Jump to content

Türkiye'yi sarsacak tartışma

Recommended Posts

• İleti 299
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şener kelimeyi şahadet getirecek sonunda az daha bastir edip.

Bukadar aciz biri ateist olamaz. Bilgisizlik bu ,korkuyor ,susuyor.

Millet senden tabiki kuranı ve ıslami yererek ateizmi savunmani beklemiyor .

Tanrı herşeyi bilirmi,herşeye gücü yetermi,tekmidir den bi gir bilimsel tezleri yüzüne vur bilimsel kanunları nedensellik ilkesini vur bak işin içinden nasıl çıkmak için zamandan,mekandan munezzeh saçmalığıni sallayacak .o an tekilligi vur yüzüne otursun aşağı .

Sitelerde Paylaş

Şener kelimeyi şahadet getirecek sonunda az daha bastir edip.

Bukadar aciz biri ateist olamaz. Bilgisizlik bu ,korkuyor ,susuyor.

Millet senden tabiki kuranı ve ıslami yererek ateizmi savunmani beklemiyor .

Tanrı herşeyi bilirmi,herşeye gücü yetermi,tekmidir den bi gir bilimsel tezleri yüzüne vur bilimsel kanunları nedensellik ilkesini vur bak işin içinden nasıl çıkmak için zamandan,mekandan munezzeh saçmalığıni sallayacak .o an tekilligi vur yüzüne otursun aşağı .

Oradan tekilliğe nasıl geçicez o konuda okuyabileceğimiz bir yazı falan var mı?

edit: tamam buldum açtığın başlığı

tarihinde ekremaktaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam bu adam derneğin üyesi de

Dernekte ne iş yapıyor?

Çaycısı ya da paspasçısı mı bu derneğin?

Sanki akşam mesai sonunda su dolu kovayla paspas yaparken "abi bir gelir misin?" diye çağrılıp götürülmüş birine benziyor bu.

Bu ne yahu?

İyi de oldu, güzel de oldu, çok da iyi oldu, lakin şu da var diyen bir çöpçü vardı youtube'da bir ara

O aklıma geldi.

Sitelerde Paylaş

Yani sokaktan bu üç kişiyi hiç tanımayan bir adamı getirsem, programdan belirli bir kesiti ona izletsem ve ona desem ki bunlardan hangisi ateist diye o da ortadaki ateist galiba der.

Bu arada Edip bir konuda haklı. Niye bu forumdan kimse çıkmıyor tartışmaya? Ben sıradan bir üniversite öğrencisiyim herhangi bir sıfatım yok bir de ben dinsiz olduğumu gizlemek zorundayım ailemin haberi yok o yüzden ben istesem de çıkamam ama bu forumda bir sürü doktor, mühendis, hukukçu, tarihçi var. Yani Şaner'den çok daha iyi konuşacak insanlar var bu forumda. Biri çıkıp da tartışsın düzgün bir ateist görsün millet. Buradan adama sövüyorsunuz ama adam cesaret edip çıkmış.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...