Jump to content

Nüfus kağıdından din hanesini sildirme?

Recommended Posts

Sildirme, başına bela olur.

Bırak kalsın, bu en mantıklısı.

Hemen hemen islam devletinde yaşıyorsun, sıkıntı yani.

Yani devlet kurumuna iş başvurusunda felan bulunsam dediğin gibi haklı olabilirsin, ama özel sektörde çalıştığım için şuan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Şeriat gelecek arkadaşım.

Türk milleti deli gibi şeriat istiyor.

Kanıt olarak da sokaktaki herhangi birine sorabilirsin.

Şeriat geldiğindeyse, o kimlikten sildiğin yazı için mürted diye öldürülürsün, şayet tekrar İslam'a inanmazsan.

Benden söylemesi.

tarihinde KutsalDemlik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nüfus cüzdanınızın din hanesindeki "islam" ibaresini kaldırmak, o hanenin boş kalmasını sağlamak istiyorsanız, nüfus müdürlüğüne gidip sadece bir dilekçe vermeniz yeterlidir..
Bunun dışında hiçbir mahkeme kararı ya da ek işlem vb. gibi birşey gerekmemektedir..

Özel sektör veya kamu farketmez. Hala Türkiye'de yaşıyorsan ve cebinde bundan sonraki hayatının tamamını idame ettirecek kadar paran yoksa sildirme.

Sitelerde Paylaş

kendim yaptirdigim icin biliyorum yaklasik 5 dakka suren bir islem. ancak ben yurtdisinda yasiyorum. ilerde is basvurusunda ise alinmamana sebep olabilir. ondan bence de su anda kaldirma, dursun derim. seriat felan gelmez bu ulkeye kimse merak etmesin :) bu gunler de gecer elbet. donemin yarattigi sahte muslumanlara bakmayin. ters yonde esen bir ruzgarda hemen yonlerini degistireceklerdir. yeter ki umudumuzu yitirmeyelim...

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...