Jump to content

İslamcı Türkleri Köleleri: Türkiye'de Ateistler

Recommended Posts

İslamcıların camilerini korumak için onlarla birlikte savaşırlar ve ölürler.

İslamcıların simgesi bayrakları korumak için onlarla birlikte savaşırlar ve ölürler.

İslamcıların hakimiyet alanı olarak belirledikleri yerleri savunmak için onlarla birlikte savaşırlar ve ölürler.

İslamcıların kendi çocuklarına propaganda yapmalarını desteklerler.

İslamcılara ceplerinden para verirler.

İslamcılar dinlerini yaşarken onların gözüne gözükmemek için saklanırlar.

İslamcıların kitabına saygı duyarlar

İslamcıların ezanını desteklerler.

İslamcıların topluma tecavüzünü desteklerler.

Türkiye'de kendine Ateistim diyenler

Soruyorum size.

Ben diyebileceğiniz neyiniz var?

İşte bu benim ve işte ben bu şekilde karşınızdayım diyebileceğiniz neyiniz var?

*Not:

*Bu başlığa cevap yazmadan önce İslamcıların hangi cevabı yasalara uygun, iyi, olumlu bulacağını aklınızda bulundurun.

Sitelerde Paylaş

Devletin adı Türkiye Cumhuriyeti, Türkiye İslam Devleti değil.

Din, dil, ırk, zümre ayrımı yapılmadan herkesin kanunlar önünde eşit olduğu belirtilmiş mi, evet, uygulanıyor mu, evet.

Biri seni ateist olduğun için dövse kanunlar çerçevesinde hesabını verir. Bir ateist de bir inananı dövse aynı süreçten geçer.

Bir insanı tanımlayan şey sadece dini kimliği mi? Bu değişmeyen bir şey mi? 10 özelliğinden 1 tanesi dini kimliği olduğu için o insanı yok etmek mi gerekiyor, saygı duymamak mı gerekiyor?

Bak bir de böyle bir İslam var. Buna da mı itirazın var. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=zPdSlrtV7Ks

Sitelerde Paylaş

İslamcıların simgesi bayrakları korumak için onlarla birlikte savaşırlar ve ölürler.

İslamcıların hakimiyet alanı olarak belirledikleri yerleri savunmak için onlarla birlikte savaşırlar ve ölürler.

Soruyorum size.

*Not:

*Bu başlığa cevap yazmadan önce İslamcıların hangi cevabı yasalara uygun, iyi, olumlu bulacağını aklınızda bulundurun.

Türkiye'de ateistlerin azınlıktan pek bir farkı yoktur. Bu yüzden Türkiye'deki ateistlerden pek bir şey beklemeyin. Örgütlenme olanağı gerçekten çok az. Hele dinci muhafazakar yerlerde örgütlenmelerine imkan yoktur(Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Konya gibi). Çünkü dinci muhafazakar yerlerde bırak birinin ben ateistim demesini ramazanda oruçsuzken yakalansa bile şiddete uğrar, kadınsa tacize uğrar hatta ölüme varan sonuçlara yol açabilir. Durum buyken muhafazakar yerlerde ateizmin örgütlenmesi için imkanlar oluşamaz.

tarihinde D-kun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hepiniz gâvursunuz diye bir konu açmıştım..O konuyu görünce mi,aklına geldi bu konu :D

Benim müslümanların arasında kalmam ile müslümanların gâvurlara bile bile yanaşması aynı şey değil..Ben bazı şeyleri yapmaya veya yapmamaya mecburum ama bir müslüman İsrail'e küfredip,İsrail şampuanı ile yıkanmaya mecbur değil..Kapiş ;)

Sitelerde Paylaş

Soruyorum size.

*Not:

Aptal aptal konusmaya basladin yine.

Biz kendi ülkemize sahip çikiyoruz. Bu ülkede Islamci barbarlar da yasiyor evet, ama bu buranin benim vatanim oldugu gerçegini degistirmez.

Kendini Müslüman olarak tanimlayanlarin hepsi Islamci barbar degildir. Ailesinden, anasindan babasindan gördügü bazi inanç ve adetleri geleneksel olarak uygulayan her insani, 6 yasinda kiz çocuguna tecavüz etmeye niyetli bir barbar olarak görüyorsan tam bir gerizekali oldugunu çekinmeden söyleyebiliriz. Hatta bence sen de bununla yüzles. Ben tam bir salagim diye etrafindakilere söyle.

Ne diyorduk? Ha, ezan falan. Evet, yarin öbürgün savas mavas olursa ezandir mezandir bunlari dile getirecegiz tabii. Ne yapalim? Bu köylü taburlarini ancak böyle motive edebiliyoruz. Var mi baska bir önerin?

Senin önerin galiba su; Amerika Türkiye'yi isgal etsin. Bütün müslümanlari öldürsün. Sana da Çorlu'da bir arazi versinler. Orada bir mikro devlet kur. Dogru mu? Senin çözümün bu, degil mi?

Sitelerde Paylaş

Burası hukuken laik olsa da halk tabanında laik değil.

Sizinki sadece İslam nefreti.Kilise olsa evet evet dersiniz.Ne bekliyorsunuz kardesim ne?Allah yolunda savaşanların savundugu bu topraklarda bagciyi kovmaya çalışıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
lehan, on 28 Jun 2015 - 21:47, said:

Burası hukuken laik olsa da halk tabanında laik değil.

Sizinki sadece İslam nefreti.Kilise olsa evet evet dersiniz.Ne bekliyorsunuz kardesim ne?Allah yolunda savaşanların savundugu bu topraklarda bagciyi kovmaya çalışıyorsunuz.

Bence bunların karın ağrısı,gizliden gizliye Türk nefreti...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...