Jump to content

Müslümanın Rüyası

Recommended Posts

10945537_827930710637412_480480609939795

Maide suresi 33 ayet – Allah ve peygamberiyle savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuğa uğraşanların cezası öldürülmek veya asılmak yahut çapraz olarak el ve ayakları kesilmek ya da yerlerinden sürülmektir. bu onlara dünyada bir rezilliktir. onlara ahirette büyük azab vardır.

Bakara Suresi 216 Ayet - Savaş size farz kılındı, gerçi o size hoş gelmez. Olabilir ki siz, bir şeyden hoşlanmazsınız; oysa ki o sizin için bir hayırdır. Yine olabilir ki, siz bir şeyi seversiniz, oysaki o sizin için bir kötülüktür. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

Âl-i İmrân Suresi 121 Ayet - Hani sen sabah erkenden müminleri savaş mevzilerine yerleştirmek için ailenden ayrılmıştın. Allah, hakkıyla işiten ve bilendir.

Nisâ Suresi 74 Ayet - O halde geçici dünya hayatını, ebedî ahiret hayatı karşılığında satacak olanlar, Allah yolunda savaşsınlar.

Vakia Suresi (35-37) Gerçekten biz hurileri apayrı biçimde yeni yarattık. Onları, bakireler kıldık. Eşlerine düşkün ve yaşıt.

Nebe Suresi (31-34) Şüphesiz takvâ sahipleri için umulanı buldukları yer, bahçeler, üzüm bağları, göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış turunç göğüslü yaşıt kızlar, içki dolu kâseler vardır.

Durhan Suresi 54- Ayet İşte, böyle. Ve onları, iri gözlü huriler ile evlendiririz.

Tur Suresi 20- Takva sahipleri, sıralanmış tahtlar üzerinde yaslanmış olanlardır ve onları güzel gözlü huriler ile evlendirdik.

Rahman Suresi 72- çadırlarda huriler vardır.

Vakia Suresi 22- Ve harika güzel gözlü huriler vardır.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

şimdi kardeş ben şunu anlamıyorum yaw sanki olmayan birşeydan bahsetmiş gibi anlatıyorsunuz arkadaş o rüyalar herkesin rüyasıdır nasıl bir insansınız anlamıyorum ki.

Hayatta yanında duramayacağınız mankenleri düşünüp masturbasyon yaparsınız ancak sizden olmayanların kurdukları hayalleri aşağılarsınız o hayali yeryüzünde kurmayan erkekmi var yaw.

ALLAH varsa zaten bu dünyadaki bütün zevkleride o yaratmıştır azcık mantıklı düşünecek olsak bu bilmediğimiz aklımıza dahi gelmeyecek zevkleri yoktan yaratan bir varlık acaba bunun ötesinde neler yaratmıştır bunda mantık dışı ne var onu anlamıyorum.

Sanki bu dünyada bu ortamlara ulaşmak için savaş vermiyoruz bu dünyada bile bir kadın uğruna insanlar birbirlerini katlediyor veya öldürüyor bizimkiler hala normal bir hayali sanki çok aykırı birşeymiş gibi bize anlatmaya çalışıyor :)

Sitelerde Paylaş

şimdi kardeş ben şunu anlamıyorum yaw sanki olmayan birşeydan bahsetmiş gibi anlatıyorsunuz arkadaş o rüyalar herkesin rüyasıdır nasıl bir insansınız anlamıyorum ki.

Hayatta yanında duramayacağınız mankenleri düşünüp masturbasyon yaparsınız ancak sizden olmayanların kurdukları hayalleri aşağılarsınız o hayali yeryüzünde kurmayan erkekmi var yaw.

ALLAH varsa zaten bu dünyadaki bütün zevkleride o yaratmıştır azcık mantıklı düşünecek olsak bu bilmediğimiz aklımıza dahi gelmeyecek zevkleri yoktan yaratan bir varlık acaba bunun ötesinde neler yaratmıştır bunda mantık dışı ne var onu anlamıyorum.

Sanki bu dünyada bu ortamlara ulaşmak için savaş vermiyoruz bu dünyada bile bir kadın uğruna insanlar birbirlerini katlediyor veya öldürüyor bizimkiler hala normal bir hayali sanki çok aykırı birşeymiş gibi bize anlatmaya çalışıyor :)

Azıcık mantıklı düşünebiliyor olsaydınız, zaten allah varsa diye bir cümle kurmazdınız. Allah, yahwe, zeus, odin vb diye tanrı veya tanrılar yok.

Çizimde eleştirilen rüya değildir. Eleştirilen, kendi hayal dünyasında yarattığı bir ödül uğruna, yanıbaşında duran silahlar ile başkalırının gerçek hayatını mahvedenlerdir. Siz o koca çerçevede, silahları vb görmeden, kim böyle hayal kurmuyor ki ya diye konuya giriyorsanız, ya körsünüz ya da amaçlısınız.

Kadın uğruna insanlar birbirini öldürüyor diyorsunuz. Müslüman gerçek bir kadın uğruna değil, kendi hayalinde yarattığı kadınlar ve çocuklar uğruna insanları öldürüyor.

Anlayabildiniz mi bilemiyorum ama, burada kadınlar kızlar uğruna katleden akıl hastaları değil, kendi hayal dünyasında yarattığı masallar uğruna insan katleden akıl hastaları eleştiriliyor.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Karı kız zikmek için tapınılacak bi tanrıya ihtiyacım yok.karı zikmek için ahlaklı ve erdemli olmamı isteyen bi tanrı olabilir mi?ulvi değerlerin karşılığı bu mu?

Sitelerde Paylaş

Bir de genelleme yapıyor arkadaşımız; her erkek, her türlü kadından hoşlanırmış; yeter ki göze hoş gelsin!

Oysa aşkta ve cinsellikte, göze hoş gelen değil, gönüle hitâb edene, değer verilir. Benim kriterlerime hitâb etmeyen bir kadın, isterse "gerçek bir tanrıça" kadar güzel olsun; vız gelir tırıs gider!

Ayrıca hayâl dünyâsı için, insanları ve doğayı katledenler, zâten insanlıktan nasîbini almamıştır!

Sitelerde Paylaş

Karı kız zikmek için tapınılacak bi tanrıya ihtiyacım yok.karı zikmek için ahlaklı ve erdemli olmamı isteyen bi tanrı olabilir mi?ulvi değerlerin karşılığı bu mu?

geniş düşünemiyorsunuz işte ne diyim şu açıdan bak olaya cinselliğide yaratan aynı yaratıcı değilmi?

cinsellik ahlaksızlık veya erdemsizlik değilki siz bu şekilde baktığınız için aslında burdada iç dünyanızı ele veriyorsunuz.

sizler içinde cinsellik ahlaksızlık aslında ama kendinize itiraf edemiyorsunuz bu şekilde arada açığa düşüyorsunuz.

biz müslümanlar ahlaksız bir eylem olduğundan dolayı değil Allahın yapılmasını yasakladığı bir eylem olduğundan dolayı zinaya yaklaşmayız.

Sitelerde Paylaş

geniş düşünemiyorsunuz işte ne diyim şu açıdan bak olaya cinselliğide yaratan aynı yaratıcı değilmi?

cinsellik ahlaksızlık veya erdemsizlik değilki siz bu şekilde baktığınız için aslında burdada iç dünyanızı ele veriyorsunuz.

sizler içinde cinsellik ahlaksızlık aslında ama kendinize itiraf edemiyorsunuz bu şekilde arada açığa düşüyorsunuz.

biz müslümanlar ahlaksız bir eylem olduğundan dolayı değil Allahın yapılmasını yasakladığı bir eylem olduğundan dolayı zinaya yaklaşmayız.

cariyeleri nikahsız DÜZÜYORSUNUZ ama..o ahlaksızlık olmuyor ? !!!

Sitelerde Paylaş

:D

Kara cahil bedevinin çelişkilerle dolu kitabını savunanlar da elbette ondan daha az kalmayacaktır.

Sitelerde Paylaş

:D

Kara cahil bedevinin çelişkilerle dolu kitabını savunanlar da elbette ondan daha az kalmayacaktır.

sizler içinde derken orda kendimi katmadım birde okuduğunuzu anlayabilseniz size hep dediğim bu okuduğunuzu anlayamıyorsunuz orda demek istediğimi az daha açık anlatayım :)

tıpkı zinanın ahlaksızlık olduğunu düşünen diğer namus düşkünü insanlar gibi sizde zinaya aslında bilinç altınızda ahlaksızlık olarak bakıyorsunuz.

şimdi akil_insan artık bunlarıda anlayın gözünüzü seveyim her yazdığımızın altına birde özel açıklamalarmı düşelim.

ciddi söylüyorum sizlerin aşırı derecede anlama sorunlarınız mevcut ve bu sorun 1-2 değil tamamınızda mevcut çok enteresan :)

Sitelerde Paylaş

cariyeleri nikahsız DÜZÜYORSUNUZ ama..o ahlaksızlık olmuyor ? !!!

yaw zavallı bu ne anlayışsızlıktır bu ne görmezliktir ya sonunda hakkaten bana kafayı yedirteceksiniz haaaa.

la bi bak ne yazmışım sen ne havası çalıyon vay sizin türkçe öğretmeninizin kalıbına tükürem :)

gene akşam akşam kızdırdınız beni az dizi izleyem :)

Sitelerde Paylaş

yaw zavallı bu ne anlayışsızlıktır bu ne görmezliktir ya sonunda hakkaten bana kafayı yedirteceksiniz haaaa.

la bi bak ne yazmışım sen ne havası çalıyon vay sizin türkçe öğretmeninizin kalıbına tükürem :)

gene akşam akşam kızdırdınız beni az dizi izleyem :)

e kendin geçenlerde ballandıra ballandıra cariye düzmenin faziletlerini anlatıodun olm....alala :D

Sitelerde Paylaş

e kendin geçenlerde ballandıra ballandıra cariye düzmenin faziletlerini anlatıodun olm....alala :D

yaw zavallı kardeş hala anlamamışsın ahhh işte senin türkçe öğretmenin olacaktım ki sabah akşam 3 posta dayak yerdin benden.

len ben zinanın ahlaksız bir eylem olduğunu savunmuyorum ben zinayı ahlaksız bir eylem olduğu içinde yapmıyor değilim

ben zina eylemine tövbe ettim ve zinadan uzak dururum çünki zina Allahın yasak saydığı fiillerdenden bir tanesidir eğerki zinayı yasak kılmasaydı ben zinadan uzak durmaz bilakis olabildiğince yaşamaya bakardım anlatabiliyormuyum?

insanlar Allahı değil namusunu ilah edinip namusuna tapıyor işte buda aslında bir nevi şirke yakın kendi ahlaki yapına göre karar veremezsin ahlakları toplumlar belirler ama islamın yasaklarını sadece Allah belirler ve Allahın hükmettiği ile hükmetmeyenlerin sonu felakettir.

cariyelik ile ilişki serbestse islama göre ahlaklı olup olmadığı beni ilgilendirmez öyle bir durum varsa o zaman cariyenle birlikte olabilirsin.

sen gidip bir kızla sevişmişsen benim gözümde ahlaksız değilsindir sen benim gözümde günahkarsındır çünki Allahın yasak kıldığı bir eylemi yapmışsın.

benim için toplumsal kurallar geçerli değildir zaten sıkıntı burdan kaynaklanıyor insanlar toplumsal kurallarını önplana çıkartıp Allahın kanunlarını bu kurallara uydurmaya çalışıyor.

eğerki bu kurallarla islamın kuralları paralellik gösteriyorsa o zaman islamı kabul ediyor eğerki islam içinde kendi ahlaki yapılarına karşıt bir durum söz konusuysa onu görmezden geliyor veya içini değiştirip kendine göre mana çıkartmaya çalışıyor.

Sitelerde Paylaş

yani sen aslında içten içe AHLAKSIZ bir insansın...sırf dinin var diye ahlaklı gözüküyorsun ? !!

yazık yazık....

ateisler öyle değil işte....bir ateist ahlaklıysa - gerçekten ahlaklıdır . içi de dışı da birdir.....bir din için yahut - cehennem korkusu ile ahlaklı olmaya çalışmayız bizler....

farkımız bu...

yani size göre gerçekten allah olmasa (zaten yok da - sizde kabul etseniz ) şu anda yapmadığınız her boku yer - her rezilliği puştluğu aşşağılık eylemi - şerefsizliği - ibneliği yaparsınız....

bu dediklerin bu anlama GELİR !!!

hoş dinden çıkmadığınız halde zaten yapıyorsunuz her boku....

cariye düzmek - pedofili - yağma - talan - hırsızlık - tecavüz - cinayet - katliam ....

hepsi var müslümanlarda şu anda ...

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim orada bahsettiğim genel ahlak.Senden yardım isteyen bi garibana yardım etmenin karşılığında huri teklif eden bi tanrıdan bahsediyoruz.bence bu tanrı bi insan kadar bile erdemli değil.

Sitelerde Paylaş

sizler içinde derken orda kendimi katmadım birde okuduğunuzu anlayabilseniz size hep dediğim bu okuduğunuzu anlayamıyorsunuz orda demek istediğimi az daha açık anlatayım :)

tıpkı zinanın ahlaksızlık olduğunu düşünen diğer namus düşkünü insanlar gibi sizde zinaya aslında bilinç altınızda ahlaksızlık olarak bakıyorsunuz.

şimdi akil_insan artık bunlarıda anlayın gözünüzü seveyim her yazdığımızın altına birde özel açıklamalarmı düşelim.

ciddi söylüyorum sizlerin aşırı derecede anlama sorunlarınız mevcut ve bu sorun 1-2 değil tamamınızda mevcut çok enteresan :)

okuduğunu anlamaktan bahseden bedevi aşıkları okuduklarını anlayabilseler keşke. Dökümünü yapalım zırvanızın ki, ne söylediğinizin farkına varın.

sizler cinselliğe ahlaksızlık veya erdemsizlik olarak bakıyorsunuz, ama yanılıyorsunuz diyorsunuz.

Birileri ile beraber, bizler için de ahlaksızlıkmış. Bizler dışında kalanlar, sanıyorum ki sizi de kapsayabilir, zira islamın olmadığı toplumlar cinsellik konusunda pek de sıkıntı çekmiyorlar. Bir de tabii kendini müslüman sananlarla muhattap olduğumuzdan, -de'nin kapsadığı diğerleri yüksek olasılıkla müslümanlardır. ama bakalım kimlermiş?

Biz müslümanlar... siz ve biz kısmında biz'in müslümanlar olduğunu anlıyoruz. Demek ki yukardaki -yanlış yazılmış olan- de'nin diğer tarafı müslümanlarmış. Kendinizi kattığınızın farkında olmadan cümleler kuruyorsunuz. Akım derken, tokum diyorsunuz.

Yazı yazmayı öğrenin, derdinizi anlatmayı öğrenin, sonra okuduğumuzu anlamamamızdan bahsedin. Neyse müslüman, asıl dert bu değil tabii, ama bilinçaltınızdaki çatlakları gördükçe ortaya dökeriz, rahatsız olmayın.

Sitelerde Paylaş

Şimdi bu müslüm kafasına ne yapılsa münasiptir? Buna bir şey yapmak lazım. Bu kafa, bayağı bir şeyler yapılmayı hak eden bir kafa. Tabii bu eğer kafaysa... Buna kafa denilebilir, içinde beyin bulunduğu, veya beyin varsa da çalıştığı düşünülebilirse!

Uzun zaman önce bir takım cahil çöl yağmacıları çıkacak, yağmanın, talanın, katliamın, soykırımın, köleleştirmenin kitabını yazacak, bu kafa da çıkacak, bu sözlerin allah diye görünmez bir putun emirleri olduğunu düşünüp "allah ne emrederse onu yaparım" diyecek!

Bunlar işte -"televizyondan bir melek çıktı, "beni allah gönderdi, çocuğun senin değil, şeytanın çocuğu. Sen işi görürken besmele çekmeyi unuttun, şeytan işe karışıp senden önce işi bitirdi" dedi"- diye çocuğunu uyurken boğup öldüren paranoid şizofrenler. Bu işin sonu paranoid şizofrenidir.

Şizofreni aslında tamamen normal görünmeyi başarabilecek kadar tehlikesiz bir hastalıktır ama tedavi edilmek, hasta olduğunu kabul edip ilaç kullanmak şartıyla. Paranoid aşamaya geldiğinde son derece tehlikelidir ve tedavi şansı yok denecek kadar azdır. İşitçi mişitçi kaydacı maydacı bunların tamamı en hafifinden paranoid şizofreni geçirmektedirler. Yoksa o kadar dengesiz olamazlar. Aklı biraz başında olan bir insan o derece dengesiz olamaz. Paranoyak da olabilirler rahatlıkla. Ki çoğu öyledirler.

Sitelerde Paylaş

Tanrının yaptığını insanlar yapınca komik ya da tuhaf oluyor, ama Tanrıya laf yok. "Tanrıdır, ne yapsa yeridir" deyip geçiyorlar.

InBvz4m.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

okuduğunu anlamaktan bahseden bedevi aşıkları okuduklarını anlayabilseler keşke. Dökümünü yapalım zırvanızın ki, ne söylediğinizin farkına varın.

sizler cinselliğe ahlaksızlık veya erdemsizlik olarak bakıyorsunuz, ama yanılıyorsunuz diyorsunuz.

Birileri ile beraber, bizler için de ahlaksızlıkmış. Bizler dışında kalanlar, sanıyorum ki sizi de kapsayabilir, zira islamın olmadığı toplumlar cinsellik konusunda pek de sıkıntı çekmiyorlar. Bir de tabii kendini müslüman sananlarla muhattap olduğumuzdan, -de'nin kapsadığı diğerleri yüksek olasılıkla müslümanlardır. ama bakalım kimlermiş?

Biz müslümanlar... siz ve biz kısmında biz'in müslümanlar olduğunu anlıyoruz. Demek ki yukardaki -yanlış yazılmış olan- de'nin diğer tarafı müslümanlarmış. Kendinizi kattığınızın farkında olmadan cümleler kuruyorsunuz. Akım derken, tokum diyorsunuz.

Yazı yazmayı öğrenin, derdinizi anlatmayı öğrenin, sonra okuduğumuzu anlamamamızdan bahsedin. Neyse müslüman, asıl dert bu değil tabii, ama bilinçaltınızdaki çatlakları gördükçe ortaya dökeriz, rahatsız olmayın.

bak akil insan hala inat ediyorsun bak şimdi yukarda ayrıntılı anlatmışım ancak sana özel gene açıklayım olayı.

şimdi sadece müslümanlar değil evlilik dışı cinselliği ahlaksızlık olarak gören gayet net muhafazakarlar vardır mesela bu duruma ingilterede fazlasıyla rastlanır asil olduklarına inanırlar ve muhafazakardırlar evlilik dışı cinselliğe soğuk bakar ve bu tip evlilik dışı ilişki yaşayanları ahlaksız olarak görürler.

ben sana bir sürü örnek veririm bu işin islamla hiç bir alakası yoktur aslında kim islam adı altında ahlakçılık yapıyorsa samimiyetinden şüphe duyarım çünki:

islama göre bir şeyin yapılıp yapılmadığına ahlaksızlık ölçü asla olamaz Allah yasak demişse iş bitmiştir o iş ahlaka uygundur değildir asla bakamayız.

ahlakı din yaratmamıştır ahlakı toplumlar yaratmıştır dolayısıyla bir toplumun ahlakına aykırı bile olmuş olsa söz konusu islamsa o toplumun ahlakı müslüman için geçersizdir.

ahlaklar değişkendir ancak Allahın emirleri asla değişmez bu tabii ki sözde değil özde müslüman olanlar için geçerlidir.

zaten bende seninle aynı şeyi diyorum ancak sen inatla anlamamamak için uğraş veriyorsun bazı toplumlar için ahlak zaten vardı yani islam onlara ahlak yapısı getirmedi sadece ahlaki kurallarına uygun olarak bu dini gördüler.

ben bir müslümanım ve müslüman olarak diyorum ki benim ahlak yapım yoktur benim için dini emirler vardır bir dini emiri ahlaka göre sorgulamam olduğu gibi kabul ederim çünki ahlaklar kişiden kişiye değişkendir.

burda anladığım sizler iki yüzlülük yapıyorsunuz çağdaş bir ilişkide evlilik dışı zinayı kabul ederken aynı zamanda içinizde ahlaksızlık olarak görüyorsunuz ama itiraf etmiyor veya üzerinde durmamaya çalışıyorsunuz.

Ben diyorum ki zina ahlaksızlık değildir bana göre zina haramdır yani yasaktır eğerki yasak edilmeseydi ben zinayı yapardım toplumun ne ahlak yapısı umurumda nede kendi kuralları Allahın kurallarını hayatıma geçirmemiş olsaydım bu sefer tamamen kendi kurallarımı uyguladığım bir dünya inşa eder onun içinde yaşardım.

zinayı ahlaksızlık olarak kabul eden ateislerde var, hristiyanlarda var, müslümanlarda var normal sıradan insanlarda var bu genel bir ahlaki durumdur ancak zinayı normal ihtiyaç gibi görenlerde var buda başka bir ahlaki durumdur aslında iki tarafında ahlakı vardır ama ahlaka bakış açıları kendi bakış açılarına göre değişir.

artık anla gözünü seveyim akil insan uğraştırma beni daha fazla yaw :)

Sitelerde Paylaş

yani sen aslında içten içe AHLAKSIZ bir insansın...sırf dinin var diye ahlaklı gözüküyorsun ? !!

yazık yazık....

ateisler öyle değil işte....bir ateist ahlaklıysa - gerçekten ahlaklıdır . içi de dışı da birdir.....bir din için yahut - cehennem korkusu ile ahlaklı olmaya çalışmayız bizler....

farkımız bu...

yani size göre gerçekten allah olmasa (zaten yok da - sizde kabul etseniz ) şu anda yapmadığınız her boku yer - her rezilliği puştluğu aşşağılık eylemi - şerefsizliği - ibneliği yaparsınız....

bu dediklerin bu anlama GELİR !!!

hoş dinden çıkmadığınız halde zaten yapıyorsunuz her boku....

cariye düzmek - pedofili - yağma - talan - hırsızlık - tecavüz - cinayet - katliam ....

hepsi var müslümanlarda şu anda ...

bana burda bahsettiğin şerefsizlikleri aşağılık eylemleri bir söylermisin ben sizi anlayamıyorum zina etmek aşağılık bir eylemmi?

ibnelik size göre aşağılık bir eylemmi?

yani ne güzel anlatıyon bak :)

devam et zavallı kardeşim konuştukça açılıyon ha gayret :)

tarihinde gariban_derviş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...