Jump to content

Rusyada Ateistleri Şaşırtan Bebek

Recommended Posts

Kıvırma işte. Bal gibi de polisler ırkçı. Elinde oyuncak tabanca olan 12 yaşındaki cocugu vuracak kadar zalim

Sen öyle düşünüyorsan sana göre öyledir.

Sana göre belki bütün polisle ırkçıdır.

Kıvıran kim acaba.. Sen misin yoksa ben miyim?

Sitelerde Paylaş

Sen öyle düşünüyorsan sana göre öyledir.

Sana göre belki bütün polisle ırkçıdır.

Kıvıran kim acaba.. Sen misin yoksa ben miyim?

Sen kıvırıyorsun. Amerikan polislerinin öfke kontrolü öğrenmesi gerekir. Ben senin gibi donut yiyen polis kıçı yalamıyorum.

Aç haberleri oku. Ferguson olaylarına bak. Beyazlar bile sinirleniyor böyle ırkçılıklara.

Adama bak, in diyor, ellerini kaldırıyor, hala ateş ediyor, adam teslim olmuş niye ateş ediyorsun bre şerefsiz.

Sitelerde Paylaş

Sen kıvırıyorsun. Amerikan polislerinin öfke kontrolü öğrenmesi gerekir. Ben senin gibi donut yiyen polis kıçı yalamıyorum.

Aç haberleri oku. Ferguson olaylarına bak. Beyazlar bile sinirleniyor böyle ırkçılıklara.

Adama bak, in diyor, ellerini kaldırıyor, hala ateş ediyor, adam teslim olmuş niye ateş ediyorsun bre şerefsiz.

Terbiyesizlik yapıp durma..Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesmeye devam edersen burada barınamazsın.

Sapıklarla işimiz yok bizim.. Sana çok ters bir tepki gösterebilirim. Hak ediyorsun.

Sitelerde Paylaş

Terbiyesizlik yapıp durma..Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesmeye devam edersen burada barınamazsın.

Sapıklarla işimiz yok bizim.. Sana çok ters bir tepki gösterebilirim. Hak ediyorsun.

Savunma o zaman polisleri. En azından ırkçılık yapanları. De hata yapıyorlar de. Hukuk sistemimiz eksik de. Irkçıları cezalandıramıyoruz de.

Sitelerde Paylaş

Bu arada, sen insanlara, sapık düşünceli, ahmak diyince terbiyesizlik olmuyor , ben sana yalakalık yapma diyince mi terbiyesiz oluyorum? Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesme diyorsun, aynı şeyi benim için yapıyorsun.

Sen cok ters bir tepki göstersen ne yazar? Yapabileceğin maksimum şey banlamak, cevap veremediğini banlıyorsun zaten. Sana göre senin gibi düşünmeyen, akılsız ahmak, sapık düşünceli, değil mi?

Sitelerde Paylaş

Bu arada, sen insanlara, sapık düşünceli, ahmak diyince terbiyesizlik olmuyor , ben sana yalakalık yapma diyince mi terbiyesiz oluyorum? Tanımadığın insanlar hakkında ahkam kesme diyorsun, aynı şeyi benim için yapıyorsun.

Sen cok ters bir tepki göstersen ne yazar? Yapabileceğin maksimum şey banlamak, cevap veremediğini banlıyorsun zaten. Sana göre senin gibi düşünmeyen, akılsız ahmak, sapık düşünceli, değil mi?

Sana epeyidir cevap veriyorum ama anlamamakta israr ediyorsun.

Gazete haberleri ile önüne geleni suçluyorsun. Açıklamaları anlamıyorsun. Nerdeyse Amerika'nın sorunlarından beni sorumlu tutacaksın.

Açıkça terbiyesizlik yapıyorsun. Banlamak isteseydim çoktan banlanırdın. Mecbur kalmadıkça kimseyi banlamam..

Bireyler hakkında onları biliyormuş gibi yorumlar yapamazsın burada. Çünkü onları tanımıyorsun. Ben çok ters tepki gösterirsem senin yaptıklarını yaparım.

Burada bilgi alışverişi yapıyoruz. Kaldıramıyorsan defolur gidersin. Burada kişisel saldırılarıla huzurumuzu bozmaya hakkın yok.

Sitelerde Paylaş

Şurasını da unutma düşüncesiz çocuk.

Burası bizim sorumluluğumuz altında olan ciddi bir forumdur. Bu ciddiyetten uzaklaşanın burada yeri yok..

Bu bir uyarıdır. Kim olurlarsa olsunlar forumda yazan kişilerle şahsen uğraşmamanı tavsiye ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Sana epeyidir cevap veriyorum ama anlamamakta israr ediyorsun.

Gazete haberleri ile önüne geleni suçluyorsun. Açıklamaları anlamıyorsun. Nerdeyse Amerika'nın sorunlarından beni sorumlu tutacaksın.

Açıkça terbiyesizlik yapıyorsun. Banlamak isteseydim çoktan banlanırdın. Mecbur kalmadıkça kimseyi banlamam..

Bireyler hakkında onları biliyormuş gibi yorumlar yapamazsın burada. Çünkü onları tanımıyorsun. Ben çok ters tepki gösterirsem senin yaptıklarını yaparım.

Burada bilgi alışverişi yapıyoruz. Kaldıramıyorsan defolur gidersin. Burada kişisel saldırılarıla huzurumuzu bozmaya hakkın yok.

Senin zihniyetini eleştiriyorum. Bu benim hakkım değil mi? Sen de beni eleştiriyorsun. Sorgulayiciüye yi nasıl banladıgını biliyoruz,

Sitelerde Paylaş

Senin zihniyetini eleştiriyorum. Bu benim hakkım değil mi? Sen de beni eleştiriyorsun. Sorgulayiciüye yi nasıl banladıgını biliyoruz,

Benim zihniyetimin ne olduğunu bilmiyorsun.

Saplantılı birisin. Gazete haberleri ile yaşamına yön veren bir meczupsın.

Beni tanımıyorsun. Yazılarımı izlemiyorsun. Bu forumun en kıdemli yazarı olduğumu dikkate almıyorsun.

Zihniyetini bilmediğin bir insanın nasıl eleştirebilirsin?.. Akılsız olduğunu kanıtlıyorsun..

Benim zihniyetimle ABD'li polislerin ne alakası var bre meczup.

Sitelerde Paylaş

Benim zihniyetimin ne olduğunu bilmiyorsun.

Saplantılı birisin. Gazete haberleri ile yaşamına yön veren bir meczupsın.

Beni tanımıyorsun. Yazılarımı izlemiyorsun. Bu forumun en kıdemli yazarı olduğumu dikkate almıyorsun.

Zihniyetini bilmediğin bir insanın nasıl eleştirebilirsin?.. Akılsız olduğunu kanıtlıyorsun..

Benim zihniyetimle ABD'li polislerin ne alakası var bre meczup.

Savunuyorsun körü körüne. Hadi senden dinleyelim iç yüzünü işin.

Polislerin suçu yok muydu?

Sitelerde Paylaş

Savunuyorsun körü körüne. Hadi senden dinleyelim iç yüzünü işin.

Polislerin suçu yok muydu?

Bu kadarı da fazla. Polislere de koyum sana da koyum..

Seni bir gün forumdan uzaklaştırıyorum.

Benzeri ahlaksızlığı yaparsan tümden atılacaksın.

Sitelerde Paylaş

Bu kadarı da fazla. Polislere de koyum sana da koyum..

Seni bir gün forumdan uzaklaştırıyorum.

Benzeri ahlaksızlığı yaparsan tümden atılacaksın.

Bana bak orospu cocugu haci

Senin soyunu sikerim soysuz Amerikan köpeği it.

Kapitalist götü yalayan donut yemekten göbeği şişmiş yankee yalaması

Senin ölmüşlerini geçmişlerini, seni kapitalist yapanı sikerim kansız orospu cocugu seni.

Banla ulan itoğlu, banla. Köpek, forumu da götüne sok

O Siyahi cocuklar siksin seni yavşak kapitalist köpek seni.

Sorgulayiciüye bendim gavat, noldu dayanamadın değil mi itoğlu onu da banladın.

Komunizmden zerre haz etmem ama buradaki komunistler siksin seni tamam mı orospu cocugu

Blitz arkadaşa da diyorum, orospu cocuklarının oldugu bu forumda daha fazla takılmasın. Şerefini yitirmesin.

Geçmişini siktiğimin hacisi. Gavat, Harvard ı bitirdin diye adam mı oldun it?

Senin Bush'unu Obama'nı, donut yiyen koca götü polisini sikerim.

Sitelerde Paylaş

fikirçatıştıran..

Bunları yazıp da karşılığını almayacak mısın?

Seni doğurduğu için anan adına üzülüyorum. Ona küfretmeyeceğim.

Ahlaksızlığım ne? Polisleri sevmemek mi?

Ahlaksızlığın muhtemelen elinde değil. Düzelecek bir sapık değilsin..

Seni forumdan atmaktan başka birşey gelmiyor elimden..

Oğlancı değilim...

Sitelerde Paylaş

Bana bak orospu cocugu haci

Senin soyunu sikerim soysuz Amerikan köpeği it.

Kapitalist götü yalayan donut yemekten göbeği şişmiş yankee yalaması

Senin ölmüşlerini geçmişlerini, seni kapitalist yapanı sikerim kansız orospu cocugu seni.

Banla ulan itoğlu, banla. Köpek, forumu da götüne sok

O Siyahi cocuklar siksin seni yavşak kapitalist köpek seni.

Sorgulayiciüye bendim gavat, noldu dayanamadın değil mi itoğlu onu da banladın.

Komunizmden zerre haz etmem ama buradaki komunistler siksin seni tamam mı orospu cocugu

Blitz arkadaşa da diyorum, orospu cocuklarının oldugu bu forumda daha fazla takılmasın. Şerefini yitirmesin.

Geçmişini siktiğimin hacisi. Gavat, Harvard ı bitirdin diye adam mı oldun it?

Senin Bush'unu Obama'nı, donut yiyen koca götü polisini sikerim.

hooop , yavaş gel . bu forumda amerika ya laf yok , aksi takdirde banlanırsın :)

Sitelerde Paylaş

hooop , yavaş gel . bu forumda amerika ya laf yok , aksi takdirde banlanırsın :)

Blitz... Forumla ilişkisi kesilmiş onun bunun çocuğu bir sapığın küfürlü iletisini quote ederek yalancılık yapmaya teşebbüs etmeni ben aptallık olarak yorumluyorum..

Burada kimse ABD'yi savunmuyor. Ben de savunmuyorum.. Bir savunanın olduğunu da sanmıyorum.. Bazı gerçekleri kabul etmek o gerçeklerden sorumlu olanları onaylamak demek değildir. Düşüncelerini iletileri çarpıtmadan ve yalan ve iftira olmamamaları şartıyla bu forumda istediğin gibi savunabilirsin. Başkalarını suçlarken kendinin de suçladığın duruma düşeceğini aklından çıkarma.. Şecaat arzeden bir kipti olma..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...