Jump to content

Ilımlı islam devleti

Recommended Posts

senin derdin ne arkadaşım.

ırkçımısın yada faşistmi?

------------------------------------------------------------------------------------------------

erosa burda ne ırkçılık nede faşistlık yapmamış arkdasım olmayan şeylerı gorme

-------------------------------------------------------------------------------------------------

neden bukadar hayalperest ve hoşgörüsüzsün

-------------------------------------------------------------------------------------------------

evet hayalperest ce olmuş ama ona dıyorsun sen yapmıyorsun neden sende oyle deılsın.hoşgorusuz

adamı bı vurmadıgın kaldı

------------------------------------------------------------------------------------------------

dağdan gelip bağdakinimi kovma niyetindesin?

--------------------------------------------------------------------------------------------------

adam yurtdışından falanmı gelme(erosa)oyle bır beyan gozukmuyor.oyle deılse dag nere bag nere?

bu vatan hepımızınse o senı kovmadıgı gıbı sende onu kovma

---------------------------------------------------------------------------------------------------

böyle bir şey mümkünmü? her horoz kendi çöplüğünde öter diye bi söz duymadınmı?

----------------------------------------------------------------------------------------------------

mumkun olup olmadıgı tartışılmıyor sadece duşuncesını soylemış neden panık oluyorsun.

horoz dıyosun çöpluk dıyosun.nerdeyse dedigın o yerler git orda dewam et.

bu mahalle kabadayısı edalarından vaz geç.guldurme mılletı kendıne.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

sen müslüman bi toplum içinden çık sonra deki ben islamı bile duymak istemiyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

bende o muslo toplumdan çıktım ve duymak bıle ıstemıyorum.itirazın mı var?

varsa da hıççç ama hıç umurumda degılsın.mecburmuyum senın yalan dınıne ınanmaya.

senin dogru dedıgın muhammed de bır çok dının var oldugu bır ortamda yenı dını haber vermedımı yoksa.

iyiki senin gıbıler çevresınde yoktu.yoksa yazık olacaktı muho ya.

bu toplum muslo olmadan once de vardı.bu toplumun dini başka bir dindi, özünü koruyan bır tıp e benzıyosun.

oyle ıse neden dondun eskı dınınden?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

san diyecek tek kelimem var: eh yuh artıkkkkkkk.

bukadar hayalcilik olur ya.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ne oldu dının hayal kurana da mı karşı yoksa.bak şerıat ına vardır bunun da bır cezası.yoksada tez elden yazıla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

müslümanlar size nasıl tahammül ediyor? ozaman güçlü biziz ezelimmi sizi? bumudur yani?

burası islam memleketi kardeşim ve sen bu toplumdan çıktın.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

burayı okuyunca tanıdık geldı.

sivas da madımak otelını yakanları hatırladım.öldurun kafırlerı dıye nara atan azgın kopeklerı.

ha islamı görmek istemiyormusun?

git kardeşim.bak norveç.ateistlerin yoğun olduğu bi yer.

ne ezan sesi duyarsın nede islamı görürsün.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

başkasına adres tarıf etme konusunda ıyısın.bende tarıf edım sana oyle ıse.burası turkıye cumhurıyetı.bu sana yoksa şoyle mı gozukuyor.turkıye islam devletı.

duymayı çok sevdıgın seslerı arabıstanda da duyarsın yada iran.ayrıca burda yırtınıp da elde edemedıgınız muslo haklarını orda bogulana kadar da tadar, yaşarsın hem.neden yırtınıp burda hak elde etmek ıstıyorsunuzkı.hepsı hazır var amaç rahat ça muslo luk etmek degılmı.

ataturk sizlerı duşunerek gereklı kanunları koymuş.gelecegı goren bi devlet adamı ve lıder olarak nasıl bır tehlıke oldugunuzu fark edıp tedbır almış.bu gun her ne kadar onları delmek ıstesenızde hep hayallerınizde kalacaktır.

nasıl bu kadar hayalperest oluyosunuz :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

seni zorla tutanmı var burda.mekan bizim mekanımız ve bizim borumuz öter, bizim ezanımız okunur bizim sözümüz geçer.

işine gelirse.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iyiki bu devlet var. iyiki kanunlar sızı gereklı şekılde frenleyıp terbıye edıyor.yoksa ne kadar acımasız olacagınızı hayal edıyorum sizi gidi hoşgoru dını sahıplerı sizi.

mekan senın mekanmış peeeh.kim verdı len sana bu mekanı ateist forumda hııı?borusu ötermış müzisyenmısın yoksa boru derken baska yerlerındende ses mı çıkıyor onu mu anlatmaya çalışıyosun?

senin sozun gçeermış naaah gçeer sustursana beni ve digerlerını.sen ıyısımı yat şimdi ruyaya abdest al dua et oyle yat belki gerçekleşmesi ruyanda olur.

Sitelerde Paylaş
Yaw sen gerçekten fikir yoksunusun, nerenle okuyorsun..

Ya da görmede bi kusuru mu var? Biraz muhakemeyle yobazlığın su götürmez belirtisinin, onunla bırak yaşamayı "görmek dahi istememe""duymak dahi istememe" olduğunu bilmiyormusun. Şimdi bi daha üsteki iletileri oku yobazlığın nasıl sinsice cümlelerde gizlendiğini göreceksin.

Şimdi sana gelelim kuyruk acın büyük biliyorum, aslında laflarımdan zevk aldığını da biliyorum zira yurdum insanı acıdan hoşlanır, ama kusura bakma çocuk büyütemem..

beni sadece güldürüyorsun.

fitne fesat bi tip sin.

ıslam ı sormuşlar senın gıbı ler yuzunden duymak bıle ıstememış bundan daha dogal ne var.

sen beni kuyruk acısı falan dıyerek de incitemezsın.

neden mı delilerle,sarhoş lar ı umursamam.

ama burda aklı başında olanlar var onlar bir şey der yada yazarlarsa

durup duşunurum.hata varsa kı olablıır donerım.özür de dılerım.

onları kırmak benı üzer.sen degil.

çocuk buyutme demışsin yaşım 32.sanırım 100 kışıye sorsak ne senden

gelen buyuklugu ve buyutmeyı ıster nede bana çocuk der.

sen nerenden okuyorsun belli sormayacam.

ama ben gozlerımle okuyup aklımla yorumluyorum ya sen ?

soyleme hahahaha

Sitelerde Paylaş
explorerman.

amacım kimseyi yakmak ateşe vermek değil.

yani piskopat değilim anlıyormusun?

yakma kelimesini burda sadece pkk lılar için önerdim.

onları yakacağım dedim diri diri.

son günlerdeki artan şehitlere iyice canım sıkılmıştı bu yüzden.

bi çeşit refleks yani.

bu nedenle tahammülsüzlük faşizmi doğurur ve karşı grup yada ırka yaşam şansı tanımayan bi olguya dönüşür.

bu sapık ideolojiden<faşizm> uzak durmalıyızki ezanlar susmasın ve insanlar otellerde yanmasın.

saygılar

kimseye müslüman ol yada dinsiz ol yada herhangı bırı için ne davet yazarım nede

onları sindirme yoluna giderim.senın erosa için yazdıklarını okuyunca gorduklerımı kafama gore yorumladım.

sanırım kafama gore yorumlamam normal.ezberci degilimdir.mumkun oldugunca önyargılı davranmamaya çalışırım.

yeterli yetersiz ona yorum yok.konuşmada adap oldukça elimden geldıgı kadar saygılı olmaya çalışırım.

ama saygı hak edene gosterılır.şartlanmış sozler soylemışsın sadece onlar dıkkatımı çektı ve tepkı gostermem normal.

şehitlere yurdum dakı bırçok insan gıbi bende üzülsemde burası onu konuşma yerı degıldır.

burası siyasi yada mıllıyetçı konuşma platform u da olmadıgına gore başa konuda kızıp burda rahatlama olmaz derım.

bahsettıgım sıvas olaylarındada tahammulsuzluk olayları başlattı.onlarca ınsan hapse bi o kadar da mezara girdi.

yaptıkları fıkırlerını özgurce soylemektı.yoksa ben anarşi doguran bır hareketlerını gormedım yada duymadım.

zaten baskı yaparak kımse kımseye bır şey veremez.

hunter denen fikirsel ezık vatandasa zaten bir şey demıyorum.her forumda bır delı oldugu gıbı

burdada var olacakda.ayrıca bana sadece boş bir teneke hissi veriyor.hanı yolda çıkar karşına bı tekme atarsın.

sora tangır tungur ses çıkar ama içi boştur.bu tekme ona bi deger katmaz boşken dolu etmez.

sadece tartışmada üstün gelmeye çalışan biri.

ne soyledıgı kımsenın umrunda degil.

sanırım hıç bır alanda kenıdını onemlı hıssetmemış şansını burda denıyor.

hanı eglence olsun diye okuyorum onu.gulmek için.

mesela adam hemen doktor oldu zeka yaşı falan tespıtıne başladı hahahaha.

bide aynı testı kendıne yapsın bakalım kaç çıkacak.kesın beş yuz falan dır.:D

kosovalı kardesım yazılarında ne anlattıgını vurgularsan biz de daha kolay anlarız.

sonra yanlış tepkıler olmaz.

kibarlıgın için teşekkurler.

tarihinde ExploreRman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Başlık yeterince açık sanıyorum. Sizce ılımlı islam devleti mümkün olabilir mi? Olamazsa neden, olabilirse nasıl? Olmaktan kastım tam olarak olmasından ziyade varlığı niteliğini koruyarak sürdürebilir mi?

Buyrun sahne sizin...

Islamin iliman olmaz, islam atesten daha sicaktir ve insanlari cayir cayir yakar yok eder. Geriye kulleri kalir ve sadece puffffffffff diyerek o kulleride geride kalan insalar yok eder.

Sitelerde Paylaş
seninde acini biliyorum...

dun fizyoterapiyi dedikoducu kancik karilar gibi ispiyonlayinca delikanliligina aci bir laf sokmustum..

ve bir daha da konuya yazamamistin..

aklin sira simdi uste cikmaya calisiyorsun..

konunun icine ettiniz ..

OHM ile karsilikli mesajlasarak isi sebeke gibi planli yaptiginiz belli..

iyice kuculdunuz milletin gozunde artik..

sexy huri yanıldıgın yerı duzeltme ıhtıyacı hıssettım arkadasım.

iyice kuçuldunuz mılletın gozunde demışsın?

hemen duzeltıyorum.bu kişiler kuçulmek için once buyumelerı gerekmıyormu?

benım gozumde kuçulen yok.

hiç buyuk olmadılar ki :D

tarihinde ExploreRman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
islam olmadan hiçbir devlet modeli yürütülemez.çok ama çok acılar çekilir.

islamın ne olduğunu bilmeden bu başlık bile abes kaçmaktadır.

konuyla alakası yok ama söylemeden geçemem.terliksi çok garip birisin,hayalperestmisin romantikmisin iç dünyanda neler var bilemiyorum ama kendi hayalinde yarattığın bir dinden bahsediyorsun.

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
hunter denen fikirsel ezık vatandasa zaten bir şey demıyorum.her forumda bır delı oldugu gıbı

burdada var olacakda.ayrıca bana sadece boş bir teneke hissi veriyor.hanı yolda çıkar karşına bı tekme atarsın.

sora tangır tungur ses çıkar ama içi boştur.bu tekme ona bi deger katmaz boşken dolu etmez.

sadece tartışmada üstün gelmeye çalışan biri.

ne soyledıgı kımsenın umrunda degil.

sanırım hıç bır alanda kenıdını onemlı hıssetmemış şansını burda denıyor.

hanı eglence olsun diye okuyorum onu.gulmek için.

mesela adam hemen doktor oldu zeka yaşı falan tespıtıne başladı hahahaha.

bide aynı testı kendıne yapsın bakalım kaç çıkacak.kesın beş yuz falan dır.:D

Daha ne diyeceksin, kuş beynini sonuna kadar zorlayıp bildiğin bütün küfürleri sıralamışsın, zaten bilgi dağarcığında küfürden başka bişey yok..

Seni rapor etsem forumdan şutlanırsın.

Sana kendini baştan yaratıp öyle foruma gel, cehaletini, tıfıllığını ulu orta kusma demedim mi?

Ama sen kuyruk acının etkisiyle öğrendiğin tüm küfürleri sıralamışsın, zaten seviyen bu..

tarihinde Hunter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...