Jump to content

Bana bir adım yaklaşana ben on adım yaklaşırım

Recommended Posts

madem ne yaparsan yap değiştiremeyeceksin burda ne işin var

durmadan bana cevap yetiştirmeyi becerdiğine göre netin sağlam

burda olmamızın sebebi sizin inancınızı değiştirmek değil.Sizin inançsızlıgınızın nedenini ögrenmek.(En azından benimki böyle tabiki bir insanı inandırmak bir şeye güzel bir duygu)

Bilgi paylaştıkça büyüyebilen bir şeydir.Siz inanmadığınız şeyleri söylüyorsunuz bunlardan bir kaçını öğrenip eksik yanlarımızı tamamlıyoruz...

ve son olarak sana bir soru soracağı digital evrenin kara deliğinde yaşamak nasıl bir duygu?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne bu şimdi? eleştrimi, kin kusmamı?. cidden böyle şeyler yazarak komikleşiyorsunuz.

kırmızıyla yazdığım şeyi sen aklınla söylediğine eminmisin? sarhoşmusun? kafanmı güzel? sen kalkmış bi müslümana çocuklarınıza islamı öğretmeyin ve sünnet ettirmeyin diyorsun. hey Allah ım gelde gülme ya. :lol:

Sen sadistmisin embesilmi?

Yazdığım şeyin neresi kötü ve gülünecek ne var avrat kılıklı.

Ben onları insan olana yazdım cocuklarını seven duyarlı anne babalar için yazdım çocukların beynine anlamsız arapça sureleri ezberletip dimağlarını pisletmesin diye yazdım ve sen buna gülüyorsun sadist.

Ayrıca sünnet olayı kuranda yoktur ama yalaka muhammed ve saz arkadaşları ve kendini müslüman atfeden kişiler yahudilere yaranmak için sünnet geleneğini hala devam ettirmektedir,

sünnet peygamberiniz ibrahimden gelen aptalca bir uygulamadır, penisteki sinir sistemini bozmaktadır, hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Yumartaya can veren allahınız herşeyi düşündüde gereksiz parça olan şeyi neden yaptı, siz allahınıza karşı geliyrsunuz haberiniz yok birde bunlara gülüyorsun ama ben sana ancak acıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...