Jump to content
NOLAN

İçki tavsiyesi

Recommended Posts

Bak bu bir davet cidden atla uçağa gel.Ben seni havaalanından alırım.Burada Türkiyeden gelen misafirlere hasretiz.

Davetiniz için sağolun snyeniçeri..Ben uçağa hiç binmedim,yüksekleri de pek sevmem.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Spiced gold aslında içimi kolay, yumuşaktır.

Sek de olur kolayla da olur.

Bacardi - Black daha serttir onu da severim, o da kola ile gider.

Black'i biliyorum. Fena değil.

Kolayı hiç sevmiyorum. Başka önerin var mı karıştırmak için?

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kıbrısa gel ! Burası içki cenneti.Çok ucuz.Bir büyük rakı 14 TL! :))) Misafir edeyim seni.Dağda oturuyorum koca bir bahçem var.Denizide tepeden seyrediyorum.Mangalda yaparız.

abi ne kadar şanslısın. imrendim wallahi.

ben de kalabalıktan uzakta, bahçeli bir evde yaşamayı çok isterim.

gelecekte param olursa gerçekleştireceğim hayallerden bi' tanesi de bu olacak.

ama iş-güç zorluyor işte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Black'i biliyorum. Fena değil.

Kolayı hiç sevmiyorum. Başka önerin var mı karıştırmak için?

Denemedim ama kahve likörleriyle olabilir, Kahlua, Baileys, Sheridan's, ... gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi ne kadar şanslısın. imrendim wallahi.

ben de kalabalıktan uzakta, bahçeli bir evde yaşamayı çok isterim.

gelecekte param olursa gerçekleştireceğim hayallerden bi' tanesi de bu olacak.

ama iş-güç zorluyor işte.

Baktımki olmuyor Avukatlıktanda para yok .Üç kuruşluk emekli maaşım vede bir evim vardı.Çok ama çok sıkılıyordum bu duruma. Gittim birazda varlıklı bir Laik görüşlü kadın aldım. Onun fikriyle İkimiz beraber buradaki Evi aldık. Türkiyeye nazaran çok ucuzdu.Türlü türlü meyva ağaçları. Varendaya bi çıkıyorum. Mis gibi portakal mandalina çiçeği kokusu!!Burası çok iyi kimse kimseye yok Ramazanda içiyor, yok içiyor ,Yok namaz kılmıyor diye yan gözle bakmıyor!Her yerde çay bahçesi var Bira diyorsun Bira Viski diyorsun önüne viski geliyor.26 TL ye en iyi cins Viskiler:))Haftada bir günde Gazinolara gidiyorum. Yüz lirayla saatlerce makinalarda oynuyorum.Gazinolarda yemekler harika!:)))Ne istesem önüme geliyor. En fazla zararımda Yüz lira! ama bazanda iki üç mislide kazanıyorum yani:)) Sonuçta aklını kullandınmı BELEŞ:)))Girne ise harika Restoranlar ucuz.Arabada ucuz burada.Çok iyiyim hakikaten.Üç yıldır buradayım.Sevgili nolana gel dedim tanışırdık. hem oda bana Erol Severin kitaplarını getirirdi. burada öyle kitap bolluğu yok işte. ama yüksekliği sevmiyormuş napalım.Birgün sizde alırsınız içten ve samimi temennilerimle. selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baktımki olmuyor Avukatlıktanda para yok .Üç kuruşluk emekli maaşım vede bir evim vardı.Çok ama çok sıkılıyordum bu duruma. Gittim birazda varlıklı bir Laik görüşlü kadın aldım. Onun fikriyle İkimiz beraber buradaki Evi aldık. Türkiyeye nazaran çok ucuzdu.Türlü türlü meyva ağaçları. Varendaya bi çıkıyorum. Mis gibi portakal mandalina çiçeği kokusu!!Burası çok iyi kimse kimseye yok Ramazanda içiyor, yok içiyor ,Yok namaz kılmıyor diye yan gözle bakmıyor!Her yerde çay bahçesi var Bira diyorsun Bira Viski diyorsun önüne viski geliyor.26 TL ye en iyi cins Viskiler:))Haftada bir günde Gazinolara gidiyorum. Yüz lirayla saatlerce makinalarda oynuyorum.Gazinolarda yemekler harika! :)))Ne istesem önüme geliyor. En fazla zararımda Yüz lira! ama bazanda iki üç mislide kazanıyorum yani:)) Sonuçta aklını kullandınmı BELEŞ :)))Girne ise harika Restoranlar ucuz.Arabada ucuz burada.Çok iyiyim hakikaten.Üç yıldır buradayım.Sevgili nolana gel dedim tanışırdık. hem oda bana Erol Severin kitaplarını getirirdi. burada öyle kitap bolluğu yok işte. ama yüksekliği sevmiyormuş napalım.Birgün sizde alırsınız içten ve samimi temennilerimle. selamlar.

o zaman hayat size güzel.

sevindim sizin adınıza : )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Favori içkiniz nedir?" sorusuna verdiğim yanıt:
...
"Elbette ki şarap...

Çünkü şarap kadını simgeler:
* kırmızısı esmer,
* beyazı sarışın,
* rozesi kumral
kadın gibidir.

Diğerleri gibi 'monokrom' değildir o.
Değişken ve baştan çıkarıcıdır.
İnsanı yaşadığına şükür ettirendir.

Değerini, bilenler bilir..."

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben, her akşam iki "burgu" (votka-portakal) ve bir kadeh de baharât likörü tüketiyorum. En ekonomik olanı da bu zâten.

Üstat baharat likörü nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üstat baharat likörü nedir?

Almanya'da, belirli geleneklere göre yapılır; markadan-markaya, ufak-tefek farklıklıkları olabilir.

Alkol oranı, yasalarla belirlenmiş olarak, %35'tir. Geleneksel olarak, dikdörtgenimsi yassı, yeşil şişelerde satılır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben, her akşam iki "burgu" (votka-portakal) ve bir kadeh de baharât likörü tüketiyorum. En ekonomik olanı da bu zâten.

Her akşam içebilecek kadar özgürsün :) Benim annem izin vermiyor . Doktor ilaçlarla belli bir miktarda izin veriyor . Bu da bir şey sonuçta . Şimdi biraz şarap olsa yanına da biftek patates kızartması bezelye . Nerde o günler hem diyetdeyim . Hemde içki sınırlı :)..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ateş sizi bekliyor beyler ....

allahla görüşmüş biri olarak söylüyorum bunları....

azap sizi bekliyor....

Allah ile görüşürken aranızda PERDE var mıydı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim.Yolunuz buralara düşerse her zaman beklerim. Muhabbetim ve sofram her zaman açıktır.

Benim bir ayağım orada askerlikte orada yaptm Güngören de taş kent.

Kıbrıs güzeldir insanlarda iyidir.

Yaşşa be kardeşş napan ama oraşta

tarihinde Tetrahedron tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim bir ayağım orada askerlikte orada yaptm Güngören de taş kent.

Kıbrıs güzeldir insanlarda iyidir.

Yaşşa be kardeşş napan ama oraşta

Bende askerliğimi Kıbrısta yaptı Yılmazköyde.) Oğlumu Yakındoğuda okuttum. Hanım burada yerleşmeyi istedi.Çünkü Balkonda bile benimle rakı içmeye çekiniyordu.:)Yobilerden o çok korkuyor!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ateş sizi bekliyor beyler ....

allahla görüşmüş biri olarak söylüyorum bunları....

azap sizi bekliyor....

Yahu be gülüm. Şu Nemazıda bir kaldırmasını söyleseydin ya. Bize fazla geliyor.Bide şu Ramazanı.İçkiyide sebest bıraksa nolurki? Kime ne zararımız varkim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yahu be gülüm. Şu Nemazıda bir kaldırmasını söyleseydin ya. Bize fazla geliyor.Bide şu Ramazanı.İçkiyide sebest bıraksa nolurki? Kime ne zararımız varkim?

Şu kadınların da başını açık bıraktırsın. Koskoca allah değil mi nelerle uğraşıyor gelsin mangal yapalım değil mi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...