Jump to content

İslamcı Türklerin Ermenilere Yaptığı Soykırım Tescilleniyor

Recommended Posts

Ermeni özel talimatı 15 maddedir..6.maddesi şöyledir;

''Cephe gerisinde 2 yaşına kadar olan bütün müslümanları gördükleri yerde ve her fırsatta öldüreceklerdir..''

Buyrun,size soykırıma dair bir KANIT..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 421
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Muhammedin ve yandaşlarının yaptıkları katliamları,vahşetleri hepimiz eleştiriyoruz,ama Muhammedin eleştirildiği en önemli nokta bu yaptığı katliamlara bir kutsallık yüklemesidir,bunları bana Allah emretti demesidir.Muhammed yaptığı katliamlara,vahşetlere bir kutsallık yüklemeseydi,bunları bana Allah emretti demeseydi,bugün tarihte yaşamış bir gaddar bir lider olarak anılacaktı,belki de hiç anılmayacak,gündeme dahi gelmeyecekti.Muhammedin hayatını bu kadar değerli yapan,kendisini Allahın elçisi olarak tanıtmasıdır.

Sitelerde Paylaş

''Cephe gerisinde 2 yaşına kadar olan bütün müslümanları gördükleri yerde ve her fırsatta öldüreceklerdir..''

Buyrun,size soykırıma dair bir KANIT..

Bana oyun yapma

Tehcir kanunu ne.

Benimle karşılıklı konuş.

Tehcir ne?

Özet olarak yaz.

Sitelerde Paylaş

Bana oyun yapma

Tehcir kanunu ne.

Benimle karşılıklı konuş.

Tehcir ne?

Özet olarak yaz.

Tehcir,zorunlu göç..Soykırım,bir ırka/ulusa yönelik girişilen toptan temizlik..

Sitelerde Paylaş

Bana soru sordun.

Soykırımı ispatlayan bir kanıt göster diye.

Tehcir kanunu soykırımı kanıtlar.

Sen sadece sorduklarıma cevap ver.

Koyulaştırdığım yer,Osmanlı soykırımının bir kanıtıdır..

Tehcir göçtür,göç..

Sitelerde Paylaş
“Benim için neler söylediler. Çıktılar bir tanesi aynı zihniyet. 'Gürcü’dür' diyen oldu. Çıktı bir tanesi afedersin çok daha çirkin şeylerle Ermeni diyen oldu”

Diyen biri ile aynı kafada olan milyonların olduğunu biliyoruz..

Ama,soykırım konusunda da kesin bir şey söylemek yanlış olur...

Bu konuyu tarafsız tarihçilerin çözmesi gerekir.....

Sitelerde Paylaş

Zorunlu göç nereye?

Önemli değil..Sonuçta bu bir göç ve bu göçün adı soykırım olarak lanse edilemez ama sen böyle yapıyorsun..

Amerika'nın Japonları zorla göç ettirmesi meselesini duydun mu hiç?

Sitelerde Paylaş

Koyulaştırdığım yer,Osmanlı soykırımının bir kanıtıdır..

Tehcir göçtür,göç..

Bana senin yorumun lazım değil.

Tehciri anlat.

Nereye gönderildi Ermeniler?

Sitelerde Paylaş

Bana senin yorumun lazım değil.

Tehciri anlat.

Nereye gönderildi Ermeniler?

Güvenli bir bölgeye..Bugünkü Suriye'nin kuzeyiydi sanırım..Niye soruyorsun bunu,çok mu önemli?

Benim sana yazdığım 6.MADDE hiç önemli değil mi?

Demagoji mi yapmaya çalışıyorsun?

Sitelerde Paylaş

Önemli değil..Sonuçta bu bir göç ve bu göçün adı soykırım olarak lanse edilemez ama sen böyle yapıyorsun..

Amerika'nın Japonları zorla göç ettirmesi meselesini duydun mu hiç?

Ardını görünce kanunun nasıl da iargümanlar değişiyor.

Soykırım silahla işlenmez.

Bunu da öğren.

Dolaylı olarak da yapılır.

Mesela bir grup insanı bir coğrafyaya taşıyıp orayı ablukaya almak gibi.

Sen konumuza devam et.

Nereye gitti Ermeniler?

Sitelerde Paylaş

Güvenli bir bölgeye..Bugünkü Suriye'nin kuzeyiydi sanırım..Niye soruyorsun bunu,çok mu önemli?

Benim sana yazdığım 6.MADDE hiç önemli değil mi?

Demagoji mi yapmaya çalışıyorsun?

Oradaki sosyal güvenceleri, bütçe payları, hazır mıydı?

Yani devlet güvenceleri devam ediyor muydu?

Hastane tedavisi, özellikle yiyecek sağlama.

Bunlar devam ediyor muydu?

Sitelerde Paylaş

Tehcir Osmanlı toprakları içinde yer değiştirmedir. Yurt dışına sürülmemişlerdir. Savaş'tan sonra geri dönmeleri konusunda kararname yayınlanmıştır. Ermeni nüfusu savaş yaşamış ortalama bir halk kadar azalmıştır. Soykırım kuyruklu yalandır.

Meseleyi Müslümanlık falan düzlemine çekmeye çalışmak acıklı bir gayret. Mesele bu şekilde ortaya konacak bile olsa, Müslüman-Hristiyan savaşında niçin Hristiyanlar'ın tarafını tutuyoruz? Var mı bunun Materyalizmde yeri?

Sitelerde Paylaş

Ardını görünce kanunun nasıl da iargümanlar değişiyor.

Soykırım silahla işlenmez.

Bunu da öğren.

Dolaylı olarak da yapılır.

Mesela bir grup insanı bir coğrafyaya taşıyıp orayı ablukaya almak gibi.

Sen konumuza devam et.

Nereye gitti Ermeniler?

Soykırım tarifi kişiden kişiye değişmez..Soykırımda önemli olan niyettir..Bir ırkı,bir toplumu ortadan kaldırmaya niyetlenirsen ve eyleme de geçersen,soykırım suçu işlemiş olursun..

Sana ermenilerin soykırıma niyetlendiğini ve osmanlının böyle bir niyetinin olmadığını söylüyorum..Kanıtım da 6.madde..Sen ise,subjektif yorumluyorsun mevzuyu..

Sana göre Abd'de Japonlara karşı soykırım yaptı..!

Sitelerde Paylaş

Tehcir Osmanlı toprakları içinde yer değiştirmedir. Yurt dışına sürülmemişlerdir. Savaş'tan sonra geri dönmeleri konusunda kararname yayınlanmıştır. Ermeni nüfusu savaş yaşamış ortalama bir halk kadar azalmıştır. Soykırım kuyruklu yalandır.

Meseleyi Müslümanlık falan düzlemine çekmeye çalışmak acıklı bir gayret. Mesele bu şekilde ortaya konacak bile olsa, Müslüman-Hristiyan savaşında niçin Hristiyanlar'ın tarafını tutuyoruz? Var mı bunun Materyalizmde yeri?

Tabi canım.

Osmanlı toprağı öyle mi?

Devam yalana.

Sitelerde Paylaş

Burada açıkça şunu ilan etmekten çekinmiyorum. Gerçekler açıkça kendisine anlatıldığı halde Ermeni soykırımı yalanının propagandasını yapmakta Israr edenler, düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapılan iş vatana ihanettir. Yorumlarınızı buna göre yapınız.

Sitelerde Paylaş

Soykırım tarifi kişiden kişiye değişmez..Soykırımda önemli olan niyettir..Bir ırkı,bir toplumu ortadan kaldırmaya niyetlenirsen ve eyleme de geçersen,soykırım suçu işlemiş olursun..

Sana ermenilerin soykırıma niyetlendiğini ve osmanlının böyle bir niyetinin olmadığını söylüyorum..Kanıtım da 6.madde..Sen ise,subjektif yorumluyorsun mevzuyu..

Sana göre Abd'de Japonlara karşı soykırım yaptı..!

İnsan ömrünü ortalama 75 yıl alırsak

Yani Tehcir edilen 13 yaşında bir Ermeni normal şartlarda tehcir edilen bölgede 62 yıl yaşamını sürdürebilirdi?

Ya da 50 yaşında bir ermeni 25 yıl daha yaşamını normal şartlarda devam ettirebilirdi (savaş hasarını da hesaba kat - avans veriyorum sana)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...