Jump to content

İslam denen sapkın dinin pislikleri

Recommended Posts

5 minutes ago, Hiçkimse... said:

Yukarda o kadar şey yazılmış ve sen buna mı karşı çıktın???

yani sen şimdi bize pislik mi demek istiyorsun bu arada? Ben öyle bişey anladım yazdığından...

Adam sırf hadis getirşmiş, Kur'an Ayetlerine ise her birisine ayrı ayrı özene bözene 100 er kere cevap verildi. İstersen gugula tırnak işaretinde   "dindarr"  ve anahtar kelimeyi yaz. mesela. kim islamdan başka din ararsa

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, Dindarr yazdı:

Adam sırf hadis getirşmiş, Kur'an Ayetlerine ise her birisine ayrı ayrı özene bözene 100 er kere cevap verildi. İstersen gugula tırnak işaretinde   "dindarr"  ve anahtar kelimeyi yaz. mesela. kim islamdan başka din ararsa

Yani bize pislik mi diyorsun???

Sitelerde Paylaş

Çaktırmadan "pisliksiniz" demeye çalışıyor... uyanık din soytarısı !

"Kitap ehli" de neymiş ayrıca... insanız biz.

Ayrıca buraya hala bir kitap gelmedi ki, "kitap ehli" olalım? sözde tanrınız "her millete kendi dilinde kitap yolladık" diyor ama ne dediyse palavra çıkıyor. önce şu tanrının elçisini tanıştır ve orjinal türkçe kitabını göster, ondan sonra konuş !

O ayette sırf farklı inanca sahip diye insanlara "pislik" diyor. Aksini iddia eden varsa buyursun, kuran'dan diğer ayetlerle ispatlasın !

Pardon yoksa onu da mı yanlış uyguladı islam toplumları...?         "Ne dese tersini uygulamışlar" desenize:)
Bu şekilde tüm din kardeşlerini aptal göstermeye çalışanların din savunması nasıl bir şaklabanlıktır acaba?

7 saat önce, Dindarr yazdı:

Müşrikler neden pisliktir ? Çünkü Bunlar "Kitaplara inanmazlar" Bunlar "Allah'ın kitaplarına" küfrederler 

Evet haklısın burda da hepimiz kuran'a inanıyoruz. ve tecavüz, katliam, işkence fermanlarına küfretmeyip, senin gibi vicdanımızı yok sayıp "oh ne güzel" diyoruz.....!?

Elbette herkes buraya yansıtmasa da kendi içinde küfrediyor, bu karanlık ilkel zulüm dinine... 
bu insan olmanın en doğal sonucudur. dalga geçer gibi ne hikayesi anlatıyorsun....... diyeceğim ama zaten amacın dalga geçip konuları dağıtmak!

Sonuçta "benim mesleğim yalan ve sahtekarlık üzerine" diyorsun... yanlış anlamadık herhalde öyle değil mi? 

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Hiçkimse... said:

Yani bize pislik mi diyorsun???

Size pislik demiyorum. Sizi tanımıyorum ki. Allah müşrikler pisliktir diyor. Bunun nedenini de açıkladım. Aynı zamanda Kibrli İnsanlar Allaha şirk koşarlar

Bir kimse kendisinde bir benlik görmeden Kibirlenmez. İşte O kibirli Benlikte şirktir. Yani Allahın varlığına karşı "Bende" varım demesi kişinin Allah'a şirk koşmasıdır

Allah'a Şirk koşan kişi Etrafına karşı ikide birde yaratırım sevdasıyla kaşlarını çatar semayı deler gibi dik dik bakar yeri ezer gibi yürür. Müşrik dediğin işte bunlardır Allah'ın kitabınada küfreder. Benim Kitabım Paranın üstündeki yazıdır. ben ona bakar onu okurum :D Bakarım ne yazıyor 1000 mi 100 mü :D Tam müşrik bu ya :D

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Dindarr said:

Size pislik demiyorum. Sizi tanımıyorum ki. Allah müşrikler pisliktir diyor. Bunun nedenini de açıkladım. Aynı zamanda Kibrli İnsanlar Allaha şirk koşarlar

Bir kimse kendisinde bir benlik görmeden Kibirlenmez. İşte O kibirli Benlikte şirktir. Yani Allahın varlığına karşı "Bende" varım demesi kişinin Allah'a şirk koşmasıdır

Allah'a Şirk koşan kişi Etrafına karşı ikide birde yaratırım sevdasıyla kaşlarını çatar semayı deler gibi dik dik bakar yeri ezer gibi yürür. Müşrik dediğin işte bunlardır Allah'ın kitabınada küfreder. Benim Kitabım Paranın üstündeki yazıdır. ben ona bakar onu okurum :D Bakarım ne yazıyor 1000 mi 100 mü :D Tam müşrik bu ya :D

Şimdi yakışıyor mu tüm evreni ve canlıları yaratan kudreti sınırsız bir tanrıya kendi yarattığı insanlara pislik demek? Çok terbiyesiz bir tanrıymış senin put, kulağını çekip biraz terbiye vermek lazım.

Sitelerde Paylaş
On 21.10.2016 at 00:04, sağduyu said:

Şimdi yakışıyor mu tüm evreni ve canlıları yaratan kudreti sınırsız bir tanrıya kendi yarattığı insanlara pislik demek? Çok terbiyesiz bir tanrıymış senin put, kulağını çekip biraz terbiye vermek lazım.

Yani şimdi şöyle düşün! Bu kitapsız müşrikler Pislik denmesinin sebebi Allah'ın Kitaplarına peygamberlerine küfürler saydırmaları olup, Cenabı Hakkın'da sevdiği çocuklarına, müşrikler için, "pis o pis yaklaştırmayın mescidi harama" demesidir. Ama ortada pis bir şey yoktur 

Mesela Anne çocuğunun, bir nesneye yaklaşmasını istemez "dokunma ona pis o pis" dediğinde, ne o şeye pis demiştir, ne de ortada pis bir şey vardır. Bunlar bir terbiyedir.

Mevlana : "Oyun Akla zıttır ama Çocuk oyunla akıllanır" Ayet: "Dünya hayatı oyun ve eğlenceden ibarettir."

Rabbül alemine göre de (yani Alemlerin Terbiyecesine göre de) insanların hepsi çocuktur. ;)

Sitelerde Paylaş

Müslüm salaklığının dibi olmadığının capcanlı kanıtları devam ediyor. Bir şeye pis diyorsan ona dokunmakta bir sakınca olmalı. Ya cıs diyeceksin ya pis diyeceksin. Ona dokunma, kötü bir şey o. Zararlı, mikrop, bulaşık, zehirli, sıcak... Her neyse...

İnancı yüzünden insanları pis, zararlı, mikrop, bulaşık, maraz ilan eden, sırf inancı yüzünden, inancı bir şekilde diye, başka şekilde değil diye, sırf bu yüzden... Böyle allahın ben taaaa gelmişini geçmişini iteyim. Bana öyle bir allah lazım değil. Siz o allahınızı nerenize isterseniz oranıza sokabilirsiniz. Bana insanlar inançları, fikirleri, görüşleri, milliyetleri, ırkları, cinsiyetleri yüzünden ayrıma tabi tutulamazlar diyen insanlar lazım. Gerisinin taaaa gelmişini de geçmişini de... İterim.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Dindarr yazdı:

........ Pislik denmesinin sebebi Allah'ın Kitaplarına peygamberlerine küfürler saydırmaları olup .....

Hala ne saçmalıyorsun sen
ortada Allah diye birşey yok ki, Allahın herhangi bir kitabına elçisine küfredilsin..!

Burada konunun öznesi Muhammed ve kitabıdır..... Onun kitabına ve iddialarına tepki gösterilir.
Onun kitabına ve dayatmasına küfredilir, eğer küfrediliyorsa....

Bu dinlerin iddia sahibi kimler......... "elçi" denilen kişiler mi........ yoksa tanrının kendisi mi....?

Sen diyorsun ki....; " benim tanrım bu soruların cevabını bilemeyecek kadar ahmaktır !!! "

"Burada reddedilenin Muhammed'in iddiası olduğunu bilemez. çünkü beni yarattığı için, benim kadar ahmak olmak zorunda....! "
bunları gören bir tanrı olsa, senin yerin ancak tuvalet deliği olabilirdi.

Bence kendini bu kadar aşalaman doğru değil. her ne kadar beyni dinle patlamak üzere olan bir yobaz olsan da, kendini bu kadar rezil kepaze etmene gönlüm el vermiyor. bence kendine biraz daha saygı duymalısın. 

Sitelerde Paylaş

Mevlana : "Oyun Akla zıttır ama Çocuk oyunla akıllanır" Ayet: "Dünya hayatı oyun ve eğlenceden ibarettir."

Rabbül alemine göre de (yani Alemlerin Terbiyecesine göre de) insanların hepsi çocuktur. ;)

Dindarr adlı üye klasik tasavvuf edebiyatı yaparak batini yorumlarla ateistlere caka satarken, müslümanlara da hava atıyor:lol: 

Ama ne kadar itiraz ederse etsin kullandığı jargon Muhammed dönemi ağzı asla olamaz...  Düz ve kaba bir şeriatın temsilcisi olan peygamberlerin felsefesi ile ne tasavvuf ehlinin, ne de Mevlana'nın en ufak bir ilgisi olamaz. Ama bir gerçek var ki eğer İslamın bu mistik anlayışı olmasaydı ortada din diye bir şey kalmazdı...

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

Image

Tuvalete girerken okunacak dua, hırsızlık yaparken okunacak dua, emek sömürürken okunacak dua, rüşvet alırken okunacak dua, yalan söylerken okunacak dua, insanları kışkırtırken okunacak dua, kindarlık ve nefret yayarken okunacak dua... Hepsi #islam 'a inananların niçin geri toplum olduklarını açıklamakta bunların.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...