Jump to content

Dinci terör dünyayı kana buladı

Recommended Posts

dinci-teror-dunyayi-kana-buladi-26061512

Dinci terör bugün 3 ülkede saldırı gerçekleştirdi. Fransa, Tunus ve Kuveyt’teki saldırılarda ilk belirlemelere göre 62 kişi öldü.

http://odatv.com/n.php?n=dinci-teror-dunyayi-kana-buladi-2606151200

Ayetleri/hadisleri yanlış anlamışlar değil mi?

Bir siz doğru anlıyorsunuz değil mi?

Sitelerde Paylaş

İslam sevgi ve barış dinidir; fakat bu sevgi ve barış ancak müslümanlaradır. Kuran meallerinde dahi barış, aslında teslimle ilgili sözcüklerin karşılığı olarak kullanılır. Diğer türlü, kafirler, en yakındakilerden başlanarak öldürülmelidir.

Tevbe 23

Ey inananlar, kâfirliği severler ve küfrü imana tercih ederlerse babalarınızı ve kardeşlerinizi de dost edinmeyin ve içinizden kim onları severse onlardır zulmedenler.

Tevbe 123

Ey inananlar, önce kâfirlerden yakınınızda bulunanlarla savaşın, onlar, sizde bir şiddet ve azim bulsunlar ve bilin ki Allah, hiç şüphe yok, çekinenlerle berâberdir.

İslam kardeşlik dinidir diyenlere, inanmayan kardeşini öldürerek başla diyen tevbe 23 ve 123 (hatırlamak kolay) sunulabilir.

Onun dışında islam, belirttiğim gibi, müslümanların kardeşliğinden bahseder, insanların değil. Müslüman olmayanlar öldürülür.

Hucurat 10:

Hiç şüphe yok ki inananlar, ancak kardeştirler, artık kardeşlerinizin arasını bulun, barıştırın, uzlaştırın onları ve çekinin Allah'tan da acınmışlardan olun.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslam kardeşlik dinidir diyenlere, inanmayan kardeşini öldürerek başla diyen tevbe 23 ve 123 (hatırlamak kolay) sunulabilir.

Son seçimde akpliler ''ben lafa değil,icraate bakarım'' diyorlardı..Bu din mevzusunda da bunu yapmak lazım aslında..Hiç ayetlere/hadislere bakmaya gerek yok..Sonuçta bunlar laf..!

İcraat kısmına baktığımızda,inanılmaz bir vahşet görüyoruz..Bu vahşete rağmen,islamı iyi bir nane gibi sunanlara ''lafa değil,icraate bakarım'' söylemi hatırlatılmalı :)

Sitelerde Paylaş

Onlar aslında Müslüman görünümlü ateistler. Gerçek İslam bu değil, sen onu esas Mekke'de yiyeceksin. İslamda sadece savunma var, saldırı yok. Mükemmel olan İslamdır, Müslümanlar değil.

Bir Müslüman gelmeden ben sıralayayım dedim mazeretleri.

Sitelerde Paylaş

Dinci Terör gruplarini kuran, kullanan, yöneten kim ? Ilk önce oraya bakmak lazim

Sayalim, sen aradan seç.

A- Amarika

B- Israil

C- Masonlar

D- Illuminati

E- CEHAPE zihniyeti

Böyle gerekçe olur mu lan mal? Niye kendinizi kullandirtiyorsunuz o zaman?

O degil de, Konya, Erzurum, Trabzon gibi Arap masallarina gömülmüs olan yerlerde bir arastirma yapilip sorulsa, plajda kadin erkek, mayo ve bikini ile denize girenlere ne yapilmali diye, Öldürülmelidir diyenlerin orani sizce yüzde kaç çikar?

Sen zaten senin kafandaki masallara uymayanlari öldürmeyi mesru görüyorsun. Sonra birisi senin kafandan geçeni yapinca, aa onu kullaniyorlar. Evet. Masonlar, aha yanda göz gördüm, üçgen gördüm.. Degil mi?...

Sitelerde Paylaş

Mal olduklari icin kendilerini kullandiriyorlar.... neden ? cünkü islam insana mal olmayi emretmistir.....Yoksa hergün hergün islamin insanlari nasil yozlastirip fikrini savunurken bir diger tarafta araplarin bu sekil organize olupta

terör saldirilari uygulumalari büyük bir celiskidir. Amerika zamaninda Iraki bir kac saat icinde alt üst etti, istese bu terör örgütlerinede aninda bitirir. Zamaninda El kaideyi Ruslara karsi kim örgütledi?

Iside tonca silah nerden geliyor?

Anlasilan sende islamla kafayi bozanlardan birisin. Sen simdi ikiz kuleleride araplarin planlayip indirdigini savunursun.

Sitelerde Paylaş

Plajdaki sivilleri yok yere öldürdüklerini dusunmuyorum.Kısas emrinin bir tezahurudur bu saldırı.

Fransa saldırısında da ölenleri harbî konumuna sokacak birşey olmalı ki seri dayanağı olsun.1 kişiyi oldurup fabrika gibi absurd bir yeri hedef aldıklarından şahsi bir mesele olabilir ihtimali veriyorum,tam bilinmez yine de.

Kuveyt te de Şiiler hedef alınmış,geçen de suudilerde hedef almışlardı.

Sitelerde Paylaş

İki büyük problem var.

Birincisi İslam kültürünün belirlediği toplumsal doku bu teröristlerin çevrelerinde kahraman olarak görülmesini sağlıyor. Bu teröristlerin yerinin cennet olduğu ve giderken de (sayısını tam hatırlamıyorum, NOLAN bilir) birçok insanı yanında götüreceğine inanılıyor.

İkinci ve en önemli problem çoğu insan öldümeyi bırak, karınca incitmeyecek Müslümanlar "benim dinim adına bunu yapamazsın" demiyor.

İslamÎ terörün kısa vadeli çözümü çok zor. Kuşaklarca eğitim gerekli.

Sitelerde Paylaş

İkinci ve en önemli problem çoğu insan öldümeyi bırak, karınca incitmeyecek Müslümanlar "benim dinim adına bunu yapamazsın" demiyor.

Bu gerçekten, asıl sorunlardan biri.

Bu, müslümancılık oynayan avareler, canla başla, islamı eleştirenlere karşı dururken; islamı, tam olarak eleştirenlerin belirttiği şekilde uygulayanlara karşı durmak gibi bir dertleri hiç olmuyor. Bu bönler, islama hakaret edildiğine inandıkları zaman kendilerini paralarken, islamın adını karalamak adına eylemler yapar gördükleri insanalara karşı bir yalandan kınamada bile bulunmuyorlar.

Şimdiye kadar, bunun tam tersini yapan, bunlar sapıktır, islamı karalıyorlar diye ışıda karşı savaşmaya giden tek bir kişi duydum, karadenizli bir genç diye hatırlıyorum. Tabii yalan haber de olabilir ya, gencin de bu ışıd itlerinden çok farklı bir profili bulunmuyordu. Bunun dışında, koca islam dünyası ya da gerçekte olduğu şekli ile cılk islam bataklığından, doğru dürüst bir grup insan çıkıp da bunlara karşı dinlerini karaladıkları nedeni ile savaş açmış değiller.

Aslında içten içe bunlar da biliyorlar islamın ne tür bir pislik olduğunu. Kötü bir şey duymamak için doktora gitmeyen insanlar gibi, bunlar da kitaplarının kapağını açıp da, hep reddettikleri pislikleri görmekten korkuyorlar. Kendi uydurdukları dini yaşamak onlara daha rahatlatıcı geliyor. Gözlerine gözlerine sokmak gerekiyor. Biz yapmasak da, müslümanlar bunu iyi yapıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bu gerçekten, asıl sorunlardan biri.

Bu, müslümancılık oynayan avareler, canla başla, islamı eleştirenlere karşı dururken; islamı, tam olarak eleştirenlerin belirttiği şekilde uygulayanlara karşı durmak gibi bir dertleri hiç olmuyor. Bu bönler, islama hakaret edildiğine inandıkları zaman kendilerini paralarken, islamın adını karalamak adına eylemler yapar gördükleri insanalara karşı bir yalandan kınamada bile bulunmuyorlar.

Şimdiye kadar, bunun tam tersini yapan, bunlar sapıktır, islamı karalıyorlar diye ışıda karşı savaşmaya giden tek bir kişi duydum, karadenizli bir genç diye hatırlıyorum. Tabii yalan haber de olabilir ya, gencin de bu ışıd itlerinden çok farklı bir profili bulunmuyordu. Bunun dışında, koca islam dünyası ya da gerçekte olduğu şekli ile cılk islam bataklığından, doğru dürüst bir grup insan çıkıp da bunlara karşı dinlerini karaladıkları nedeni ile savaş açmış değiller.

Aslında içten içe bunlar da biliyorlar islamın ne tür bir pislik olduğunu. Kötü bir şey duymamak için doktora gitmeyen insanlar gibi, bunlar da kitaplarının kapağını açıp da, hep reddettikleri pislikleri görmekten korkuyorlar. Kendi uydurdukları dini yaşamak onlara daha rahatlatıcı geliyor. Gözlerine gözlerine sokmak gerekiyor. Biz yapmasak da, müslümanlar bunu iyi yapıyorlar.

bunlar içten içe o terör olaylarını destekliyorlar...

bakmayın siz öle sessiz durduklarına....

beklemedeler şimdilik...

olaki IŞİD bir zafer kazanırsa falan bölgede tam manasıyla....bunların hepsi birlikte IŞİDCİ olur alırlar ellerine ışid bayrağı sallarlar....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...