Jump to content

İslamcı Türklerin Ermenilere Yaptığı Soykırım Tescilleniyor

Recommended Posts

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Yaklaşık 100 yıldır İslamcı Türklerin saklamaya çalıştığı bir suç tescilleniyor artık.

Yirminci yüzyılın ilk ve en acımasız silahsız sivil katliamıdır Ermeni Soykırımı.

Hem devlet hem de islamcı radikallerin işbirliği yaptığı ortak bir terördür.

Doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 2 milyona yakın kişiye acı ve ölüm getirmiştir.

Dünyada nesnellik ve gerçekle yüzleşme açısından bu alınan kararlar çok önemlidir.

Örtbas edilmeye çalışılan bir gerçek daha gün yüzüne çıkıyor.

Bunun bedelinin de ödetilmesi gerek.

Irkçılık ve Radikal İslamın bu topraklardaki mirasçılarının bu soykırımın bedelini ödemeleri gerek.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Sitelerde Paylaş
  • İleti 421
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yaklaşık 100 yıldır İslamcı Türklerin saklamaya çalıştığı bir suç tescilleniyor artık.

Yirminci yüzyılın ilk ve en acımasız silahsız sivil katliamıdır Ermeni Soykırımı.

Hem devlet hem de islamcı radikallerin işbirliği yaptığı ortak bir terördür.

Doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 2 milyona yakın kişiye acı ve ölüm getirmiştir.

Dünyada nesnellik ve gerçekle yüzleşme açısından bu alınan kararlar çok önemlidir.

Örtbas edilmeye çalışılan bir gerçek daha gün yüzüne çıkıyor.

Bunun bedelinin de ödetilmesi gerek.

Irkçılık ve Radikal İslamın bu topraklardaki mirasçılarının bu soykırımın bedelini ödemeleri gerek.

Hadi ordan...

Batıya yaranmaya çalışan memleket düşmanı seni. Yarın öbür gün kıçını başını da açarsın Batı yaptı diye.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlara bu kadar kefilsin yani :)

:D

Beni biraz tanıyorsan,müslümanların veya ateistlerin veya ermenilerin veya türklerin umurumda olmadığını anlamış olman lazım..

SOYKIRIM nedir?

Önce bu kavramı bir araştırın/okuyun..Sonra bu meseleyi okumaya/araştırmaya koyulun..

Sitelerde Paylaş

:D

Beni biraz tanıyorsan,müslümanların veya ateistlerin veya ermenilerin veya türklerin umurumda olmadığını anlamış olman lazım..

SOYKIRIM nedir?

Önce bu kavramı bir araştırın/okuyun..Sonra bu meseleyi okumaya/araştırmaya koyulun..

Bana böyle senin bildiğin ve benim bilmediğim bir şey varmış gibi bir imada bulunma.

Senin propagandalardan ve suç örtbas etmeye çalışan sahte belgelerden başka bir şey yok elinde.

Dünyada suçunu itiraf eden müslüman da olmadığına göre.

Boşuna kirletme başlığı.

Bu konu nesnellik ve gerçeğin ortaya çıkması açısından önemli.

Müslüman belgelerine bakıp da, neler diyorsun yahu.

O zaman Kurana da bak ve Allahı savun.

Sitelerde Paylaş

Bana böyle senin bildiğin ve benim bilmediğim bir şey varmış gibi bir imada bulunma.

Senin propagandalardan ve suç örtbas etmeye çalışan sahte belgelerden başka bir şey yok elinde.

Boşuna kirletme başlığı.

Ermeni olayı ile müslümanlık arasında ne gibi bir bağlantı var ?

Sitelerde Paylaş

Boşuna kirletme başlığı.

Bu konuda ATEİST/AGNOSTİK/DEİST belgelerde mi var?

:huh:

Amerikalılar ne yazmış/demiş,İngilizler ne yazmış/demiş,Ermeniler ne demiş/yazmış;OKUDUM..

Sen okudun mu babacığım?

OKUMADIN..!

Sitelerde Paylaş

Bu tür suçların bedeli kişi başına ortalama 500 bin Avro.

1.5 milyonla çarp.

750 milyar Avro.

Bu senin insanının yıllık bütçesinin 3 katı.

Yaklaşık olarak bu miktarda para öyle veya böyle tahsil edilecek.

Ermeni misin Materyalist?

Sitelerde Paylaş

Hayatımda türkler kadar ahlaksız ulus görmedim. Adamlar soykırım yaparlar yapmadık derler. Tarihçiler çıkar televizyonda sürekli yalan atar. Bu halkın %95 ahlaksız. Bu toplumdan bir bok olmaz.

Örnek olarak seni alacaksak doğrudur...

Bu kadar ahlaksız, kendine ihanet eden adam başka millette zor bulunur. Umarım hepinizi def edecek bu millet.

Sitelerde Paylaş

Konuyu toparlayayım.

Tartışma başlığı değil bu.

Bir yalanın yıkılma başlığı.

Olmamıştır diyenler kurulmuş çığırtkanlar.

Olmuştur tabi.

Hayvan gibi trenlere doldurulmuşlar.

Yolculukta havasızmış, susuzmuş, üşümüş mü umursanmadı.

Götürüldü aç bilaç çöle bırakıldı (bunlar şanslı olanlar)

Götürülürken yolda güya onların emanet edildiği birlikler bir an önce başlarından defetmek için ya kendileri öldürdü ya da kışkırtılmış halkın içine sokuldular.

Elinde çocuğunu düşün.

Yanında karını veya anne babanı.

Namlular çevrilmiş.

Götürüyorlar.

Giderken taşlar atılıyor.

Çocuklarının yüzleşmesini istemiyorsun o canavar galeyana gelmiş insanlarla ama kaçacak yerin yok.

Taşlaya taşlaya. Tekmeleye tekmeleye öldürüyorlar.

Karın anan baban çocuğun gözlerinin önünde.

Birbirine baka baka can veriyor.

Sesinizi kesin sadece!

Yavşaklar.

Bunun 100 mislisinin olduğunu.

Hatta kadınların skildiğini bile biliyorsunuz ama yavşaklıktan bunu dile getirmiyorsunuz.

Pislikler.

Sitelerde Paylaş

Hayatımda türkler kadar ahlaksız ulus görmedim. Adamlar soykırım yaparlar yapmadık derler. Tarihçiler çıkar televizyonda sürekli yalan atar. Bu halkın %95 ahlaksız. Bu toplumdan bir bok olmaz.

Zeus,sen Nesin?

Toplum baskısına dayanamayıp diline,dinine,kültürüne,vatanına soven birisin.Ahlaksizsin,saldirgansin.

Sitelerde Paylaş

Zeus,sen Nesin?

Toplum baskısına dayanamayıp diline,dinine,kültürüne,vatanına soven birisin.Ahlaksizsin,saldirgansin.

Toplumda o zaman bana baskı yapmasın.

İslam kültürü beş para etmez bir kültür. Gelecek kuşaklar umarım bu hastalıklı kültürden kurtulur.

Benim için ermeni türk kürt yahudi alman fark etmez. Gerçekler önemli.

İşid nasıl şimdi Suriyede katliam yapıyorsa 100 yıl öncede Osmanlı yine islam adına yaptı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...