Jump to content

Nedeni ne olabilir?

Recommended Posts

Ben bu 1 aydır çok garip şeyler yaşıyorum.

Ornegin;

Tablette herhangi birşey okurken TV de bir programa\reklama baktığımda diyelim 5 rakamı söyleniliyor,gozumu tablete odaklayip okumaya devam ettiğimde kaldığım yerin 5 olduğunu fark ediyorum.

Otobüste radyo dinlerken,bir tabelaya vs baktığımda tabeladaki kelime radyoda o anda söylenilen kelimeye denk gelmişti bir ara.Titremistim.

Bu kelime ve sayı tesadüfleri çok sık olmaya başladı 1 aydır.İnsan rastlantı bile diyemiyor.

İnsanin dış ortamdan aldığı veriler acaba bilinçaltında belli tesadüfler mi doğuruyor?

tarihinde Deep tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

allahın işi olmasın sakın , akıl sır ermez bu işlere . boşver kurcalama fazla . senin dinin sana sorgulamamayı ve itaat etmeyi emreder çünkü . hem sizler tesadüflere inanmazsınız ki . size göre her şey mükemmeldir . evren harika ötesidir . düşen göktaşları meteorlar , doğal afetler asla tesadüf olamaz , allah meleklerine yaptırır .

Sitelerde Paylaş

allahın işi olmasın sakın , akıl sır ermez bu işlere . boşver kurcalama fazla . senin dinin sana sorgulamamayı ve itaat etmeyi emreder çünkü . hem sizler tesadüflere inanmazsınız ki . size göre her şey mükemmeldir . evren harika ötesidir . düşen göktaşları meteorlar , doğal afetler asla tesadüf olamaz , allah meleklerine yaptırır .

Kafani da biz keseriz!

Sitelerde Paylaş

Kafani da biz keseriz!

haha , kafa mı kesersiniz , samuray mısınız lan siz ? siz birbirinizin kafasını kesmekten başka bi halta yaramazsınız . kafa kesmek ne lan , orta çağda kaldı onlar . göt kadar israil tankla topla uçakla kafanıza bomba atıyor , siz kafa kesme derdine düşmüşsnüz. :D Ama allah razı olsun şu yahudilerden , ortadoğuyu eğlence alanına çeviriyorlar . siz birbirinizle savaşan müsoları izlemek , dünyadaki en güzel filmlerden olsa gerek . :)

tarihinde Blitz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

haha , kafa mı kesersiniz , samuray mısınız lan siz ? siz birbirinizin kafasını kesmekten başka bi halta yaramazsınız . kafa kesmek ne lan , orta çağda kaldı onlar . göt kadar israil tankla topla uçakla kafanıza bomba atıyor , siz kafa kesme derdine düşmüşsnüz. :D Ama allah razı olsun şu yahudilerden , ortadoğuyu eğlence alanına çeviriyorlar . siz birbirinizle savaşan müsoları izlemek , dünyadaki en güzel filmlerden olsa gerek . :)

İstersen silahla öldürelim.Kabul eder misin?

Sitelerde Paylaş

İstersen silahla öldürelim.Kabul eder misin?

Bunları yazarken, haberlerde silahlı saldırganın öldürdüğü çocuğun kabul edilmez sınıfında okuduğu öğrenildi. Niye bir işaret denk geldi mi?

Veya bunları yazarken karşında silahlı bir çatışma ceyran etti mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...