Jump to content

10 yaşındaki öğrencisini babasından istedi

Recommended Posts

Adam inandığı peygamberin sünnetini örnek almış. Talak/4, Nisa/23, Ahzab/49, Ahzab/37, Nisa/127 ayetleri ve çok sayıda İslam uleması da bu evliliğe cevaz veriyor. Ne yani, insanlar inançlarını yaşayamasın mı? İnanmıyorsanız bile saygı duyun!

HanP47v.jpg

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/sok-10-yasindaki-ogrencisini-gundem-2061821/

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muhammed'in yolundan giden bir müslüman işte amma velakin bu kişiye sapık/deli muamelesi yaparlar bu ülkede..

Bu adam sapıksa,Muhammed'de sapık..Bu adam deliyse,Muhammed'de deli..

Sitelerde Paylaş

adamın yaptığında dinen herhangi bir mahsur yok...

neden kızıyor müslümanlar ? bu adama dava açan - gözaltına alan - haberi yapanlar (savcı - hakim- polis-gazeteci vs.vs.) tüm insanlar müslüman değiller mi ? yoksa inandıkları dinden mi haberleri yok ?

keh keh :D

FTjyweW.jpg

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Adam peygamberinin izinden gidiyor. Hiçbir Muhammedî bu adamı kınayamaz.

Ey Aişe sen iki kere rüyamda bana gösterildin. Öyle sanıyorum ki ben, bir ipekli kumaş parçasında senin suretini görmüştüm de: Bu resmin sahibi senin müstakbel zevcendir! denilmişti. -Şimdi ben yüzünden anlıyorum ki, o suret sen idin- Cibril`in o sözü üzerine ben: Eğer şu rüyan Allah tarafından gösterilmiş ise Allah`ın takdiri infaz buyurulur, diyordum. Buhari 1554
Aişe altı yaşında iken onu nikah etti. Sonra Aişe dokuz yaşında iken, Peygamber, Aişe ile güvey odasına girdi. Buhari 126
Ben oyuncaklarla oynardım. Bazen bu bebeklerle oynarken yanımda küçük kızlar da bulunurdu. Rasulullah da yanıma giriverirdi. O girince beni yalnız bırakıp dışarı çıkarlar. Rasulullah yanımdan çıkınca da, içeri girerlerdi. Ebu Davud 4931 (Özellikle bu hadisin "Edeb" bölümünde yer alması ayrıca trajiktir.)
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...