Jump to content

Şiddet Dini Budizm

Recommended Posts

Budizm çok şiddet ve kan dolu bir dindir

Budaya laf edenle cezalandırılır

Cinsel birleşme yaşayanlar öldürülebilir

Reenkarnasyonu reddedenler öldürülebilir

Kadınlara söz hakkı tanınmadan istenilen sayıda alınabilir

Budist olmayanlarla her zaman savaşılır

Eller kesilir, gözler oyulur

Erkeklerin penisinden et kesilip kurban olarak sunulur

Hayvanlar tutulur kurban edilir

Her yere günde 5 kere inek boku atılır (evinizin camına, kapınıza gece gündüz inek boku fırlatırlar)

Bu şiddet dolu din için bir şey yapılmayacak mı?

Neden bu vahşete izin veriliyor?

Barışçıl Müslümanlar Budistlere sakin olmayı öğretip onları da kendileri gibi iyi insan neden yapmıyorlar?

Müslüman misyonerler neden bu konuda sessiz kalıyor?

Bu şiddet dinine son verelim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Geçen budistlerin elinde bir pankart.Ustünde şu yazı yazıyordu:

"The world is not only for muslims".

Ne kadar hoşgörüsüz bir din bu budizm.

Keşke gerçek hoşgörü ve barış dini islam ile tanışsalar.Hz.Muhammedin şiddetsiz, herkesi kucaklayan barış dolu hayatını bir öğrenseler.

Not: Ironi den anlamayan şakirtler burda boşuna değerli zamanlarını harcamasınlar, Nihat Hatipoğlunun bilim, ilim dolu faydalı programlarını izlesinler.

Sitelerde Paylaş

Geçen budistlerin elinde bir pankart.Ustünde şu yazı yazıyordu:

"The world is not only for muslims".

Ne kadar hoşgörüsüz bir din bu budizm.

Keşke gerçek hoşgörü ve barış dini islam ile tanışsalar.Hz.Muhammedin şiddetsiz, herkesi kucaklayan barış dolu hayatını bir öğrenseler.

Not: Ironi den anlamayan şakirtler burda boşuna değerli zamanlarını harcamasınlar, Nihat Hatipoğlunun bilim, ilim dolu faydalı programlarını izlesinler.

dünya sadece müslümanların değil :D adamlardaki kibarlığa bak millet islamı dünya haritasından silmek için can atıyor, bunlar dünya sadece müslümanların değil demekle yetinmiş :D

Sitelerde Paylaş

Biliyor musunuz

Bir zamanlar bu topraklarda Atatürk diye kendini adlandıran bir kişi vardı

Savaşlar bittikten sonra tüm ülke sanki onun olmuş gibi istediği gibi at koşturuyordu

Barış ve huzur adı altında uydurduğu tüm sapıklıkları insanlara medeniyet diye sundu

İstediğini yaptı istediğini kesti istediğiyle yattı

Her kesi kendi inançları tek doğruymuş gibi inandıracak diktalar oluşturdu

ve etrafında kendi gibi düşünenleri toplayıp

sadece Türkiye denilen topraklar onlarınmış gibi davrandı

İnsanları istemedikleri hallere soktu

Özgürlük adı altında kendi çizdiği sınırları yutturdu herkese

baş kaldıranları başsız söz edenleri dilsiz bıraktı

Benim dedi benden ötesi yalan dedi ve benim düşüncelerim geçerlidir dedi

Ama aslında tek amacı kendi rahat hayatını mutlu sonla bitirmekti.

Hani şu bildiğimiz mutlu sonlar

Ve toplumda keriz gibi inandı inanmayanlarda yobaz olarak görüldü

Ne büyükmüş Ulu Önder Atatürk

Ulu Uluların ulusu auuuuuuuuuuuu......

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Senin gibi kapkara kelleli olanlar ,onu ağızlarına alamazlar.

Irakta

Surıyada

Filistinde

Yemende

Mısırda

Afganistanda

Pakistanda

Pisistanda sizi görüyürüz ne menem şey olduğunuzu.

Karşınıza Isreil çıkınca TOZ oluyorsunuz.

Araki bulasın.

Atatürk

kendi sınırını bilip başkasının huhudunu aşmayan herkese gül gibi yaşayak bir ülke ınşa etti.

Ama senin hoşuna gitmiyür bu.

Sendiyürsünkü benim herşeyim HAKTAN

Sizin herşeyiniz de BOKTAN.

Birde kalkıp BUDIZMIN üzerine kendi pisliklerini atmazlarmı.

AÇ ıslam tarıhını iyi oku.

Göreceksinki hep birbirlerinin Ezreili olmuşlardırlar.

Muhammed karılarınca zehirlendi.

Ali öldürüldü

Osmanda

Ömerde

Hasanı karısı zehirledi

Hüseyini peygamberin karısı Haticenin kardeşi öldürttü tüm adamlarıyla birlikte .

Onları Hindistandan gelen budistlermi öldürüp zehirledi dersin.

Doğru konuşmayanın CANI çok zor çıkarmış.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Biliyor musunuz

Savaşlar bittikten sonra tüm ülke sanki onun olmuş gibi istediği gibi at koşturuyordu

Barış ve huzur adı altında uydurduğu tüm sapıklıkları insanlara medeniyet diye sundu

Yani diyorsun keşke babam beli olmasaydı daha iyi olurdu diyorsun senin tercihinede saygı duymak lazım

Sitelerde Paylaş

Biliyor musunuz

Senin anana bacına hanımına özgürlük verdi diye bu adamdan bu kadar nefret ediyorsun.

Osmanlı padişahı gibi ananı bacını karını istediği zaman elinden alabilecek bir diktatorya kursaydı emin ol severdin.

Benim anamı şeyhimiz cariye yapmış diye övünürdün bile.

Bırak bunu da sana içinde olan ve senin varlığından bile haberdar olmadığın bir mekanizmayı anlatayım.

Şimdi Hz. Muhammedi düşün.

Hz Muhammedin senin kız kardeşine veya anana talip olduğunu düşün.

İçinde nefret veya kin uyanmıyor ve ayrıcalık, bir mest olma hissediyorsun değil mi? :D

Bunlar derin mekanizmalar işte. :D

Sitelerde Paylaş

Biliyor musunuz

Yaptığın nankörlükten başka bir şey değil. Adının türkçe olmasını o adama borçlusun. Soyadın bir ermeni soyadı değilse yine ona borçlusun. Müslümansanda Ateistsende bu özgürlüğü yine ona borçlusun. Çalışıp kazandığın parayı evine götürebiliyorsan, köle değilsen bunu da ona borçlusun. Haremindeki kadınlarla ve saraya toplattığı "oğlan"larla sabah akşam birlikte olup har vurup harman savuran sonra da "Ben Halifeyim" diyen Osmanlı köpeklerine değil.

Sitelerde Paylaş

atatürk'ü sevmezler tabi. adamın ne haremi vardı ne de embesiller gibi eteğini ayağını öpen köleleri. Doğru dürüst bir cinsel hayatı bile olmadı. Her gece farklı bir kadınla seks yapacak, karpuz seçer gibi kadın seçecek zamanı olmadı hiç.

Sitelerde Paylaş

Yaptığın nankörlükten başka bir şey değil. Adının türkçe olmasını o adama borçlusun. Soyadın bir ermeni soyadı değilse yine ona borçlusun. Müslümansanda Ateistsende bu özgürlüğü yine ona borçlusun. Çalışıp kazandığın parayı evine götürebiliyorsan, köle değilsen bunu da ona borçlusun. Haremindeki kadınlarla ve saraya toplattığı "oğlan"larla sabah akşam birlikte olup har vurup harman savuran sonra da "Ben Halifeyim" diyen Osmanlı köpeklerine değil. (multi player1)

Ataturk e laf eden önce açsın kıçına baksın. (tetrahedron)

atatürk'ü sevmezler tabi. adamın ne haremi vardı ne de embesiller gibi eteğini ayağını öpen köleleri. Doğru dürüst bir cinsel hayatı bile olmadı. Her gece farklı bir kadınla seks yapacak, karpuz seçer gibi kadın seçecek zamanı olmadı hiç. (türktorunu)

Senin anana bacına hanımına özgürlük verdi diye bu adamdan bu kadar nefret ediyorsun.

Osmanlı padişahı gibi ananı bacını karını istediği zaman elinden alabilecek bir diktatorya kursaydı emin ol severdin.

Bırak bunu da sana içinde olan ve senin varlığından bile haberdar olmadığın bir mekanizmayı anlatayım.

İçinde nefret veya kin uyanmıyor ve ayrıcalık, bir mest olma hissediyorsun değil mi? :D

Bunlar derin mekanizmalar işte. :D (materyalist bilinç )

Yani diyorsun keşke babam beli olmasaydı daha iyi olurdu diyorsun senin tercihinede saygı duymak lazım (güven)

Yukardaki alıntılar sizlerin bizati yazdıklarınızdır.

Bu konuya yazdığım Atatürk hakkında ki yazı sadece formda ki basit bir deneydi

Acaba dinden nefret eden dini değerlere karşı çıkmayı özgürlük olarak gören ve bunların birer hak olduğunu iddaa eden sizler

Aynı şekilde sizin değerleriniz hakkında bir yorum yapıldığında nasıl tepki vereceğiniz di

Görüyorum ki dindarların saldırılarını özgürlük kısıtlaması ve katliam gören sizlerinde onlardan hiç bir farkınız olmadığıdır.

Yani sözün özü ateist demek sizin fikriyatınızda özgür düşünce peşinde saf doğruya ulaşmak değilmiş.

Tıpkı beğenmedikleriniz gibi saldırmak başkalarının düşüncelerini ber taraf etmek ve yalnız kendiniz gibi olanlara saygı duymakmış

Özgür düşünce ve saf doğruya ulaşabilmek için daha çok eğitim alması gereken bir insalık çağında yaşıyoruz.

Yani bağnaz dindarıyla aydın düşünürü hale aynı iç güdülere sahip bir toplumlumun özgürlüğü ve huzuru bulabilmesi için daha çok zaman var

Saygılarımla deneye ortak olduğunuz için teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Yaptığın nankörlükten başka bir şey değil. Adının türkçe olmasını o adama borçlusun. Soyadın bir ermeni soyadı değilse yine ona borçlusun. Müslümansanda Ateistsende bu özgürlüğü yine ona borçlusun. Çalışıp kazandığın parayı evine götürebiliyorsan, köle değilsen bunu da ona borçlusun. Haremindeki kadınlarla ve saraya toplattığı "oğlan"larla sabah akşam birlikte olup har vurup harman savuran sonra da "Ben Halifeyim" diyen Osmanlı köpeklerine değil. (multi player1)

Ataturk e laf eden önce açsın kıçına baksın. (tetrahedron)

atatürk'ü sevmezler tabi. adamın ne haremi vardı ne de embesiller gibi eteğini ayağını öpen köleleri. Doğru dürüst bir cinsel hayatı bile olmadı. Her gece farklı bir kadınla seks yapacak, karpuz seçer gibi kadın seçecek zamanı olmadı hiç. (türktorunu)

Bunlar derin mekanizmalar işte. :D (materyalist bilinç )

Yani diyorsun keşke babam beli olmasaydı daha iyi olurdu diyorsun senin tercihinede saygı duymak lazım (güven)

Yukardaki alıntılar sizlerin bizati yazdıklarınızdır.

Bu konuya yazdığım Atatürk hakkında ki yazı sadece formda ki basit bir deneydi

Acaba dinden nefret eden dini değerlere karşı çıkmayı özgürlük olarak gören ve bunların birer hak olduğunu iddaa eden sizler

Aynı şekilde sizin değerleriniz hakkında bir yorum yapıldığında nasıl tepki vereceğiniz di

Görüyorum ki dindarların saldırılarını özgürlük kısıtlaması ve katliam gören sizlerinde onlardan hiç bir farkınız olmadığıdır.

Yani sözün özü ateist demek sizin fikriyatınızda özgür düşünce peşinde saf doğruya ulaşmak değilmiş.

Tıpkı beğenmedikleriniz gibi saldırmak başkalarının düşüncelerini ber taraf etmek ve yalnız kendiniz gibi olanlara saygı duymakmış

Özgür düşünce ve saf doğruya ulaşabilmek için daha çok eğitim alması gereken bir insalık çağında yaşıyoruz.

Yani bağnaz dindarıyla aydın düşünürü hale aynı iç güdülere sahip bir toplumlumun özgürlüğü ve huzuru bulabilmesi için daha çok zaman var

Saygılarımla deneye ortak olduğunuz için teşekkürler.

Her deger ayni degildir ama, senin deger dedigin sey örnek olarak Muhammed, 9 yasindaki kizi yatagina attip tecavüz etti.

Atatürk bu sübyancilari sallandirdi, kizlarida okulla gönderdi.

Görüyormusun aradaki farki ?

Sitelerde Paylaş

Atatürkü her zaman sevdim. Ama ateist oldugunu ögrendigimde daha da cok sevmeye basladim.

Eger bugün bu harflerle yaziyorsak, onun sayesinde.

Eger kadinlar bugün baska 3 kadinla bir koca paylasmiyorsa, onun saysesinde.

Eger bugün kadinlar secimlere katilabiliyorsa, onun sayesinde.

Eger bugün Türkiye seriat ile yönetilmiyorsa, onun sayesinde.

Böyle bir liderle gurur duymaniz gerekir, eger kendinizi zerre kadar Türk olarak görüyorsaniz.

Arap liderini daha begeniyorum diyorsaniz, buyrun Arabistana, tas öpmeye, tasin etrafida dönmeye, put taslamaya, el kesmeye...

Yazik yazik...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...