Jump to content

İslamcı Türklerin Ermenilere Yaptığı Soykırım Tescilleniyor

Recommended Posts

Toplumda o zaman bana baskı yapmasın.

İslam kültürü beş para etmez bir kültür. Gelecek kuşaklar umarım bu hastalıklı kültürden kurtulur.

Benim için ermeni türk kürt yahudi alman fark etmez. Gerçekler önemli.

İşid nasıl şimdi Suriyede katliam yapıyorsa 100 yıl öncede Osmanlı yine islam adına yaptı.

İslam adına mı ermenileri tehcir ettiler yoksa her milletin ulus devlet kurma aşkıyla yanıp tutuştuğu bir ortamda,ermenileri potansiyel bir tehdit olarak mı gördüler ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 421
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hayatımda türkler kadar ahlaksız ulus görmedim. Adamlar soykırım yaparlar yapmadık derler. Tarihçiler çıkar televizyonda sürekli yalan atar. Bu halkın %95 ahlaksız. Bu toplumdan bir bok olmaz.

Soykırım ne demek zeus?

Sesinizi kesin sadece!

Yavşaklar.

Müslümanın biri ''ben bu din işlerini bilirim'' dedi..Hodri meydan dedik,banlattı kendini..

Sana da hodri meydan materyalist..

Sırf bu konuyu merakımdan birkaç kitap karıştırdım..Türkler veya Ermeniler benim umurumda değil..Bunu bir daha söylüyorum..Ben gerçeğin peşindeyim sadece ve bu konudaki tek gerçek,SOYKIRIM OLMAMIŞTIR..Aksini söylüyorsan,öyle hakaret ederek değil,karşıma kanıtla/belgeyle çık,çıkabilirsen..

Belli ki ermenisin ve belirtmiyorsun bunu..

Sitelerde Paylaş

İşid nasıl şimdi Suriyede katliam yapıyorsa 100 yıl öncede Osmanlı yine islam adına yaptı.

Kanıt/belge/argüman/delil :huh:

Koca karı lafları ile,bakkal ağzı ile,kahvehane muhabbeti ile olmaz bu işler..

Sitelerde Paylaş

İslam adına mı ermenileri tehcir ettiler yoksa her milletin ulus devlet kurma aşkıyla yanıp tutuştuğu bir ortamda,ermenileri potansiyel bir tehdit olarak mı gördüler ?

İslam kulanıldı 3 ermeni öldürmyen cennete gidemez diye müslümanlar ermenilerin üzerine saldırtıldı.

Ermeniler isyan etti diye adamlar soykırım yapılmasını doğru bulmam. Bir ulus tamamen Anadoludan yok edildi.

Türkiyenin doğusunda soykırım izleri hala durur. Gavur dereleri gavur dağları isimleri soykırımdan kalma miraslardır.

Yaşlı Türkler zaten soykırım görgü tanıklarıydı adamlar hiç bir zaman yok demediler. Sahtekar olanlar türk siyasetçileri ve türk tarihçileri.

Sitelerde Paylaş

Müslümanın biri ''ben bu din işlerini bilirim'' dedi..Hodri meydan dedik,banlattı kendini..

Sana da hodri meydan materyalist..

Sırf bu konuyu merakımdan birkaç kitap karıştırdım..Türkler veya Ermeniler benim umurumda değil..Bunu bir daha söylüyorum..Ben gerçeğin peşindeyim sadece ve bu konudaki tek gerçek,SOYKIRIM OLMAMIŞTIR..Aksini söylüyorsan,öyle hakaret ederek değil,karşıma kanıtla/belgeyle çık,çıkabilirsen..

Belli ki ermenisin ve belirtmiyorsun bunu..

Bu ayaklar bana sökmez.

Nereye çekersen çek.

Ben kanıtladıkça sen de müslümanların yaptığını yapıp oradan bu manaya, şuradan şu manaya geliyor diyeceksin.

Nasıl olsa uydurulmuş materyal de bol.

Türkiye 100 yılda binlerce kitap üretti bu konuda.

Ayrıca baştan kaybettin.

Sana ilk mesajımı cevapla sen.

Sen müslüman türk halkının sağduyusu olduğuna, böyle bir şey yapmayacağına kefil misin?

Kefilim veya değilim de.

Konu kapansın.

Sitelerde Paylaş

Şu kaç tane ermeni öldü meselesi bir açıklığa kavuşmalı.1000 mi,10000 mi,50000 mi,100000 mi ne kadar olduğu ortaya çıkarılsın.Her iki devlet arşivini açsın,dünyanın ünlü tarihçilerinden oluşan bir komisyonda tüm belgeleri inceleyip,kaç bin kişininin öldüğünü tespit etsin.İlla soykırım olmasına ,soykırım denmesine gerek yok,isme takılmayalım,sonra tazminat mı ne veriliyorsa verilsin.Ama gerçekler ortaya çıkarılsın,bol keseden sallanmasın.

Sitelerde Paylaş

İslam kulanıldı 3 ermeni öldürmyen cennete gidemez diye müslümanlar ermenilerin üzerine saldırtıldı.

Ermeniler isyan etti diye adamlar soykırım yapılmasını doğru bulmam. Bir ulus tamamen Anadoludan yok edildi.

Türkiyenin doğusunda soykırım izleri hala durur. Gavur dereleri gavur dağları isimleri soykırımdan kalma miraslardır.

Yaşlı Türkler zaten soykırım görgü tanıklarıydı adamlar hiç bir zaman yok demediler. Sahtekar olanlar türk siyasetçileri ve türk tarihçileri.

''3 ermeni öldürmyen cennete gidemez'' diye kim demiş?

Sitelerde Paylaş

Bu ayaklar bana sökmez.

Nereye çekersen çek.

Ben kanıtladıkça sen de müslümanların yaptığını yapıp oradan bu manaya, şuradan şu manaya geliyor diyeceksin.

Nasıl olsa uydurulmuş materyal de bol.

Türkiye 100 yılda binlerce kitap üretti bu konuda.

Ayrıca baştan kaybettin.

Sana ilk mesajımı cevapla sen.

Sen müslüman türk halkının sağduyusu olduğuna, böyle bir şey yapmayacağına kefil misin?

Kefilim veya değilim de.

Konu kapansın.

Ben bu konuya müslümanlar veya türkler veya ermeniler veya hristiyanlar diye bakmıyorum ve bunu 3.defa belirtiyorum sana..

Soykırım,bir hukuksal ifadedir..Öyle her savaşta,her iç savaşta kullanılmaz..Dediğim gibi önce bunu bir öğrenin,sonra fikir belirtirsiniz..Önce bilgi materyalist,önce bilgi :)

Sitelerde Paylaş

Bu materyalist Bilinç başka bir başlıkta doğada ahlak yoktur, iyi kötü yoktur falan deyip duruyordu, insanların bir arada yaşama ihtiyacından doğan kuralları bunlar dinlerin kurallarıdır diye reddediyordu, şimdi neye dayanarak geçmişte yapılmış bir eylemin hesabını sorabiliyor, merak ettim.

Sitelerde Paylaş

Ben bu konuya müslümanlar veya türkler veya ermeniler veya hristiyanlar diye bakmıyorum ve bunu 3.defa belirtiyorum sana..

Soykırım,bir hukuksal ifadedir..Öyle her savaşta,her iç savaşta kullanılmaz..Dediğim gibi önce bunu bir öğrenin,sonra fikir belirtirsiniz..Önce bilgi materyalist,önce bilgi :)

Şu anda ayetteki kelimeyi sündürüp 10 manaya çeken kuran savunucularından farkın yok.

Soykırım tanımı belli değildir bir kere.

Bir toplantıya bakıyor tanımını uzatmak veya kısaltmak.

Sanki fizik bu.

Hukuk lan bu.

50 kişi toplanıp bir metni oylayınca al sana yeni bir soykırım tanımı.

Ana tanıma bakacaksın.

Soy = Irk, Milliyet, Etnik Gurup

Kırım = Yok etme, Öldürme, Temizlik

Ermeni oldukları için insanlar hedef alındı.

Ermeni olmasalar hedef alınmayacaktı.

Neyin derdindesin.

Avantaj sağlamaya çalıştığın yere bak.

Sitelerde Paylaş

06.jpg

Osmanlı katliam yaptı diyerek,bunun bir planlama/örgütlenme ile olduğunu söylüyorsun ama böyle birşey yok..

Osmanlı,tehcirde hata yapan adamlarını asmıştır..Tehcir öncesi/sırası/sonrasında onlarca kişiyi Osmanlı asmıştır..Çünkü bu kişiler tehcirin önemi anlamamışlar ve Osmanlı'yı zor duruma sokmuşlardır..Böyle bir imparatorluğun,kasıtlı olarak kendi insanını katlettiğini söylemek cahilliktir..!

Bende 2 resim koyup Osmanlıyı katlettiler derim ama bu çok basit olur..Bu fotoğraflar kendi başına kanıt değeri taşımaz zeus..

Sitelerde Paylaş

Osmanlı katliam yaptı diyerek,bunun bir planlama/örgütlenme ile olduğunu söylüyorsun ama böyle birşey yok..

Osmanlı,tehcirde hata yapan adamlarını asmıştır..Tehcir öncesi/sırası/sonrasında onlarca kişiyi Osmanlı asmıştır..Çünkü bu kişiler tehcirin önemi anlamamışlar ve Osmanlı'yı zor duruma sokmuşlardır..Böyle bir imparatorluğun,kasıtlı olarak kendi insanını katlettiğini söylemek cahilliktir..!

Bende 2 resim koyup Osmanlıyı katlettiler derim ama bu çok basit olur..Bu fotoğraflar kendi başına kanıt değeri taşımaz zeus..

Hazreti Ömerin Adaleti, Hazreti Alinin Adaleti hikayelerine benzedi bu.

Öyle adildi ki, şöyle yaptı.

Öyle adildi ki böyle yaptı.

Bir keresinde Resulullaha bir Yahudi gelmişti.

Öldürelim mi ya Resulullah dedi sahabeler.

Resulullah, "Hayır öldürmeyin, tehcir edin" buyurdu.

Bu mu senin argümanın?

Sitelerde Paylaş

Şu anda ayetteki kelimeyi sündürüp 10 manaya çeken kuran savunucularından farkın yok.

Soykırım tanımı belli değildir bir kere.

Bir toplantıya bakıyor tanımını uzatmak veya kısaltmak.

Sanki fizik bu.

Hukuk lan bu.

50 kişi toplanıp bir metni oylayınca al sana yeni bir soykırım tanımı.

Ana tanıma bakacaksın.

Soy = Irk, Milliyet, Etnik Gurup

Kırım = Yok etme, Öldürme, Temizlik

Ermeni oldukları için insanlar hedef alındı.

Ermeni olmasalar hedef alınmayacaktı.

Neyin derdindesin.

Avantaj sağlamaya çalıştığın yere bak.

:D

Ermenilerin ermeni oldukları için hedef alındığına dair bir kanıt sunabilirsen,soykırım olmuştur derim ve tüm Dünya'da böyle der,hiç merak etme..Buyur,kanıt bekliyoruz..Bu göstereceğin kanıt,tam da soykırım tanımına uygun bir kanıt olacak..

Sitelerde Paylaş

Hazreti Ömerin Adaleti, Hazreti Alinin Adaleti hikayelerine benzedi bu.

Öyle adildi ki, şöyle yaptı.

Öyle adildi ki böyle yaptı.

Bir keresinde Resulullaha bir Yahudi gelmişti.

Öldürelim mi ya Resulullah dedi sahabeler.

Resulullah, "Hayır öldürmeyin, tehcir edin" buyurdu.

Bu mu senin argümanın?

Yooo...İstediğin kadar,mevzuyu uzatırım sana..

Sitelerde Paylaş

:D

Ermenilerin ermeni oldukları için hedef alındığına dair bir kanıt sunabilirsen,soykırım olmuştur derim ve tüm Dünya'da böyle der,hiç merak etme..Buyur,kanıt bekliyoruz..Bu göstereceğin kanıt,tam da soykırım tanımına uygun bir kanıt olacak..

Tehcir kanunu!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...