Jump to content

bu forumda bir sıkıntı mı var? Google dan açılmıyor

Recommended Posts

selam. Googla ateist forum yazyorum iki tane link içiyor, birisi bazen açılıyor bazen de diğeri açılıyor buneden?

bir de

sadece ateistler kısmı ve erken islam kısmı neden açılmıyor

Googledan arama yaptığında açılmayan linklere

linkin kendisine tıklamak yerine

önbellek linkine tıklayarak girebilirsin

Sitelerde Paylaş

Kuran erken islam ve muhammed bölümüne giremiyoruz..Bunun için o bölümdeki konunun adını google'a yazıp,çıkan sonuca tıklayıp,geriye tıklayıp,tekrar aynı linke tıklamanız lazım..Yani ileri geri yapmanız lazım..

Sitelerde Paylaş

ateist olmak gerek dediler :D tanışınca girilicekmiş :)

O bölüme ateist olsan da giremiyorsun..Bir sorun var o bölümde..

Bu arada yeni ateist olmuşsun sanırım..Doğru karar vermişsin..Günlük bir kedi kesip,yakınlarına tecavüz filan etmezsin umarım :lol:

Bu müslümanlar ''ateistler şunları şunları yapıyor,ateist olunca deliririz'' gibi şeyler söylerler ama bu da bir müslüman yalanıdır..Ateist olunca öyle hayatınız komple değişmiyor..Çok ufak değişiklikler oluyor hayatınızda..Yalnız üzerinizden bir yük kalkmış gibi hissediyorsunuz..Bu bir rahatlama hissi..Gerçeği anlamanın verdiği bir mutluluk...Karışık kafanın sakinleşmesinin verdiği bir haz..Bu duygu enfestir..

Sitelerde Paylaş

O bölüme ateist olsan da giremiyorsun..Bir sorun var o bölümde..

Bu arada yeni ateist olmuşsun sanırım..Doğru karar vermişsin..Günlük bir kedi kesip,yakınlarına tecavüz filan etmezsin umarım :lol:

Bu müslümanlar ''ateistler şunları şunları yapıyor,ateist olunca deliririz'' gibi şeyler söylerler ama bu da bir müslüman yalanıdır..Ateist olunca öyle hayatınız komple değişmiyor..Çok ufak değişiklikler oluyor hayatınızda..Yalnız üzerinizden bir yük kalkmış gibi hissediyorsunuz..Bu bir rahatlama hissi..Gerçeği anlamanın verdiği bir mutluluk...Karışık kafanın sakinleşmesinin verdiği bir haz..Bu duygu enfestir..

aynen katılıyorum. etrafındaki duvarları yıkmış gibi hissediyorsun.

kedi kesme konusunda ustalık yapmış abilerimizden bu işin de eğitimini almak isteriz. nasıl olsa ateist olduk her türlü pisliğin bizde olması lazım. bi kaç cinayet işleyip insanları gasp etmeyi düşünüyorum..

:D

Sitelerde Paylaş

aynen katılıyorum. etrafındaki duvarları yıkmış gibi hissediyorsun.

kedi kesme konusunda ustalık yapmış abilerimizden bu işin de eğitimini almak isteriz. nasıl olsa ateist olduk her türlü pisliğin bizde olması lazım. bi kaç cinayet işleyip insanları gasp etmeyi düşünüyorum..

:D

Bu müslümanlar hem bizi kedi kesmekle suçlarlar,hem de kendileri kör bıçaklarla insan keserler :lol:

Ne değişti?

Gusül abdesti almıyorsun mesela :lol:

Acaba mazmazayı tam yaptım mı diye vesveseye düşmüyorsun :lol:

Rahatsın kardeşim..Kafan rahat..Gerisi aynı..Aynı b.ktan hayatlarımızı yaşamaya devam ediyoruz..

Sitelerde Paylaş

Bu müslümanlar hem bizi kedi kesmekle suçlarlar,hem de kendileri kör bıçaklarla insan keserler :lol:

Ne değişti?

Gusül abdesti almıyorsun mesela :lol:

Acaba mazmazayı tam yaptım mı diye vesveseye düşmüyorsun :lol:

Rahatsın kardeşim..Kafan rahat..Gerisi aynı..Aynı b.ktan hayatlarımızı yaşamaya devam ediyoruz..

aynen abicim. İnsanız işte :D gusüldür şudur budur derdin yok :D çok darda kalırsan cenazeye çağırsalat bile girersin öle .d

tarihinde Kararsiz Adam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...