Jump to content

İslamı hızlı çürüten argümanlar

Recommended Posts

Kardeşim bunların cevabını evelallah veririz.

Ama sen her gördüğünü düşünmeden yazarsan buraya olmaz.

sayın sorgulayan müslüman konu açın tartışalım sizden sadece istediğimiz budur saygılar tarihinde ateistdusunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hangi konuda açayım siz saçma sapan seyleri çelişki diye ortaya koyuyosunuz

sayın sorulayan müslüman aklınıza takılan yada kuranda bu aslında Böyledir diye idda ettiğiniz her konu alternatifsiz olarak sadece ;ıslam kaynakları ve bilimi kullanarak cevaplamak isterim kabul ederseniz konuşabiliriz efendim buyrun saygılarimla
Sitelerde Paylaş

Değiş-tokuş argümanı

Müslüman toplumda doğan 1 milyon bebeği,1 günlükken hristiyan aileye verseniz çoğu hristiyan olarak yaşayacak,hristiyan olarak ölecektir.

Hristiyan toplumda doğan 1 milyon bebeği,1 günlükken müslüman aileye verseniz çoğu müslüman olarak yaşayacak,müslüman olarak ölecektir.

İnsanların cennet veya cehenneme gitmesi,içinde bulunduğu toplumun İslam dinine inanmasına bağlı.

Sitelerde Paylaş

sayın sorulayan müslüman aklınıza takılan yada kuranda bu aslında Böyledir diye idda ettiğiniz her konu alternatifsiz olarak sadece ;ıslam kaynakları ve bilimi kullanarak cevaplamak isterim kabul ederseniz konuşabiliriz efendim buyrun saygılarimla

Kuran da kafirleri öldürün iftirası üzerinde tartışabiliriz

Sitelerde Paylaş

Kuran öldür falan demiyor. Sadece CİZYE al diyor vermezse savaşabilirsin diyor sadece. Oda islam devletinin güçlü olması için islam devleti güçlü olunca ne olur? Dünya da barış olur huzur olur...

şimdi tek tek bu sorulara cevap veremeyiz çok uzun konular bunlar kardeşim

O zaman neden şu an var olan İslam devletine gitmiyorsunuz?

Yoksa onlar da mı yanlış yorumluyorlar :D

Sitelerde Paylaş

Kuran öldür falan demiyor. Sadece CİZYE al diyor

Bu çok çok apaçık bir yalan. Cizye verecekler dediği kitap ehli olan yani incil ve tevrat ehli olacak... Başka yaşam hakkı yoktur. Müslüm olmazsa öldürülür. Müslüm olmadan öldürülmemenin tek yolu museviyim hristiyanım demek.

İslam devleti güçlü olursa daha çok savaş olur. Kuran'da din allahın oluncaya kadar savaşın yazar çünkü. Müslümlere tüm müşrikleri yok etmek ve tüm ehli kitabı cizyeye bağlamak farzdır. İran Suudi Arabistan filan çok büyük günah işliyor ve allahlarına karşı geliyorlar. Hemen müşriklere saldırmaları lazım. Tüm dünyayı kana bulamaları lazım. Yoksa allahlarının emrine karşı gelmiş oluyorlar.

Sitelerde Paylaş

burasının bir sınav olduğu söyleniyor buna karşılık inananlardan tek din islam oluncaya kadar savaşmalarını,inkar edenlerin kellelerinin vurulmasını emrediyor..bu ne şimdi? hani bu bi sınavdı? bu bi sınavsa ders bitiş zili çalana kadar vaktim var yani son nefesimi verene kadar ,ama bir yandan da diyorsun ki inkar edenleri bulduğunuz yerde öldürün. komedi

Sitelerde Paylaş

Ortalama zeka sahibi bir insan bile çok daha akla yatkın yöntemler bulabilirken, Allah'ın bu yöntemlerden biriyle değil de, kardeşi kardeşe ...tirerek insan soyunu çoğaltması, sonra da bunu günah ilan etmesi ancak embesillerin inanabileceği bir masaldır.

Sitelerde Paylaş

Öyleyse lütfen OP'deki argümanı cevaplayın,

"Sahte İman

Sonsuz işkenceyle tehdit edilen birisi nasıl içten bir şekilde "iman" eder? Edemez. İslam çürüdü."

diğer argümanları da cevaplayabilirseniz güzel olur ama sadece bunu cevaplarsanız benim için yeterli olacaktır.

Sitelerde Paylaş

evet ,kendin söylüyorsun bak .saçma sapan şeyler diyorsun. kendinde çelişkidesin ,farkında değilsin ,yada farkındasın, göt korkusundan anlamamazlıktan geliyorsun .

peygamberiniz maho ,çok fena keklemiş sizi :D .iyisimi gelin bana iman edin ,allahınız size 70 huri veriyor ,bense 71 tane vericem .zenci istersen zenci de var .amma velakin ,bana iman etmezsen yine zenci var ,ama erkeğinden .malum :D

Sitelerde Paylaş

evet ,kendin söylüyorsun bak .saçma sapan şeyler diyorsun. kendinde çelişkidesin ,farkında değilsin ,yada farkındasın, göt korkusundan anlamamazlıktan geliyorsun .

peygamberiniz maho ,çok fena keklemiş sizi :D .iyisimi gelin bana iman edin ,allahınız size 70 huri veriyor ,bense 71 tane vericem .zenci istersen zenci de var .amma velakin ,bana iman etmezsen yine zenci var ,ama erkeğinden .malum :D

75 ver geleyim ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...