Jump to content

Almanya: Okul, Müslüman kaçak sığınmacılar okul spor salonunun yanına yuvalandığı için aileleri kızlarının kısa etek giymemeleri konusunda uyardı

Recommended Posts

sizlerin anlayışı kıt zavallı kardeşim işte bunu bile anlayamıyorsunuz ya bak sen beni dinle sen gel doğru yola gir anlayış yönün gerçekten zayıf zavallı kardeşim en azından anlayan birini dinle yaw :)

bu avrupa daha düne kadar ne yapıyordu?

özellikle almanya islami terörü destekliyordu değilmi?

kara kaplanları falan biliyorsun.

amaçları neydi?

Türkiyeyi bölmek ve parçalamak.

işte o ışıd zihniyeti ve diğer islami terör grupları ve hatta pkk ve yan kolları sırf bu yüzden çıktı :)

şimdi ne oldu?

bu terör geldi kendilerini buldu veya bulmak üzere.

ne ekersen onu biçersin ikigözüm sen terör ektin elbette aynı terörü şimdi biçme zamanın geliyor.

bak sana ne diyorum hemen atlıyorsun ama yanlış yere atlıyorsun önce bir derin nefes al ver sonra dediklerimi düşün bu ne yazmış ne anlatmak istemiş sonra gel ya sen fişek gibisinde çabuk yanıp çabul sönüyon :)

daha bu korkular başlangıç sen yakında gör bak başlarına neler gelecek sadece islami değil aynı zamanda kurdi terörde patlayacak bu avrupa öyle bi boklara bulaştı ki yakında görürsünüz.

Dünya'daki güç dengeleri hesaplanırken İslam ülkeleri bir aktör olarak hesaba katılmaz. Avrupa, ABD, Rusya, Çin, Hindistan, Japonya, Brezilya birer güç merkezidir. Buna en fazla yaklaşan İran'dır. Ama o da ikinci sınıf bir aktör olarak hesaplanır. Türkiye maalesef ABD'nin irice bir uydusu olarak görülür. Kendi başına politika belirleme ve uygulama yeteneği yoktur. Topraklarında hangi tarım ürününü ne kadar üreteceğine dahi kendisi karar veremez. Bu hali ile hiç kimse için tehdit oluşturamaz. İstediğiniz kadar üreyin. Bir biyolojik silahla, nüfusumuzu parmakla sayılacak rakamlara indirirler. Öldürdüklerinden de biyo-yakıt yaparlar, sizi arabalarının deposuna doldurur pikniğe giderler.

Ulan küp kafalı bir bakan vardı. Türkiye'de bilim yapılamaz, ara eleman yetiştirmemiz lazım diye ağzı ile söyledi. Böyle hıyarağalarının yönettiği toplumdan, ucuz işgücü ve ucuz asker çıkar. Başka da bir bok olmaz.

Ha, ben Almanya ile savaşacağım, kuşlar gagası ile taş taşıyıp kafire atacak, onları helak edecek diyorsan ne ala. Çünkü önümüzdeki yüzyılda Batıya karşı kazanabileceğiniz tek zafer anca böyle gerçekleşebilir.

Sitelerde Paylaş

gerzek bunlar yaw...harbi gerzek...

bunları duyan da - harıl harıl çalışıyorlar...laboratuarlarda deneyler yapıolar...silah teknolojileri geliştiriolar....savaşa hazırlanıolar....avrupayı üstün silah ve teknolojileri ile yenecekler sanır...

malllık parayla mı AQ....

bunların bazıları var....gökten İSA bekliolar.....

bekleyin evladım bekleyin.....gökten yağsa yağsa tepenize B52 lerden bomba yağar ancak....

sizde o irtifaya çıkıcak roket bile yok....anca B52 bombaları atarken seyredersiniz aval aval...

avrupayı - abd yi feth edeceklermiş ?=??...PÖÖÖHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adamlar kıtalar arası balistik füzelerinin ucunu gösterseler yeter be....götünüz tavana vurur korkudan !!!

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dünya'daki güç dengeleri hesaplanırken İslam ülkeleri bir aktör olarak hesaba katılmaz. Avrupa, ABD, Rusya, Çin, Hindistan, Japonya, Brezilya birer güç merkezidir. Buna en fazla yaklaşan İran'dır. Ama o da ikinci sınıf bir aktör olarak hesaplanır. Türkiye maalesef ABD'nin irice bir uydusu olarak görülür. Kendi başına politika belirleme ve uygulama yeteneği yoktur. Topraklarında hangi tarım ürününü ne kadar üreteceğine dahi kendisi karar veremez. Bu hali ile hiç kimse için tehdit oluşturamaz. İstediğiniz kadar üreyin. Bir biyolojik silahla, nüfusumuzu parmakla sayılacak rakamlara indirirler. Öldürdüklerinden de biyo-yakıt yaparlar, sizi arabalarının deposuna doldurur pikniğe giderler.

Ulan küp kafalı bir bakan vardı. Türkiye'de bilim yapılamaz, ara eleman yetiştirmemiz lazım diye ağzı ile söyledi. Böyle hıyarağalarının yönettiği toplumdan, ucuz işgücü ve ucuz asker çıkar. Başka da bir bok olmaz.

Ha, ben Almanya ile savaşacağım, kuşlar gagası ile taş taşıyıp kafire atacak, onları helak edecek diyorsan ne ala. Çünkü önümüzdeki yüzyılda Batıya karşı kazanabileceğiniz tek zafer anca böyle gerçekleşebilir.

burda birebir savaş diyen olmadı ancak o savaşında zamanı gelecek muhtemelen güç dengeleri değişir bugün kardeş gözüken amerika israil yarın papaz oluverir bu işler belli olmaz.

benim demek istediğim şey terör saldırılarıydı savaştan yana derdim yok hatta şuan Çin mesela darülharptir orda savaş olsa gidilir şimdi şöyle düşün Amerika yarın birgün Çine savaş açmaya karar verse bunun içinde müslümanları örgütlese al sana strateji :)

amerika kendi çıkarları için müslümanlardan ordu kurdurtur dayar kardeşim teknolojik desteğini al sana islam ordusu yürü der breh Çinin üstüne o zaman ne diceksiniz :)

ahhh zavallı kardeşim ahhh herşeyi böyle tek taraflı değerlendirmiyonmu beni nasıl kızdırıyon bi bilsen :)

ayrıca terör saldırılarına teknoloji işlemez terörün karşısında biriyim adı islamda olsa sosyalizmde olsa terör terördür asla tasvip etmem ancak batının desteklediği terör örgütleri yarın kendilerini vuracaktır bu işler hep böyledir.

Sitelerde Paylaş

maşallah maşallah

Bu haber avrupada müslümanların genel olarak ''tecavüzcü'' imajına sahip olduklarını gösteriyor ve sen de onaylıyorsun.

aşağıda bir arkadaş güzel tespitte bulunmuş demiş ki müdür için kısacası g.t korkusundan böyle bir uygulama gereği duymuş yakında tüm avrupa ciyak ciyak korkudan islami kurallara geçmek zorunda kalacak az daha sabredin zavallı kardeşim zafer islamın olacak çok az kaldı :)

Köpek bile yediği kaba sıçmaz derler.

Müslümanlar sıçıyor. Avrupada yaptıkları bu. Önce ''bize acıyın savaş var, açlık var, baskı var'' diye sığınma talep edip avrupaya giriyorlar. Girdikten sonra da ele geçirmeye çalışıyorlar.

Senin kafanda aynı.

Biri seni acıyıp da evine almasın, adamın kafasını keser evine, el koayar, karsını ve çocuklarını seks kölesi yapar bu sayede de cennete gireceğin için sevinirsin.

Hem tüm dünya müslüman olsa gerçekten nasıl olurdu nasıyorsun?

Artık almanyadan gelişmiş makineler ve otomobiller yerien öküz deve ve kol gücü ile çalışırdınız.

İsveçten gelen ilaçlar yerine göte elleyen üfürükçü hocalara el açardınız.

Ama sorun değil. Siz de böyle mutlu oluyorsunuz.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sizde taktik strateji denen bi şey bile yok lan....

günlük yaşıyan bir güruhsunuz......hatta günlük bile değil - ANLIK yayaşan güruh.....

ne plan var - ne proje - ne beklenti...hiç bişi yok...!!!

kendinize ait bir FİKRİNİZ bile yok.....kendinize ait sandığınız fikirler bile 7.yy dan kalma çöl bedevilerinin uydurması bir kitapdan alıntı.....

yalan mı lan ?

ve sizler bu haldeyken - elbet de kullanılırsınız.....verirler eline keleşi bombayı salarlar onun bunun üstüne.....

adam neden kendi insanını yollasın ki savaşa - oraya buraya sizler dururken ?....

Sitelerde Paylaş

burda birebir savaş diyen olmadı ancak o savaşında zamanı gelecek muhtemelen güç dengeleri değişir bugün kardeş gözüken amerika israil yarın papaz oluverir bu işler belli olmaz.

benim demek istediğim şey terör saldırılarıydı savaştan yana derdim yok hatta şuan Çin mesela darülharptir orda savaş olsa gidilir şimdi şöyle düşün Amerika yarın birgün Çine savaş açmaya karar verse bunun içinde müslümanları örgütlese al sana strateji :)

amerika kendi çıkarları için müslümanlardan ordu kurdurtur dayar kardeşim teknolojik desteğini al sana islam ordusu yürü der breh Çinin üstüne o zaman ne diceksiniz :)

ahhh zavallı kardeşim ahhh herşeyi böyle tek taraflı değerlendirmiyonmu beni nasıl kızdırıyon bi bilsen :)

ayrıca terör saldırılarına teknoloji işlemez terörün karşısında biriyim adı islamda olsa sosyalizmde olsa terör terördür asla tasvip etmem ancak batının desteklediği terör örgütleri yarın kendilerini vuracaktır bu işler hep böyledir.

Bak kardeşim, iyi niyetli birine benziyorsun o yüzden sana mümkün olduğunca hakaret etmemeye çalışacağım.

1- ABD Çin'e karşı Müslüman taburları kurabilir, eğer gücü yeterse Çin'i bölüp orada bir Müslüman devlet de kurdurabilir. Ulan benim dıngıl kardeşim, bu senin stratejin mi olur? Emperyalist bir gücün ucuz askeri olmuş olursun, hepsi bu. Kurdurdukları ülkeye Suudi hanedanı gibi köpek ruhlu bir yönetici sınıfı yaratır, ülkenin para eden herseyini kendisi alırlar. Bu senin stratejin mi oluyor? Köpeklik yapmak istiyorsan, tasmanın ucunu tutmaya hevesli adam bulman zor olmaz.

2- Paramiliter askeri örgütleri ya da senin deyiminle terör örgütlerini gözünde büyütme. En kolay imha edilen ordular bunlardır. Silah sevkiyatını kesip, kilit noktadaki üçbeş kişiyi yemledin mi, anlı şanlı örgütler hiç olur. Bir orduyu ordu yapan şey, üzerine bastığı topraktır. Hafif silahlara sahip ordular, toprak savunmasına geçtikleri an yok edilirler.

3- Paramiliter güçler asla kendisini yaratan ve besleyen efendilerine saldıramaz. Avrupa'da olan İslamik renkli saldırılardan gururlandın mı yoksa. Boşa gururlanma. Bu saldırılar birer siyasi mesajdır. Mesajı verenler ise kesinlikle İslamcı merkezler değildir.

Hiç Teks okudun mu? Teks bizon sürüsünü yönlendirmek için havaya ateş eder. Sesten korkan bizonlar Teks'in istediği yöne koşmaya başlar. Siyasi cinayetler ve şiddet eylemlerinin fonksiyonu budur. Geniş kitlelerin hareketlerini düzenlemek amacıyla ateş edilir. İslamcı etiket kullanan gruplar, bu olaylarda, elde tutulan silahtan ötesi değildir. Bak sen bile ABD'nin ucuz ordusu olmayı strateji sanıyorsun. Ufkunuz bu kadardır.

Batı son 500 yılda Doğu'ya üstünlük sağladı. Doğu bir denge tutturmak için Batının yaptığını yapmalıdır. Yani aklı özgür bırakmalı ve aklını kullanmayı öğrenmelidir. Kurnazlıkla, cingözlükle sonuç alamazsınız. Ha, ebabil kuşları aniden belirirse durum değişir. Ama bu durumda yenilgiye mahkumsunuz biraderim.

Sitelerde Paylaş

Bak kardeşim, iyi niyetli birine benziyorsun o yüzden sana mümkün olduğunca hakaret etmemeye çalışacağım.

1- ABD Çin'e karşı Müslüman taburları kurabilir, eğer gücü yeterse Çin'i bölüp orada bir Müslüman devlet de kurdurabilir. Ulan benim dıngıl kardeşim, bu senin stratejin mi olur? Emperyalist bir gücün ucuz askeri olmuş olursun, hepsi bu. Kurdurdukları ülkeye Suudi hanedanı gibi köpek ruhlu bir yönetici sınıfı yaratır, ülkenin para eden herseyini kendisi alırlar. Bu senin stratejin mi oluyor? Köpeklik yapmak istiyorsan, tasmanın ucunu tutmaya hevesli adam bulman zor olmaz.

2- Paramiliter askeri örgütleri ya da senin deyiminle terör örgütlerini gözünde büyütme. En kolay imha edilen ordular bunlardır. Silah sevkiyatını kesip, kilit noktadaki üçbeş kişiyi yemledin mi, anlı şanlı örgütler hiç olur. Bir orduyu ordu yapan şey, üzerine bastığı topraktır. Hafif silahlara sahip ordular, toprak savunmasına geçtikleri an yok edilirler.

3- Paramiliter güçler asla kendisini yaratan ve besleyen efendilerine saldıramaz. Avrupa'da olan İslamik renkli saldırılardan gururlandın mı yoksa. Boşa gururlanma. Bu saldırılar birer siyasi mesajdır. Mesajı verenler ise kesinlikle İslamcı merkezler değildir.

Hiç Teks okudun mu? Teks bizon sürüsünü yönlendirmek için havaya ateş eder. Sesten korkan bizonlar Teks'in istediği yöne koşmaya başlar. Siyasi cinayetler ve şiddet eylemlerinin fonksiyonu budur. Geniş kitlelerin hareketlerini düzenlemek amacıyla ateş edilir. İslamcı etiket kullanan gruplar, bu olaylarda, elde tutulan silahtan ötesi değildir. Bak sen bile ABD'nin ucuz ordusu olmayı strateji sanıyorsun. Ufkunuz bu kadardır.

Batı son 500 yılda Doğu'ya üstünlük sağladı. Doğu bir denge tutturmak için Batının yaptığını yapmalıdır. Yani aklı özgür bırakmalı ve aklını kullanmayı öğrenmelidir. Kurnazlıkla, cingözlükle sonuç alamazsınız. Ha, ebabil kuşları aniden belirirse durum değişir. Ama bu durumda yenilgiye mahkumsunuz biraderim.

kardeş ben sana onu örnek olarak verdim stratejiler derindir şuan yapılan olaylarda ortadadır dün rusyayı vuran çeçenler bugün rusya ile ortak hareket etmektedirler ben onu izah etmeye çalışıyorum kaldı ki silah üretmek artık çok zor değil herkes kendi silahını üretebiliyor her an herşey değişebilir o yüzden çok fazla kesin konuşmamak lazım şuan bile Tsk kaliteli silahlar üretir.

senin amerikan çok iyiydi istediği an karşı tarafı siliyorduda vietnamda neden yenildi?

ıraktan nasıl kaçtı?

öyle herşey sizin sandığınız gibi değil stratejilerde devletlerin politikalarıda herşey değişkendir bu karmaşa içinde ne çıkar belli olmaz siz süprizlere hazırlıklı olun bu kaostan düzen çıkartmaya çalışan güçler var bir şekilde sona doğru geliniyor bakalım hangi güçler ayakta kalacak veya ne tür süprizler ortaya çıkacak düne kadar hasta adam osmanlı paylaşılmıştı ancak bir anda herşey tersine döndü ve bambaşka bir ülke doğdu düne kadar aynı durumu rusyada yaşamıştı bu kaoslar zaten islam peygamberi tarafından birebir haber verilen kaoslardı daha kötüsüde olacak bekliyoruz ancak onun sonrasıda haber veriliyor sadece dediğim gibi sabır meselesi :)

bu arada en büyük cingözlülüğü Atatürk yapmıştır düşmanların birbirine düşmesini fırsat bilerek yaptığı gizli anlaşmalarla kurtuluş savaşını başlatmış ve mükemmel bir sonuç almıştır cingözlülük her zaman kötü birşey değildir yeterki kurnazlığı yapan gerçekten zeki ve akıllı olsun o zaman bak neler oluyor.

tarihinde gariban_derviş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kardeş ben sana onu örnek olarak verdim stratejiler derindir şuan yapılan olaylarda ortadadır dün rusyayı vuran çeçenler bugün rusya ile ortak hareket etmektedirler ben onu izah etmeye çalışıyorum kaldı ki silah üretmek artık çok zor değil herkes kendi silahını üretebiliyor her an herşey değişebilir o yüzden çok fazla kesin konuşmamak lazım şuan bile yor.

Abd Irak'ta yenilmedi. İstediğini yaptı. Vietnam'da ise Çin'e yenildi.

Toprakları dışında mukavemetle karşılaşmak ile, kendi topraklarında yenilmek birbirinden tamamen farklı şeyler. ABD kendi toprakları üzerinde hiç yabancı bir güçle savaşmadı. kuzey Amerika toprakları üzerindeki son savaş, yaklaşık 250 sene önceki ABD içsavaşı idi.

Batının Müslümanlar'ı toplu şekilde yok edecek silah gücü var, Müslüman liderleri satın alabiliyor, kültürü ile Müslüman toplumları etkileyebiliyor, Medyası ile beyinleri yöneltebiliyor. Müslüman'ların bu alanlarda gücü sıfıra yakın. Ortadoğu'yu Orta Afrika gibi bir yer olmaktan kurtaran tek şey petrol. Petrol günün birinde para etmezse, açlıktan ölürler.

Bu arada, İslam'ın değilse bile, Doğu'nun Batı karşısında güç kazanıp bir denge oluşturmasını ben de isterim. Batı taraftarı değilim. Ama bu mesele sadece akıl ve çalışma ile olur. Size bakınca, iş ebabil kuşunun gagasında taşıdığı taşa kalmış gibi görünüyor. O kuş gelmez hacı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...