Jump to content

Perinçek: ABD projesine meydan okuyoruz

Recommended Posts

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, genel seçim sonuçlarını ABD'nin projelerinin isteklerinin sonucu olarak değerlendirip, "ABD projesine meydan okuyoruz" dedi.

http://www.aydinlikgazete.com/secim-2015/dogu-perincek-abd-projesine-meydan-okuyoruz-h71623.html

bu adamin paranoid sizofreni olmasindan süphelenyorum

Sitelerde Paylaş
  • İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, genel seçim sonuçlarını ABD'nin projelerinin isteklerinin sonucu olarak değerlendirip, "ABD projesine meydan okuyoruz" dedi.

http://www.aydinlikgazete.com/secim-2015/dogu-perincek-abd-projesine-meydan-okuyoruz-h71623.html

bu adamin paranoid sizofreni olmasindan süphelenyorum

Ulan hayatında göremeyeceğiniz oyu aldınız. Keyfini çıkaracağına, aklın fikrin bizde.

ABD Planı'na meydan okuyoruz demiş Doğu Abi. Sana ne giriyor?

Sitelerde Paylaş

1-dünya solu milliyetçi akımların etkisinden büyük oranda kurtulmuş durumdadır.

2-Perinçek kendini solcu zannedenlere, opürtinist ortayolculara, kapitalizmi kabullenenlere kendisini hoş göstermeye çalışıyor kardeşim türk solunun geçmiş yenilgilerinin ve şimdikilerin yegane sorumlularındandır kendisi.

Sitelerde Paylaş

2-Perinçek kendini solcu zannedenlere, opürtinist ortayolculara, kapitalizmi kabullenenlere kendisini hoş göstermeye çalışıyor kardeşim türk solunun geçmiş yenilgilerinin ve şimdikilerin yegane sorumlularındandır kendisi.

1- İşlevsiz, kültürel marksist, liberallerle aynı payda da buluşan bir akım yani. Ne halta yarıyor? Din mi bu?

2- Oportinist, ortayolcu, kapitalizmi kabul etmek vs. Sol jargon öfff. Perinçeğin ve çevresindekilerin savunduğu sovyetler birliği usulu bir devlet anlayışı değilki zaten.

Adamın partisi Kemalist. Türkiye'yi hedef alan küresel emperyalizmin yapmak istediklerine karşı çıkıyor. Gericilerle ve bölücülere karşı duruyor. Her şey bu kadar açıkken sıkıntın nedir?

Marksizm dinine mensup olduğun için tekfir mi ediyorsun onu? Ulus devlet düşmanlığı seni bir yere götürmez. Gericilik yapma.

Sitelerde Paylaş

''Gericilik yapma.'' :D

neyse gerici olan milliyetçi devrimler ve düşüncelerdir liberallerle ortak noktamız tarihe karşı duramamamızdır.

Kemalist bir parti olduğunu biliyorum bu yüzdeb sosyalizmle bağdaştırılamaz dedim zaten bu yüzden opürtinistler

davasını daha önce satan bir adamın şimdi geri dönemediği için yaltakçılık yapması gayet normaldir özellikle sizin gibi beyinler için

Sitelerde Paylaş

Türk devrimi gerici değildir. Geçmişte de değildi şimdi de değil.

Bunu iddia eden senin gibi beyinlere ne anlatsak boş.

kemalizm ve diğer milliyetçi devrimler ölmektedir ve artık gerici fikirler arasındadırlar bu yüzden yerlerini sosyalist devrimlere bırakacaklar

Sitelerde Paylaş

Senin solcu sandığın dallamalar emperyalizmin köpekleri olmasın sakın?

Milliyetçilikten kurtulmaya kalkarsan, ne Çarlık Rusyasına karşı Almanya'yı destekleyen Marx, ne emperyalizm analizi ile sosyalizm düşüncesini 20. Yüzyıla taşıyan Lenin, ne anavatan savunması yapan Stalin, ne kurtuluş savaşı savaşçısı Mao Zedong, ne Tito, ne Enver Hoca ne Che ne de Deniz Gezmiş kalır yanında. Jose Marti, Gandhi, Simón Bolivarları falan saymıyorum bile. Son sıraya da büyük devrimci Mustafa Kemal'i koyuyorum. İnsanlığın yarattığı büyük devrimci damardan koparsınız, Cia'nın borazanı olursunuz.

Türkiye'deki tek sol hareket Aydınlıkçılardır.

Sitelerde Paylaş

Perinçek salağın teki.

Salak olduğu için de ancak diğer salakları kandırabilir.

Dünyada çok salak var ama, onların ilgi duyduğu salaklıklar da az değil.

O nedenden Perinçek fazla ilgi görmüyor.

Hacı abi, bu tabirleri size yakıştıramadım.

Perinçek Atatürk'ün Bütün Eserleri külliyatını, yokluklar içinde, tamamen özveri ile çalışan insanlarla elbirliği yaparak yayınlamıştır. Akademik araştırmalar için en güvenilir ve geniş başvuru kaynağıdır. Eksiksizdir.

Perinçek zor bir adamdır, sevmeyen sevmez. Ama Atatürk'e saygı duyan insanlar, en azından bu külliyatın yakınındaki özverisinden dolayı Perinçek'in hakkını teslim etmek zorundadır.

Sitelerde Paylaş

Senin solcu sandığın dallamalar emperyalizmin köpekleri olmasın sakın?

Milliyetçilikten kurtulmaya kalkarsan, ne Çarlık Rusyasına karşı Almanya'yı destekleyen Marx, ne emperyalizm analizi ile sosyalizm düşüncesini 20. Yüzyıla taşıyan Lenin, ne anavatan savunması yapan Stalin, ne kurtuluş savaşı savaşçısı Mao Zedong, ne Tito, ne Enver Hoca ne Che ne de Deniz Gezmiş kalır yanında. Jose Marti, Gandhi, Simón Bolivarları falan saymıyorum bile. Son sıraya da büyük devrimci Mustafa Kemal'i koyuyorum. İnsanlığın yarattığı büyük devrimci damardan koparsınız, Cia'nın borazanı olursunuz.

Türkiye'deki tek sol hareket Aydınlıkçılardır.

:D

perinçek tüm türk solunu sattığında sen nerdeydin merak ediyorum?

Sitelerde Paylaş

Doğu perincek gibi bir yaltakçı bile parti kuruyor ve oyda alıyor tükiye solu dünya solunun çok gerisinde

İnsanlar niye bu kadar kafayı takıyor bu adama?

Ne yaptı bu adam,ne suç işledi?

Vatan partisi,öyle tam anlamıyla sol bir parti değildir..Karma ekonomiyi savunan bir parti,sol bir parti olamaz..Öncelikle bu tarz şeyleri bilip,sonra bu adama saldırsanız iyi olur..

Sitelerde Paylaş

İnsanlar niye bu kadar kafayı takıyor bu adama?

Ne yaptı bu adam,ne suç işledi?

Vatan partisi,öyle tam anlamıyla sol bir parti değildir..Karma ekonomiyi savunan bir parti,sol bir parti olamaz..Öncelikle bu tarz şeyleri bilip,sonra bu adama saldırsanız iyi olur..

sen vatan partisinem oy verdin , yoksa dönüp dolasip chp ye mi verdin?

Sitelerde Paylaş

Hacı abi, bu tabirleri size yakıştıramadım.

Perinçek Atatürk'ün Bütün Eserleri külliyatını, yokluklar içinde, tamamen özveri ile çalışan insanlarla elbirliği yaparak yayınlamıştır. Akademik araştırmalar için en güvenilir ve geniş başvuru kaynağıdır. Eksiksizdir.

Perinçek zor bir adamdır, sevmeyen sevmez. Ama Atatürk'e saygı duyan insanlar, en azından bu külliyatın yakınındaki özverisinden dolayı Perinçek'in hakkını teslim etmek zorundadır.

İyi dersin güzel dersin ama her sapığı sırf Atatürk'ü sevdiği için sevmek zorunda mıyız?

Perinçek yalnız zor değil.. Hem zor hem de tartışmalı bir karakter. Her ne kadar bazı düşünce ve inançları benim düşünce ve inançlarımla örtüşse de bu son haber saçmaladığını gösteriyor. Onu destekleyenlerin daha dikkatli olmasını tavsiye etmekten başka elimizden birşey gelmiyor.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Dünyede Çinden,kuzey köreden başka sol ülke kaldımı?Çin Tüm dünyeye açıldığı için muazzam SIÇRAMA yaptı.Dört yıla kadar Amarıka gücüne kavuşacak.Almanya çinden borç para istiyür.

Kalkınma HIZI 13,5 dünyede bukadar hız yapan ilk ülke.Sizin solak ve salaklardan tek kuzey kore kaldı,

Türkiyede iki milliyetçi parti var biri Araplaşmış müslümen parti MHP biride solculuğu(rusculuğu) terk edipTürkleşmiş VATAN partisi.

MHP yakında şalvar giyip tesbüh taşımaya başlarsa şaşmayın.Bahçalının yardımcısı SAGGALI pırahdı zatan.

Sıra Bahcalıda.

Ülen sol deye bir şey kaldımı?

Türk Komunistin birine gazatacı sorar ,ülen ne debellenip duruyorsunuz SOL SOL deye, Rus solu 70 yıl yaşayabildi.

Adam ne demiş olsun,bizimde kuracağımız sol 70 yıl yaşasın yeter.

Adamların Kellesine bakın hele.

Bu Türk solcuları bi elem.

Nazım Hikmet Rusyaya gidince yazdığı kıtaplarla KOMUNİSTİN Allahına komünistlik öğretmeğe başlamazmı?

Bir gün Moskova belediye başkanı Nazımı çağırıp şöyle demiş.

Sen buraya TERECİYE TEREMİ satmaya geldin.

Bu kafayla gidersen bizden pasaport alamazsınder.

Gerçektende Ruslar Nazıma pasaport vermedilerde.Polonyaya gidip ordan aldı.

Şimdi arkadaşların solculuğu uyanması artık mümkün olmayan hastayı uyandırmaya çalıştırmaya benzer.

BAŞINIZ SAĞOLSUN,artık bu hasta AYIKMAZ :D:D:D Dr.Tolon

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sen vatan partisinem oy verdin , yoksa dönüp dolasip chp ye mi verdin?

Dönüp dolaşmak nedir ya :D

Chp,Atatürk'e ihanet etmiştir..O Ekmel hamlesi asla affedilmez..

Vatan partisine üyeyim ve seçimlerde hiçbir işe yaramayacağını bildiğim halde,gittim bastım vatana..Erken seçimde olsa,yine basarım..Türkiye'de yaklaşık 150.000 kişi vatana basmış..Gerisi değersiz benim gözümde..

Bu arada Perinçek'i bende eleştiririm..Hatta Muhammed ile ilgili söylediği sözler yüzünden konu bile açtım..Eleştirmek ayrı,b.k atmak ayrıdır..

Sitelerde Paylaş

:D

perinçek tüm türk solunu sattığında sen nerdeydin merak ediyorum?

Sen neredeydin? Sattıkları arasında mıydın? Yoksa bu efsaneyi üretenlerin yanında mıydın? Yoksa bu satma hikayesini bir takım amcalardan mı duydun

Perinçek olmasa devrim mi yapacaktınız? Nedir bu adamla derdiniz? Bahsi geçtiğinde sağcılar Apo ile fotoğrafını hatırlatır, solcular da bu adam ihbarcıdır der. Başka da bir bok bilmezsiniz hakkında. Tek kelime tek işlem.

Perinçek'i boşver de bu milliyetçilik konusu çok fena. Milliyetçilikten kurtuluyoruz diye anti emperyalist olmaktan vazgeçtiniz. Farkında mısın? Anti emperyalist olmak ile milliyetçi olmak arasında bir çizgi çizebiliyor musun? Çizemiyorsun değil mi, zorlanıyorsun. Peki niye böyle oldu Yonca? Anti emperyalizmi gözlerden gizlemek isteyen, sol hareketi hadım edip kendi çıkarları için kullanmak isteyen kapitalizmin tuzağına düşmüş olabilir misiniz acaba Yonca? Anti kapitalistim diye diye kapitalistlerin soytarısı olmuş olmayasınız. Bi düşün istersen bunu...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...