Jump to content

İnsanların ataları Marslı mı?

Recommended Posts

Orasını uzaylılara sor.Belkide o zaman kedilerini güvende hissediyorlardı...

Şimdi ise tehlikedeler artık bizimde füzelerimiz ve birbirinden hızlı jetlerimiz var...

Anladım durumu.

Ne diyelim

Rabbimize şükürler olsun ki dünyamızın uzaylıları var.

Eskiden sadece elfler, hayaletler, periler, cinler ve sihirli cüceler vardı.

Şimdi yeni bir nimet olarak uzaylılar da eklendi.

Hamdolsun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

şu filmin 1:27:00 dakikasını açıp izlerseniz , arkadaşın anlatmak istediğini zaten görüceksiniz .

http://www.birfilmizlesen.com/gorev-mars-turkce-dublaj-izle.html/2

Hayal Dünya'sında yaşamayın..''Biz bir gezegende yaşıyoruz,o zaman başka gezegenlerde de birileri yaşamış olmalı veya yaşıyordur'' mantığı doğru değil..Evren'i kendi bakış açımız ile yorumlayıp anca film çekeriz işte..

Evren'de Dünya haricinde bir gezegende yaşam olma ihtimali çok yüksek..Çünkü Evren inanılmaz büyük bir boyutta ve Evren'in yaşı da inanılmaz..Böyle bir durumda yaşam olma ihtimali yüksek ama dediğim gibi bu bakış açısı doğru değil..Çünkü tamamen kendimize bakarak birşeyler arıyoruz/söylüyoruz..

Çok büyük bir hapishanedesiniz ve hücrede kalıyorsunuz..Diğer hücrelerde yaşayan birilerinin olma ihtimali var ama olmayabilir de..Çünkü diğer hücrelerde ne olup bittiği hakkında en ufak bir fikrimiz yok..Bu bakımdan diğer hücrelerde yaşam olma ihtimali yüksek demek,doğru/rasyonel değildir..

''Biz yaşıyorsak,birileri de yaşıyordur'' mantığı;yaşamı kutsallaştırmaktan başka birşey değildir..Bu aslında,uzayda tohumlarımızı saçacak birilerini aramak olarakta söylenebilir :)

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yasarnuriaydın kusura bakma ama cahilsin yada new agecisin. Sana sadece kanıtını sordum tek yaptığın şey rüzgar. Big bangde tanrının osuruğudur belki kim bilir?

Aslında sen kusura bakma çünkü sen cahil degilsin, zeka düzeyin çok düşük bu sebeple anlayamıyorsun.

Bir iddia öne sürmüş ve iddiamız için kaynaklarda belirtmişiz ama sen sadece burnunun ucunu görebildigörebildiğin için aynı yerde patinaj yapıp duruyorsun.

Evrimi inkar etmedim yazılarımda ama sen neyin kafasındasın bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Böcekler, Kuşlar, Bitkiler, Hayvanlar, Balıklar, Bakteriler

Tüm bu canlılar birbirleriyle ortak ortak kodlar içerir.

İnsan marstan gelmiş olabilir demek yetmiyor.

Marstan gelmişse kodunda böcekler ve bitkilerle benzer olan kısımlar marsa nasıl gitmiş?

Yoksa minibüse binip beraber mi gelmişler? :)

Benim kızdığım olay seninkisi gibi kalıpçı ccahilliği. Harhangi bir x gezegendeki organik yaşamın kodları ile dünyadakinin farklı olması mümkün olamaz. Nedenleri gayet açık.

Sitelerde Paylaş

Benim kızdığım olay seninkisi gibi kalıpçı ccahilliği. Harhangi bir x gezegendeki organik yaşamın kodları ile dünyadakinin farklı olması mümkün olamaz. Nedenleri gayet açık.

sayın yaşar bey farkli olabilir...

örneğin bazlarimiz farklı olabilir çok fazla baz çeşidi vardır....

Riboz bölümü farklı olabilir

Kromozom tipi çift değil tek ,üç vb. olabilir ...

A-T ,G-C bağı yerine

A-U ,G-C bağı olabilir .

Yer çekimi yüksek konumda hücrede demir yüksekligi fazla olabilr vs...

Saygılar

Sitelerde Paylaş

Aslında sen kusura bakma çünkü sen cahil degilsin, zeka düzeyin çok düşük bu sebeple anlayamıyorsun.

Bir iddia öne sürmüş ve iddiamız için kaynaklarda belirtmişiz ama sen sadece burnunun ucunu görebildigörebildiğin için aynı yerde patinaj yapıp duruyorsun.

Evrimi inkar etmedim yazılarımda ama sen neyin kafasındasın bilmiyorum.

Bak kardeşim

Bilale anlatır gibi anlatıyorum iyi dinle.

Bilimsel bir iddia süreceksen ortaya kanıtın olması lazım, varsayımlarla bilimsel iddiada bulunamazsın. Big bangde tanrının osuruğu olabilir bak buda bir varsayımdır ama hiçbir kanıtı yok. Sende kanıtı göstermediğin sürece iddian havada kalmaya mahkum

Sitelerde Paylaş

Ben açıkcası bu başlığı sevdim. Benim görüşüme görede yıldız tozları uzayda heryerde. Bizden pekçok farklı galaksi bulunmakta ve dünya dışı canlılar da bulunmakta. Hatta evrimin belli bir yerinde dünya dışı canlıların etki ettiğine inanmaktayım. Tablolardaki ufo çizimlerine gelince , oradaki cismin denklanşöre basılmış gibi çizildiyse ufo orda sürekli durmuşmudur kısmına katılmıyorum, ozaman ordaki insanlarda aylarca o vaziyettemi durmuştur. Urartu,Asur, Mısır, Çinde pek çok antik eserlerde simgesel hatta mağralarda çizimsel imgelere rastlanmaktadır. Kamuoyundan saklanan gerçeklere artık günümüzde daha yakınız ileriki bir gelecekte, mutlak temasa geçileceği SETI ve bunun benzeri birkaç kuruluşun daha fazla sonuç vereceğine inanmaktayım.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...