Jump to content

Plüton ve Allah

Recommended Posts

Gizemli Plüton’ü keşfe çıkan New Horizons uzay aracı cüce gezegenin en son ve şu ana kadar en yakından kaydedilen görüntülerini Dünya’ya yolladı.

Hedefine ulaşmak için 9 yıl önce yola çıkan New Horizons, 14 Temmuz’da sırlarla dolu cisme en yakın mesafede olacak.

http://tr.euronews.com/ haberine göre böyle…

Ama bizde ///

Ve şimdi bulutlarda, ağaçlarda, meyve çekirdeklerinde, hayvanlarda vs.. gördüğümüz arapça “Allah” yazısı Pluton’da da ortaya çıkıyor!

“O” her yerde! - Yorumu size bırakıyorum.

post-44364-0-77281200-1436799439_thumb.j

Sitelerde Paylaş

Hadi diyelim ki,nerede gezegen var,uydu var;hepsinin üstünde Allah yazıyor..Tamam da,uzayda birkaç zıpır uzaylının bizimle dalga geçiyor olma ihtimali hiç mi yok?

Zıpır iki uzaylı konuşur;

-Arapların tanrısı Allah'ın adını her yere yazsak nasıl olur?

-Fena fikir değil,yapalım bunu..Hem bu karanlıkta biraz vakit geçiririz :D

Sitelerde Paylaş

şeytanın tridentine benziyor daha çok

https://imgur.com/MjmWgFH

:D

Hadi diyelim ki,nerede gezegen var,uydu var;hepsinin üstünde Allah yazıyor..Tamam da,uzayda birkaç zıpır uzaylının bizimle dalga geçiyor olma ihtimali hiç mi yok?

Zıpır iki uzaylı konuşur;

-Arapların tanrısı Allah'ın adını her yere yazsak nasıl olur?

-Fena fikir değil,yapalım bunu..Hem bu karanlıkta biraz vakit geçiririz :D

Bu neden aklıma gelmedi bilmiyorum :D

Sitelerde Paylaş

:D

Bu neden aklıma gelmedi bilmiyorum :D

Alttaki arkadaş,o uzaylılardan biri galiba :D

Evet plutonda da arapça konuşuluyor çünkü. Bulutlara bak mesela, aklının alamayacağı benzerlikte şekiller görüceksin. Marsta ve ayda da değişik şekiller bulundu. Uzay gemisi dediler, piramit dediler, insan yüzü dediler, dediler de dediler..

Uzayın neresindensin gardaş :D

Sitelerde Paylaş

Glies 667C 'den yazıyorum. Plütondaki arapça allah yazısı ne ki? Burada bi dağ var, uzaydan bakınca bildiğin la ilahe illallah yazıyor :D

Maşallah,maşallah :D

Sitelerde Paylaş

Gezegenlerin en küçüğü olduğu için birkaç yıl önce gezegenlikten şutlanmış Plüton yerine örneğin gezegenlerin en babası Jüpiter'de olmalıydı ism-i muazzama. Hatta Güneş'in üzerinde.

Yakışırdı be.

tarihinde satsuma57 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...