Jump to content

Mastürbasyon yapanın eli hamile kalır mı

Recommended Posts

nisan-mayis-aylari-gevser-gonul-yaylari-

İslamcı 2000 TV'de mastürbasyon yapan kişinin elinin öbür dünyada hamile kalacağı ve kişiden hesap soracağı iddia edildi.

Kanalda izleyicilerin sorularını yanıtlayan Mücahid Cihad Han, "evli olduğum halde sürekli istimna (mastürbasyon) yapıyorum, Umre'de bile yaptım, nasıl kurtulurum" sorusuna mastürbasyonun İslam'da yasak olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Bir hadiste konunun ele alındığını söyleyen Han, "istimna yapanların ahirette elleri hamile olacak ve ondan hak talep edecek, şikayet edecek" dedi.

İşte o görüntüler:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D88G

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kanalda izleyicilerin sorularını yanıtlayan Mücahid Cihad Han, "evli olduğum halde sürekli istimna (mastürbasyon) yapıyorum, Umre'de bile yaptım, nasıl kurtulurum" sorusuna mastürbasyonun İslam'da yasak olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Bir hadiste konunun ele alındığını söyleyen Han, "istimna yapanların ahirette elleri hamile olacak ve ondan hak talep edecek, şikayet edecek" dedi.

İşte o görüntüler:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D88G

:D

Desenize, elimizi suçüstü yakalamak mümkün. Hamile kalan el, mutlaka bir hınzırlık yapmıştır.

Sitelerde Paylaş

:D

Desenize, elimizi suçüstü yakalamak mümkün. Hamile kalan el, mutlaka bir hınzırlık yapmıştır.

Şimdi burada bir garip durum var.. :)

Bir kadınla zina ederseniz,taşlanıyorsunuz ama elinizle zina ederseniz,cezası ahirete kalıyor..Zina zinadır sonuçta..İster elle yap,ister karşı cinsle,ister hem cinsinle,istersen de hayvanla..İçkinin bir yudumu da,bir şişesi de haramsa;zinanın da elle veya karşı cinsle yapılması aynı şeydir..

Elimle zina yapıyorsam ve elim benden ahirette şikayetçi olasaksa,kerhane de zina ettiğim kadınlar da,ahirette benden şikayetçi olsun öyleyse :D

Sitelerde Paylaş

Tabi bazı arkadaşlar yeni duyuyor bunları ve tepkileri kötü oluyor.. :D

Arkadaşlar,imam hatipte bunlardan bahsediyorlar,haberiniz olsun..Ben uzun zaman önce duydum bunları..

Şimdi bu Tayyip,her yeri imam hatip yaptı ya;işte böyle umreye gidenlerin istimna etmemelerini sağlamak için çabalıyor adamlar..Tayyip ne iş yaptı diyenler,görün bu haberleri..Tayyip,umreye gidenlerin istimna yapmalarına engel olmak için her yere imam hatipler açtı..Daha ne yapsın :D

Sitelerde Paylaş

Elin hamile kalması kime ceza? Ele mi? Elin sabine mi?

Ya belki el sevinirse bu duruma? Yada el sahibi sevinebilir. DÜnyada çocuğu olmuyorsa belki?

Çok derin sorular düşün düşün insan aklını yitirir dinimiz ne büyük töbe töbe...

''Umre'de bile yaptım.''

Ne hayal etti acaba, umrede.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...