Jump to content

Floridalı çift cennete bilet satmaktan tutuklandı

Recommended Posts

"Florida'da yaşayan bir çift, Tito ve Amanda Watts, birkaç gün önce binlerce insana 'cennet için altın biletler' satmaktan gözaltına alındı. Alıcılara biletlerin som altından yapıldığını ve her bir biletin alıcıya cennette bir pozisyon rezerve ettiğini söylediler."

zQEqoJ6.jpg

Demek ki insanları din ile kandırmak bugün bile bu kadar kolaymış. Bu da memleketimden insan manzaraları, hatırlamak babında:

T2fWg2v.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O ikinci fotodaki haberi hatırlıyorum. Kadın muhasebecimiydi neydi. Organize olmuşlar falan acayip komik gerçekten. Kadında safım inanmış. İlk okuduğumda iyi gülmüştüm :)

Edit: Kocaman yazıyor veteriner diye :D muhasebeci nerden aklımda geldiyse.

tarihinde Hizip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Florida'da yaşayan bir çift, Tito ve Amanda Watts, birkaç gün önce binlerce insana 'cennet için altın biletler' satmaktan gözaltına alındı. Alıcılara biletlerin som altından yapıldığını ve her bir biletin alıcıya cennette bir pozisyon rezerve ettiğini söylediler."

zQEqoJ6.jpg

Şimdi edindiğim bilgilere göre aslen 31 Mart 2015 tarihinde eğlence sitesi Stuppid.com​'un yayımladığı ve sosyal medya aracılığıyla paylaşılan bu haber gerçekte bir kurmaca eseriymiş.

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Ama buna benzer gerçek olaylar var yine de.

Sizden nacizane bir ricam var. Her okuduğunuz/gördüğünüz haberin doğruluğunu teyit etmeden burada konu açmayınız. Bu tür asılsız magazin haberler milletin kafasını karıştırmakla kalmayıp, hem zaman kaybı, hem de forum çöplüğe dönüşüyor.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O ikinci fotodaki haberi hatırlıyorum. Kadın muhasebecimiydi neydi. Organize olmuşlar falan acayip komik gerçekten. Kadında safım inanmış. İlk okuduğumda iyi gülmüştüm :)

Edit: Kocaman yazıyor veteriner diye :D muhasebeci nerden aklımda geldiyse.

İnsanların böyle boş haberlere dalmaları bu kadının yaşadığı durum dan ne farkı var.

Evet anlatılana göre komik kadının ölüm korkusunada para verdigide olabilir fakat son satır yanlış. Kariyerini bozacak bir yanlış yapmaz !!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...