Jump to content

İhtilal Geliyor

Recommended Posts

• İleti 100
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eeeeeeeee

Fellah ne demis?

Calma kapimi,calmiyim kapini.

Bu hökumat,kapilara varyozla vurmahda,birkac kapi acilmis coguda yaralanmis.

Ama bir kapi varki ona uffacik bir tik dedimi kapi acilir acilmasinada,hemen seni yahandan tutup iceri cekerler ve kapi otomatik kapanir.

Orda adama sorarlar

KIRK KATIRMI ISTIYORSUN, (girh gatirin guyruguna baglanacan ve gatirlar ürkütülecek):-)))))))

YOHSAMA

KIRH SATIRMI? Artuh hankisini begenürsen begen.

Rahmatlin Ecevit e sormuslar,basbahansan her gapiyi acabüldünmü?

Ecevit,bir gapiyi acamadim DERIN DEVLETIN GAPISINI didi.Rahmatlih Türkesde dimiskine ,eyiki acamadin,acsaydin,kapinin arhasindakini görünce YÜREGIN durardi.Imamin gayigina bünerdin.

Bende Haci kimin gedisi hecde iyi görmüyorum.

Coh tehlükeli durum.

tolonbeg

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Nedir Demokrasi? En kısa tabiriyle “Halkın İktidarı” demek. Yunanca “Demos”(Halk) ve “Kratos” (İktidar) sözcüklerinden oluşan Demokrasi halkın iktidarı anlamına geliyor.

buna katiliyormusunuz.?Demokrasi bumudur?

ben katilmiyorum.

benim icin demokrasi insanlarin ayipsiz ve yasaksiz yasayabilmesidir.

Sitelerde Paylaş

Herkes yaptığı yorumunda haklı.

Kimseyi yanlış ve farklı yorumlar yaptığı için suçlamıyorum.

Ama bir ihtilalin olacağı da kesin..

Ne zaman olacağını bilemem.

Nasıl olacağını ise tahmin ediyorum..

27 Mayıs'a benzeyecek..

Adam öldürme açısından değil..

Ama bütün hükümet, meclis ve Cumhurbaşkanı muhakeme edilecek.

Dinin penetre olduğu odaklar temizlenmeye çalışılacak..

Ve bütün bunlar Türkiye'ye çok pahalıya mal olacak..

Ama başka çare olmadığını görüyoruz..

İslam sinsi bir şekilde bütün demokratik kurumlarımıza infiltre oluyor..

Artık ülkeyi İslam'la idare etmeye başladık..

Buna ordunun müsamaha edeceğini sanıyorsanız, büyük bir yanılgı içindesiniz...

Size iyi günler..

HACI

Sitelerde Paylaş
RTE ve ekibi camilerin minarelerinden sallandırılmalı timur kağan öyle yaparmış hem herkese mesajda vermiş olursunuz

Millet seni ve senin gibi düşünenleri darağacında sallandırmasın sonra? Hani maymunlar ağaçlarda gezer ya onun için darağacı dedim. Hem herkese mesaj da vermiş olur. :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Nedir Demokrasi? En kısa tabiriyle “Halkın İktidarı” demek. Yunanca “Demos”(Halk) ve “Kratos” (İktidar) sözcüklerinden oluşan Demokrasi halkın iktidarı anlamına geliyor.

buna katiliyormusunuz.?Demokrasi bumudur?

ben katilmiyorum.

benim icin demokrasi insanlarin ayipsiz ve yasaksiz yasayabilmesidir.

Yani anadan üryan gezip hayvanlar gibi sokak ortasında çiftleşmek mi istiyorsun. Ayıpsız ve yasaksız yaşayabilmekten kasdın bu mu? Bir dene istersen nasıl rezil oluyorsun. :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş
Herkes yaptığı yorumunda haklı.

Kimseyi yanlış ve farklı yorumlar yaptığı için suçlamıyorum.

Ama bir ihtilalin olacağı da kesin..

Ne zaman olacağını bilemem.

Nasıl olacağını ise tahmin ediyorum..

27 Mayıs'a benzeyecek..

Adam öldürme açısından değil..

Ama bütün hükümet, meclis ve Cumhurbaşkanı muhakeme edilecek.

Dinin penetre olduğu odaklar temizlenmeye çalışılacak..

Ve bütün bunlar Türkiye'ye çok pahalıya mal olacak..

Ama başka çare olmadığını görüyoruz..

İslam sinsi bir şekilde bütün demokratik kurumlarımıza infiltre oluyor..

Artık ülkeyi İslam'la idare etmeye başladık..

Buna ordunun müsamaha edeceğini sanıyorsanız, büyük bir yanılgı içindesiniz...

Size iyi günler..

HACI

Hacı senin en kısa zamanda bir psikiyatriste gözükmen lazım. Durumun çok vahime benziyor. Paronaya ve şizofrenik belirtiler başlamış.Benden söylemesi.

tarihinde fearfactorst tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sayın fearfactors,

yanıtlarınız tartışma adabından uzaklaşıyor gibi...

ayıpsızve yasaksız yaşamak. demokrasiye bir bakış açısıdır. ama ayıpsız ve yasaksız demokrasi denilince aklınıza cıplaklık ve sokak ortasında cinsellik mi geliyor...

ayrıca darbe beklentisi içinde olmak değil de darbe olacağı korkusuyla yaşamak paranoyaklık belirtisi olabilir...

Sitelerde Paylaş

umarım ihtilal olmaz..dolar ve euro ile borcu olan ben söylüyorum..

bir milyon ikiyüzbin lira olan dolar ihtilal ile direk 4 milyona zıplayacak..ve bnim borç 10 milyardan 40 milyara çıkacak

konuyu kim başlattıysa yolu maddi açıdan düzgün olmalı...

askeri ücretten biraz fazlaya çalışanlar ve borçlu olanlar ne olacak

KENDİ ADIMA.İHTİLAL OLMASINI İSTEMİYORUM..NOKTA..

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Sokakta elele tutusmak,öpüsmek, Evlatlih AVRADINI ayartip kari edinmekten,bunun icin kur,an birde ayat uydurup sokmak dahami namusluluktur.

Bir laf ederken peslerine gittiklerinizin hayatinida bir kere gözden gecirirseniz,size dus yapacah sözlerle karsilasmazsiniz.Belkide normal karsiliyorsunuzdur.

Sacinin telini gösterene orospu de.

Evlatlih avradini Avrat edinenin pesinden dörtnala get.

Bune perhiz,bune lahana Tursusu.

Kiyas özellikleriniz icin, bir RUH doktoruna görünmenizde yarar vardir.

Eeeeeeeee,sert yaziya ,sert yanit ama gercek.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
sayın fearfactors,

yanıtlarınız tartışma adabından uzaklaşıyor gibi...

ayıpsızve yasaksız yaşamak. demokrasiye bir bakış açısıdır. ama ayıpsız ve yasaksız demokrasi denilince aklınıza cıplaklık ve sokak ortasında cinsellik mi geliyor...

ayrıca darbe beklentisi içinde olmak değil de darbe olacağı korkusuyla yaşamak paranoyaklık belirtisi olabilir...

Sayın Hallac! Biraz uç bir örnek verdiğimin farkındayım. ama sizce ayıpsız ve yasaksız demokrasi ne demek? O zaman yanlış anlamalara meydan vermemek için Serabis neyi kastettiğini açıklasın.

Ayrıca ben paronayadan darbe beklentisi olmasını kastetmedim. Bu hükümetten ve Müslümanlardan aşırı derecede korkuya kapılıp darbe çığırtkanlığı yapılmış olmasını paronaya olarak değerlendirdim.

Sitelerde Paylaş
Evvettt

Sokakta elele tutusmak,öpüsmek, Evlatlih AVRADINI ayartip kari edinmekten,bunun icin kur,an birde ayat uydurup sokmak dahami namusluluktur.

Bir laf ederken peslerine gittiklerinizin hayatinida bir kere gözden gecirirseniz,size dus yapacah sözlerle karsilasmazsiniz.Belkide normal karsiliyorsunuzdur.

Sacinin telini gösterene orospu de.

Evlatlih avradini Avrat edinenin pesinden dörtnala get.

Bune perhiz,bune lahana Tursusu.

Kiyas özellikleriniz icin, bir RUH doktoruna görünmenizde yarar vardir.

Eeeeeeeee,sert yaziya ,sert yanit ama gercek.

tolonbeg

Sen neden bahsediyorsun, kaçıklar gibi anlayamadım. Saçının telini gösterene kim oropsu demiş? Fıttırdın galiba! Zaten azcık aklın vardı, iyice tozuttun. Sen önce kendi ahlakını bir değerlendir bakalım, nasıl birisin? Bir vicdan muhasebesi yap hele.

Sitelerde Paylaş
Hacı senin en kısa zamanda bir psikiyatriste gözükmen lazım. Durumun çok vahime benziyor. Paronaya ve şizofrenik belirtiler başlamış.Benden söylemesi.

Benim şizofren olduğumu daha yeni mi anladım.

Bu satırları tecritten yazıyorum.

Keeeeeeeeeeh keh kehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sitelerde Paylaş

Ben, ihtilalden umudumu kestim. Halkın birşeyler yapması gerektiğini düşünüyorum.

Kuvayı Milliye. Birşey olacaksa, asker de bu zamana kadar bu gereken "birşey"i yapmamışsa, görev bizim. Bizim uğrumuza ölmüş olan binlerce insanımızın kemiklerini sızlatmayalım..

Sitelerde Paylaş
Ihtilale falan gerek yok , birkactane tank ciksa kisladan yeter onlara. 28 Subati hatirlayin. Biraz ayar vermedimmi rot balansi bozuluyor bu müslolarin.

Sen de Milletin onlara ve senin zihniyetindeki darbe çığırtkanlarına seçimlerde verdiği balans ayarını bir hatırla bakalım.

Sitelerde Paylaş
Ben, ihtilalden umudumu kestim. Halkın birşeyler yapması gerektiğini düşünüyorum.

Kuvayı Milliye. Birşey olacaksa, asker de bu zamana kadar bu gereken "birşey"i yapmamışsa, görev bizim. Bizim uğrumuza ölmüş olan binlerce insanımızın kemiklerini sızlatmayalım..

Ey halk, kendi kendine ihtilal yap da kendini iktidardan indir ne olur! :lol::lol::lol:

Siz de bir avuç insan olduğunuza göre, ne olacak şimdi?

Sitelerde Paylaş
Ey halk, kendi kendine ihtilal yap da kendini iktidardan indir ne olur! :lol::lol::lol:

Siz de bir avuç insan olduğunuza göre, ne olacak şimdi?

"kendi kendine ihtilal yap da KENDiNi iktidardan indir." ha?

Bak dostum. Eğer sen bana, şuanki iktidar partisinin, iyi bir parti olduğuna ve halkın onu yürekten sevdiğine, o partinin de iyi işler peşinde olduğunu düşünüyorsan, benim seninle tartışmaya girecek halim yok. Yöneticiler siyaset hakkında birşey söylemişler, kurala uyacağım ben, ama seni bilemem. Ama yine de diyorum ki, birşeyler olacaksa, o birşeyleri HALK yapmalı, ATATÜRK'ün HALKI...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...