Jump to content

Müslüman palavraları.....

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • İleti 87
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Su meshur secde eden firavun cesedi..http://i33.servimg.com/u/f33/11/89/76/99/firavu10.png

Allah,resimdeki cesedi insanlara ibret olsun diye curutmemis.

birde ceset 2.ramsese aitmis.yersen

Halbuki ceset british museumda sergilenen 5000 bin yil oncesinde yasamis misirli siradan bir koylunun cesedi : )

Kimlik bilgileride burda;

http://i33.servimg.com/u/f33/11/89/76/99/firavu10.png

tarihinde harmoniaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Muhammedin 1 gecede Mekke'den Kudüs'e (2700 km) gidip uzaya çıktığına ve geri döndüğüne inanan müslümanları her şeye inandırmak mümkündür!

Sitelerde Paylaş

Müslümanların, Kuran ın asla tahrif edilmediğine ve edilemeyeceğine inanmaları da gerçekten komik. Nisa suresinin 95 ve 96. ayetlerine bakın. Asla çelişmez bir kitabın çelişkili haline inanıyorlar. Ben açıkçası Kuran ın %99' una ters düşen bir ayetin Kuran da yeri olduğuna inanmıyorum. Bu yüzden bana ayet inkarcısı diyorlar, ayet inkar etmiyorum. Ayetlerin hepsine inanıyorum, ama o satırları oraya sokuşturanların yalanına da gelmeyeceğim. Sorgulamadan arapçasını okudukları için oluyor bunlar.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Araplar dini yanlış yaşıyorlar.

- Çocuk gelin

- Kölelik

- Kadın Hakları gibi konular da Türk Müslümanlar hep insancıldır ama ;

Adam Arabistanda anasının karnından Arap; sabah kalkıyor akşam yatıyor dini yanlış yaşıyor; sonradan görme Türk Müslümanlar dini mükemmel yaşıyorlar. ?

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...
On 02.05.2015 at 11:41, strong said:

İslam dini palavralar üzerine kurulduğu için,müslümanlarda palavra boldur..

1:Müslümanlarla tartışmalarda ,müslüman anadan babadan doğduğun için müslüman olmuşsun,hristiyan bir ailede doğmuş olsaydın, hristiyan olurdun dendiğinde,hayır ben araştırır yine müslüman olurdum derler..

Bu koskocaman bir palavradır.....

Aklınıza gelen palavraları sizlerde yazın....

Sevgili kardeşim,

Böyle yazarsan, ipsiz-sapsız, anlamadan-dinlemeden, köksüz birçok yazan olur ki, hiçbir değer taşımaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...