Jump to content

Oy kullanma yaratıcına şirk koşma

Recommended Posts

Biraderin evine gittim bugün..Apartmanın dış kapısına şeriatçı köpekler birşeyler yapıştırmış..Yerde de alttaki broşürü gördüm..

bro1.jpg

bro2.jpg

inançlarına göre haklılar..Seçimlerde oy kullanmak müslümanın yapacağı bir iş değil ama bu şeriatçılara müsamaha gösteren devlet,resmen suç işliyor..

Bakın siteleri de şu;

http://tevhiddersleri.com/tevhid-dersleri/brosur/21

http://tevhiddersleri.com//tevhid-dersleri/secim-calismasi-ile-ilgili-onemli-duyuru/17

Sitelerde Paylaş

Sen broşür görmüşsün bana sms geldi..

Benim tel numaram varsa başka hangi bilgilerim ellerinde acaba diye düşünmüyor değilim.

Numaram bunların ellerine nasıl geçti, kim verdi?

Bunlar selefi denilen ekolden..Bunlar geçmişte illegaldi..

Gel görki şimdi broşür,sms, internet ...tam yol verilmiş..

Ne hallere düştü memleket ...

Ekleyeyim; ama güzel bir şey..

Akp nin muhafazakar tabanından bunu yiyecek çok olur.. :)

tarihinde Pahis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yanlıştır :D

Allahın hükmüyle hükmedilmediği için bu ülkenin toprakları cihat topraklarıdırlar. O yüzden de cihat kuralları geçerlidir.

Cihat yapıldığı için gerekirse asmak kesmek çalmak yalan söylemek ibadeti terk etmek takiyenin her türlüsü akla gelen her türlü hokkabazlık şarlatanlık mübahtır (ya da vaciptir mi diyorlardı tam bilmiyorum) Oy kullanmak bunların yanında hiçbir şey sayılmaz. Allah için yapılıyor sonuçta.

Hatta Allah oy kullananları değil oy kullanmayan müslümanları cehenneme gönderecek. Çünkü cihata destek olmadılar cihat partisine yardım etmediler.

-----

Aynı din, iki farklı sonuç :)

tarihinde ekremaktaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hayır bu grubu biliyorum ancak gerçekten ilginç sms gönderilmiş tahminim o ki bazı siteleri falan hackleyip ordan almış olabilirler.

hakimiyet kayıtsız şartsız Allahındır orda hem fikirizde o zaman hilafetliğe ne gerek vardı gibi bir soru sorabiliriz veya peygamberlik makamına ne gerek vardı diyebiliriz bu arkadaşlar hadisleri kabul ederler selefilikle alakaları yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...