Jump to content

YÖNETİME BİR ÖNERİM VAR

Recommended Posts

Forumda bazı arkadaşlar bir kaç cümlelik yahut sadece başlıktan ibaret olan konular açıyorlar.

Yahut içeriği bomboş, anlık hislerini veya düşüncelerini, öfkelerini veya neşelerini paylaşan konular açıyorlar.

Tabiri caizse twitter iletisi gibi konular açılıyor.

Bence bu tip konular forumun kalitesini düşürüyor, ilgiyi azaltıyor. Şahsen ben son zamanlarda soğumaya başladım. Sırf konu açmak için konu açanlar var.

Bu tarz konular açılmasın, kullanıcılar uyarılsın, tenkit edilsin vs asla istediğim bir durum olamaz. Sonuçta sosyal bir ortam insanlar paylaşarak konuşarak anlaşan canlılar ama bunun bir orta noktası bence olmalı.

Şöyle ki foruma "Tavan arası benzeri" alt bir alan açılsa, veya ana sayfada sağ ya da sol tarafa mesaj panosu tarzı bir köşe eklense, teknik açıdan çok zor yahut mali açıdan çok masraflı olur mu? Veya bu teknik işi yapabilecek donanıma sahip üye arkadaşımız var mı?

Böylece bu gereksiz içeriği takip etmek zorunda kalmayız, insanlarda görüşlerini, sorularını ve duygularını daha rahat ifade eder, belki farklı bir sinerji oluşur.

Sevgiler...

Sitelerde Paylaş

Bu tür başlıkları gördükçe tavanarası'na taşıyoruz. Ama her başlığı görmemiz mümkün olmuyor, o nedenle sizlerin yardımı gerek. Böylesi bir başlık gördüğünüzde raporlayın, tavanarasına atalım. Bize bu şekilde yardım eden arkadaşlar var, sizler de onlara katılırsanız daha kalabalık bir gurupla, daha temiz bir foruma elde ederiz.

Bir tavanarası yeterli, İkinci bir tavanarası açmaya gerek yok. Zaten belli zaman dilimleri içerisinde tavanarası sondan bir sayfa olmak üzere silinerek temizlenmektedir.

Sitelerde Paylaş

Bu tür başlıkları gördükçe tavanarası'na taşıyoruz. Ama her başlığı görmemiz mümkün olmuyor, o nedenle sizlerin yardımı gerek. Böylesi bir başlık gördüğünüzde raporlayın, tavanarasına atalım. Bize bu şekilde yardım eden arkadaşlar var, sizler de onlara katılırsanız daha kalabalık bir gurupla, daha temiz bir foruma elde ederiz.

Bir tavanarası yeterli, İkinci bir tavanarası açmaya gerek yok. Zaten belli zaman dilimleri içerisinde tavanarası sondan bir sayfa olmak üzere silinerek temizlenmektedir.

Tamamdır o zaman, bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...