Jump to content

islamsız türk

Recommended Posts

Maalesef yerleşik hayata geçip medeniyet kurmaya islamdan sonra başlamışız. Çok utanıyorum bu durumdan. Müslüman olmayan, gök tanrıcı şamanist hristiyan musevi farketmez yeter ki müslüman olmasın, yerleşik yaşamış medeni bir türk devleti yok mu hiç tarihte? Bilimde de ileri olsun.

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Maalesef yerleşik hayata geçip medeniyet kurmaya islamdan sonra başlamışız. Çok utanıyorum bu durumdan. Müslüman olmayan, gök tanrıcı şamanist hristiyan musevi farketmez yeter ki müslüman olmasın, yerleşik yaşamış medeni bir türk devleti yok mu hiç tarihte? Bilimde de ileri olsun.

senı turluk turan neden ılgılendırıyor....turk mılletı buyuk bır kısma hatta tamamına yakını musluman sen Avrupalı kafır dostlarınla kur turanını???

kafır???

Sitelerde Paylaş

Neyinden utanıyorsun? Ne kadar saçma bir düşünce.

Türk Torunu sen biraz dünya tarihi oku bence. Yaşın küçük olmalı. Bir şeyler öğrenmeden utanma faslına geçme.

Sitelerde Paylaş

Neyinden utanıyorsun? Ne kadar saçma bir düşünce.

Türk Torunu sen biraz dünya tarihi oku bence. Yaşın küçük olmalı. Bir şeyler öğrenmeden utanma faslına geçme.

işte müslümanlar diyor ya osmanlı en büyük türk imparatorluğudur islamdan önceki türk devletleri o kadar güçlü o kadar uzun ömürlü değildi falan diye. Ona sinirlerim bozuluyor.

yaşım 21 bu arada küçük mü değil mi artık ben bilemem.

Sitelerde Paylaş

işte müslümanlar diyor ya osmanlı en büyük türk imparatorluğudur islamdan önceki türk devletleri o kadar güçlü o kadar uzun ömürlü değildi falan diye. Ona sinirlerim bozuluyor.

yaşım 21 bu arada küçük mü değil mi artık ben bilemem.

Onlarda Osmanlı saplantısı var ondandır. İslam nedeniyle.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...