Jump to content

Vatanseverlik ve/veya Milliyetçilik

Recommended Posts

• İleti 188
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Milliyetçilik ve Vatanseverlik Tanrı inanırlarının inançtan kopmuşları tekrar topladığı bir ıslıktır.

İnançtan kopan aptallar bunlara kanarak geri kürkçü dükkanına döner :D ha ha ha

Sonra onların kölesi olur.

Oğlum bu ülke için milliyetçi mi olunur?

Takınacağınız tavır devletin yıkılmasıdır.

Kaostan korkmayın.

Atatürk zamanında islamcılık bulaşmamış bir yapı hayal edildi.

Ama olmadı.

Cerrahi kurallara göre son çare insizyon yani kesmek.

Siz salaklar da vücudunu kanser sarmış adama kemoterapi yapmaya kalkıyorsunuz.

Vücudun kendisinden büyük bir kitle oluşmuş

Kanser. Adı islamcılık.

O kütlenin geri sönmesini bekleyemezsiniz.

Bıçak şart.

El birliği edin islamcıların bu devleti yıkılsın.

Yıkmak isteyen kim varsa destek verin.

İkinci dünya savaşından daha büyük kaos olamaz herhalde.

Gerçekten Ateist iseniz iç güdüsel olarak hayatta kalma konusunda tüm islamcılardan daha başarılı olacaksınız.

Onlardan farkınız bu.

Yıkın şu islamcıların ele geçirdiği TC'yi.

Amacından saptı, Atatürkün istekleri olmadı.

İstekleri gerçekleşmeyen ne ilk ne de son kişi Atatürk.

Yeni sayfaya bakalım.

Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik ve Vatanseverlik Tanrı inanırlarının inançtan kopmuşları tekrar topladığı bir ıslıktır.

İnançtan kopan aptallar bunlara kanarak geri kürkçü dükkanına döner :D ha ha ha

Sonra onların kölesi olur.

Oğlum bu ülke için milliyetçi mi olunur?

Takınacağınız tavır devletin yıkılmasıdır.

Kaostan korkmayın.

Atatürk zamanında islamcılık bulaşmamış bir yapı hayal edildi.

Ama olmadı.

Cerrahi kurallara göre son çare insizyon yani kesmek.

Siz salaklar da vücudunu kanser sarmış adama kemoterapi yapmaya kalkıyorsunuz.

Vücudun kendisinden büyük bir kitle oluşmuş

Kanser. Adı islamcılık.

O kütlenin geri sönmesini bekleyemezsiniz.

Bıçak şart.

El birliği edin islamcıların bu devleti yıkılsın.

Yıkmak isteyen kim varsa destek verin.

İkinci dünya savaşından daha büyük kaos olamaz herhalde.

Gerçekten Ateist iseniz iç güdüsel olarak hayatta kalma konusunda tüm islamcılardan daha başarılı olacaksınız.

Onlardan farkınız bu.

Yıkın şu islamcıların ele geçirdiği TC'yi.

Amacından saptı, Atatürkün istekleri olmadı.

İstekleri gerçekleşmeyen ne ilk ne de son kişi Atatürk.

Yeni sayfaya bakalım.

Panpa sen küreği al yıkmaya başla. Ben de küreği alıp geliyorum. Tam ensende duracağım.

Kaostan korkmayın ne lan? Kaos uzmanı mısın sen? Fırtınalı havalarda, yağmur yağarken babanın pardesüsünü giyip iskeleye gidip gizemli gibi duruyor musun? Üşütüyorsun ondan oluyor bunlar işte.

Kaostan korkmayacakmışız. Höt diyene al sana bir gt demeyeceğine emin misin?

Sitelerde Paylaş

Sanki kendisi yahudi milliyetçisi değildi.

Ben milliyetci degilim.Dunyanin cesitli yerlerinde farkli kulturlerden insanlarla yasadigim icin milliyetcilik gibi cahil cuhelanin sapkinliklariyla isim olmadi cocugum.Herkesi kendin sanma.Turk milliyetcisi degilim diye Kurt degilim.Amerikan vatandasiyim diye Amerikan milliyetcisi de degilim, baska tarafa havla

tarihinde kedibitiii tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Panpa sen küreği al yıkmaya başla. Ben de küreği alıp geliyorum. Tam ensende duracağım.

Kaostan korkmayın ne lan? Kaos uzmanı mısın sen? Fırtınalı havalarda, yağmur yağarken babanın pardesüsünü giyip iskeleye gidip gizemli gibi duruyor musun? Üşütüyorsun ondan oluyor bunlar işte.

Kaostan korkmayacakmışız. Höt diyene al sana bir gt demeyeceğine emin misin?

Cami savunucusu pisliksin sen.

İslam askerisin.

Geber.

Sitelerde Paylaş

İslam askerisin.

Geber.

Yuru Be ❗️???? tarihinde kedibitiii tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik yoksa,neden gelişmiş,haşmetli ingilterenin ismi ingiltere,ismini değiştirseye ya,mesela humanland yapsa.O gelişmiş ingilizlerin buna hiçbir tepkisi olmaz bence.Bizim hümanistler bu konu da bir çalışma yapmalı mutlaka.Milliyetçiliği yok etmek istiyorsanız,ilk önce gelişmiş ülkelerin isimlerini değiştirin.

tarihinde Kuzey Işıkları tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam askerisin.

Geber.

Ne oldu? Asabiyet yapmışsın. Benle uğraşma, devleti yık devleti. Ben sana hafif gelirim.

Kendine kaosların efendisi falan gibi isim takıyor musun lan? Aynanın karşısına geçip zombi ordusu yönetme provası yapıyor musun? Atarlı ergen.

Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik yoksa,neden gelişmiş,haşmetli ingilterenin ismi ingiltere,ismini değiştirseye ya,mesela humanland yapsa.O gelişmiş ingilizlerin buna hiçbir tepkisi olmaz bence.Bizim hümanistler bu konu da bir çalışma yapmalı mutlaka.Milliyetçiliği yok etmek istiyorsanız,ilk önce gelişmiş ülkelerin isimlerini değiştirin.

Bunuda Milliyetçiliğe mi bağladın yuh yani.İngilitere kendine ingiliz diyen insanların yaşadığı coğrafyaya denir bunuda devletlerini uluslar arası camiada temsil etmesi için seçmişlerdir.Türkiyede aynı anlama gelir Türklerin yaşadığı coğrafya anlamındadır.Hindistan,Arabistan,Macaristan hepsi aynı anlamı taşır.

Sitelerde Paylaş

Bunuda Milliyetçiliğe mi bağladın yuh yani.İngilitere kendine ingiliz diyen insanların yaşadığı coğrafyaya denir bunuda devletlerini uluslar arası camiada temsil etmesi için seçmişlerdir.Türkiyede aynı anlama gelir Türklerin yaşadığı coğrafya anlamındadır.Hindistan,Arabistan,Macaristan hepsi aynı anlamı taşır.

Bilgilendirmen için sağol.Ben de başka birşey ad verdiler zannediyordum,meğersem ingilizlerin yaşadığı yer olduğu için ingiltere ismi vermişler.İngiliz ne olaki,bunlar insan değil mi,kendilerine neden ingiliz diyorlar ki,insan desinler.Senin gibi sağı solu ayrı oynayan adamlardan da nefret ediyorum.Bunu da bilmeni istedim.

Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik bir çocukluk hastalığıdır, insan ırkının kızamığıdır.A.Einstein

Nazi tehdidi altında bulunan Yahudilerin korunması amacıyla "Yahudi Nüfusu Koruma Grupları Birliği" adını taşıyan ve kısa adi "OSE" olan bir kurum oluşturulmuştu. Birliğin merkezi Paris'teydi ve onur başkanlığına da Albert Einstein getirilmişti.

Ekselansları,

Ben sadık hizmetkârınız Albert Einstein,

OSE Dünya Birliği'nin onursal başkanı olarak, Almanya'dan 40 profesörle, doktoralı uzmanın bilimsel ve tıbbi çalışmalarını Türkiye'de sürdürmelerine izin vermeniz için başvuruda bulunmayı ekselanslarından istirham ediyorum.

Sözü edilen kişiler, Almanya'da halen yürürlükte olan yasalar nedeniyle mesleklerini icra edememektedirler. Çoğu geniş deneyim, bilgi ve bilimsel yeterlilik sahibi bulunan bu kişiler, yeni bir ülkede yaşadıkları takdirde son derece yararlı olacaklarını kanıtlayabilirler.

Ekselanslarından ülkenizde yerleşmeleri ve çalışmalarına devam etmeleri için izin vermeniz konusunda başvuruda bulunduğumuz deneyim sahibi uzman ve seçkin akademisyen olan bu 40 kişi, birliğimize yapılan çok sayıda başvuru arasından seçilmişlerdir.

Bu bilim adamları, hükümetinizin talimatları doğrultusunda kurumlarınızın herhangi birinde bir yıl boyunca hiçbir karşılık beklemeden çalışmayı arzu etmektedirler.

Bu başvuruya destek vermek amacıyla, hükümetinizin talebi kabul etmesi durumunda yalnızca yüksek düzeyde bir insani faaliyette bulunmuş olmakla kalınmayacağı, bunun ülkenize de ayrıca kazanç getireceği umudumu ifade etmek cüretini buluyorum.

Ekselanslarının sadık hizmetkârı olmaktan onur duyan

Prof. Albert EINSTEIN

tarihinde ateistdusunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilgilendirmen için sağol.Ben de başka birşey ad verdiler zannediyordum,meğersem ingilizlerin yaşadığı yer olduğu için ingiltere ismi vermişler.İngiliz ne olaki,bunlar insan değil mi,kendilerine neden ingiliz diyorlar ki,insan desinler.Senin gibi sağı solu ayrı oynayan adamlardan da nefret ediyorum.Bunu da bilmeni istedim.

arkadaşım halk olarak kendilerine ne ismi vermişseler ülkelerinede o ismi vermişler.Bunun Milliyetçilik ile ne alakası var.Bu diğer insanlardan farklı dil,kültürü olduğu için bu şekildedir.Valla nefret edip etmemen umrumda değil ama görüyorum islamcılık yerine başka bir din ve tapıncak ideoloji bulmuşsunuz kendinize.

Sitelerde Paylaş

Bir toprak parçasına 5 milyon Türkü,5 milyon İtalyanı,5 milyon İngilizi,5 milyon fransızı koyacağız.Bunlar birleşip tek bir devlet mi kurar,yoksa hepsi ayrı ayrı devlet mi kurar.Hepsi birleşip bir devlet kurabilir mi daha doğrusu.Kurarlarsa bu devletin dili ne olur?Koşullar insanları ister istemez kendi dilini konuşan,kendi milletinden insanlarla ayrı bir devlet kurmaya iter.Devlet kuran,birlikte yaşayan bu insanların ister istemez ortak mutlulukları,ortak acıları,paylaştıkları şeyler olur.Saydıklarımda bu insanları birbirine daha çok bağlar.

Sitelerde Paylaş

arkadaşım halk olarak kendilerine ne ismi vermişseler ülkelerinede o ismi vermişler.Bunun Milliyetçilik ile ne alakası var.Bu diğer insanlardan farklı dil,kültürü olduğu için bu şekildedir.Valla nefret edip etmemen umrumda değil ama görüyorum islamcılık yerine başka bir din ve tapıncak ideoloji bulmuşsunuz kendinize.

İngiliz bir millet,bir halk,bir kavim ismi değil mi.Milliyet yoksa neden millet kavramı var.Millet kavramını yok edin öyleyse.

Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik dediğin şey nedir? Neye karşısın? Mesela benim yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum, okuduysan söylediklerimden hangisi sana ters geliyor?

Ben Türk'üm deyince bu seni rahatsız mı ediyor mesela? Ya da vatanım birlik bütünlük içinde olsun, insanlar refah ve huzur içinde olsun dediğimde, bu başka bir millete yapılmış bir hakaret midir?

Sen kendine milliyetçiyim diyen adamı dinlemiyorsun. Senin kafanda bir imaj var. Milliyetçiyim diyeni o adam sanıyorsun. Ne desek boş, milliyetçiliğe karşı şartlı refleks geliştirmişsin. Bu refleksi kafana medya yerleştirdi. Medyanın sahibi ulusötesi sermayedir. Sen vatanına sahip çıkma, senin vatanın benim malımdır diyor. Medya aracılığı ile seni vatanına sahip çıkmaya karşı tepkili hale getiriyor. Ben de vatanımın iyi koşullara ulaşmasını isterim, demene rağmen milliyetçiyim diyene tepki duyuyorsun.

Biziz la biz. Senin kafandaki canavar değiliz. Türk'üz.

Sitelerde Paylaş

Milliyetçilik dediğin şey nedir? Neye karşısın? Mesela benim yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum, okuduysan söylediklerimden hangisi sana ters geliyor?

Ben Türk'üm deyince bu seni rahatsız mı ediyor mesela? Ya da vatanım birlik bütünlük içinde olsun, insanlar refah ve huzur içinde olsun dediğimde, bu başka bir millete yapılmış bir hakaret midir?

Sen kendine milliyetçiyim diyen adamı dinlemiyorsun. Senin kafanda bir imaj var. Milliyetçiyim diyeni o adam sanıyorsun. Ne desek boş, milliyetçiliğe karşı şartlı refleks geliştirmişsin. Bu refleksi kafana medya yerleştirdi. Medyanın sahibi ulusötesi sermayedir. Sen vatanına sahip çıkma, senin vatanın benim malımdır diyor. Medya aracılığı ile seni vatanına sahip çıkmaya karşı tepkili hale getiriyor. Ben de vatanımın iyi koşullara ulaşmasını isterim, demene rağmen milliyetçiyim diyene tepki duyuyorsun.

Biziz la biz. Senin kafandaki canavar değiliz. Türk'üz.

Nasyonal,enternasyonalist ne ararsan sen de var be ağa?

Kulluk ettiğiniz adam bi ara mao,apo ne bulursa yaranıyordu.. SSCB çökünce ortalıkta kaldı birden..

Ne yapacağını şaşırdı..

Faşizm ve sosyalizm arasında kalıp birden şizofren mi oldunuz nedir?

Bence en iyisi faşizm..çok ekmek var..oraya biraz daha fazla yüklenin..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...