Jump to content

Recommended Posts

bu vahiylere inanmayan sen hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdasın

Sana iman eden bir akraban var mı :D Hah ha haaa aaaay getirsene biraz eğlenelim dalga geceriz

Zira peygamberimize neler neler dediler hemen iman etmediler hahah kamon yes

kolay mı öyle İnsanları kendine inandırmak hahaah kamon :D

daha dur peygambere neler yapmışlar neler.. Onlardan bir tanesine dayanamazsın Anneee diyip kaçarsın hahah Kamon yess :D

kolay mı insanları kendine inandırmak

Ancak iman sahibi bir insan İnsalara İman verebilir

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sana iman eden bir akraban var mı :D Hah ha haaa aaaay getirsene biraz eğlenelim dalga geceriz

kolay mı öyle İnsanları kendine inandırmak hahaah kamon

daha dur peygambere neler yapmışlar neler.. Onlardan bir tanesine dayanamazsın Anneee diyip kaçarsın hahah Kamon yess

öğüt almayan sen; hayvanlar gibisin, hatta sen yolca daha da sapıksın

Sitelerde Paylaş

daha dur peygambere neler yapmışlar neler.. Onlardan bir tanesine dayanamazsın Anneee diyip kaçarsın hahah Kamon yess :D

dünyaya meylettin ve hevesine uydun. Durumun, üstüne varsak da, kendi haline bıraksak da, dilini sarkıtıp soluyan köpeğin durumu gibidir.

Sitelerde Paylaş

Elçimiz zavallıya inanmayanlar için sonsuz azap vardır.Onlar cehennem de kezzaplı kola içeceklerdir.

Sitelerde Paylaş

size ben 250 veriyorum kendine bir tane iman eden bul valla sana iman edicem hahahah kamon

Elçimiz zavallıya inanmayanlar için sonsuz azap vardır.Onlar cehennem de kezzaplı kola içeceklerdir.

Ey Meyveli Soda! Dindarr ancak bir pisliktir.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bana yeniden geldi:

Aklinca alaya alan ve kendilerinin de seçilmiş olduğunu iddia edenler, eğer doğrucu iseniz haydi siz de bu metinler gibi hem güzel hem anlamlı hem de farklı bir metin vücuda getirin.

Fettan ve Gaddar olan Yallah'ın adıyla.
1. YaaaaSiiiiinnnn
2. Ahududu, Greyfurt ve Çileğe andolsun ki insanolu 46 kromozomdan oluşur.
3. Denizlere karışan nehirler gibi bu kromozomların 23 tanesi erkek 23 tanesi kadından gelir.
4. Ancak bazıları vardır ki 45 yahut 47 kromozomlu olur ve bazısına süper dişi denir. İşte Yallah
sizi sınav etmek için bu cinleri yaratır ki iman edenler gerçekleri ayırt etsin.
5. Ey iman edenler; ahiret günü geldiğinde aranızdaki müşrik ateistler 47 kromozomlu olanları göstererek
derki; ey bizi carbondan yaradan yüce yallahım biz sapıttık yanlış yola düştük sen bizi bağışla.
6. İşte o gün geldiğinde yallah onlara muhteşem bir azap hazırlamıştır.
7. Anüslerinden içeri zuhur eden vibrasyonlu kızgın demirler girecektir ancak tövbe edip af dileyen affoola.
Sitelerde Paylaş
Fettan ve Gaddar olan Yallah'ın adıyla.
1. YaaaaSiiiiinnnn
2. Ahududu, Greyfurt ve Çileğe andolsun ki insanolu 46 kromozomdan oluşur.
3. Denizlere karışan nehirler gibi bu kromozomların 23 tanesi erkek 23 tanesi kadından gelir.
4. Ancak bazıları vardır ki 45 yahut 47 kromozomlu olur ve bazısına süper dişi denir. İşte Yallah
sizi sınav etmek için bu cinleri yaratır ki iman edenler gerçekleri ayırt etsin.
5. Ey iman edenler; ahiret günü geldiğinde aranızdaki müşrik ateistler 47 kromozomlu olanları göstererek
derki; ey bizi carbondan yaradan yüce yallahım biz sapıttık yanlış yola düştük sen bizi bağışla.
6. İşte o gün geldiğinde yallah onlara muhteşem bir azap hazırlamıştır.
7. Anüslerinden içeri zuhur eden vibrasyonlu kızgın demirler girecektir ancak tövbe edip af dileyen affoola.

sana Miladi 6752 sene veriyorum :D sana inanan bir kişi olsun Vallahi sana iman edecem bak yemin etttim vallahide billahi

:D , :D , :D ay kam hiır pilis

Sitelerde Paylaş

Ben dünyada sorumluluğu okyanuslara ve göllere teklif ettim lakin onlar korkup reddettiler ancak pek dangalak olan insan sazan gibi atladı. İnsan tam bir delidir hatta daha beterdir.

hadi ordan...asıl ben sorumluluğu uzaylılara teklif ettim en sonunda...onlar da kabul ettiler....bi gelsinler dünyaya....görürsünüz evren kaç bucak ?

Sitelerde Paylaş

Bana eskiden çok vahiy geliyordu da ben takmıyordum. Yani üşengeç biriyim bana vahiy geldiği an kendi kendini 9 saniye içinde yok ediyordu.

Hiç biri aklımda değil ama sana kadın vereceğiz çok güçlü olacaksın kadınlar sana koşacak ve sana çok fena nur yüzü nakil edeceğiz diye şeyler vardı.

Sitelerde Paylaş

1 - Birbirlerine neyi soruyorlar?

2 - O büyük haberden mi?

3 - Ki onlar onda ayrılığa düşmektedirler.

4 - Hayır, ilerde bilecekler.

5 - Hayır hayır, ilerde bilecekler.

6 - Biz yeryüzünü dum düz yapmadık mı?

7 - Dağlara da birer kazık çakmadık mı?

8 - Sizleri biz yarattık yeminle .

9 - Uykunuzu bir dinlenme yaptık uyuyun diye .

10 - Geceyi bir örtü yaptık dinlenin diye .

11 - Gündüzü de bir geçim zamanı yaptık aç karnınizi doyurun diye .

12 - Üstünüze yedi sağlam bina çattık kafanızı kaldırın da gerçekleri görün diye .

13 - İçlerine ışık saçan yıldızlar astık baksaniza.

14 - Yoğunlaşmış bulutlardan şarıl şarıl bir yağmur indirdik bize dua edin diye .

15-cenette size; Bahçeler verdik, bağlar verdik.

16 - Memeleri tomurcuklanmış yaşıt kızlar verdik.

17 - Dopdolu kadehler verdik.

18 - Orada ne boş,kötü bir söz işitirler, ne de bir yalan.

19 - Bunlar zavallınin peygamberligine delil değilmidir?

20- Biz size yeterli bir bağış olarak cennette ve dünyada bir sürü şey veriyoruz inanın lan .

tarihinde ateistdusunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ey mahalle halkı. Yemek pişmeden ziyarete gelmeyin, biraz sabredin ananızın karnında 9 ay 10 gün nasıl beklediniz?
Yemekten sonra, fazla konuşmayın ve hemen arazi olun. bu davranışınız bizi rahatsız ediyor. benim hanımlardan bişey isteyeceksiniz, diafondan konuşun. böylelikle kalbiniz ve damarlarınız temizlenir, detoks yapmış olursunuz.

Bidaha bizi rahatsız etmeyin. Biz tüm zamanlara rehber olan kitabımızda bunları anlatıyoruzki, bundan sonra gelecek elçilere bir güçlük olmasın. çünkü bu çok önemli ve evrensel bir konudur.
Kölelik, işkence, tecavüz ve savaş suçlarının önlenmesi.. azınlık hakları, engelli hakları, dünya barışı gibi gereksiz şeyler ise kitabımızda yoktur, aramayınız.

Sitelerde Paylaş

Ey mahalle halkı. Yemek pişmeden ziyarete gelmeyin, biraz sabredin ananızın karnında 9 ay 10 gün nasıl beklediniz?

Yemekten sonra, fazla konuşmayın ve hemen arazi olun. bu davranışınız bizi rahatsız ediyor. benim hanımlardan bişey isteyeceksiniz, diafondan konuşun. böylelikle kalbiniz ve damarlarınız temizlenir, detoks yapmış olursunuz.

Bidaha bizi rahatsız etmeyin. Biz tüm zamanlara rehber olan kitabımızda bunları anlatıyoruzki, bundan sonra gelecek elçilere bir güçlük olmasın. çünkü bu çok önemli ve evrensel bir konudur.

Kölelik, işkence, tecavüz ve savaş suçlarının önlenmesi.. azınlık hakları, engelli hakları, dünya barışı gibi gereksiz şeyler ise kitabımızda yoktur, aramayınız.

Doğru bu dediklerin mantıklı ama belki peygamber rahatsız oluyodur

Sitelerde Paylaş

Tabiyki, fazla ziyaretçi rahatsızlık vermiş olabilir. ama bunun binlerce yıl, miyarlarca insana rehber olduğu iddia edilen bir kitapta olması biraz garip.

aslında daha bilimsel düşünecek olursak, burda milyonlarca yıl söz sözkonusu.

bu ise, sadece o yıllarda ve çevresindeki birkaç insan için geçerli bir sorun. çünkü son peygamber deniliyor.

Sitelerde Paylaş

sorun din değil biliyormusun ..sorun bilim ve onun gerçek yalın doğru oluşu ....sorun maddenin bizde dahil tüm evrenin nedenlere bağımlı oluşu( determinizm ) ...sorun bu fizik yasalarında bizim özgür irademizin olmayışı ...sorun bizim bir biyolojik robot olusumuz...

düşündugumuzu sanıyoruz...düşünmuyoruz...

Bilinçimiz nedenlerin ve etki- tepki kanununun bir sonucu ...her şeyin hesaplanailir olması sorun...

Benlik ise ozgur irade olmadığı için sadece bir yanılsama...

Sitelerde Paylaş

Sen usb bellek nedir bilir misin ? O icinde milyarlarca insani sıkıstirabildigin bir silikondur

Onu nasil inkar edebilirsin

sen nand flash nedir bilir misin ? O usb den beter biseydir

onu nasil inkar edebilirsin

sen fram nedir bilir misin ? O ne kadar da hizlidir

sen dram nedir bilir misin ? Onu tazelemezsen eline alirsi ?

Onu nasil inkar edebilirsin

sen floppy disk nedir bilir misin ? O azdi. Imansizlardan oldu. Ne yazik ki onu helak ettik

...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...