da) içmiştim bi keresinde.

derdim hızlı bi şekilde kafa bulmaktı. içtim...yarım saat kadar sonra sanırım...tam hatırlamıyorum....film koptu...

sabah açtım anca gözümü ....

eve nasıl gittim - o arada neler oldu ? hatırlamıyorum :) hayal meyal bişiler vardı hatırladığım ama - onlar da net değildi. :D

sonuçta istersen her içkiyi karıştırabilirsin :D

Bu forumu ergenlerde okuyor..Kötü örnek oluyorsunuz :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rakı. Arkadaş ortamınız varsa tabi.

Rakı,neden arkadaş olmadan içilmiyor :)

Kutsal olan içecek buz gibi bira

şişe tuborg olabilir :)

Fıçı bira nasıl acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Örneğin vodka içersiniz eğlenirsiniz... Ancak ben rakı içtiğim zaman hem eğleniyorum hem de keyif alıyorum, gerek rakıdan gerek muhabbetinden. Tabi bu halk kültüründe de olan bir tabu, arkadaş ortamında içilmesi yani. Kendi kuralları vardır. Belli bir içiliş şekli vardır.

Mezesi olacak, mangal olacak, içeceksiniz. Sonra dalacaksınız sohbete. Çok keyiflidir. Hem hafif bir içki de sayılmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Örneğin vodka içersiniz eğlenirsiniz... Ancak ben rakı içtiğim zaman hem eğleniyorum hem de keyif alıyorum, gerek rakıdan gerek muhabbetinden. Tabi bu halk kültüründe de olan bir tabu, arkadaş ortamında içilmesi yani. Kendi kuralları vardır. Belli bir içiliş şekli vardır.

Mezesi olacak, mangal olacak, içeceksiniz. Sonra dalacaksınız sohbete. Çok keyiflidir. Hem hafif bir içki de sayılmaz.

Anladım konuşmacı..Sağolasın..

Kendi içini kendin yap em güzeli şarap

Her meyvenin şarabı olur.

Kiraz çıktığında kiraz şarabı yap iç.

Fermantasyon olayları netten görene bilirsin.

Yok dostum..Ben sürekli içmeyi düşünmüyorum..Sadece tatmak istiyorum biraz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha dün bayılacak derecede alkol içtim.
tedavi görüyorum, alkoliğim.
normal insan çok içtiği günün ertesinde içki görmek istemez, adını bile anmaz. ama ben tekrardan içmek istiyorum.
hastayım.
buna bağlı olarak bipolar bozukluk teşhisi kondu.
içki beni mahvetti.
hatta para bulamayınca kolonya içmeye kadar bile düştüm.
şu an kendimi çok kötü hissediyorum. fenalardayım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kirmizi uzum sarabi ic derim ben muslumanlikta icki yasak olmasa eminim bircok kisi tatmak icin icerdi

Aslında yasak filan değil..Muhammed ölünceye kadar içmiş..Sanırım bu dediğiniz şeyi içmiş..Nebizmiydi neydi :)

daha dün bayılacak derecede alkol içtim.

tedavi görüyorum, alkoliğim.

normal insan çok içtiği günün ertesinde içki görmek istemez, adını bile anmaz. ama ben tekrardan içmek istiyorum.

hastayım.

buna bağlı olarak bipolar bozukluk teşhisi kondu.

içki beni mahvetti.

hatta para bulamayınca kolonya içmeye kadar bile düştüm.

şu an kendimi çok kötü hissediyorum. fenalardayım.

Yazık etme kendine..Toparlamalısın kendini bir an önce..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fıçı bira nasıl acaba?

Daha fazla harmanlaşmış bira olduğu için tadı biraz sert gelebilir ama o tarz seviyorsan efesin dark ını önerebilirim.

Tadı daha bi yumuşak içimi kolay bira istiyorsan carlsberg i önerebilirim, tadı biraz soda gibidir. Eğer daha da yumuşak bira istiyorsan miller var su gibidir ama ben hiç sevmem şahsen.

Adam gibi kaliteli bira içicem dersen tuborg gold u önerebilirim :)

şimdiden afiyet olsun, yazarken canımda çekti şimdi gündüz vakti de bira gitmez pek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gonzo'ya ek yapayım, benim de canım çekti okuyunca...

Somersby - Pear Cider (Armut)

Elma ve böğürtlenlisi de var ama armut en güzeli bana göre.

Yaz aylarında bağımlılık yapar. İçimi çok yumuşak, tatlı bira. %4.5 alkol oranı, bir yerlerde bulursanız mutlaka deneyin, hatta koliyle alın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha fazla harmanlaşmış bira olduğu için tadı biraz sert gelebilir ama o tarz seviyorsan efesin dark ını önerebilirim.

Tadı daha bi yumuşak içimi kolay bira istiyorsan carlsberg i önerebilirim, tadı biraz soda gibidir. Eğer daha da yumuşak bira istiyorsan miller var su gibidir ama ben hiç sevmem şahsen.

Adam gibi kaliteli bira içicem dersen tuborg gold u önerebilirim :)

şimdiden afiyet olsun, yazarken canımda çekti şimdi gündüz vakti de bira gitmez pek :)

gonzo'ya ek yapayım, benim de canım çekti okuyunca...

Somersby - Pear Cider (Armut)

Elma ve böğürtlenlisi de var ama armut en güzeli bana göre.

Yaz aylarında bağımlılık yapar. İçimi çok yumuşak, tatlı bira. %4.5 alkol oranı, bir yerlerde bulursanız mutlaka deneyin, hatta koliyle alın.

Notlarıma aldım..Sağolun :rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kahve seviyorsan bok buzlu sheridan's iç.

Bol yazacaktın herhalde :lol:

Kıbrısa gel ! Burası içki cenneti.Çok ucuz.Bir büyük rakı 14 TL! :))) Misafir edeyim seni.Dağda oturuyorum koca bir bahçem var.Denizide tepeden seyrediyorum.Mangalda yaparız.

Babacığım sen Cennet'teymişsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bol yazacaktın herhalde :lol:

Babacığım sen Cennet'teymişsin :)

Bak bu bir davet cidden atla uçağa gel.Ben seni havaalanından alırım.Burada Türkiyeden gelen misafirlere hasretiz.Bi eşim var yanımda. oda ateist hatta bendende fazla.Ona göre ben dindarım:)))Güzel mezelerde yapar yengen bize

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...