Jump to content

İslam denen sapkın dinin pislikleri

Recommended Posts

1- Kur'an Muhammed'in sözüdür.

Kur'an'da bunu söyleyen bir ayet vardır. O ayete bir bakalım:

"Kur'an, hiç şüphesiz şanlı bir peygamberin getirdiği sözdür."(Hakka 40)

Şanlı bir peygamber ne demektir? Muhammed adı verilen seks manyağı demektir. Neyse Kur'an'daki bu gaf onun Muhammed'in uydurması olduğunun tek kanıtı değil.

2- Kur'an'daki hayvan sevgisi(!)...

"Yasaklandıkları şeylerden vazgeçmeye yanaşmadıklarında onlara 'Aşağılık maymunlar olun!' dedik."(A'raf 166)

"Şüphesiz siz, içinizden Cumartesi yasağını çiğneyenleri bilirsiniz. Biz onlara, 'Aşağılık maymunlar olun' demiştik."(Bakara 65)

“Yürüyüşünde tabiî ol. Sesini alçalt. Çünkü seslerin en çirkini, şüphesiz eşeklerin sesidir!”(Lokman 19)

Ayrıca kurban bayramında ve hacda sürekli hayvan boğazlanması da Kur'an'daki hayvan sevgisini(!) açıklamaktadır. İslam dinine göre hayvanlar öldürülmek içindir.

3- Kur'an'da kurban!

"Babasıyla beraber yürüyüp gezecek çağa erişince: 'Yavrucuğum! Rüyada seni boğazladığımı görüyorum; bir düşün, ne dersin?' dedi. O da: 'Babacığım! Emrolunduğun şeyi yap. İnşallah beni sabredenlerden bulursun.' dedi."(Saffat 102)

14ec4ll.jpg

4- İslam kendisinden olmayanları öldürmeyi emreder!

"Dinini değiştireni öldürün."(Buhari)

"Ortalıkta fitne kalmayıp din tamamen Allah'ın oluncaya kadar savaşın. Eğer küfürden ve fitneden vazgeçerlerse Allah onların yaptığını görür."(Enfal 39)

5- Müslüman olmayanlar cennete girebilir mi?

"İman edenler ile yahudiler, hristiyanlar ve sabiilerden Allah'a ve ahiret gününe inanıp iyi amel işleyenler üzerine asla korku yoktur, onlar üzülecek de değillerdir."(Maide 69)

"Kim İslam'dan başka bir din ararsa, ondan kabul edilmeyecek ve o hüsrana uğrayanlardan olacaktır."(Al-i İmran 85)

6- Seks manyağı peygamberin uydurduğu dinin cenneti

"Şüphesiz Allah'a karşı gelmekten sakınanlara bir kurtuluş, bahçeler, üzümler, göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış genç kızlar ve dolu dolu kadehler vardır."(Nebe 31-32-33-34)

7- İslam - cariye ilişkisi

Kur'an'da hiçbir şekilde cariyeliğin kaldırılmasından söz edilmez. Kur'an'da cariyelik normal bir şeydir. Bununla ilgili bir ayete bakalım:

"Sahip olduğunuz cariyeler müstesna, evli kadınlar da size haram kılındı. Allah'ın size emri budur. Bunlardan başkasını, namuslu olmak ve zina etmemek üzere mallarınızla ücretlerini vererek istemeniz size helâl kılındı. Onlardan faydalanmanıza karşılık kararlaştırılmış olan mehirlerini verin. Ücret kesiminden sonra karşılıklı anlaşmanızda size günah yoktur. Şüphesiz Allah ilim ve hikmet sahibidir."(Nisa 24)

8- Kur'an'da kendi coğrafyası ve zamanı dışındaki şeylerden bahsetmemesi(Yanardağlar, penguenler, kangurular, mamutlar,...)

Bu Kur'an'ın insan uydurması olduğunu kanıtlayan şeylerden biridir. Kur'an'da neden dinazorlardan bahsedilmez? Çünkü o zamanki toplumlar izole oldukları için kendi coğrafyaları dışında bir şey bilmiyorlar ve bu yüzden kendi coğrafyaları dışında bir şeyden bahsedilmez. Ancak bunu bir tanrının yazdığı iddia ediliyorsa bunları da düşünmesi gerekmez miydi?

Şimdilik bu kadar yeter. Daha sonra devamını ekleyeceğim bu konuya.

tarihinde D-kun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

9- İslam ve şiddet

İslam denen sapkın dinin şiddet taraftarı olduğunu Kur'an'da görebilirsiniz:

"Eşcinselliği içinizden 2 erkek yaparsa onlara eziyet edin. Bu ikisi tövbe eder, durumlarını düzeltirlerse onlara eziyet etmekten vazgeçin. Allah, tövbeleri çok kabul edendir, çok merhametlidir."(Nisa 16)

Hem eziyet etme emri verir hem de çok merhametlidir tanrı? Bunu yazanlar yazarken neyin kafasını yaşayarak yazmışlar merak ediyorum. Neyse geçelim bir diğer ayete:

"Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdırlar. Çünkü Allah, insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. Bir de erkekler kendi mallarından harcamaktadırlar. İyi kadınlar, itaatkardırlar. Allah'ın korumasını emrettiği şeyleri kocalarının yokluğunda da korurlar. Başkaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarında yalnız bırakın ve onları dövün. Eğer itaat ederlerse, artık onların aleyhine başka bir yol aramayın. Şüphesiz Allah, çok yücedir, çok büyüktür."(Nisa 34)

10- İslam'ın kadına verdiği değer(!)

İslam kadını birey olarak değil, cinsel obje olarak görür ki cariye konusunda bir kısmına değinmiştik.Ayrıca Kur'an'da hurilerden bahsederken gılmanlardan bahsetmemesi de yine kadına değer vermediğini gösterir. Şimdi burada birkaç ayet ve birkaç hadis daha verip pekiştireceğiz bu konuyu:

"Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdırlar. Çünkü Allah, insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. Bir de erkekler kendi mallarından harcamaktadırlar. İyi kadınlar, itaatkardırlar. Allah'ın korumasını emrettiği şeyleri kocalarının yokluğunda da korurlar. Başkaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarında yalnız bırakın ve onları dövün. Eğer itaat ederlerse, artık onların aleyhine başka bir yol aramayın. Şüphesiz Allah, çok yücedir, çok büyüktür."(Nisa 34)

"Boşanmış kadınlar evlenmeden üç adet süresi beklerler ve Allah'ın rahimlerinde yarattıklarını gizlemeleri helal olmaz. Kocaları da bu arada barışmak isterlerse geri almada herkesten çok hak sahibidir. Kadınların, yükümlülükleri kadar meşru hakları vardır. Ancak erkeklerin, kadınlar üzerinde bir derece üstünlük farkı vardır. Allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir."(Bakara 228)

"İyi kadın, 100 tane karga arasından alaca karga gibidir."(Buhari)

"Savaşta edindiğiniz cariyeleri satmadan evvel dışarı boşalmak şartıyla tecavüz edebilirsiniz."(Buhari, Müslim, Muvatta, Ebu Davud, Tirmizi, Nesai)

11- İslam'ın tanrı kavramının saçmalığı

Bir tanrı düşünün. Bir kitap gönderiyor ve bu kitapta yukarıdakiler gibi ve "Namaz kılın.", "Oruç tutun." gibi saçma sapan emirler veriyor. Bunun tanrı olduğuna inanır mısın? Ben inanmam.

tarihinde D-kun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Normal zekalı bir kişi,kuranın bir kaç ayetini okuduktan sonra ,kuranı o zamanın bilgilerine sahip birinin yazdığını anlar...

Onlarca ayette batıdan ,doğudan bahseder,kuzey güneyden hiç bahsetmez...

Onlarca ayette yağmurdan bahseder,kardan hiç bahsetmez...

Kısacası,kuranı ,doğa üstü bir gücün yazdığını ve her çağa , tüm insanlığa hitap ediyor demek ,koskocaman bir palavradır.

Sitelerde Paylaş

Bu konulardan binlerce var forumda ama bu tarz güncellemeleri yapmak lazım..Gençler ön sıralardaki bu tarz konuları görsünler,okusunlar..Tayyip'in izinden gidip dindar ve kindar olmasınlar..

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çöl yağmacılarının kurduğu dinden insanlığa fayda gelmez. İnsanlığın bir an önce bu sapık islamdan kurtulması lazım ama insanlarda ne sorgulama ne dürüstlük nede beyin var. İnsanlar nerde kötü iğrenç birşey varsa onun en ateşli savunucusu oluyorlar.

Sitelerde Paylaş

9- İslam ve şiddet

İslam denen sapkın dinin şiddet taraftarı olduğunu Kur'an'da görebilirsiniz:

"Eşcinselliği içinizden 2 erkek yaparsa onlara eziyet edin. Bu ikisi tövbe eder, durumlarını düzeltirlerse onlara eziyet etmekten vazgeçin. Allah, tövbeleri çok kabul edendir, çok merhametlidir."(Nisa 16)

Hem eziyet etme emri verir hem de çok merhametlidir tanrı? Bunu yazanlar yazarken neyin kafasını yaşayarak yazmışlar merak ediyorum. Neyse geçelim bir diğer ayete:

10- İslam'ın kadına verdiği değer(!)

İslam kadını birey olarak değil, cinsel obje olarak görür ki cariye konusunda bir kısmına değinmiştik.Ayrıca Kur'an'da hurilerden bahsederken gılmanlardan bahsetmemesi de yine kadına değer vermediğini gösterir. Şimdi burada birkaç ayet ve birkaç hadis daha verip pekiştireceğiz bu konuyu:

"Boşanmış kadınlar evlenmeden üç adet süresi beklerler ve Allah'ın rahimlerinde yarattıklarını gizlemeleri helal olmaz. Kocaları da bu arada barışmak isterlerse geri almada herkesten çok hak sahibidir. Kadınların, yükümlülükleri kadar meşru hakları vardır. Ancak erkeklerin, kadınlar üzerinde bir derece üstünlük farkı vardır. Allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir."(Bakara 228)

"İyi kadın, 100 tane karga arasından alaca karga gibidir."(Buhari)

"Savaşta edindiğiniz cariyeleri satmadan evvel dışarı boşalmak şartıyla tecavüz edebilirsiniz."(Buhari, Müslim, Muvatta, Ebu Davud, Tirmizi, Nesai)

11- İslam'ın tanrı kavramının saçmalığı

Bir tanrı düşünün. Bir kitap gönderiyor ve bu kitapta yukarıdakiler gibi ve "Namaz kılın.", "Oruç tutun." gibi saçma sapan emirler veriyor. Bunun tanrı olduğuna inanır mısın? Ben inanmam.

sevgili karedeşim diğer niceleri gibi ibretlik bir çalışma yapmışsın...nolan ın da dediği gibi böyle şeylerin sürekli güncellenmesi önemli... yoksa ben ve benim gibiler siz ve sizingibiler olmasa hakikata ulaşıp özgür kalamazdık...vaktimiz oldukça böyle bilgileri paylaşalım.. her ne kadar tekrar tekrar okuduğum bu ,sapık,sadist,pedofil,ensest,cani ayetler midemizi bulandırsada kimine ışık olacak,yol olacak,harita olacak... sevgiyle kalın.

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
  • 11 months later...

Doğum öncesi ultrasonda cinsiyeti kız görünen bebeğin, erkek olarak doğacağını Mahmut efendi hazretlerinin bilmesi ama anlatamaması... İslamda ileri seviyede kerametler doğru çıkıyor ama keramet ehli evliya (veliler), meram anlatma noktasında geri kalmışlar ne yazıkki. İslamın yanlış anlaşılma nedeni meram anlatamama olabilir.

İlk olarak Afrika savanalarında hayatta kalmak için evrimleşmiş bir beynimiz olduğunu biliyoruz. Peki gerçekten de beynimiz, bütün bir evreni anlamamızı sağlayacak tek bir teori geliştirebilecek mi?

Sitelerde Paylaş

Bir ateist olarak başlığı kınıyorum, biz bize yakışanı anlatırken bu şekilde yapmamalıyız.

Yazdıklarında haklı olabilirsin fakat hitap şeklimize dikkat edelim saygı göstermezsen saygı göremezsin.

Sitelerde Paylaş
54 minutes ago, Clay said:

Bir ateist olarak başlığı kınıyorum, biz bize yakışanı anlatırken bu şekilde yapmamalıyız.

Yazdıklarında haklı olabilirsin fakat hitap şeklimize dikkat edelim saygı göstermezsen saygı göremezsin.

Sapkın, rezil, aşağılık bir dinin nesine saygı göstermemiz gerekiyor? Bu dinde küçük çocuklarla evlenme var, köleliğe onay var, kadını 2. sınıf insan yerine koyma var, insanlar arasına kin ve nefret tohumları ekme var, yahu ilerde ana babasını dinden çıkarır diye masum bir çocuğun bile öldürülebileceğini öne sürme var, böyle bir dinin nesine saygı duymalı insanlar?

Sitelerde Paylaş
On 17.10.2016 at 15:46, sağduyu yazdı:

Sapkın, rezil, aşağılık bir dinin nesine saygı göstermemiz gerekiyor? Bu dinde küçük çocuklarla evlenme var, köleliğe onay var, kadını 2. sınıf insan yerine koyma var, insanlar arasına kin ve nefret tohumları ekme var, yahu ilerde ana babasını dinden çıkarır diye masum bir çocuğun bile öldürülebileceğini öne sürme var, böyle bir dinin nesine saygı duymalı insanlar?

Sevgili arkadaşım, dine saygı duy demiyorum inançlı insana saygı duymalısın. Biz inançlı bir insana karşımıza alırken onunla bir konuyu tartışırken o hala inanç içindeyken böyle söylemlerle anca insanları kendimize nefret ve kin duymasını sağlarız ve sen hala devam ediyorsun. Şöyle düşün Ateist olmadan önce inandığın yargılara bir anda böyle konuşan bir insan hakkında ne düşünürdün biraz empati yapmalısın. Bence edebi şekilde bu düşüncelerinin daha güzel açıklayabileceğini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Clay said:

Sevgili arkadaşım, dine saygı duy demiyorum inançlı insana saygı duymalısın. Biz inançlı bir insana karşımıza alırken onunla bir konuyu tartışırken o hala inanç içindeyken böyle söylemlerle anca insanları kendimize nefret ve kin duymasını sağlarız ve sen hala devam ediyorsun. Şöyle düşün Ateist olmadan önce inandığın yargılara bir anda böyle konuşan bir insan hakkında ne düşünürdün biraz empati yapmalısın. Bence edebi şekilde bu düşüncelerinin daha güzel açıklayabileceğini düşünüyorum.

Sen dine saygı duy diyorsun, başlık ne: "İslam denen sapkın dinin pislikleri" Bu başlıkta özne ne: İslam. Yani yapılan ne: İslam denen dinin pislikleri anlatılıyor. Peki durum bu olduğuna göre hala sanki inançlı insanlara hakaret ediliyormuş gibi sunmanın manası ne?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, sağduyu yazdı:

Sen dine saygı duy diyorsun, başlık ne: "İslam denen sapkın dinin pislikleri" Bu başlıkta özne ne: İslam. Yani yapılan ne: İslam denen dinin pislikleri anlatılıyor. Peki durum bu olduğuna göre hala sanki inançlı insanlara hakaret ediliyormuş gibi sunmanın manası ne?

Neyse aynı oksijeni soluyoruz ama farklı atmosferlerdeyiz siktir et.

Sitelerde Paylaş

Bu başlık öncesinde beni de rahatsız etmişti. ancak içeriğine dikkat edince, dinin uygulamalarına pislik denildiğini farkettim.

Yoksa inancından dolayı insanlara pislik diye hitap etmek islam'a ait bir özelliktir, ateiste yakışmaz (Bknz: Tevbe 28)

Tabii bu şekilde yanlış anlaşılabilir nitelikte bir başlık olmuş ve anlatım açısından doğru değil. 

Ama diğer taraftan, bu hükümler yüzünden zulme uğramış insanlarla empati yapınca da tereddüt ediyorsun.

Yani Nasrettin Hoca hesabı, ikiniz de haklısınız:) 

Orta yolu bulmak açısından, başlık: "İslamın sapık ve rezil uygulamaları" gibi bir şey yapılabilir.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Mindsurfer yazdı:

Bu başlık öncesinde beni de rahatsız etmişti. ancak içeriğine dikkat edince, dinin uygulamalarına pislik denildiğini farkettim.

Yoksa inancından dolayı insanlara pislik diye hitap etmek islam'a ait bir özelliktir, ateiste yakışmaz (Bknz: Tevbe 28)

Tabii bu şekilde yanlış anlaşılabilir nitelikte bir başlık olmuş ve anlatım açısından doğru değil. 

Ama diğer taraftan, bu hükümler yüzünden zulme uğramış insanlarla empati yapınca da tereddüt ediyorsun.

Yani Nasrettin Hoca hesabı, ikiniz de haklısınız:) 

Orta yolu bulmak açısından, başlık: "İslamın sapık ve rezil uygulamaları" gibi bir şey yapılabilir.

Dostum tamda anlatmak istediğim buydu tercüman olmuşsun teşekkürler.

Bahsettiğin gibi bir başlık uygulanabilirdi. Anlatmaya çalıştığım şey tam olarak söylediğin gibi yoksa benim de fikirlerim ve düşüncelerim aksini söylemiyor.

tarihinde Clay tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 hours ago, Mindsurfer said:

Burada araya girmek durumundayım, özür dilerim. Çünkü bir yanlış anlama veya bir Algı operasyonu var. 

Bakınız lütfen Tevbe suresi 28. ayetin de

"Ehli kitap" pisliktir demiyor 

"Müşrikler pisliktir" diyor

Arada çok büyük fark var!

Müşrikler neden pisliktir ? Çünkü Bunlar "Kitaplara inanmazlar" Bunlar "Allah'ın kitaplarına" küfrederler 

o yüzden "Bunlar pisliktir" Mescidi harama yaklaşmasınlar diyor Cenah-ı hak mevlam :D yani lütfen "İslam'a İnanmayanlar pisliktir diyor" gibi bir izlenim, algı operasyonu yapmayın, yemin ediyorum darılırım valla :D Kur'an çarpsın :D Teşekkür ederim saygılar

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Dindarr yazdı:

Burada araya girmek durumundayım, özür dilerim. Çünkü bir yanlış anlama veya bir Algı operasyonu var. 

Bakınız lütfen Tevbe suresi 28. ayetin de

"Ehli kitap" pisliktir demiyor 

"Müşrikler pisliktir" diyor

Arada çok büyük fark var!

Müşrikler neden pisliktir ? Çünkü Bunlar "Kitaplara inanmazlar" Bunlar "Allah'ın kitaplarına" küfrederler 

o yüzden "Bunlar pisliktir" Mescidi harama yaklaşmasınlar diyor Cenah-ı hak mevlam :D yani lütfen "İslam'a İnanmayanlar pisliktir diyor" gibi bir izlenim, algı operasyonu yapmayın, yemin ediyorum darılırım valla :D Kur'an çarpsın :D Teşekkür ederim saygılar

Yukarda o kadar şey yazılmış ve sen buna mı karşı çıktın???

yani sen şimdi bize pislik mi demek istiyorsun bu arada? Ben öyle bişey anladım yazdığından...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...