Jump to content

Beni yargılamayın ama ....

Recommended Posts

nolanin kusura bakma da Zir cahil ve birsey bildiğini sanan sensin saldiranda sensin hakaret eden de sensin ben sadece burda kafamdaki birseyi paylastm hemen cahil diye atladin sen nesin peki ? ben 16 yıl okudum hala da okumaya devam ediyorum ayrıca çocuklara da ogretiyorum hoşgörüyü sevgiyi saygıyi. senin ne haddine bana cahil demek. gerçekten su anda müslümanların öfkesini anladım sen adama cahil de sonra saygidan hoşgörüden bahset bana hiç bir Müslüman bu dini konularda saygılica yaptığım tartismada bana cahil demedi He bi bilen sensin senden başka herkes cahil bilgisiz

Sitelerde Paylaş
  • İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben bu konuda şunu vurgulamak istedim benim ailem müslüman ama burda müslümanlara öyle şeyler soyleniyorki haketmiyorlar bu yorumları dedim. anneme babama heralde laf soyletmem siz Islami elestirmekle kalmıyor muslumanlarada hakaret ediyorsunuz assagiliyorsunuz Batsın sizin ateistliginiz.

Sitelerde Paylaş

Bu mu ateistligin hoşgörüsü yazık çok yazık bir insana müslüman hristiyan diye bakılıp ona göre değer biçilmez onun insanligina durustlugune saygisina sevgisini bakıp değer bicilir . nolan ateistler cahil değil ama tüm muslumanlar cahil öyle mi . ego nu bu şekilde mi tatmin ediyorsun

Sitelerde Paylaş

neyse kelimelerimi nolan gibi boş insanlar için boşuna harcamayayim şimdi o egosunu tatmin etmek için daha da cirkeflesir adminden ricam banlayin beni . daha da ateist olduğum halde hiç bir ateiste düşüncelerimi acmam böyle saldırgan bir tavırla karsilasacak bir şey soylemedim ben bu sözleri haketmedim kimse de haketmez

Sitelerde Paylaş

megali sen saçmalıyorsun. Sen de biliyorsun ki o kuran'da yazan kötülük yapmayın, öldürmeyin, çalmayın, gıybet etmeyin, yan gözle bakmayın dedikleri hep müslüm olanlar. Kafirleri öldürün, tecavüz edin, pazarda satın, malını yağmalayın der.

Sen mi salaksın, kekleyecek salak mı arıyorsun. Bu kadar bilindik br konuyla kekleyecek kimi bulabileceğini sanıyorsun? Müslümlerin işlemediği bir ahlaksızlık söyle bana... Cinayet mi, hırsızlık mı, dolandırıcılık mı, sahtecilik mi, tecavüz mü... Hepsinin alasını bunlar yapmadı mı? Pişkin pişkin de sırıtmıyorlar mı? Öyle yapıyorlar. Eee sen ne zırvalıyorsun yahu?

Sitelerde Paylaş

o lisede ki yobaz arkadaşım sizin gibilerden 1000000 kat daha hoşgörülüydu ki biz onla dalga geçtiğimiz halde birimize bile kötü bir söz soylemddi

Öncelikle sakin ol hacı. Buradaki ateistlerin çoğu artık islami söylemlerden bıktıkları için yeri geldiğinde sinirlenmeleri doğal. Sana durumu şöyle özetleyeyim senin ailen müslüman oldukları için değil türk ahlaki değerlerini taşıdıkları için iyiler. İslamın emirlerini uygulasalar sen onlara kötü diyecektin. Ailen dini kendi ahlaki değerlerinize göre şekillendirdiği için islam sana güzel gözüküyor ama işin aslı öyle değil.

Sitelerde Paylaş

demeocrossian ben burda islam tartismiyorum sizin tavrinizi tartisiyorum ben yazimda kesinlik içeren bi ifade kullanmadım sadece öyle hissettim o an ve yorumlarinizi alayım diye.paylaştım ama lanet olsun ki pişman oldum . Ayrıca diyelim ki ben islami ovdum bu hakaret edilmesi anlamına mi gelir hani siz hosgoruluydunuz bende ateistim ama dünya da değil hı bir insana hiç bir canlıya bu şekilde davranmam insanligin gereği bu değil mi zaten ?

Sitelerde Paylaş

E iyi işte tamam, biz de sana kazın ayağı hiç de öyle değil, bir iki süslü yalana kanma diyoruz. Bu müslümlerin işi gücü keklemek, köleleştirmek, sömürmek, allah ile aldatmak. Atı havuç ile aldattıkları gibi insanları da allah ile aldatır ve sömürürler. Allah kuran peygamber deyip insanların gözlerini böyle bağlayıp sonra deveyi hamuduyla birlikte götürürler.

Sitelerde Paylaş

Demo ah demo ah anlayamıyorsunuz demi hala şimdi ben bi islami siteye girip ateistler aslında kötü insanlar değil deseydim tepkileri şu mu olurdu?

aha bu çocukta Müslümanım diye geldi ateist mis

seni yargılarım cahil sin çünkü bidi bidi bidi

empati biraz empati biliyorsaniz tabi anlamını

Sitelerde Paylaş

Demo ben 25 yaşındayım kime inanıp inanmayacagimi biliyorum merak etme karsinizda 5 yaşında çocuk yok. Ben insanlari gozlemledim ve bu yorumda bulundum islami bir kitap okudum da böyle düşündüm demedim zaten kimsenin de bana yalanlar attığı yok zaten 6 7 yaşında camiye gittim 13 yasinda kuran kursuna gittim kuran da gayet iyi okuyabiliyordum tabi okumaya okumaya unuttum o ayrı ama ara ara mealini okudum bu zaman a gelene kadar yani herseyi siz bilmiyorsunuz merak etmeyin ben müslüman ken bile ateistleri koruyan bi yapıya sahiptim bu yüzden de hep benim hakkımda şüphe duyuldu ateistmi diye Hâlbuki muslumandim inaniyordum şimdi onların bende duyduğu supheyi siz bende duyuyuyorsunuz yok ateistim diye gelmisimde sonra bidi bidı sizofrenikmisiniz kafanizda kuruyorsunuz kendi kendinize altı üstü basit 3 5 cümle kurdum :) tepkilere bak la altı üstü insanca fikrinizi belirtecektiniz beceremediniz

Sitelerde Paylaş

Bugün cuma hutbesini dinledim ya arkadaşlar islam aslında o kadar kötü bir din değil bence insanlar kötü islam değil İslamın emirleri kötü şeyler değil ki adam öldürme giybet yapma anani babanı üzme ne bileyim işte bunlar kötü değerler değil ki bilmiyorum ya ben yumuşadı m islami karşı dusundumde sorun dinde değil sanki insanlarda yani islama inanarak ta medeni bi insan olunabilir bence?

Senin okuma yazman var mı? Varsa OKU....

http://www.ateistforum.org/index.php/topic/60162-yslam-savath-ve-thyddet-dynydyr/

Sitelerde Paylaş
bence sizin okudugunuzu anlamama gibi bir probleminiz var ciddiyim bu konuda kanitlayabilirimde 2. yorumuma bakarsan beni rahatsız eden şey kafir konusu ve kadınlara bakış açısı demişim zaten hala bana aynı şeyleri ezbere yazıp durmayın 2. yorumumda yazmışım zaten bunları
Sitelerde Paylaş

Sen şuna ne isaya yaranabildik ne musaya, bari kapağı muhammede atalım dedik desene! :lol:

Hayır sen hocaların ağızlarından salyalar saçarak kafirlerrr zındıklarrrr, hepsi cehennemde yanacakkk diye höykürdüklerini hiç mi görmedin yahu! Onu da geçtik, kuran'ı okudum diyorsun, bu nasıl okuma! Kuran'da inanmayanlara nasıl hakaretler edildiğininasıl okumaz, nasıl görmezsin!

Hayır bunların kutsal dedikleri kitabı saydırıyor, bunlar hiç saydırmadan durur mu yahu! Biz sadece kendimizi savunuyoruz. Tehditlere, hakaretlere boyun eğmiyor, karşılık veriyoruz. Olay sadece bu...

Sitelerde Paylaş

Ben size saldirmadim ki ? sapla samanı ayiracaksiniz o zaman arkadaş . neyse ya anlayamazsiniz zaten beni boşver in tamam ben cahilim aslında Müslümanım ateistim diye geldim amacım sizi islami cekmekti ( kurguya bak:) ) ayrıca siz bilgili insanlarsiniz değerlisiniz biz kimizki evet çok okumussunuz biz hiç kitap yüzü acmadik çok tuhafsiniz sizi gerçekten algılamak ta güçlük çekiyorum sanki farklı evrenlerde yaşıyoruz hödüdüt diye cemkiren bazı yobazlardan farkınız yok en iyi düşünen en doğru düşünen de sizlersiniz bunu unuttum egonuzla size mutluluklar.

tarihinde megali tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bugün cuma hutbesini dinledim ya arkadaşlar islam aslında o kadar kötü bir din değil bence insanlar kötü islam değil İslamın emirleri kötü şeyler değil ki adam öldürme giybet yapma anani babanı üzme ne bileyim işte bunlar kötü değerler değil ki bilmiyorum ya ben yumuşadı m islami karşı dusundumde sorun dinde değil sanki insanlarda yani islama inanarak ta medeni bi insan olunabilir bence

Bir ateistin cumada ne işi var anlamış değilim. Bir insan hem kendisine hemde çevresindekilere karşı dürüst olmalı. Ateist olupta müslüman gözükene münafık derler ve müslümanlar münafıkları en ahlaksız insan olarak görürler.

Gerçekten münafıklar, ateşin en alçak tabakasındadırlar. Onlara bir yardımcı bulamazsın. (Nisa Suresi, 145)

Cehennemin en dibinde müslüman görünümlü ateistler olacak yani senin gibiler. :)

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir ateistin cumada ne işi var anlamış değilim. Bir insan hem kendisine hemde çevresindekilere karşı dürüst olmalı. Ateist olupta müslüman gözükene münafık derler ve müslümanlar münafıkları en ahlaksız insan olarak görürler.

Gerçekten münafıklar, ateşin en alçak tabakasındadırlar. Onlara bir yardımcı bulamazsın. (Nisa Suresi, 145)

Cehennemin en dibinde müslüman görünümlü ateistler olacak yani senin gibiler. :)

bak olay sizin için o kadar basit işte :) kafaniz bi kadar basit işliyor ne diyim anneme babama ben ateistim deyip dertten kederden oldureyimmi onlar bunu kaldiramaz biliyorum ve onları uzmemek için söylemiyorum yoksa bende çok meraklı değilim bu şekilde yaşamaya .
Sitelerde Paylaş

Ya baydın bilader... Amma alınganmışsın ha... Bir de bir fikir, bir görüş söyle ilaç için olsun diye bari be! Bak burası forum bilader, burada fikirler çarpışır. Bir fikirle geleceksin buraya. Örneğin diyeceksin ki kuran'da kafirlere eşşek, domuz, maymun, kütük filan demez, koskoca allah hiç öyle şeyler der mi, siz yanlış anlamışsınız, okuduğunuz tercümeler çarpıtmış filan diyeceksin.

Ama bunu da kafadan atmayacak, bakın şu arapça lügatından alıntıladığım üzere humur demek eşekler demek değil bakın kanıtı bu arapça lügat filan diyeceksin.

Hayır bunu deneyen de oluyor da! "Müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün" ayetini "müşriklerin gözetleme kulelerini yıkın" :lol: diye tercüme edeni bile gördük! :D O kadar da şaşırmayız, güleriz genelde...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...