Jump to content

Enseste sapıklık diyen müslümanlar..!

Recommended Posts

Şİmdi yeniden iyice düşündüm de... Ben kuzuyu kesilirken görmedim. Bundan şu anda emin oldum. Çünkü bir yerden hatırlayınca çorap söküğü gibi arkası gelirdi. Kuzunun kesilişi ile ilgili hiç bir anı yok. Anladığım kadarıyla babam onu ben daha kalkmadan sabah erkenden kesmiş. Sanki böyle bir şey söyledi gibi hatırlıyorum. Sabah erkenden kesmiştim gibi bir şey söylediğini hatırladım.

Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum. Sabah kalktım kuzumu görmek için ağılına gittim, kapısını açtım ve kuzum yoktu. Mutlaka bir şeyleri vardı, kafası, postu, ayakları, eti... Bir şeylerini mutlaka gördüm. O an nasıl kafayı yedim ne yaptım kim bilir... Hiç ama hiç hatırlamıyorum. Belki de o an kendimi kaybettim ve hatırlamadığım bir delilik süreci yaşadım, o süreçte kuzu belleğimden silindi. Bunun uzun zaman içinde gerçekleşen bir formatlama olduğunu sanmıyorum.

Zaten çocukluğumda bir kayıp dönem olduğunun farkındayım. Komşunun kızını, adını soyadını, küçük masum beyaz yüzünü, siyah saçlarını, oynadığımız oyunları çok iyi hatırlıyorum. Ablası da arkadaşımdı, o daha esmerdi. Üç kız kardeşlerdi, ablaları akranım değildi. Bunları son derece iyi hatırlıyorum. Okul öncesi o dönemle okula başlamam arasında kopuk bir halka var. Okula gitmiyordum, komşunun kızları ile oyun oynuyordum, sonra okul başladı, okul arkadaşlarım oldu sürecini kesintisiz hatırlayamıyorum. O arada bir kopukluk var.

Hatta öğretmenin bana özürlü bir çocukmuşum gibi davrandığını da hatırlıyorum. Tutuk, durgun, sabit bakışları olan bir çocuktum sanırsam. Öğretmen bir gün baykuş gibi ne bakıyorsun yüzüme diye beni azarlamıştı. Ben de ödev kağıdını bomboş vererek onu protesto etmiştim. Öğretmen babamı çağırıp bu çocuk sorunlu, bunu müzikle açabiliz diye bana bir mandolin alınmasını sağlamıştı. O mandolini yıllarca çaldım ve sanırsam çok iyi geldi.

Yine şimdi düşündüm de, o orak bileme hışırtısını hatırlamama da taze biçilmiş çim kokusu neden oldu. Açık pencereden gelen biçilmiş çim kokusu birden o bileme hışırtısını hatırlamama sebep oldu ve arkası geldi. Kokular en güçlü anıları oluşturur derler, doğru... Çok net hatırladım, bir fotoğrafa bakar gibi, adam başını eğmiş, kucağında tuttuğu orağa biley taşını boydan boya çekerken başını kaldırmadan otlardan alabileceğimi söylemişti. O otla dolu çuval anılarımda beni kuzuma götürdü. Ağılın kapısını açtım ve yıllarca hatırlayamadığım kuzumu gördüm.

Hatta abimin tos vurmaya alıştırma şunu diye kızdığını filan da hatırlıyorum. Sanırsam kuzucuğum büyüse bir koç olacaktı. Tos vurmaya bayılırdı. Avucumun içini ona uzattım mı hemen koşarak gelir avucuma toslardı. Adı da sanki kartopuydu. Bunu kesin hatırlamıyorum. Mutlaka bir adı vardı. Bu ad olsa olsa kartopudur. Çünkü bembeyaz bir kuzu olduğunu çok iyi hatırlıyorum.

Sitelerde Paylaş
On 21.07.2015 at 23:31, NOLAN yazdı:

Bir yanda beyine,diğer yanda vajinaya tecavüz..

Bence beyine tecavüz çok daha kötü..Bunun tüm hayatınız boyunca etkilerini atlatamazsınız..

Cinsel tecavüz, vajinaya girmek veya senin deyiminle vajinaya tecavüzden mi ibaret? Sen tecavüzü böyle bir şey mi sanıyorsun sahi?

Vajina kadının beyninden izole, tek başına bir varlık falan değil. Seks beyinde başlayıp beyinde biten bir şey ve tecavüze uğramış olmak için vajinaya tam olarak girmek bile gerekmiyor. İşin hukuki yönü ayrı ama madem sen çocukları istismardan bahsettin, cinsel tecavüzün vajinaya girmekten ibaret olmadığını anlaman gerekiyor.

Çocuklara din öğretmek, bilimsel eğitim almalarını engellemek, beyinlerini dogmalarla yıkamak, kız çocuklarını daha minicik yaşında örtülere hapsedip özgürlüğünü bir anlamda gaspetmek bence de suç. Haklarına tecavüz etmek demek. Ancak dindar ya da dinci ailenin de ateist ailenin de içine doğsalar, baba tarafından tecavüze uğramak dünyadaki başka hiçbir travma kadar kötü ve zararlı değildir.

Beyni çocukken dinle yıkanıp hakları gaspedilmiş bir kız çocuğunun hayatını mutlu mesut değilse bile ortalama olarak sürdürmesi gayet mümkün. Ancak kücükken babanın tecavüzüne uğramış bir kız çocuğunu kurtarmak inanılmaz zordur. Atlatılması pek de mümkün olmayan ağır bir travmadır bu ve uzun yıllar tedavi görürler. O kadınlardan tek bir tanesini dinlesen, gidip o babayı kendi ellerinle işkence ederek öldürmek istersin. Dinci babanın kızının beynine yerleştirilmiş dogmalardan kurtulması, babanın tecavüzüne uğrayan kızın bu travmadan kurtulmasından çok daha kolay ve mümkündür.

Vajinaya tecavüz demiş ya...

Şaka gibi.

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2015 at 12:47, Türk Ateist yazdı:
.........

Vajinaya tecavüz demiş ya...

Şaka gibi.

Vajinayı geç..Göte tecavüz olsun..Bir baba kendi erkek çocuğunun götüne tecavüz etmiş olsun..O söylemim hoşuna gitmediyse,böyle düşün..Diyelim ki 1 sene tecavüz etsin çocuğa..Tabi ki göt veya vajina,vücuttan izole bir şey değil..Tabi ki bu tecavüzün zihinsel travmalar yaratması gayet normal..Tecavüzü burada küçümsemiyorum..Ne demek istediğimi anlamıyorsunuz..

Nolan'ın inception isminde bir filmi vardır..Burada insan beynine bir fikir yerleştirme konu edilir..İzlediyseniz bilirsiniz..Eğer kafanıza bir şey enjekte edilmişse,bundan hayat boyu zor kurtulursunuz..

Ateist olalı yıllar oldu ama hâlâ gece yatağa yatarken aklıma anında dualar geliyor ve hemen aklımdan çıkarıyorum bunu..

Anlıyor musun?

Tecavüzün etkilerini atlatmak tabi ki çok zor ama tekrar söylüyorum..Beyninize işlenen bir fikirden kurtulmanız çok daha zor..

Şöyle düşünün..Size sadece babanız tecavüz ediyor..Peki,bir çocuğu zorla dindar yapan kimdir?Tek bir kişi değil,bir toplumdur..Bir tarafta bir kişi tecavüz ediyor,diğer tarafta bir toplum..Küçücük çocuğun küçücük beynine koskoca bir toplum tecavüz ediyor..!

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2015 at 13:57, NOLAN yazdı:

Vajinayı geç..Göte tecavüz olsun..Bir baba kendi erkek çocuğunun götüne tecavüz etmiş olsun..O söylemim hoşuna gitmediyse,böyle düşün..Diyelim ki 1 sene tecavüz etsin çocuğa..Tabi ki göt veya vajina,vücuttan izole bir şey değil..Tabi ki bu tecavüzün zihinsel travmalar yaratması gayet normal..Tecavüzü burada küçümsemiyorum..Ne demek istediğimi anlamıyorsunuz..

Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Ama böyle itici sözcükler kullanmazsan daha çok sevinirim. Babanın çocuğa ettiği tecavüzün, bir çocuğu beynine din yerleştirmekten daha az hasar bıraktığını iddia ediyorsun, ben de bunun yanlış olduğunu söylüyorum. Üstelik sen böyle absürd bir şey iddia etmekle kalmıyor, Müslümanların buradan yola çıkarak ensesti eleştiremeyeceklerini falan söylüyorsun. Her bir yandan safsata fışkırıyor.

Alıntı

Nolan'ın inception isminde bir filmi vardır..Burada insan beynine bir fikir yerleştirme konu edilir..İzlediyseniz bilirsiniz..Eğer kafanıza bir şey enjekte edilmişse,bundan hayat boyu zor kurtulursunuz..

Ateist olalı yıllar oldu ama hâlâ gece yatağa yatarken aklıma anında dualar geliyor ve hemen aklımdan çıkarıyorum bunu..

Anlıyor musun?

E bu normal? Aklına geliyor da ne oluyor yani? Din eğitimi almışsın, ailen belki dindarmış ve evde din yaşanmış, ateist olsan da eski alışkanlıkların ve yer eden korkulara dair kalıntılar hala kendini gösteriyor. Hepsi bu. Ben olsaydım her gece yatarken aklıma duanın gelmesi meselesini hiç düşünmez, sorun yapmaz, duruma bilimsel bakar ve etkilenmezdim. Bunalıma mı giriyorsun, sinirlerin mi bozuluyor, ne oluyor yani? Eğer bozuluyorsa zaten sorun var demektir. Kaldı ki babaları tarafından tecavüze uğrayan çocuklar senin kadar şanslı değil, onlar o ânı akıllarından kovup da uykulara falan dalamıyor. O travmayı bir ömür yaşıyor, neredeyse bir ömür acı çekip tedavi görüyorlar.

Alıntı
Tecavüzün etkilerini atlatmak tabi ki çok zor ama tekrar söylüyorum..Beyninize işlenen bir fikirden kurtulmanız çok daha zor..

Yanlış. Sen herhangi bir tecavüzden değil, bir çocuğun babası tarafından uğradığı tecavüzden sözediyor ve alakasız bir şeyle kıyaslıyorsun.

Alıntı
Şöyle düşünün..Size sadece babanız tecavüz ediyor..Peki,bir çocuğu zorla dindar yapan kimdir?Tek bir kişi değil,bir toplumdur..Bir tarafta bir kişi tecavüz ediyor,diğer tarafta bir toplum..Küçücük çocuğun küçücük beynine koskoca bir toplum tecavüz ediyor..!

Giderek saçmalıyorsun NOLAN.

Senin baktığın yerden hareketle, hiçbir insanın ateist olamaması lazımdı. Ya da ateistlerin sayısının çok çok az olması lazımdı çünkü sana göre din öğretmek bir babanının kendi çocuğuna tecavüz etmesinden çok daha kötü ve din fikrinden kurtulmak bu tecavüzün yarattığı travmadan kurtulmaktan daha zor.

Yazdığın her şey yanlış, aşırı abartılı ve bilim dışı. Sağduyuya da uymuyor. Bence geri adım atmalı ve saçmaladığını kabul etmelisin.

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2015 at 16:13, Türk Ateist yazdı:

Yazdığın her şey yanlış, aşırı abartılı ve bilim dışı. Sağduyuya da uymuyor. Bence geri adım atmalı ve saçmaladığını kabul etmelisin.

Tecavüzü küçümsemiyorum,sen abartıyorsun bunu..Tecavüzü bir dayak gibi düşün..Babana seni küçükken dövdüğü için kızarsın,küfredersin sadece..Bu seni tabi ki çok etkiler ama bunu aklından çıkarabilirsin..Beynini altüst eden bir şeyi,nasıl çıkaracaksın beyninden?

Babam pisliğin tekiydi,bana yıllarca tecavüz etti deyip;bu konudan kurtulabilirsin..Bunun hapı var,tedavisi var..

Diğer konu böyle değil..Seni bir hamur gibi yoğuran bir toplum var..Kime kızacaksın,kime küfedeceksin,nasıl bir tedavi yöntemi deneyeceksin?!

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2015 at 16:56, NOLAN yazdı:

Tecavüzü küçümsemiyorum,sen abartıyorsun bunu..Tecavüzü bir dayak gibi düşün..Babana seni küçükken dövdüğü için kızarsın,küfredersin sadece..Bu seni tabi ki çok etkiler ama bunu aklından çıkarabilirsin..Beynini altüst eden bir şeyi,nasıl çıkaracaksın beyninden?

Babam pisliğin tekiydi,bana yıllarca tecavüz etti deyip;bu konudan kurtulabilirsin..Bunun hapı var,tedavisi var..

Diğer konu böyle değil..Seni bir hamur gibi yoğuran bir toplum var..Kime kızacaksın,kime küfedeceksin,nasıl bir tedavi yöntemi deneyeceksin?!

Ensesti de enseste maruz kalmanın ne tür bir travma olduğunu da bilmiyorsun. Yazdıklarından çok net anlaşılıyor.

Dinle şimdi...

Ben bir babayım ve 7 yaşındaki kızıma tecavüz ediyorum, olay bir şekilde ortaya çıkıyor (ki çoğu çıkmaz ne yazık ki) ve herkes duyuyor.

Adliyedeyiz, mahalleli beni küfürlerle ve nefretle linç etmek istiyor.

Sen oradan geçen ve olayı anlayan bir ateist olarak kitleye:

"Evet, bu baba bir sapık, namussuz, şerefsiz ve ahlaksız bir adam ama siz de çocuklarınızın kafasına daha küçücük yaşlarından başlayarak din enjekte ederek tecavüzde bulunduğunuz için en az onun kadar sapık, namussuz ve şerefsizsiniz" diyorsun.

Öyle ağızları bir karış açık, bakakalıyorlar.

Oldu mu sence NOLAN?

Olmadı.

Ben de onu diyorum işte...

Sitelerde Paylaş
On 21.07.2015 at 23:31, NOLAN yazdı:

Bir baba kendi kız çocuğu ile cinsel ilişkiye giriyor..Bunu kabul etmek mümkün değil..Çünkü çocuğun bir seçim şansı olmuyor..Burada bir zorlama var..Kendi çocuğunuz da olsa,hiçbir şeyi zorlayamazsınız çocuğunuza..Bir babanın kendi çocuğu ile cinsel ilişkiye girmesi değil,çocuğa bir seçim hakkı tanınmaması ahlaksızlıktır/sapıklıktır..

Bir baba kendi çocuklarının kulağına ezan okuyor,erkek çocuğunu sünnet ettiriyor,kız çocuğunun başını örtmesini istiyor..Çocuklarına dinden bahsediyor,alıyor çocuğunu camiye gidiyor..Çocuklarını dini okullara yolluyor..vb

Şimdi bu süreçte,çocukların bir seçim hakkı var mı?

Yok..

İşte bunun adı ahlaksızlıktır/sapıklıktır/namussuzluktur/şerefsizliktir..Adını artık siz koyun..Yani kötüdür kardeşim..

Çocuğunu kuran kursuna yollayan baba,çocuğunun beynine tecavüz edilmesini sağlıyor..Aynı baba,kendi kızına tecavüz eden bir başka babayı sapıklık/ahlaksızlık ile suçluyor..!

Bir yanda beyine,diğer yanda vajinaya tecavüz..

Bence beyine tecavüz çok daha kötü..Bunun tüm hayatınız boyunca etkilerini atlatamazsınız..

Müslümanlar ensest ilişki içinde olanlara laf etmeden önce,dönsünler de kendilerine bir baksınlar..

İğneyi kendilerine,çuvaldızı başkasına batırsınlar..

Sen ne demek istiyorsun Nolan?...

Olgun ve reşid olan (seçme hakkı olan) birine tecavüzün kabul edilebileceğini mi iddia ediyorsun?

Seçme hakkı ve olgunluğuna sahip olan birine tecavüz etmekle, o haklara sahip olmayan birine tecavüz etmenin farklı şeyler olduğunu mu sanıyorsun?

Moral olarak da öyle bir durum söz konusu değil, kanuni olarak da...

Tecavüz herhangi bir hak değil. Sen tecavüzü bir hak olabilirmiş gibi lanse ediyorsun.

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2015 at 17:07, Türk Ateist yazdı:
"Evet, bu baba bir sapık, namussuz, şerefsiz ve ahlaksız bir adam ama siz de çocuklarınızın kafasına daha küçücük yaşlarından başlayarak din enjekte ederek tecavüzde bulunduğunuz için en az onun kadar sapık, namussuz ve şerefsizsiniz" diyorsun.

Aynen bunu söylüyorum..

On 25.10.2015 at 17:09, haci yazdı:

Sen ne demek istiyorsun Nolan?...

Olgun ve reşid olan (seçme hakkı olan) birine tecavüzün kabul edilebileceğini mi iddia ediyorsun?

Seçme hakkı ve olgunluğuna sahip olan birine tecavüz etmekle, o haklara sahip olmayan birine tecavüz etmenin farklı şeyler olduğunu mu sanıyorsun?

Moral olarak da öyle bir durum söz konusu değil, kanuni olarak da...

Tecavüz herhangi bir hak değil. Sen tecavüzü bir hak olabilirmiş gibi lanse ediyorsun.

Niye anlaşılamıyorum?

Diyorum ki;''hristiyanlar müslümanları şiddet konusunda eleştiremezler..''

Çünkü hristiyanların dini de şiddet içeriklidir..

Ben ne hristiyanım,ne müslüman..Ben ne babayım,ne de şiddete bulaşmış biri..Sadece beyni toplum tarafından tecavüze uğramış bir ortadoğuluyum..

Bırakın tecavüzü,ben insanların seks yapmasına bile mani olunmasını savunuyorum..Yazdıklarımı niye tersinden anlıyorsunuz,anlamıyorum..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...